Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) Madycsa válasza kurtuzov (#44497) üzenetére


Madycsa
tag

Nekem kiküldték a Voda simet.(5 hónapja.)
Még nem aktív. (Telekom - Vodafone számhordozás)

(#44502) cidalain válasza Madycsa (#44501) üzenetére


cidalain
veterán

az egy komoly szolgáltatás, hogy 5 hónapja várod, hogy bekapcsolják.
lehet, hogy jók az árak, de azért ilyet biztos hogy nem csinálnának meg velem. 5 hónapot váratni az ügyfelet, aki fizetne neki az eléggé gáz szerintem. nem veszik komolyan sem az ügyfelet, sem a feladatot, sem semmit.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#44503) csacsi67 válasza cidalain (#44502) üzenetére


csacsi67
addikt

Ja meg a plussz 2 év rabság

(#44504) kurtuzov válasza Madycsa (#44501) üzenetére


kurtuzov
senior tag

De azóta él még a Tkom kártyád, ugye?
Másfél év alatt nem küldtek maguktól egy számlát sem, de ezen túllendülök.
De hogy 5 hónapig ne intézzék el a számhordozást... anno a Tkom kártya aktiválása is jó másfél-két hónap volt, a végén már naponta felváltva ordította le mindenki a fejüket.

[ Szerkesztve ]

(#44505) Madycsa válasza cidalain (#44502) üzenetére


Madycsa
tag

Picit más a helyzetem. Én már flottán belül vagyok szerencsére.

(#44506) C0d3r


C0d3r
addikt

Tegnap megszűnt létezni az Iqpro-s sim-em, ma kaptam egy 5.080 Ft-os díjbekérőt "SIM kártya pótlása" felkiáltással, 4 napos fizetési határidővel.
Ezt így hogy, miért? Volt már valakinek ilyenje?
Tudom, eredményesebb lenne nekik írni, de annál lassabb is.

(#44507) Madycsa válasza kurtuzov (#44504) üzenetére


Madycsa
tag

Igen, "él". Nekem kb. fél évig nem küldtek számlát az elején, valahol elakadt. Onnantól működött rendesen a dolog. Én akkor is hívogattam őket, érdeklődtem, hogy mi van a számlával, nem hagytam annyiban. (kicsit fárasztó volt, hogy folyton a Telenor regisztrációt emlegették és minden alkalommal jeleznem kellett, hogy én Telekomos vagyok)

A legutóbbi információ egyébként (sztem nem árulok el vele titkot) ezzel a Telekom-Vodafone számhordozással kapcsolatban az, hogy a Telekom nem engedi el a számokat , mert tartozás van feléjük. Vannak ügyfelek, akik nem fizették még ki a számlájukat.
Lehet, hogy neked is érdemes lenne időnként felhívni őket, hogy még nem kaptál számlát. :)

(#44508) 4Grider válasza C0d3r (#44506) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha nem küldöd vissza a sim-et, akkor a Telenor elveszett simként kezeli. Az elveszett sim helyett ilyen körüli összegért ad újat.

(#44509) C0d3r válasza 4Grider (#44508) üzenetére


C0d3r
addikt

Boldogan használtam tegnapig, eszem ágában se volt visszaküldeni. Mailt se kaptam, hogy vissza kellene, mert adnának másikat.

[ Szerkesztve ]

(#44510) csacsi67 válasza kurtuzov (#44504) üzenetére


csacsi67
addikt

Tudod mi az érdekes ebben az elején tagja voltam IQ pronak Valamint az Eq nak is tényleg minden flottul ment nem kellett 20 x telefonálni nem volt olyan hogy nem veszik fel a telefont emailre nem válaszoltak volna .Ahogy telt mult az idö sajnos jöttek elö a fent jelzett problémák . Én az IQ kártyám vissza küldtem . Tudom nem sok vizet zavar de le irtam a véleményemet nekik roluk. Egy dolgot azért ezek a cégek elfelejtenek hogy nem elég az ügyfelet megszerzni azt meg is kell tartani. Valamint bizonyos szempontbol a mi általunk befizetett havidijból is csuran cseppen nekik. Más anyámék a pr telekom az internet szolgáltato juliusban le járt a hüség fizettek havi 9700 ft.Jelen pillanatban sokkal nagyobb sávszéléségü nettel 1 hüséggel 5400 ft kerül náluk.Szerinted felhivta öket is valaki a Pr telekomtol hogy Te hülye van egy ilyen ajánlatunk.Én moondtam anyámnak szoljon be és intézze el mindez 2 hete történt.Ennyit a szolgáltatókrol.

Madycsa: Nelem ezelött 2 hete volt kikapcsolva számla tartozás miatt az általad emlitett csomog.Én nem telefonáltam sehová rá pár napra ujra tökéletes volt minden.Valoszinü ,hogy van benne valami amit irsz.

[ Szerkesztve ]

(#44511) Madycsa válasza csacsi67 (#44510) üzenetére


Madycsa
tag

Nálam szerencsére nem történt ilyen, a kis zöld számla is megjött az előző 4 hónapról.

A Vodafone 2 év hűségből lassan már lejár fél év. :) Valamikor júniusban írtam alá. Látjátok, nem kell félni attól a két évtől. :D :U :) :))

(#44512) INGJOKE válasza csacsi67 (#44510) üzenetére


INGJOKE
veterán

Pr-nél nekem lejárt hűség és az a csomag amibe voltunk olcsóbb lett. 600 ft-al egy hónapot veszekedtünk nem akartak olcsóbb csomagot adni.. :D

[ Szerkesztve ]

(#44513) csacsi67 válasza Madycsa (#44511) üzenetére


csacsi67
addikt

nekem is jött minden honap vagy második honapban a kézzel kiállitott kis zöldszámla amit én át is utaltam tehát nem én miattam történt a kikapcsolás.

(#44514) 4Grider válasza C0d3r (#44509) üzenetére


4Grider
nagyúr

A kérdésedből ez nem derült ki. Innentől kezdve nincs más lehetőséged, mint őket keresni, itt úgysem fog senki sem tudni neked segíteni.

(#44515) batai15


batai15
félisten

Sziasztok a telekomnál szó szerint gázos lett a helyzet így a KEF kiesett a kosárból.az eddigi 2000 Ft havidíj amiben korlátlan beszélgetés és kvázi korlátlan mobil adatforgalom volt megszűnt lett helyette 5000 Ft gigabyte internet valamint hálózaton belül díjmentes minden más irányba 35 Ft per perc.talán lent lesz egy alternatív Vodafone flotta viszonylag kedvező feltételekkel de azért érdeklődnék hogy ki milyen flottát ajánlana ami megbízható mivel a lakossági ügyfeleknek nem túlzottan kedvező a tarifa

(#44516) ablack


ablack
senior tag

Sziasztok!

EuroQuattro (Kedvező Üzleti Flotta) flottában át kell adni a hívószámom kezelési jogát a flottakezelőnek Voda Aktív csomagok esetén?
Mert valahol azt olvastam hogy a Vodafone itt közvetlenül számláz az ügyfélnek és nekik is kell fizetni közvetlenül, viszont a SIM-et a flotta küldi.
Ez hogy lehetséges?

[ Szerkesztve ]

(#44517) csacsi67 válasza ablack (#44516) üzenetére


csacsi67
addikt

Ugy ,hogy Te csak a számlafizetö vagy az elöfizető az EQ.

(#44518) Viktor0610 válasza ablack (#44516) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Háromféle flotta van.
- A flotta nevén van a szám, a flotta fizeti a számlát, ők továbbszámláznak neked.
- A flotta nevén van a szám, te vagy a számlafizető, tehát a szolgáltatótól kapod a számlát.
- A neveden van a szám, te vagy a számla fizetője is, csak egy speciális, flottás csomagban van a szám.

A tiéd a középső. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#44519) jack982 válasza Viktor0610 (#44518) üzenetére


jack982
aktív tag

szia!
a 3-ik opcióból melyik flotta ajánlott?

(#44520) Viktor0610 válasza jack982 (#44519) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nincs ilyen infóm.
Nekem pl. Telenor DPI van, de talán vannak már jobbak is. Az összefoglalóban van táblázat, nézz rá! :)

Samsung Galaxy A54

(#44521) Cucuska2 válasza jack982 (#44519) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én Atlaszos vagyok, az ilyen. De úgy tudom, hogy a Szanga is ilyen.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#44522) DrBubo77 válasza jack982 (#44519) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Nekem a Telenoros IT Services flottás előfizetésem van. Egész tűrhetőek az áraik és magam intézhetek mindent. Benne van az összefoglaló táblázatban.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#44523) jack982


jack982
aktív tag

Köszi

(#44524) INGJOKE válasza Cucuska2 (#44521) üzenetére


INGJOKE
veterán

Lol
Azt olvastam először, hogy én asztalos vagyok.... :DDD :DDD :DDD

(#44525) Brandynew


Brandynew
őstag

Dicsérném egy kicsit az EuroQuattro (Kedvező Üzleti Flotta) flottát. Jóformán valós időben reagáltak mindenre, küldtem az irataim másolatát, jött a szerződés, beküldtem aláírva, kifizetve, írták, hogy a levél a meghatalmazással úton van elsőbbségivel. Gyakorlatilag az első e-mailemtől számolva 2 munkanap alatt a flottában vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#44526) fojtviki válasza Brandynew (#44525) üzenetére


fojtviki
senior tag

Az EQ nagyon jo volt, mire oda kerultem, hogy koltozok haza, addigra megszunt az adatmegoszto kartya :W Jobbanmondva csak a korlatlannal szunt meg ez a lehetoseg, de ez rosszul erint oszinten szolva :DDD 2020-ban, eleg nagy varosban egyetlen internet szolgaltato nincs aki be tudna kotni internetet! A t-kom volt az egyeduli, valami 30Mbps, de kijottek es mondtak, hogy sajnos a halozat nem teszi lehetove a bekotest.

Van meg valahol korlatlan SIM adatmegosztoval ami megbizhato flotta?

(#44527) batai15 válasza batai15 (#44515) üzenetére


batai15
félisten

Valaki ?

(#44528) Zeki válasza fojtviki (#44526) üzenetére


Zeki
nagyúr

NINCS! Csak a Telenornál volt, már megszüntette. Így flottákban sincs.
Talán a Telekomnál a korlátlan rendes mobilnetnethez van megosztó, a korlátlan dumás csomagban. Megvan..

(#44529) Brandynew válasza fojtviki (#44526) üzenetére


Brandynew
őstag

Nem az EQ találja ki a csomagokat, hanem a szolgáltató. Az EQ csak egy előfizető, akinek a szolgáltató nem publikus csomagokat kínál.

(#44530) RoyalAirForc válasza Brandynew (#44525) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Én pedig dicsérném (nem)kicsit az iQPro-t...Egy csütörtök délelőtt 10 tájban elküldtem nekik az igénylésemet mindennel együtt. Délután 1-kor írtak, hogy oké, viszi a futár. Délután 3-kor írt a futár, hogy nála van, másnap délelőtt 9-kor a kezemben volt!!!! :C

(#44531) csacsi67 válasza batai15 (#44527) üzenetére


csacsi67
addikt

Átnézed a táblázatot elsö körben ,meg légyszi irjjál hogy nagy vonalakban mire lenne igényed.Igy mindenkitöl azt a választ kapnád nézd meg a táblázatot.

(#44532) batai15 válasza csacsi67 (#44531) üzenetére


batai15
félisten

Néztem ,de nem igazán találtam megfelelőt . Nagymennyiségű mobil adat forgalom lenne a fontos.

(#44533) RoyalAirForc válasza batai15 (#44532) üzenetére


RoyalAirForc
tag

iQPro....

(#44534) KisApám válasza Brandynew (#44525) üzenetére


KisApám
addikt

Részemről meg NEM dícsérném az EuroQuattro-t.
Már írtam régebben: már 1,5 hónapja várom (31 munkanapja), hogy csináljanak valamit. HA nem telefonálok rájuk, szerintem el is felejtenek... (válaszok: sokan jelentkeznek be/át, újra kell küldeni szkennelt papírt mert nem látszanak rendesen rajta az adatok stb.).
A jövő hétre is kíváncsi vagyok. Hívni tuti nem fognak, e-mailt sem küldenek, majd megint rájuk telefonálok, hátha Karácsonyra meglesz aminek meg kéne már rég lennie...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#44535) mentic18


mentic18
tag

És mi ez a katolikus flotta? Tudtok róla valamit?

Samsung Galaxy A53 5G

(#44536) MADcat válasza mentic18 (#44535) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Igen. Bárki csak úgy nem kerülhet be. Egyházi segítő kell, hogy legyél és ezt ellenőrzik is rendesen.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#44537) mentic18 válasza MADcat (#44536) üzenetére


mentic18
tag

Szuper. Pannonhalmán élek, itt mindenki pap vagy segítő valamennyire. :DD

Samsung Galaxy A53 5G

(#44538) KisApám válasza mentic18 (#44537) üzenetére


KisApám
addikt

Szerintem kezdj el gyónni sűrűbben. Vagy csak kezdd el. :DDD
Értem meg imádkozz, hátha az EQ elintéz végre valamit :U

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#44539) mentic18 válasza KisApám (#44538) üzenetére


mentic18
tag

Imádkozom, de én csak Istenben hiszek, az EQ-ban nem.

Samsung Galaxy A53 5G

(#44540) Cucuska2 válasza MADcat (#44536) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nálunk a falusi pap (aki feketén jár ördögöt űzni a cigányokhoz) bagóért szokott SIM kártyát adni.
Ha máshol is hasonlóan korruptak a papok, meg lehet őket kérdezni.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#44541) MADcat válasza Cucuska2 (#44540) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem teljesen mindegy. Kiskapu valahol mindig van. Így voltam én is benn anno. A fél flottát kivágták emiatt. Elég nagy visszhangja volt.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#44542) Cucuska2 válasza MADcat (#44541) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nem tudtam! Van róla hír? Hogyan derült ki?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#44543) MADcat válasza Cucuska2 (#44542) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Emlékeim szerint, ugye pénzéért ment, vaterán, aprón, mindenhol. Én nyolcezret fizettem érte, rögtön kettőt.
A flottakezelő meg éhes lett, az egyház még nem értette, hogy lett hirtelenséggel ennyi segítő. A kezelő hamisította az igazolásokat, amivel szerződést kötöttél a tében. Ebből rendőrségi ügy is lett. Én ki tudtam lépni, hogy visszakaptam a pénzt, de egy év hűséget így is beszívtam vele. Így emlékszem, de ez volt vagy 8 éve már. Valaki kijavít majd ha tévedtem.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#44544) noorbertt válasza MADcat (#44543) üzenetére


noorbertt
őstag

Így így.
Bár én kocsog voltam és 3x-os pénzt kértem vissza mert a srác már nem tudta követni hogy kinek hány elő fizus papírt adott xd

(#44545) kano válasza noorbertt (#44544) üzenetére


kano
nagyúr

És erre büszke vagy? :(((

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#44546) Cucuska2 válasza kano (#44545) üzenetére


Cucuska2
őstag

Lehúzta az illegális igazolásokkal kereskedőt, én nem látok ebben morális problémát.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#44547) DrBubo77 válasza Cucuska2 (#44546) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Én azért nem dicsekednék ilyennel. De mindenki más.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#44548) noorbertt válasza kano (#44545) üzenetére


noorbertt
őstag

Ez nem büszkeség kérdése, nekem anyagi kárt okozott a publikus tarifával amire rá voltam kényszerítve.

(#44549) DrBubo77 válasza noorbertt (#44548) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Már miért okozott anyagi kárt? Olyan kedvezményt vettél igénybe, amire nem voltál jogosult.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#44550) noorbertt válasza DrBubo77 (#44549) üzenetére


noorbertt
őstag

Dehogynem!
Én megvettem a belépőt mint itt mindenki más, aki flottázik. Engem arról nem tájékoztattak hogy ezt nem szabad. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.