Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44601) adam1400


adam1400
tag

iQ-nál milyen hívásátírányítás díjak vannak?

(#44602) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
EQ flottából lépett ki mostanában valaki? Mi ennek a menete?
Elég egy Telenor üzletbe bevinni a SIM-et és írni nekik?

(#44603) tobias40 válasza #04441088 (#44602) üzenetére


tobias40
veterán

Nekem csak adat kártya van,de megkérdeztem.
Számlazárás előt 8-10 nappal lemondom emailban az Eq-nál és így nem lesz "tört" hónap.
Inaktiválják,nem kell sehova bevinni.
Ennyi!

[ Szerkesztve ]

(#44604) #04441088 válasza tobias40 (#44603) üzenetére


#04441088
törölt tag

Köszi a gyors választ. Akkor egy 10 nap múlva írok nekik. :R

(#44605) amdboy


amdboy
senior tag

Sziasztok! Flottához magánszemélyként lehet csatlakozni? Interneten találtam párat, de nem tudom mennyire megbizhatóak :U

(#44606) Zirowe válasza tkomlosi (#44600) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Adatok rendben.
Más egyéb?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#44607) The Goth válasza amdboy (#44605) üzenetére


The Goth
tag

Néhány kivételtől eltekintve simán lehet. Hogy melyik mennyire megbízható arról meg pont ebben a topikban olvasgathatsz. Használd a keresőt.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#44608) tkomlosi válasza Zirowe (#44606) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

Ennyi, ne legyen hűség. Mindent tudsz intézni az új szolgaltatonal

(#44609) Zirowe válasza tkomlosi (#44608) üzenetére


Zirowe
nagyúr

:R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#44610) amdboy válasza The Goth (#44607) üzenetére


amdboy
senior tag

Azt teszem, köszi

(#44611) Digitalis


Digitalis
senior tag

800 és az 1800 MHz aggregáció csak nekem szűnt meg az IQ-nál? Idáig hasított az lte-a, most csak külön-külön megy 800 és az 1800Mhz, de nem fogja össze őket a router. Sima 4G jelez, egy ideje nincs már meg a 4G+ :F

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#44612) DrBubo77 válasza Digitalis (#44611) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A Telenor nem különbözteti meg ilyen módon az előfizetéseket. Azon a tornyon valószínűleg megszűnt az aggregáció.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#44613) Digitalis válasza DrBubo77 (#44612) üzenetére


Digitalis
senior tag

Köszi, azért remélem, hogy csak átmeneti "hiba" lesz.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#44614) mickemoto


mickemoto
őstag

Flottánál ha egy hónapban adott forgalmi keret van akkor az fordulónaptól fordulónapig számítódik?

(#44615) 4Grider válasza mickemoto (#44614) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igen

(#44616) Madycsa válasza KisApám (#44589) üzenetére


Madycsa
tag

Eljött hát a nagy nap! :)) :) :D

(#44617) KisApám válasza Madycsa (#44616) üzenetére


KisApám
addikt

És IGEN!
Váltottam! Működik!

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#44618) Madycsa válasza KisApám (#44617) üzenetére


Madycsa
tag

Én még mindig nem. :Y :))

(#44619) Digitalis válasza Digitalis (#44613) üzenetére


Digitalis
senior tag

..működik CA újra, minden ok.

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#44620) ecobit


ecobit
csendes tag

Sziasztok!

Csak adatforgalomhoz belföldi korlátlan illetve roaming (csak EU) legalább 6 GB forgalomhoz keresnék megbizható flottás szolgáltatót.

Melyiket ajánlanátok illetve mennyi lenne ott a havi dij?

Köszi szépen

(#44621) holderes


holderes
tag

EQ-nál írtátok az új listát,de nem látom(lehet nem változott) a telenoros csak adatkártya havi díját,illetve a belépési pénzt,ami adatnál csak ötezer volt ugye.Nem vagyok fbén.

Korlátlan adat telenorba gondolkodva melyik ajánlott egyébként IQ vagy EQ 3-400 forint difit látok az összefoglalóba.köszi

(#44622) C0d3r válasza C0d3r (#44506) üzenetére


C0d3r
addikt

Azóta is küldözgetem a maileket az iqpro-nak, semmi választ nem kapok, sim azóta is lelőve.
A mostani letiltott kártyát vajon vissza kell küldeni?
5.080-at nem utaltam el a kártyapótlásra, nem is fogom mert itt kiszállnék, ebből a minőségi, szökőévente válaszoló ügyfélszolgálatból elég volt ennyi.

(#44623) totron


totron
addikt

Tessék mondani, Telenor-Számlakontroll esetén az teljesen valid működés, ha adatkapcsolat csakis kizárólag 4G hálózaton hajlandó felépülni? Csak adatkártya.

(#44624) RoyalAirForc válasza C0d3r (#44622) üzenetére


RoyalAirForc
tag

“Azóta is küldözgetem a maileket...”

Mióta? Én, ha írtam nekik, pár órán belül válaszoltak. Milyen e-mailt használsz? Megkapták, olvasták, nincs a spamben a válaszuk??

(#44625) C0d3r válasza RoyalAirForc (#44624) üzenetére


C0d3r
addikt

Gmail, spam üres.
Múlthét hétfő óta pár alkalommal és a mai napon küldtem nekik. Gmail-es és a mobilnetdiszkontos címükre is írtam már.
Korábban hébe-hóba válaszoltak, tavaly akartam még díjcsomagot váltani, azt is feladtam pár próbálkozás után.
Valamiért engem nem szeretnek, ez van. :)

Továbbá megelőzve a tiltás okán felmerült kérdést, igen, volt elmaradt számlám, amit azóta átutaltam. Küldtem róla bizonylatot, rá se hederítettek. Legalább annyit írhatnának, hogy "okcsá". Eleinte jöttek szamlazz.hu-s számlák is átutalás után néhány nappal, újabban az se.

[ Szerkesztve ]

(#44626) Cucuska2 válasza totron (#44623) üzenetére


Cucuska2
őstag

Azokhoz net APN kell, és nekem megy adatkártyán és adatkártya társkártyáján is a 3G és 2G.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#44627) mickemoto válasza totron (#44623) üzenetére


mickemoto
őstag

Én is számlakontrollos vagyok, nekem is csak adatkártya van, viszont 3G-n is működik.

(#44628) totron válasza mickemoto (#44627) üzenetére


totron
addikt

Köszi az infókat, srácok. Érdekes, lehet, hogy a Samsulung J3 a szűk keresztmetszet? Vagy új módi van? APN: online, s SMS-ben rám is szólt a rendszer, mikor a fórumi formátumot próbáltam (internet), hogy csak az online jó ám (és tényleg). Egyébiránt boldogságos hasítás van. ;)

(#44629) 4Grider válasza totron (#44628) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az internet a Telenornál nem használt apn. A Telekom és a Digi használja.
A számlakontrollos kártyák net és/vagy online apn-el működnek, mivel Telenorosak.

(#44630) mickemoto válasza totron (#44628) üzenetére


mickemoto
őstag

Nekem kifejezetten felhívták a figyelmem rá hogy az APN-t net-re állítsam. Máshogy nem is működött. :F

[ Szerkesztve ]

(#44631) Viktor0610 válasza mickemoto (#44630) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az adatmegosztó kártya sokszor online APN-nel megy, a főkártya kizárólag net.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#44632) Cucuska2 válasza Viktor0610 (#44631) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nekem az adatmegosztó nem ment online-nal, csak net apn-nel, a főkártya viszont mindkettővel megy.
Nekem sem működött máshogy az adatmegosztóval.
És az SMS nem jól tudja.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#44634) Yiggdrasil


Yiggdrasil
aktív tag

Sziasztok!

DPI-s mobilnet előfizetést hogyan tudok lemondani?
Hűségidő lejárt már bő fél éve.
Elég bemenni személyesen egy Telenor üzletbe, vagy ki kell másszak a világ végére a DPI irodájába?

(#44635) 4Grider válasza Yiggdrasil (#44634) üzenetére


4Grider
nagyúr

DPI-s előfizetőként bármely Telenor üzletben eljárhatsz, hiszen DPI esetén te vagy az előfizető és a számlafizető is.

(#44636) martonl válasza Yiggdrasil (#44634) üzenetére


martonl
senior tag

Ha csak opció, akkor online is elintézheted, vagy telefonon. Természetesen a díjcsomagban foglalt kötelező internet opciót nem mondhatod le, csak ha van ezen felül kiegészítő.

Ha külön internet kártya (gondolom az), akkor ahogy 4Grider is írta, üzletben lehet intézkedni.

[ Szerkesztve ]

(#44637) jbnd-007


jbnd-007
tag

Elolvastam itt a Telenor válaszát a fájlcserével kapcsolatban. Most régebbi Hipernetem van (50 GB+100 GB éjszakai) és nem tapasztalok semmiféle korlátozást. Ha átlépek egy flottába, ahol korlátlan net van, akkor mi a tapasztalatotok? Igaz még ez a heti 1.5 GB, amit a Telenor válaszban írt? Ha igen, éjszaka sem engednek többet?

A Telenoros válaszban emlegetik, hogy bizonyos csomagoknál lehet több, de a kinézett flottánál (Számlakontroll) nincsenek ilyen extra kiegészítők, korlátlan net csomag van és kész.

Másik kérdés: ha lejárt a Hipernet hűségem, akkor a 4G modem az én tulajdonomba kerül, vagy le kell adni, ha felmondom a szolgáltatást?

(#44638) kurtuzov válasza jbnd-007 (#44637) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Ugyan nem voltam nagy fájlcsere bubus, de anno amikor a 30+100 (később lett 50+100) Hipernet volt, ketten simán elhasználtuk. Most pl korlátlan EQ van, unokatesóm használja - szerintem heti 1,5 GB-nál többre :)
A 4G modem az enyém, ez nem UPC beltéri egység.

[ Szerkesztve ]

(#44639) mickemoto válasza jbnd-007 (#44637) üzenetére


mickemoto
őstag

Náluk vagyok én is, igaz nem korlátlan csomagban. Eddig a napi legtöbb forgalmam 4GB körül volt, ebből 3GB torrent.

[ Szerkesztve ]

(#44640) 4Grider válasza jbnd-007 (#44637) üzenetére


4Grider
nagyúr

A határozott idejű szerződést elsősorban a hozzá adott eszköz miatt írtad alá, tehát ha a szerződés lejárt, akkor az eszköz már a tiéd.

(#44641) bb71


bb71
őstag

Nagy lett itt a csend... EQ ügyben... vagy mindenki ment a Telenor csomagba? :U

(#44642) kurtuzov válasza bb71 (#44641) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Lassan jön a hó vége és megyek kilépni. Nekem elég volt a dedóból.

(#44643) csacsi67 válasza kurtuzov (#44642) üzenetére


csacsi67
addikt

Neked a Telekomos csomagod volt?

(#44644) Oldman2 válasza bb71 (#44641) üzenetére


Oldman2
veterán

Vagy eleve abban volt eddig is.

(#44645) Taktoj


Taktoj
aktív tag

Hello... Szamlakonteollnál adatmegosztót vajon utolag is lehet kérni, meglevo adat elofizu melle

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon. Sosem tudhatod, mit veszel ki belőle.

(#44646) 4Grider válasza Taktoj (#44645) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha a weblapjukon nincs kint adatmegosztóról infó, akkor gondolom nem akarnak vele foglalkozni. Nem is igazán érné meg nekik...

(#44647) kurtuzov válasza csacsi67 (#44643) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Még van, de igen.

(#44648) csacsi67 válasza kurtuzov (#44647) üzenetére


csacsi67
addikt

Kérsz helyette másikat?

(#44649) kurtuzov


kurtuzov
senior tag

Persze, csak nem a CP EQ csapatnál.

(#44650) Oldman2 válasza kurtuzov (#44649) üzenetére


Oldman2
veterán

Mi baj van velük, olyan aranyosak...
:W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.