Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44251) kovacs65 válasza INGJOKE (#44250) üzenetére


kovacs65
senior tag

A lejárta előtt egy hónappal hívtam őket, hogy mennék. Ajánlat semmi

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#44252) INGJOKE válasza kovacs65 (#44251) üzenetére


INGJOKE
veterán

Elmondtuk már ezt is sokszor hogy hiába van csak egy hónap vissza akkor is hűség van, és nem ajánlott kérek, mert akkor főleg a mezei ügyintéző csak a meglévő csomagokból ajánlhatja ami van. Felmondom a szerződésem most, vagy mondjuk 2 nap múlva. Akkor tuti hívni fognak és ezt el is mondja az ügyintéző. Nah de mindegy is. Mindenki azt is csinál amit akar. :DDD

(#44253) oszy válasza INGJOKE (#44234) üzenetére


oszy
veterán

Amíg el nem fogy a 10.000, addig minden hónapban a számla kiállítása után hívni kell őket. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#44254) INGJOKE válasza oszy (#44253) üzenetére


INGJOKE
veterán

Igen köszi elmondták, hogy a következő is így fog működni. Viszont fel ajánlotta hogy visszautalják a pénzt. Ezt fogom csinálni váltás előtt. Felhívom őket intézek kis pluszt egy havit levonnak és utána visszautaltatom a maradékot majd váltok. :D :D :D

(#44255) oszy válasza INGJOKE (#44254) üzenetére


oszy
veterán

Ha nekem márciusban lejár a +net, akkor hívom őket megint. Bár jobb lenne ha a net helyett inkább csak jóváírást adnának. :) Persze nekem így is jó, de nem használok el annyi netet.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#44256) bul07


bul07
nagyúr

Kis off hogy tudjuk elhelyezni az itthoni árakat

Olaszország nyílt szolgáltatói csomag
11€-ért feltöltés
30napig érvényes
Korlátlan hívás
500sms
32GB net (külföldi menyiséget nem tudom pontosan 2-6GB), azt hiszem nem halmozható átvihető

Szerintem ez kb itthoni jobb zárt flották, talán a net több mint ami itthon jár az ilyen csomagokhoz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#44257) 4Grider válasza bul07 (#44256) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az olasz szolgáltatók lefedettsége egyenként vajon mikor fogja elérni a 95% feletti szintet?

(#44258) bul07 válasza 4Grider (#44257) üzenetére


bul07
nagyúr

Azért olaszba van egy két durci hegy is, ahol nehéz bázisokat létrehozni, azok húzzák le a százalékot

Nem ilyen magyar domb méretűek(kékes) és így is van ahol nincs térerő

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#44259) 4Grider válasza bul07 (#44258) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az olasz szolgáltatók vajon fizetnek cellánként és havonta a frekvenciahasználatért, vagy csak akkor, amikor a frekvenciahasználat jogát megvásárolták?

(#44260) bul07 válasza 4Grider (#44259) üzenetére


bul07
nagyúr

Tényleg kell ez
Minden országnak megvannak a maga adóterhei

Én csak beírtam hogy olaszba jelenleg mi a helyzet, nem kell ebbe többet belelátni, ami Magyarországon megy azt meg mindenki látja (nagyon hasonló csomagok, máshol ezt máshogy nevezik)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#44261) Zeki válasza bul07 (#44260) üzenetére


Zeki
nagyúr

Annó egy másik fórumban, nagyon megvolt magyarázva, hogy miért is érthetőek a 100 Ft feletti percdíjak, mert nem a szél fújta össze a tornyokat. Aztán jött a Vitamax City és adott a percdíjaknak.

(#44262) DrBubo77 válasza Zeki (#44261) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

De végük ők is beálltak a sorba...

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#44263) Zeki válasza DrBubo77 (#44262) üzenetére


Zeki
nagyúr

Lejjebb verték az árakat és utána volt stop a versenyben. Rájöhettek, hogy a magyar ember nem vált olyan könnyen szolgáltatót. Mikor jöttek, pár év múlva elsők akartak lenni.

(#44264) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Melyik telenoros flottákat nézegessem, ha olyan sim-et keresek ami elsősorban internetre lenne használva, olcsó. 1-4GB közötti net érdekelne. Ez a legfontosabb.
Haveromnak olyan csomagja van ahol korlátlan telenoros netje van 5-6k-ért, ilyen is érdekelhet.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#44265) martonl válasza Zeki (#44261) üzenetére


martonl
senior tag

Adott igen, de csak addig, amíg "szigetszerű" lefedettsége volt, ahogy a csomag neve is sugallta. (De jó ez a szakkifejezés). Ahogy kiépült a hálózat, meg is szűnt az olcsó percdíj, illetve ha jól emlékszem, a számlázási egységet emelték meg.

(#44266) gabor9991 válasza Predator2 (#44264) üzenetére


gabor9991
őstag

Iqpro vagy számlakontroll.
4GB 1400 a korlátlan 4800 körül van.

(#44267) oszy válasza Predator2 (#44264) üzenetére


oszy
veterán

A haverom nem tud segíteni? ;]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#44268) Predator2 válasza oszy (#44267) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a tájékoztatást.

Haverom azt mondta, hogy az a csomag amiben van már nem forgalmazzák. :(

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#44269) DrBubo77 válasza Predator2 (#44268) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

Valószínűleg HelloData csomagja van.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#44270) buca84 válasza Predator2 (#44264) üzenetére


buca84
őstag

számlakontroll [link]
a nem korlátlan csomagokhoz van adatmegosztó sim is.

(#44271) Cucuska2 válasza buca84 (#44270) üzenetére


Cucuska2
őstag

... és remek, azonnali az ügyintézés! Felhívod, azonnal felveszik, mondja, hogy írd le írásban, leírod, jön is a SIM!
Csak ne fagyna be a telefonomon annyiszor a Telenor háló.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#44272) bb71


bb71
őstag

Esetleg valaki:

EQ Voda flottával van baj azon kívül, hogy 2 év hűséget alá kell írni?
Mintha valaki szidta volna a lefedettséget, vagy a net sebességét...

(#44273) 4Grider válasza bb71 (#44272) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Voda lefedettsége olyan-amilyen. 3G azért általában mindenütt van. A net sebessége 3G-n sok helyütt nem túl acélos, 4G-n használható, de jellemzően nem éri el a két T sebességét.

(#44274) bb71 válasza 4Grider (#44273) üzenetére


bb71
őstag

Köszi.

(#44275) Trebor0522


Trebor0522
csendes tag

Sziasztok!
Múlthónapban nem kaptam díjbekérőt IQpro-tól. Múlt hét szombaton letiltottak épp miután ismerősöm szólt, hogy ő megtalálta a díjbekérőjét a promóciók fül alatt a levelei közt. Én nem találtam meg sehol, sajnos. 3x beszéltem az ügyfél-szolgálatos hölggyel érdemben nem segített. Utoljára azt mondta nekem, hogy majd utána néz és visszahív.
Azóta próbáltam őket hívni (20 alkalommal kb) nem veszik fel még a munkatársát is megkerestem akinek sikerült megszereznem a telefonszámát, de ő sem. Telenor ügyfél-szolgálaton sikerült kiderítenem, hogy 37k-s számla van a telefonszámon ,mellesleg az átlag forgalmam 5 k körül volt. Ez is aggasztó picit. Meg persze az is erősen zavar, hogy se telefonálni nem tudok, se internetem nincs a számon.
Volt valami kavarás már a díjbekérőnél szept. 25 körül, de kaptam talán egy sms-t, hogy majd jönni fog csak késik.
Bárkinek bármi hasonló tapasztalat, esetleg megoldást tud valaki?
Üdv!

(#44277) bul07 válasza Trebor0522 (#44275) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha freemail, vagy citromail, akkor simán lehet hogy benyelte a rendszerük és e miatt nem kaptad meg az emailt (ez tapasztalat)
Ha tényleg fent megnevezett kettő közül használsz bármelyiket is nagyon tanácsos átszokni egy normálisabb szolgáltatóra

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#44278) Trebor0522 válasza Trebor0522 (#44275) üzenetére


Trebor0522
csendes tag

Közben visszahívtak. És küldenek új kártyát és új számot is kapok vele, ami nekem nem probléma, mivel ez csak a második számom.
Annyit mondtak, hogy "hibára futott" a régi számom így új számmal, új kártyával lehet a legegyszerűbben megoldani. Persze az előző számlámat ki kell fizetnem. Az új kártyát viszont nem kell. Ma már fel is adták a kártyát.
Szóval utána kellet járni eléggé, de úgy tűnik meg lesz oldva. :C :N

(#44279) zagloba


zagloba
aktív tag

Rebtel másnál is Belga számot ír ki?

(#44280) esgabee


esgabee
tag

Sziasztok,

Az IT services-nél van a számom. Hogy tudom módosítani a mobilnet csomagomat 3gb-ról 10gb-ra?
Sem az interneten, sem 1220-on nem sikerült.
Köszönöm

(#44281) DrBubo77 válasza esgabee (#44280) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

A 1220-on ügyintéző segítségével simán változtatható.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#44282) esgabee válasza DrBubo77 (#44281) üzenetére


esgabee
tag

Ohh... Odáig nem jutottam. :D
Köszönöm szépen a gyors segítséget!

(#44283) DrBubo77 válasza esgabee (#44282) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog (1)

Pedig egyszerűbb lenne felületen váltani. Arra készülj, hogy csak számlazáráskor váltják át a netcsomagot.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#44284) mrider


mrider
csendes tag

Ezt a nyomorult DPI-t nem akarják végre frissíteni?
Már léteznek ennél sokkal jobb flották, de eddig nem váltottam, hátha végre kapcsolnak itt is, de valahogy nem akarnak a kondíciókon pozitív irányba módosítani.

(#44285) INGJOKE válasza mrider (#44284) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem nem is fog, én is úgy tudtam értelmesebbet csinálni belőle, hogy nincs hűség és ügyfélmegtartóztam. :))

(#44286) Gereth7


Gereth7
csendes tag

Sziasztok.

Korlátlan adatkártyám van IQ-nál. A kérdésem az lenne, hogy amikor kis hazánkban elérhető lesz az 5G országosan, vajon kapok e arra alkalmas kártyát, hogy az 5G-t használni tudjam, vagy marad a jelenlegi és marad a 4G sebesség? Esetleg az már más áran fog menni, maga a szolgáltatás? Van erről valakinek bármi infója?

Köszi előre is.

(#44287) 4Grider válasza Gereth7 (#44286) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nincs erről info. Viszont az 5G országos elterjedésér még meg kell érni, a most használható frekvencián igen pontszerűen alakítható csak ki. Azaz egy olyan községben/városban, ahol csak néhány torony van, egy darabig még biztosan nem lesz 5G, mert nem sok értelme lenne a tornyok 200 méteres környékét lefedni vele. A Telenor ráadásul befektetési társaság kezén van, így azoktól ne várd el, hogy havi 5000 Ft-ot fizető előfizetőknek lázas toronyépítésbe kezdenek. És miért kellene kártyát cserélned az 5G-hez? Maximum előfizetést kellene...

(#44288) Mikulásbá válasza Gereth7 (#44286) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az 5G még nagyon messze van,ahogy már írták.Még a nagyobb városokban is nem hogy máshol.Ezzel még nem kell foglalkozni.

(#44289) Zeki válasza Gereth7 (#44286) üzenetére


Zeki
nagyúr

Olyanra kérdezel, ami êvek múlva lesz. Szerintem a szolgàltatók sem tudják még.

(#44290) KamuMazsola válasza Gereth7 (#44286) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Mi a fenére kell az a nagy sebesség? LTE-A-val is elég jó sebesség érhető el gyakorlati szinten 200 Mbps. (300 a max ha jól tudom). Az 5G-nek még nincs kiépítve a hálózat sem és egyáltalán nem biztos, hogy gyakorlati szintén gigabites lesz.

Üdv.: KamuMazsola

(#44291) gábor-ka


gábor-ka
tag

a telefonom alapból tudná a voLTE-t, de telenorral nem megy. ez ügyben van értelme a flottakezelőt vagy a telenort megkeresni, vagy inkább várjam míg valami lesz?

(#44292) 4Grider válasza gábor-ka (#44291) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha megjelenik a telefonod beállításainál a VoLTE kapcsoló, akkor tudja a telefonond az adott hálózaton a VoLTE-t.
A Telenor magától csak néhány modellnél, ott sem mindig veszi le a VoLTE tiltást az előfizetésről, tehát célszerű keresni a flottakezelőt ha van VoLTE kapcsolód.

(#44293) INGJOKE válasza 4Grider (#44292) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az én telefonom is tudja, de a kapcsoló inaktív, az van alá írva: A voLTE hívásokat a szolgáltatója még nem támogatja.
Telenor dpi...

(#44294) 4Grider válasza INGJOKE (#44293) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha megjelent az már azt jelenti, hogy már csak a VoLTE tiltás levétele van hátra.

(#44295) kano válasza 4Grider (#44294) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem MI9-re azt mondták, hogy nem támogatott.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#44296) 4Grider válasza kano (#44295) üzenetére


4Grider
nagyúr

Attól még működik rajta...

(#44297) mogyoro42


mogyoro42
csendes tag

Sziasztok!

Én 8 hónapja léptem be az Auchanos flottába, leírom a tapasztalataimat, hátha valaki talál közte valami hasznosat.

Az első elég vicces: nem csak a magánszemélyek nem hallottak róla, de az Auchan dolgozók 90 %-a sem (pénztárosok, osztályosok, stb...).
Auchan üzletsorán található Telenorosok is egymást kérdezgették, hogy mi ez? Ledöbbentek, hogy a csomag neve "Telenor dolozói gen." :D Csak a boltvezető tudott róla.
Az biztos, hogy zéró promó, zéró reklám, szerintem kiadták az ajánlatot, aztán rájöttek, hogy ha tömeges lesz, az kisebb bukta a Telenornak.
Amúgy itt van róla infó: https://bizalomkartya.auchan.hu/szabalyzatok

Én ezüst Duót választottam (Br. 1270 Ft. /hó 100% lebeszélhető, h.b. 0 Ft., h.k. br. 8,89/perc, sec. alapú, + br. 1450 Ft. /hó 1,5 GB), nekem itt jött ki a matek.

Ehhez 90 nap alatt 50 000 Ft.-ért kell vásárolni az Auchanban, ez havi 16 666 Ft., ami valljuk be, mostmár sajnos csak egy közepes bevásárlás... Ez nálam 6-8x-osan meg szokott lenni, mert 50 %-ban Auchan-ba járunk.

Az Auchan kártyát online regisztrálni kell, minden infót meg kell adni. Ezután el kell ballagni az Auchan vevőszolgálatra, ahol egy pillanat alatt kiállítanak egy A4-es igazolást a Telenor felé, és azzal már lehet is menni a Telenorhoz.

A Telenornál nagyon segítőkészek voltak. Számhordozással együtt 36 órán belül már használtam az előfizetést.

Jelenleghavi 3.800.- 4.700.- Ft.-ot fizetek, ha a mobilpakolást levonom.
Nem szoktam visszafogni magam, telefonálás-ügyileg.

Tudom, hogy rengeteg jobb ajánlat is van, de én az előnyök miatt döntöttem így. Gyakorlatilag ugyanazt a szolgáltatást kapom, mint a lakossági telenorosok:
- Minden online, minden gyors, minden működik
- Bemehetek a Telenorhoz vasárnap is, ugyanúgy megoldanak nekem mindent
- Nem kell számolgatnom, mennyi mobilparkolás fér még bele
- Késhetek nyugodtan a fizetéssel akár heteket is, akkor is csak 1x 300 Ft.-ot számláznak, és nem dobnak ki a flottából.
- Igénybe vehetem a Telnor egyedi akcióit, egyéb szolgáltatásait (ajándék net, My TV akciók, stb...)
- Bármikor rendelhetek plusz netet online, azonnal.

Amúgy eddig minden számlát átnéztem. Pontosan számláznak, nem jelennek meg érdekes tételek a számlán, nem apróbetűznek a szerződésben, sem az ÁSZF-nél.

Összességébe mindenkinek ajánlom, aki időnként vásárol az Auchanban.

(#44298) martonl válasza mogyoro42 (#44297) üzenetére


martonl
senior tag

Köszönjük!

(#44299) TripleB válasza INGJOKE (#44293) üzenetére


TripleB
senior tag

[kép] Milyen készüléked van?
Most néztem, nálam a DPI alatt használható ezek szerint a funkció Xiaomi Mi9SE -t használva.

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#44300) Halaman válasza mrider (#44284) üzenetére


Halaman
tag

Sztem nem fogják, decemberig várok, ha addig nincs változás akkor váltok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.