Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43551) Vangelis


Vangelis
nagyúr

[link]

Ismeri őket valaki?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#43552) KTU válasza Vangelis (#43551) üzenetére


KTU
addikt

Virtuális SIM, ja persze, :U
VoIP,
topik
Nekem összeakadt a Groundwire-vel,
Acrobits-tól gondolom, vettek egy zárt rendszerre paraméterezett verziót.

Elérhető vagyok mobilon "vezetékes" számokon (003676......) vagy nem helyhez kötött (nomadikus 003621....) számon, vagy iNum (00883........) számon amit ingyen lehet hívni Viberről is.
Jó sok virtuális SIM kártyám van. :D
Ja nem. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#43553) kentucky


kentucky
őstag

Sziasztok! Nem tudjátok miért nem engedhet fel EQ SIM-mel a mobilnetre? APN beállítások: Telenor Online APN: net . Régebbi kártya már, mytelenor szerint van még mobilnet, de csak Telenor HU 3G-re enged fel.

(#43554) 4Grider válasza kentucky (#43553) üzenetére


4Grider
nagyúr

Izé. A 3G az nem mobilnet? Vagy 4G-re szeretnél felmenni egy 800 MHz-et nem ismerő telefonnal?

(#43556) Zeki válasza KTU (#43552) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor hogy ad netet?

(#43557) 4Grider válasza mindenalap (#43555) üzenetére


4Grider
nagyúr

Elméletileg az EQ sim-eken mindkét apn aktiválva van. Persze ha adatkártya, akkor az online apn néha le szokott róla maradni, ha beszédcélú, akkor meg a net...

(#43558) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

Díjat emelt az iQ, vagy mi történt? A 3882 helyett már 4690-et kérnek, de a részletezésnél első pillantásra nincs semmi extra és továbbra is 3882 a vége...

Másnak is előjött ez? Hétfőn rájukcsörgök.

üdv, adika4444

(#43559) adika4444 válasza adika4444 (#43558) üzenetére


adika4444
addikt

Solved, már jött is tájékoztatás, hogy rosszul számolták az ÁFA-t és semmis a díjbekérő.
Legyenek itt bármilyen rossz tapasztalatok is a flottáról, nekem ez a gyors, lényegretörő tájékoztatásuk ismét arról győz meg, hogy még sokáig maradjak ügyfelük:)

István, ha ezt esetleg olvasod: Ha már valaki befizette a hibás árat, akkor mi a teendője? Egy ismerősöm járt így:D

[ Szerkesztve ]

üdv, adika4444

(#43560) Dadpool válasza adika4444 (#43559) üzenetére


Dadpool
aktív tag

Én is befizettem de csak a 3900 jó magyar forintot és jeleztem.
Erre kaptam hogy rendben, ez esetben a következő díjbekérőhöz be lesz könyvelve.

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#43561) KTU válasza Zeki (#43556) üzenetére


KTU
addikt

Egyből a telefonálós részt néztem.
Igazad van.
Sajnos nem néztem kellőképpen utána. :B :U
Felületes voltam. :B
Pedig egy családtagnak lehet pont jól jönne most.
:R

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#43562) Zeki válasza KTU (#43561) üzenetére


Zeki
nagyúr

De kinek a netjét adják tovább?
Vodafone?

(#43563) natë


natë
nagyúr

Melyik a legjobb flotta/csomag, ahol telefonálási lehetőség mellett az adatkeret is nagy? 10+ Gb (EU is)

(#43564) retesz147 válasza natë (#43563) üzenetére


retesz147
addikt

Ez engem is érdekelne. Közel korlátlan telefonállás +10Gb körüli net és EU-ban is, mivel szülők határon odaát maradtak.

Xiaomi 13 eu dev...

(#43565) csako válasza natë (#43563) üzenetére


csako
veterán

EQ? (Kedvező üzleti flotta Facebookon)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#43566) bul07 válasza adika4444 (#43559) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor elég csak a szokásos díjat befizetni ha a részletezőbe a 3882 szerepel?

Nekem nem jött semmi bocsi levél hogy rossz a bekérő

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43567) gabor9991 válasza bul07 (#43566) üzenetére


gabor9991
őstag

Nem hinném.
Nekem is 4600 helyett 6600 lett a havidíj, mikor megreklamáltam akkor azt válaszolták, hogy eddig is ennyi lett volna a havidíj örüljek, hogy visszamenőleg nem kérik azt a havi 2000-et.
Pedig a papíron amit ők adtak 4600 szerepelt.

[ Szerkesztve ]

(#43568) arnyekxxx válasza bul07 (#43566) üzenetére


arnyekxxx
veterán

nekem is megjött a hibás mail 9kor, 10.30kor meg a bocsilevél. Spamban nézted? A főcímzett saját maguk, az én címem BCC mezőben van, emiatt simán spamnak nézhette egy levelező

[ Szerkesztve ]

(#43569) bul07 válasza arnyekxxx (#43568) üzenetére


bul07
nagyúr

Néztem de ezek szerint vak vagyok :) , mert most megint ránéztem és ott van :DDD

Na de akkor mi legyen
Oké hogy semmisnek vesszem de akkor küldenek másikat?

Mert ha másik jön azon más lesz a díjbekérő bizonylatszáma amit be kell írni a közleménybe
Azért ezt is megírhatta volna a bocsi levélbe

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43570) placebo2018 válasza bul07 (#43569) üzenetére


placebo2018
csendes tag

Küldenek de majd csak hétköznap addig ne csinálj vele semmit, várjál.

(#43571) bul07 válasza placebo2018 (#43570) üzenetére


bul07
nagyúr

Megjött az új díjbekérő

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43572) Dracula72 válasza bul07 (#43571) üzenetére


Dracula72
senior tag

Ugyan az a díjbekérő száma, mint a rontottnak.
Aki befizette az előző számot nem hibázott szerintem.
Persze az összegnél észnél kell lenni. ;)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#43573) placebo2018 válasza bul07 (#43571) üzenetére


placebo2018
csendes tag

Ja nekem is ugylátszik dolgoznak hétvégén is...

(#43574) bul07 válasza Dracula72 (#43572) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam is ugyan az a száma, de azt hogy mindenkinél ugyan az nem mertem leírni mert hátha nem

Az ellenőrzés a biztos nehogy gond legyen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43575) odrif


odrif
MODERÁTOR

EQ-nál nem úgy volt hogy a jelenleg meglévő Telekomos csomagot olcsóbbak lesznek?

20 éve a Prohardveren

(#43576) csacsi67 válasza odrif (#43575) üzenetére


csacsi67
addikt

Már meg is szünt.

(#43577) odrif válasza csacsi67 (#43576) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Bocsánat, Telenor-t akartam írni.

20 éve a Prohardveren

(#43578) audi100td


audi100td
nagyúr

Sziasztok,

jelenleg melyik flottat tudnatok ajanlani? Min. 3GB netre lenne szüksegem es olyan havi 7e Ft-ot szannek ra. Majdnem a 6Ft-ba leptem be, szerencsere mar nem sikerült.

(#43579) zzola válasza audi100td (#43578) üzenetére


zzola
félisten

Számlakontroll.

[ Szerkesztve ]

(#43580) retesz147 válasza audi100td (#43578) üzenetére


retesz147
addikt

Atlas (Vodafone) vagy Euro Quatro(Voda, Telenor) flottája is jó lehet.
Hűség? Szám a neveden?

Xiaomi 13 eu dev...

(#43581) Tav-Csoves válasza odrif (#43577) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

miért? drágább lett? utoljára 5250 ftot fizettem a korlátlan adatkártyámra, mint mindig.

(#43582) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Sziasztok!

Megkötöttem az Atlasz flottát, viszont arra lettem figyelmes, hogy mintha EU-roaming nem lenne benne, és a szerződés is csak annyit ír, hogy Külföldön a mindenkori Roaming díjszabás érvényes, ráadásul a csomagok leírásánál is csak a legnagyobbnál mutatja a roamingot.
Tehát most feláras az EU-roaming, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#43583) #08205312 válasza Cucuska2 (#43582) üzenetére


#08205312
törölt tag

Meoe flottával 8 hónapja szívok: roamingban 0,2 Mbps a "sebességem", lásd voda topik.....

(#43584) INGJOKE válasza Cucuska2 (#43582) üzenetére


INGJOKE
veterán

Az is érdekes hogy az 1-es olcsóbb csomagban olcsóbb a percdíj, mint a 2-es drágábban... :D

(#43585) audi100td válasza retesz147 (#43580) üzenetére


audi100td
nagyúr

Köszi, hüseg mar nincs, szam a nevemen.

(#43586) retesz147 válasza audi100td (#43585) üzenetére


retesz147
addikt

A hűséget és a neveden a számot azért kérdeztem, mert EQ Voda pl 2 év hűséget szeretne és talán a szám is a nevükre kerül.

Ezek döntő dolgok szoktak lenni, pl nálam is. 2 év hűség nálam kizáró ok....

Xiaomi 13 eu dev...

(#43587) Nordik válasza Cucuska2 (#43582) üzenetére


Nordik
őstag

Mi a cégnel gyakorlatilag ugyanezeket a tarifákat kapjuk. A tájékoztatóban azt írják kérhető az EU Romaing díjmentes aktiválása amivel ugye a méltányosság kereteig EU-n belül használható a csomagba foglalt szolgaltatasok.

Meg nem léptem be, de eszerint szerintem megy az adatroaming.

(#43588) audi100td válasza retesz147 (#43586) üzenetére


audi100td
nagyúr

Ertem es ezeknel a flottaknal EU roaming adat müködik rendesen? Vagy van barmilyen különbseg egy maganszemelyeknek szant csomaghoz kepest?

(#43589) mentic18 válasza retesz147 (#43586) üzenetére


mentic18
tag

Retesz ment pü :D
a vodás rohadt jó ár, viszont a telenoros jobb hűség nélkül.

Samsung Galaxy A53 5G

(#43590) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Sziasztok!

A tanácsotokat szeretném kérni. Ősszel Budapestről költözünk agglomerációba, azonban az utcában nincs internet. Sajnos nem néztem utána időben ennek a dolognak, tudom én vagyok a hibás. :)
Most találtam rá a flottás dologra és a lenti kérdéseket megválaszolom, azonban emellett még érdekelne, hogy mennyire megbízható a flottás dolog. Csak korlátlan internetre lenne szükségem, lehetőleg minél nagyobb sebességgel és korlátozások nélkül. Néha nagy adat mennyiséget mozgatok meg, kb. 100 GB, de nem állandóan. Az Agnátus-t néztem ki, mert Telenor és meg vagyok a hálózattal elégedve, de mást is szívesen meghallgatok.
Vélemény a cégről?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#43591) martonl válasza Kakaduku (#43590) üzenetére


martonl
senior tag

Mikrós netnek is nézzél utána. Ha az sincs, azért nézd meg, van-e rendes Telenor térerő.

(#43592) Kakaduku válasza martonl (#43591) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Mikrohullámú van, de rosszakat hallottam róla a környéken, szóval az nem játszik. Telenornak van 4G lefedettsége, megnéztem.
Ezek a netek alkalmasak egyébként online játékra is?

(#43593) 4Grider válasza Kakaduku (#43590) üzenetére


4Grider
nagyúr

szamlakontroll.hu most a menő, de tudnod kell a mobilnetről, hogy mivel sok változós képlet, állandó minőséget ne várj tőle. Ráadásul mivel a Telenor korlátlan sim-ekhez a legkönnyebb hozzájutni, így ők válnak egy-egy helyen a legjobban leterheltté. Mobilnet kapacitást pedig nem lehet csak úgy bővítgetni...
Ha van ismerősöd Telekomnál, onnan célszerűbb korlátlan sim-et szerezni, az akár másfél-kétszeres áron is megérheti. Természetesen helyszínfüggően.

(#43594) Kakaduku válasza 4Grider (#43593) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Köszönöm, ez is új információ. Telekom-os sim-et csak ismerős által lehet szerezni? :) Nincs esetleg olyan flotta, ahol csak T-s mobil netet adnak?

Az összefoglalóból tudok szemezgetni T-s flottákat?

[ Szerkesztve ]

(#43595) bul07 válasza Kakaduku (#43594) üzenetére


bul07
nagyúr

Számlakontrollnál nincs hűség idő így ha idővel leterhelté válna nyugodtan tudsz majd akkor is váltani(de kérdez rá tuti ami tuti alapon)

Játszani, én próbáltam olyan 20-24-es ping van és elég stabil volt nálam BF5 multihoz

Ha már most is telenoros sim-ed és van net is rajta telepítsd a spedd teszt alkalmazását majd méregesd meg a házban hogy milyen sebességre képes a hálózat(elég sok adat megy el a méricskéléssel), és annyi lesz kezdésnek, és ha sokan kapnának rá a telenora azon a környéken arról az értékről fog csökkenni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43596) Cucuska2 válasza Kakaduku (#43592) üzenetére


Cucuska2
őstag

Le kell mérni. Sokszor előfordul az is, hogy jó a tempó, csak néha valaki (a kisebb városban mondjuk) rácuppan a netre, és feleződik/harmadolódik a sávszélesség, majd megugrik a jitter.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#43597) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah talán 3 hónap alatt sikerül a dpi-nek és a fideszes kapcsolattartónak elintézni, hogy a két előfizetésem ami a nevemen van "szétválasszák"

Amin meglesz egyből felhívom a Telenort és felmonodom a szolgáltatást kíváncsi leszek mit ajánlanak. :D

(#43598) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Mindenkinek köszönöm a hasznos tanácsokat és információkat. Kipróbálom a speed test-et és rákérdezek a számlakontrollnál.
Kell ott lennie ismerősömnek, vagy csak megrendelem és kész.

Még annyit szeretnék, hogy ha esetleg letöltök, mondjuk 50 GB-ot egy nap, akkor korlátozva leszek Telenor-nál? Olvastam a hivatalos választ az összefoglalóban, de nem teljesen értelmezhető számomra, bocs. :B

[ Szerkesztve ]

(#43599) saxoolondon2


saxoolondon2
csendes tag

Sziasztok, olyan flotta érdekelne aminél nincs hűságidő, korlátlan hívás+sms (vagy ha az sms nem is korlátlan mondjuk 100 legyen ingyenes)+ pár giga internet (1-4 GB), és ez kb 5-6000 Ft-ért bruttóba.

(#43600) zombei


zombei
aktív tag

Számlakontrollnál is van lehetőség csak korlátlan adat csomag rendelésére ? (Hívás, és sms nélkül)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.