Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43151) bul07 válasza kakuk.tamas (#43147) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha jól olvastam a cég magyarázatát

Fő gond az volt hogy olyan kedvezményt adtak tovább a előfizetőknek amit nem kaptak meg, mert nem volt benne a szerződésükben, és szóbeli megállapodás is az előző cégvezetővel volt

Tehát veszteséget termeltek amit nem tudtak már fenntartani a belépők befizetéséből(ha volt beugró)

Így bedobták a törölközőt

Telekom is tehet róla biztos valamilyen szinten de rossz döntés volt olyan kedvezményt tovább adni amire nem volt szerződése

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43152) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ez az e-mail most jött a 6 forinttól.
Nem tudom, hogy mennyi igaz belőle, de eltudom képzelni, hogy a Telekomnak nem érdeke ilyen flottákat tartani, és ki kényszeríti az ilyen szituációkat...

Google Drive - 6 forint hosszú e-mail

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#43153) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Ezt most kapták levélben a 6 forintosok:

Szeretnénk Önt tájékoztatni a következőkről, mivel a sajtóban részben valótlan hírek jelentek meg cégünkről:

- A 6ft.hu flotta továbbra is működik, nem csődölt be és nem is csődöl be!
- A sajnálatos SIM kártya korlátozások csak a Telekom-os előfizetéseink egy részét érintette. Azoknak, akiknek a hívószámuk korlátozásra került, a zárószámla befizetése után (tekintettel az utólagos számlázásra) megküldjük a hívószám elhordozásához szükséges lemondó nyilatkozatot, mellyel a hívószámot bármely Telekom üzletben saját névre tudják íratni.
- Amennyiben nem tart igényt Telekom-os számára, úgy 2019. július 08. után tud ingyenes új Telenor-os SIM kártyát igényelni a weblapunkon keresztül.
- A Telenorral és a Vodafonnal az együttműködésünk zökkenőmentes.
- Az ügyfélszolgálati irodánk megszűnt, ezentúl csak online, e-mailben (info@6forint.net) vagyunk elérhetőek. Továbbá telefonos visszahívást tudunk majd biztosítani 2019. július 08-tól, munkanapokon 10-18 óráig.
- Az irodai számlabefizetés lehetősége ugyancsak megszűnt. A készpénzes befizetéseket a K&H vagy Magnet Bank fiókokban tehetik meg. Számlaszámainkat megtalálják a weblapon a Kapcsolat menü alatt: https://6forint.hu/contact. Számláját továbbra is tudja rendezni banki utalással, illetve a weblapunkon keresztül bankkártyával vagy PayPal-al.

Majd hosszasan ecseteli, hogy miért a Telekom tehet erről az egészről.

Na és erre mi történik? Egy csomóan mélyet sóhajtanak, hátradőlnek, és a kommentekben a Telekomot szidják, hogy még is csak ő volt a hunyó.

Aquila non captat muscas.

(#43154) #08205312 válasza kakuk.tamas (#43152) üzenetére


#08205312
törölt tag

"A fentiekből arra a megállapításra jutottunk, hogy a T-Systemsnek az a célja, hogy tönkre
tegyen minkent, és az ügyfeleinket megszerezze."

"Több évre visszamenőlegesen számos olyan információval rendelkezünk, mely a
Telekom/T-Systems csoportot igen nehéz helyzetbe tudja hozni."

Margit, maga nooooormális?

(#43155) eddie17 válasza Hegyirabló (#43153) üzenetére


eddie17
addikt

Én is most kaptam, írtam is Neki, hogy köszi akkor ennyi volt, nem szeretnék néma telefonra ébredni.
Főleg úgy, hogy SMS-t is küldött a Telekom, hogy tartozásom van... :F
Az a minimum, hogy szépen csöndben elengednek mindenféle sarc nélkül... 3 év barátságának lett most vége.

(#43156) kakuk.tamas válasza eddie17 (#43155) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én is kiszállok 2 év után.
Szép volt, jó volt, de ennyi volt. Pedig egyébként szerintem korrektek voltak. Mindig azonnal reagáltak a megkeresésemre.
Nem tudom, és nem is tudom megérteni, hogy miért b@szarinták el a céget...

A valódi okokat jó lenne megtudni, de ez, hogy mindkét cég egymásra mutogat nem vezet sehova.

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#43157) Fecsike válasza kakuk.tamas (#43147) üzenetére


Fecsike
kezdő

kiegészíteném: a telekomot úgy ala natúr hagyja mindenki a fenébe... gusztustalan lehúzós cég. (ezt a 6 forintos sztoritól függetlenül)

(#43158) Zeki


Zeki
nagyúr

A telokomos flották a percdíjon kívűl nem jobbak mint egy Magentás előfizetés. Söt, lehet a net is tóbb a Magentásban.

(#43159) kory24 válasza Zeki (#43158) üzenetére


kory24
őstag

Ez így nem igaz összes telekomos flottára.

Pl az itt is többször emlegetett MÁV flotta.

3500ft, korlátlan beszéd, 5gb net és mivel neveden van az is bevonható magentába így már 10gb.

Azt nem tudom a több szolgáltatási %-os kedvezmény él e rá.

(#43160) szasanyi válasza kory24 (#43159) üzenetére


szasanyi
félisten

MÁV csomagból kihagytad, hogy korkátlan SMS küldés is! Ennél jobb nem létezik jelenleg, és nem vok biztos benne, hogy 1 éven belül letezni fog (talán a Digi mobilnál, ha gyors ütemű lesz a hálózatuk fejlesztése).

(#43161) trec12 válasza szasanyi (#43160) üzenetére


trec12
addikt

--

[ Szerkesztve ]

(#43162) Fecsike válasza szasanyi (#43160) üzenetére


Fecsike
kezdő

vannak egyházi flották, amik sokkal kedvezőbbek. de ezeket kár beleszámolni, mivel kevés embernek elérhető. így olyan, mintha nem is lenne.

(#43163) kano válasza szasanyi (#43160) üzenetére


kano
nagyúr

Egy hibája van, hogy Telekom. :(((

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43164) Intruder2k5 válasza kano (#43163) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem értem ez miért lenne hiba? A 3500Ft mindenütt 3500Ft, az 5 vagy 10GB net a többinél is 5 vagy 10GB, és így tovább.

(#43165) kory24 válasza kano (#43163) üzenetére


kory24
őstag

Miért hiba, hogy Telekom?

Sőt Magenta esetén előny még, hogy nem számolja tv go és hbo go adat fogyasztást. (persze ez csak annak előny aki használja valamelyiket)

(#43166) MADcat válasza kory24 (#43165) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ezt ki mondja? Én úgy tudom számolja. Vagy maga a magenta díjcsomag nem számolja?

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#43167) Zeki válasza kory24 (#43159) üzenetére


Zeki
nagyúr

A mávosra mégnehezebb bejutni, mint mondjuk a horgászosba . Így azért nem vettem figyelembe.

(#43168) kory24 válasza MADcat (#43166) üzenetére


kory24
őstag

[[link]

"A Magenta 1 ügyfeleknek díjmentes a Korlátlan TV és film opció, melynek használatával a TV GO és HBO GO szolgáltatás forgalma nem csökkenti az Előfizető csomagjának bennefoglalt adatmennyiségét belföldön. Átmeneti tartózkodás esetén az EU-ban is használható a TVGO, de ott a tartalmak megtekinthetőségéhez megfelelő adat díjcsomag szükséges, illetve a használat csökkenti a csomagban foglalt adatmennyiséget. A Magenta 1 kedvezménycsomag megszűnése esetén a havi díjas „Korlátlan TV és film adatopció” díjazására az ÁSZF-ben meghatározott mindenkori feltételek irányadók."

(#43169) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Sziasztok!

Eddig DPI-s alap csomagban voltam, de most szeretnék váltani, mert úgy látom van jobb is :) Mivel készüléket is szeretnék venni (akár hűségidővel), ezért szeretném megkérdezni, hogy melyik flottában tudok készüléket is rendelni magamnak, illetve azokat az árakat hol találom meg?

Végignézve a listát, több hasonló ajánlat is van, ezért ahhoz, hogy eldöntsem melyik a legjobb jó lenne látni egy készülék árlistát is!

Esetleg ajánlatot szívesen fogadok:

- Viszonylag keveset beszélek, a DPI alapra nem nagyon kellett ráfizetnem éves szinten 1-2 hónapban
- Az internet 400MB nagyon kevés 2 GB a minimum amit szeretnék, de jó lenne a 4 GB :)
- Nem szeretnék többet fizetni a mostani 3500 Ft-nál

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv:
Ronyman

(#43170) DrBubo77 válasza Ronyman (#43169) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

IT Services-nél (Telenor):
Mini csomag (149 perc) - 2285 Ft
Net 3 GB - 1302 Ft
Összesen: 3587 Ft
Plusz egy ezresért már 10 GB-od lehet.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#43171) Ronyman válasza DrBubo77 (#43170) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Köszönöm :R , néztem én is, csak nem tudom, hogy náluk milyen készülékek vannak és mennyiért! Ehhez esetleg valamilyen link?

[ Szerkesztve ]

(#43172) kano válasza Ronyman (#43169) üzenetére


kano
nagyúr

DPI-sek miért nem alkudoznak a Telenor ügyfélmegtartó csoporttal inkább, minthogy váltanak?
1k/hó kedvezményt és 3,5GB adatot lehet belőlük kicsikarni, és ez már többször le lett itt írva. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43173) Ronyman válasza kano (#43172) üzenetére


Ronyman
aktív tag

Tehát akkor 3,5 GB net és akkor 2588 Ft ? Az már úgy nem rossz :)
Köszönöm a tájékoztatást. Egyébként azért is nézegetek, mert bizony a DPI-s oldalon a telefonok egy része ezzel a csomaggal (de még nagyobbal is) horror áron van. Mondjuk egy huawei p20 lite 69.990 előfizetéssel, holott ami AK szerint 63500Ft-tól indul ... vagy Huawei P30 128GB 169.990 és AK szerint 165... szóval emiatt kíváncsi lennék más flotta telefon ajánlataira is!

[ Szerkesztve ]

(#43174) DrBubo77 válasza Ronyman (#43171) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

(#43175) szasanyi válasza kano (#43163) üzenetére


szasanyi
félisten

És a Telekom miért jelent hátrányt ha 3.500Ft/hó díjazás mellett ad ilyen mértékű szolgáltatást? :F
Ti. nekem az a fontos milyen szolgáltatást mennyiért kapok, a kitől az legfeljebb másodlagos szempont. Azt már inkább látom hátránynak, hogy a készülékek uo. árban vehetők meg mint dominó csomaggal (amiket egyébként föggeltlenűl, hűség nélkül is olcsóbban meg lehet venni).
És hiába lenne jobb a jelenlegi szolgáltatóm ha ugyanilyen (vagy legalábbis majdnem, mert ott nincs egyetlen egy ingyenes SMS sem) EU díjcsomag a Vodafone-nál (minden irányban korlátlan beszélgetés + 5GB adat) ha 5.490 Ft/hó a díja míg a készülék kedvezmény szinte ugyanolyan sz@r

[ Szerkesztve ]

(#43176) INGJOKE válasza Ronyman (#43169) üzenetére


INGJOKE
veterán

[kép] Én is most tervezek váltani dpi-ről. Én az EQ mini csomagját néztem. Abba 4 GB van és 275 percet lehet beszélni és nincs 3000 HUF. És utána is olcsóbb a percdíj ha jól emlékszem, akkor 5 Ft.
[kép]

Kano: hogy tudok a megtartókkal beszélni?

[ Szerkesztve ]

(#43177) i3odnar válasza szasanyi (#43146) üzenetére


i3odnar
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

Nem gondoltam, hogy ennyire lehetetlen dolgokat kérek :o
Finomítanék akkor a dolgon. Szóval Vodafone lenne a szolgáltató a flottás kedvezményes készülékeik miatt leginkább. (Vagy ezek az ajánlatok nem érvényesek az itt megtalálható flottákra!?)

A telefonszám bevihető a flottába és lehet a flottakezelő nevén, csak legyen rá esély, hogy visszakapható a szám saját kézbe, ha esetleg elhagyom a flottát. (Ha nem megoldható, egy teljesen új telefonszámmal is megbékélek.)

(#43145) dreko: Igen, néztem, nagyon jó lenne, csak nem tudom az ügyintézés mennyire kivitelezhető, illetve mennyire rossz jelenleg még a lefedettség. Illetve, hogy kell-e erre hűséget vállalni.

(#43178) szasanyi válasza i3odnar (#43177) üzenetére


szasanyi
félisten

Sajnos ezt nem tudom pontosan megválaszolni. Vodafone-nál csak olyan flottacsomagot ismerek ami zárt csoportú (tehát csak meghatározott feltételek mellett léphetsz be, lásd: ORFK, VSZ) de ott tuti nincsenek jó készülékkedvezmények. Az aktuális ajánlatot és árakat pedig csak csoportkóddal belépve lehet látni, az sem publikus (gondolom az sokat elárul, hogy közel 20 év alatt 2 különböző készüléket vásároltam a Vdafone-tól :U )

(#43179) xhege válasza i3odnar (#43177) üzenetére


xhege
addikt

Nemrég linkeltem be, de újra megteszem. Szerintem most ezek a legjobb Vodás ajánlatok, amik egyszerűen elérhetőek. Ami nekem fontos volt, hogy a szám a sajátod marad! A linkelt készülékárlista érvényes ezekhez a tarifákhoz, de azt nem értem ki vesz ilyen drágán telefont. :U Mondjuk max akkor, ha a részletfizetés szempont. Én soha nem vennék részletre telefont egyben kifizetve meg kimondottan drágák a telefonok. A hardveraprón böngészve klasszisokkal olcsóbb árak vannak, de még a Média Marktban is sok esetben.

(#43180) Hegyirabló válasza szasanyi (#43178) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Én ORFK-s vagyok, a Mobil Flotta Centrummal léptem be oda. A készülék árak alig alacsonyabbak, mint ha publikus előfizetéssel venné az ember. Az új készülékekre mindig várni kell, nincs raktáron. Inkább vettem függetlenül egy telefont.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#43181) Fecsike válasza xhege (#43179) üzenetére


Fecsike
kezdő

ez most reklám? csak mert az EQ vodás árai sokkal kedvezőbbek...

(#43182) #49155328 válasza Fecsike (#43181) üzenetére


#49155328
törölt tag

Nincs belépési díj, tagdíj, neveden marad.
Akinek ez számít annak jó lehet.

(#43183) eddie17 válasza kakuk.tamas (#43156) üzenetére


eddie17
addikt

Jön a következő adag, párom most kapott SMS-t, hogy 07.03 után korlátozzák a számát.
És ezek 07.08-ig egy fűszálat nem fognak keresztbe rakni...
6 forint természetesen.

(#43184) nyisziati válasza eddie17 (#43183) üzenetére


nyisziati
veterán

Keresd az EQ flottánál Pétert (Facebook-on Kedvező Üzleti Flotta), egyből segít mindenkinek. Két nap alatt sok mindent tudnak tenni az ügy érdekében.

(#43185) bul07


bul07
nagyúr

iQ jött

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43186) eddie17 válasza nyisziati (#43184) üzenetére


eddie17
addikt

Köszönöm, elvileg írtam Neki, remélem jó helyre. :)

(#43187) 4Grider válasza bul07 (#43185) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezek közül az eszközök közül egy sem 5G képes, és a publikus 5G-ről még nincs a szolgáltatóknál információ. Szóval ez a levél elég nagy vetítés...

(#43188) Willhunting válasza 4Grider (#43187) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Ebből nem is az 5g a lényeg, hanem a változatlan havidíj további 3 évre! :Y

(#43189) TaaT válasza Willhunting (#43188) üzenetére


TaaT
veterán

"a változatlan havidíj további 3 évre!"

Ennek amúgy örülni kéne? :D

Give them hell Ukraine!

(#43190) kakuk.tamas válasza bul07 (#43185) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Se az LTE, se az LTE+ nem 5G kompatibilis. :D
Kicsit nem ért a szakmához aki írta a levelet.

És inkább szomorú, hogy 3 évig nem fog csökkeni a tarifa... :o

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#43191) xhege válasza Fecsike (#43181) üzenetére


xhege
addikt

Nem reklámnak szántam, csak infónak. Ahogy írtam nálam csak olyan flotta jöhetett szóba, ahol a nevemen marad a számom. 17 éve ez a telszámom, nem áll szándékomban átadni senkinek.

[ Szerkesztve ]

(#43192) Willhunting válasza TaaT (#43189) üzenetére


Willhunting
aktív tag

Igen, mivel az új belépőknek már magasabb áron kínálják ugyanazokat a csomagokat és bizonytalan volt, hogy emelnek-e a régi tagoknak is.
Higgyétek el én nem sértődök meg, ha nem csökkentik a korlátlan adatcsomag díját, örömmel fizetem további 3 éven kersztül azt a 3800 Ft-ot! Főleg hűség idő nélkül...

(#43193) bul07 válasza TaaT (#43189) üzenetére


bul07
nagyúr

(#43190) kakuk.tamas

Azoknak jó hír akik még 3900Ft-os áron kapják a korlátlant

Amúgy ha jól nézzük a levelet sehol nem írják hogy a felsorolt eszközök 5G-ek

Bár fogalmazhattak volna tisztában

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43194) 4Grider válasza bul07 (#43193) üzenetére


4Grider
nagyúr

De szerepel benne, hogy tudsz tőlük 5G képes eszközöket hűségmentes áron vásárolni. Ez is egy baromság, mint ahogy a levél nagy része az.

(#43195) bul07 válasza 4Grider (#43194) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó de nem az szerepel hogy a felsoroltak azok lenének

Amúgy is azt írja hogy idén szakaszosan lesz bekapcsolva a 5G, így majd ha lesz 5G hálózat akkor lesz 5G routerük is.

A szövegből azt kellet volna kihagyni hogy erre a levélre válaszolva lehet megrendeléni. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43196) oszy válasza INGJOKE (#43129) üzenetére


oszy
veterán

Én nem találtam semmi vonzót az eq-nál, hogy váltsak dpi-ről. Ha váltok, az digi lesz. Bár az IQ 3592 korlátlan elég jól hangzik. :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#43197) Zeki


Zeki
nagyúr

link
Még egy flotta.

(#43198) DrBubo77 válasza Zeki (#43197) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ez nem új, ez a Vállalkozói Előny flotta.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#43199) szabifotos válasza INGJOKE (#43176) üzenetére


szabifotos
senior tag

WOW, Ez az EQ XS egész jó lenne ősöknek a DUAL SIM telójukba, és így nem kell számhordozás sem, csak szimplán arról indítana hívást, a másikon meg elérhető marad a régi szám. Hogy megy az EQ-s SIM igénylés?

[ Szerkesztve ]

(#43200) INGJOKE válasza szabifotos (#43199) üzenetére


INGJOKE
veterán

A kérdés jó, még nem jutottam el odáig, de a táblázatban van egy fb-s csoport link. :D

Meg egy ilyen mail címet tudok: uzlet.telefonflotta@gmail.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.