Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 16:54:46

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44651) csacsi67 válasza kurtuzov (#44649) üzenetére


csacsi67
addikt

Én kivárom ,ha szólnak az az 1335 ft nem nagy összeg . Keresni biztos nem fogom Őket meg nem is utazok 120 km emiatt.

(#44652) buca84 válasza Taktoj (#44645) üzenetére


buca84
őstag

Én kaptam. De én először is kértem. Rá kell kérdezni a számlakontrollnál.

(#44653) Orgi


Orgi
őstag

Sziasztok, dpi-vel kapcsolatban lenne egy kérdésem. Még benne vagyok, de lehet munkahelyi flottára váltanék, viszont eléggé csábító az akciós részletfizetéssel a Honor 20 náluk (100k). Ha most vállalok hűséget meg 11 havi részletet, akkor a dpi felé lesz hűségem vagy a Telenor felé? A hivatali flotta is Telenoros különben, amibe talán átlépnék, de picivel alacsonyabb összegű a havidíja... Köszi!

(#44654) INGJOKE válasza Orgi (#44653) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem a dpi felé... :D

(#44655) mickemoto


mickemoto
őstag

Az hogy lehetséges hogy telenor flottás ( számlakontrollos ),sima adatkártyával tudok sms-t küldeni? Ma véletlenül elküldtem egy sms-t mert nem választottam ki hogy az alap telefonálós simkártyáról küldjem. Megnéztem a mytelenor alkalmaásban hogy fel is számoltak 39Ft/sms tételt. Ami érdekes , hogy volt már egyszer korábban hogy véletlen az adatkártyáról akartam küldeni az sms-t és akkor nem engedte. Nem úgy van hogy adatkártyával csak netezni lehet? :F :U

(#44656) cidalain


cidalain
veterán

Tegnap aktiválódott a Multiflotta előfizetésem. Nem a legnagyobb 10 gigás net csomagot kértem (sebesség: 21/2), hanem egy kisebb adatkeret elegendő volt nekem, aminek szerződés szerinti sebessége 7/2 Mbps.
Most mértem fémtetős épületen belül 14,25/21,66 Mbps. A régi előfizummal pár napja 12,69/14,52-t mértem.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#44657) 4Grider válasza mickemoto (#44655) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én az összes adatkártyámról mindig is tudtam sms-t küldeni.

(#44658) mickemoto válasza 4Grider (#44657) üzenetére


mickemoto
őstag

Akkor ezek szerint ez teljesen normális. :) Csak azt nem értem hogy korábban miért nem tudtam róla sms-t küldeni. :F

(#44659) Drughi


Drughi
addikt

Üdv!

DPI-s flottásoktól kérdezném: szeretném meghívni egy ismerősömet a flottába. Neki dec. 07-ig van hűsége a telekomhoz.

Ha belépek a saját azonosítómmal a dpi web felületre, akkor tudok ott neki igényelni az ő adataival előfizetést? Erre van ugye opció.

Tehát nyugodtan meg tudom neki csinálni, nem kell bemenni ehhez üzletbe, irodába sehova?

Mikor lenne érdemes a folyamatot elindítani? Csakis dec 07.e után vagy akár hamarabb is?

Számhordozás lesz természetesen.

Fognak új sim-et küldeni? Vagy használhatja tovább a régi telekomos simet?

[ Szerkesztve ]

(#44660) INGJOKE válasza Drughi (#44659) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az 100%-k biztos hogy új SIM lesz a régi meg meg fog szűnni a számhordozás után. :)

(#44661) 4Grider válasza Drughi (#44659) üzenetére


4Grider
nagyúr

Flotta igazolást te másnak nem valószínű, hogy tudsz kiállítani...

(#44662) Viktor0610 válasza 4Grider (#44661) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valóban van már arra lehetőség a DPI-nél, hogy mást meghívj!
Meglepődtem, mikor megláttam!

Samsung Galaxy A54

(#44663) Drughi válasza Viktor0610 (#44662) üzenetére


Drughi
addikt

Akkor meghívni tudom, de a flottakezelő majd felveszi vele a kapcsolatot?

Én vagy 6 éve léptem be, akkor kicsit másként ment

(#44664) INGJOKE válasza Viktor0610 (#44662) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez már régen is volt a "pártnál" most jutott el a szolgáltatójához is. Eljön még az idő, hogy aki nem a "pannonnál" lesz az büntibe kerül. :DDD :DDD :DDD
Még jó hogy már sok éve dpi-s vagyok...

[ Szerkesztve ]

(#44665) csacsi67 válasza INGJOKE (#44664) üzenetére


csacsi67
addikt

"Mindenki hozzon magával még egy embert " a régi szlogen ami most nem nagyon akar működni

(#44666) Viktor0610 válasza Drughi (#44663) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Passzolom, csak a menüpontot láttam én is.
Magáról a folyamatról fogalmam sincs.

Az biztos, hogy azután célszerű elkezdeni a hordozást, ha már lejárt a hűség a másik szolgáltatónál.

Samsung Galaxy A54

(#44667) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv!! Dpi -nél nem tudni valami változásról? .. már tényleg feleslegesen fizetem a két előfizetést. De ügyfél megtartó tarifa meg nincs. Adtak netet stb.... De azt se használom ki.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44668) kano válasza Vangelis (#44667) üzenetére


kano
nagyúr

Nem adnak már kedvezményt?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#44669) Drughi válasza Vangelis (#44667) üzenetére


Drughi
addikt

Ugyanazok a tarifák vannak, amivel beléptem vagy 5 éve, ideje lenne "modernizálni"

(#44670) Halaman válasza Drughi (#44669) üzenetére


Halaman
tag

Van az 10 is ha a mobilnet változást nem nézem. Egyedül ez a részlet fizetés ami új.

[ Szerkesztve ]

(#44671) INGJOKE válasza Halaman (#44670) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mikor beléptem 200 mb volt a net, majd egyszer felemelték a duplájára mindenkinek ingyen... :D :D :D :D :D :D :D :D

(#44672) C0d3r válasza C0d3r (#44625) üzenetére


C0d3r
addikt

2 hete elérhetetlen számomra az iqpro.
Innentől már csak arra vagyok kíváncsi, hogy a számla ugyanúgy fog-e érkezni 25-e után. Reméljük nem, és végleg elfelejthetjük egymást.

(#44673) RoyalAirForc válasza C0d3r (#44672) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Fura, mert velem eddig kommunikáltak.

(#44674) csacsi67 válasza C0d3r (#44672) üzenetére


csacsi67
addikt

Nem csakTe vagy igy meg Te leszel ha nem sokan mások is igy voltak vannak.

(#44675) Vangelis válasza kano (#44668) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Adtak 22e ft jóváírást, de az már elfogyott...

Havi 7000 meg nem akarok 2 számért fizetni,

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44676) INGJOKE válasza Vangelis (#44675) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem csak 10e-t adtak, meg 3,5 gb netet. Így mondjuk elég, de a percdíj elég ratyi mondjuk ezt sem beszélem le, mindig az alapdíjat fizetem. A legnagyobb előnye, hogy a neveden van... gondolkoztam korlátlanra váltáson, de igazából nem használnám ki. :D

(#44677) Drughi válasza Vangelis (#44675) üzenetére


Drughi
addikt

Ezt hogy lehet elérni?
3 előfizetés van a nevemen

(#44678) meszi3


meszi3
tag

Hali!

Van egy IQPro előfizetésem, szeretném lemondani. Gondolom vissza kell küldeni a SIM kártyát valamelyik megadott címre, de ezen kívül van még teendő?

(#44679) Halaman válasza Drughi (#44677) üzenetére


Halaman
tag

Nem tudom, de változtak a szokásaink így megyek a multiflottához.

(#44680) Drughi válasza Halaman (#44679) üzenetére


Drughi
addikt

Én elégedett vagyok vele, plusz 3 előfizetésem három különböző időben jár le, körülményes lenne átvinni mindet máshova

(#44681) Halaman válasza Drughi (#44680) üzenetére


Halaman
tag

Utoljára idol 2s-t hoztam ki így az összeset egyszerre viszem.

(#44682) Viktor0610 válasza Drughi (#44677) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hűségidő végén vagy annak lejárta után keresd meg a szolgáltatót megszüntetési-, hordozási szándékodat, akkor szoktak adni kedvezményt.

Samsung Galaxy A54

(#44683) Vangelis válasza Drughi (#44677) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mondtam nekik hogy szeretném felmondani... stb.

Visszahivtak 2x és mindkétszer adtak jóváírást...

Az a baj hogy mi sem használjuk ki.

... tény, hogy jó hogy a nevemen van... de igazából lassan már a lakossági csomagok havidíja is hasonló ... és néha korlátlan a hálón belüli.

Nem tudom ... még gondolkodom.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44684) Halaman válasza Vangelis (#44683) üzenetére


Halaman
tag

Épp ezért váltok, kevesebb hang több internet kellene, illetve a gyermekemnek szinte csak net, de ezt megoldom magentaval. Nem váltanánk ha a csomagok is követnék a trend változásokat.

(#44685) cidalain válasza Vangelis (#44683) üzenetére


cidalain
veterán

Azért van még olyan flotta, ahol a neveden van a szám, olcsóbb a hang havidíj, jobb a percdíj, és olcsóbban több net van. Ráadásul még a Telenortól sem kell elmenni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#44686) INGJOKE válasza cidalain (#44685) üzenetére


INGJOKE
veterán

?

(#44687) Halaman válasza INGJOKE (#44686) üzenetére


Halaman
tag

Pl.: Multiflotta blue, de most olvastam a hiper csoporttal 100perc+1gb 2 előfizető esetén 3150ft és egymás között ingyenes.

(#44688) INGJOKE válasza Halaman (#44687) üzenetére


INGJOKE
veterán

de ez mitől jobb, mint a dpi?

(#44689) Halaman válasza INGJOKE (#44688) üzenetére


Halaman
tag

Nekem azért jobb, mert a dpi perceit nem használtam ki az elmúlt időszakban viszont a net rendszeresen kevés volt. Amint megjön a postán az igazolás a következőre váltok alap csomag + 3gb net ami valamivel olcsóbb mint a dpi amit most használok. De ez benne van a táblázatban.

(#44690) Tibee86 válasza INGJOKE (#44688) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem pl. azért, mert olcsóbban van több lebeszélhető percem és 7gb-tal több netem.

(#44691) INGJOKE válasza Halaman (#44689) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én sem használom ki a telefonálást általában, de mivel ügyfélmegtartoztam és kaptam hozzám 3,5 gb netet így azzal megvagyok most. (meg 10 e kedvezményt)

(#44692) Halaman válasza INGJOKE (#44691) üzenetére


Halaman
tag

Havi 3,5gb net előfizetésenként? A 10000ft gondolom egyszeri nem pedig havi kedvezmény.

(#44693) INGJOKE válasza Halaman (#44692) üzenetére


INGJOKE
veterán

Egy előfizetésem van már csak, az exfelségemét, már nem intéztem el... :D :D :D

(#44694) cidalain válasza INGJOKE (#44688) üzenetére


cidalain
veterán

DPI-vel minden hónapban alapot fizettem, ma már abszolút nem használom ki a közel 300 perc dumálást, ellenben az alap 400-as net kevés volt. így volt 3588 Ft/hónap.
Most a multinál 3179 lesz az alapdíjam 175 perc és 1,5 GB net opcióval. Nekem ennyi perc is elég, a net is elég lesz azt hiszem (otthon, melóban van wifi, így a mobilnetből sem kell csúcs csomag, de a maxos 10GB net esetén is csak kb 4000 lenne a havidíj)
Emellett a percdíj is kisebb (igaz pár fillérrel), bár nincs 20 ingyen sms (amit eddig is max parkoláskor használtam). Egymás közt ugyanúgy ingyen hívok, telószám felett továbbra is én rendelkezem.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#44695) INGJOKE válasza cidalain (#44694) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ámen. :D

Engem csak ott a 12 hónap hűség zavar... ki tudja mi lesz 12 hónap múlva lehet addigra ennyiért lesz már korlátlan is... :D
A digi is mindig porondon van... szóval én most csak indokolt esetben írnák alá hűséget... :D

[ Szerkesztve ]

(#44696) cidalain válasza INGJOKE (#44695) üzenetére


cidalain
veterán

A 12 hónap azért tervezhető. Drágulni nem fog, az eddiginél olcsóbb. Ha jön valami jó fél év múlva akkor majd akkor váltok ha lejár a hűség. Ha meg nem jön akkor jól jártam.
Digi jól hangzik, de kimondottan tesztüzemben van a hálózatuk, lefedettség is fejlesztés alatt van. És hátrány hogy kéne egy másik meglévő Digi előfizetés is hozzá. (Nem tudom mit garantálnak a szerződésben, de ha tesztüzem akkor gondolom simán benne lehet a pakliban szolgáltatás akadozás is*)

*meg is van:
"A szolgáltatás elérhetősége nem teljeskörű"
Mobilnet: "22.1/7.5 Mbit/s, garantált sebessége: 0/0Mbit/s"
"A telefonhívás számlázása perc alapon történik."
Nálam ez már nem hangzik olyan jól.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#44697) INGJOKE válasza cidalain (#44696) üzenetére


INGJOKE
veterán

nyilván nem az idei tesztüzemre gondoltam, de azt hogy 5 ft a percdíj nem írtad bele... :D

(#44698) fa4hu


fa4hu
őstag

A Telenornál ez szerintetek a flottásokra (EQ) is érvényes lesz?

(#44699) Peter.70 válasza fa4hu (#44698) üzenetére


Peter.70
őstag

A kérdés jó, csak az EQ-nál nem Te vagy az előfizető. Azt elég nehezen tudom elképzelni, hogy a flottakezelő bevállalja x db előfizetőnél, hogy beállítsa hogy ki melyik 3 napon akarja igénybe venni

(#44700) cidalain válasza INGJOKE (#44697) üzenetére


cidalain
veterán

Kolléga tegnap kötött Digis telefon szerződést. Kértem hogy majd számoljon be néha a tapasztalatokról.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.