Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 16:54:46

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43451) Takato válasza NNG (#43447) üzenetére


Takato
csendes tag

Szia van! Forensis flotta az összefoglalóba azon belül ha belenézel a táblázatba ott találod :)

[ Szerkesztve ]

(#43452) MADcat válasza Takato (#43451) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Korlátlan telekom net, beszéd nélkül?
Hol keresem mert én vaksi vágyok! :Y

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#43453) Takato válasza MADcat (#43452) üzenetére


Takato
csendes tag

Ja a táblázatba 7980 ft ha jól láttam illetve rá kérdeztem múltkor emailben a Forensisnél ők annyit válaszoltak regisztráljak és utána elvileg köthető..most ha tévedtem és kell hozzá hang is akkor ezer elnézést a tévedésért de lehet hétfőn megint rá kérdezek hogy biztos legyek és megosztom itt a fórumon! :)

(#43454) csako válasza Takato (#43453) üzenetére


csako
veterán

Végül is, ha a 6forintnak volt, akkor nem olyan lehetetlen, hogy nekik is legyen :K

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#43455) MADcat válasza Takato (#43453) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Bakker mobilon nem láttam az alját. :DDD
Ha megkérdezted, írd már be, lehet többeket érdekelné. :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#43456) Nordik válasza Nordik (#43450) üzenetére


Nordik
őstag

Valaki? :)

(#43457) cherubion08 válasza Nordik (#43450) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Szia. A kapcsolattartódtól kéne megérdeklődni első körben,hogy a neveden marad-e a szám vagy a flottáé lesz. A többi kérdésedet ennek függvényében lehet megválaszolni. A számhordozás elvileg egyszerű,bár néha porszem kerül a gépezetbe. Első körben bemész a Telekomhoz,leegyezteted az adataidat,mindennek stimmelnie kell, ez nagyon fontos.Majd a vodafonehoz és kéred a számod hordozását.

(#43458) Nordik válasza cherubion08 (#43457) üzenetére


Nordik
őstag

Mást ne kerdezzek meg? Mi a különbség a két lehetőség között?

Feltétlen be kell menni a Telekomhoz? Nem rég végeztem el az évenkénti adategyeztetést.

A másik ami felmerült bennem, hogy ugye készülék nélkül 1 év hűséggel van ez a kedvezményes havidíj. Ha letelik az 1 év akkor ujabb 1 évet kell kotnom különben normál, nyilvános áron megy tovább a szolgáltatás?

(#43459) cherubion08 válasza Nordik (#43458) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Ha beszélsz vele,akkor sok kérdésedre választ tud adni,de itt is segítünk,hogy kicsit képbe légy. Ha fontos a számod,akkor lényeges,hogy a te neveden maradjon (szerintem). Te tudsz akkor mindent intézni. Ha a flottás cég nevén lesz,akkor lényegében rajtuk keresztül tudsz intézkedni,illetve ha elhagyod a flottát ki kell kérned a számodat,ha megtartanád. A számlázás is másképp működik. A flottás cégnek fizetsz,vagy a szolgáltató neked küldi a számlát. Ezeket a kapcsolattartó tudja megmondani,de ha csak egy igazolást kapsz akkor nagy valószínűséggel a te neveden marad a szám. Én tennék egy utat a Telekomhoz is,mert ha valami nem okés akkor meghiúsul a számhordozás,elég egy betű elírás,okmányszám változás stb. Az én céges flottámba az 1 év hűség letelte után ugyanúgy megy tovább az előfizetés. Annyi van nálunk,hogy ha csomagot váltanék, készüléket vennék akkor személyesen tudom intézni, és igazolnom kell ,hogy a cégnél vagyok még(nevemen a szám). De ez máshol működhet másképp is.

(#43460) Nordik válasza cherubion08 (#43459) üzenetére


Nordik
őstag

Köszönöm, ez így is nagyon nagy segítség! :)

Ha jól emlékszem régen a flotta nálunk úgy volt, hogy csak a cégen keresztül lehetett intézni mindent. Ebből sok bonyodalom volt, az utóbbi időben ezen valtoztattak és úgy tudom mindent mi intezhetunk. Ez akkor pozitív a reszemre :) gyakorlatilag olyan mintha egyéni előfizető lennek, számlázás minden tekintetben.

Ha lejár az 1 év akkor ugyanazon az áron megy tovább a dolog vagy lehet változás?

[ Szerkesztve ]

(#43461) cherubion08 válasza Nordik (#43460) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Az ár marad.

(#43462) Nordik válasza cherubion08 (#43461) üzenetére


Nordik
őstag

Köszi! Beszélek majd Vele aztán okosabb leszek. Egyébként jó ár ez érte? Vagy van kedvezőbb ajánlat?
Mobilnet legyen tobb, beszélni keveset beszélek.

(#43463) cherubion08 válasza Nordik (#43462) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Szerintem okés az ár, ha nem elég a net akkor megújoló adatot is lehet venni, nálunk aki Vodás flottás +5gb 1790ft. Illetve fennt az összefoglalóba találsz több flottáról is infót. Amúgy nálatok is több variáció lehet, biztos több csomag is van.

(#43464) Lenovo spec.


Lenovo spec.
csendes tag

Sziasztok. Évek óta iqpro netem volt korlátlan. Történt valami hogy most olyan lassú a net mint a gyász? Igen eddig filmeket töltöttem le mostmár semmit sem tudok vele szinte kezdeni.

(#43465) Mikulásbá válasza Lenovo spec. (#43464) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nálam hibátlanul megy,mint eddig.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#43466) Lenovo spec. válasza Mikulásbá (#43465) üzenetére


Lenovo spec.
csendes tag

Most néztem nincs 1 mega a letöltésem. Volt mikor 0.7et mért.

(#43467) Mikulásbá válasza Lenovo spec. (#43466) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Indítsd újra,hátha.Én most melóban vagyok lakott területtől 4 km-re,de a 10+MB meg van.

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#43468) 4Grider válasza Lenovo spec. (#43466) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egy fesztivál nem költözött hétvégére oda melléd?

(#43469) Lenovo spec. válasza 4Grider (#43468) üzenetére


Lenovo spec.
csendes tag

Nem költözött ide semmi. Pár napja ilyen..
Gondolom át tettek valami korlátolt csomagba. De elvileg azok is korlátlanok este 5 után nem?

(#43470) 4Grider válasza Lenovo spec. (#43469) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Telenor rendszere túl buta ahhoz, hogy egyedileg korlátozzanak. Inkább valami helyi probléma lesz.

(#43471) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Van olyan flotta, ami esetleg 1 hónapra előfizetve EU-n kívüli netet kínál reális áron? Szolgáltatónál az oda+visszaútra összesen 7500Ft-ból tudnám megoldani a 2x2GB netet, vagy 4500Ft körül a 2x100MB-ot, de utóbbi nem biztos, hogy elég lenne.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#43472) 4Grider válasza CHIPman (#43471) üzenetére


4Grider
nagyúr

2x2 GB EU-n kívüli netért nagyon jó ár 7500 Ft. Hol lehet ennyiért kapni?

(#43473) kano válasza CHIPman (#43471) üzenetére


kano
nagyúr

Hová utazol? Helyi sim?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43474) csanady97


csanady97
tag

Mytelenoron keresztül tudok telefont venni multi flotta előfizetésre vagy csak személyesen?

(#43475) CHIPman válasza kano (#43473) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Több országon át utazom, a célországban fogok venni helyi simet, de most mint írtam is, az oda-visszaútra keresek.
(#43472) 4Grider: Telekomnál 3490Ft/2GB/3 nap (72h), ezt kétszer rendelem, ha jól értelmezem, akkor kártyásra is vonatkozik, csak a WiFi FON szolgáltatás nem. Kicsit lefelé kerekítettem, mert új SIM kártyával együtt ez így 7970Ft. Az 1769Ft/100MB/3nap szintén elérhetőnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#43476) NNG válasza Takato (#43453) üzenetére


NNG
csendes tag

Köszi a tippet, azt mondták, hogy lehet csak adatos korlátlan csomagra is előfizetni! :)

(#43477) 4Grider válasza NNG (#43476) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mennyiért?

(#43478) NNG válasza 4Grider (#43477) üzenetére


NNG
csendes tag

A táblázatban jól szerepel: 7980/hó havi díj + 6500/év tagsági díj + 525/hó SIM bérleti díj. Nem ez a legolcsóbb, csak itt a Telekom 100 mbit fölött jön, a másik két szolgáltató pedig 15 mbit körül...

(#43479) evbalazs válasza CHIPman (#43475) üzenetére


evbalazs
csendes tag

A Világ NET 2GB csomag kizárólag havi díjas díjcsomagokhoz vehető igénybe, akciós jelleggel 2019.06.01-től.
https://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/internet/mobilinternet/kulfoldon/nem-eu-ban/vilag-net-2gb A magenta feliratok alatt 2 sorral találod. Elvileg nem fog menni kártyás csomaggal, egyébként az ajánlat nem tűnik rossznak.
Surfroam nem játszik? https://surfroam.com/pages/rates

(#43480) CHIPman válasza evbalazs (#43479) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Valóban, bakker... A 100MB-osnál ezt írja: "A Travel & Surf World csomag kizárólag publikus lakossági díjcsomagokhoz vehető igénybe." Ez akkor kártyásra is vonatkozhat?
Megnéztem most a Surfroamot, alapból is, de kártyástól-mindenestől pedig pláne drágább, mint a Telekom 100MB-os, ha esetleg az még működne kártyáson.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#43481) kosmoo81


kosmoo81
tag

Azert ez nem teljesen igy van... Alapbol kb egy éve független az összes telefon, és amire nincs hűség azt díjmentesen nyitják!

(#43482) SV21


SV21
tag

Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni.

Alacsony havidíjú, Telekomos vagy Vodás flottát keresnék nyugdíjas rokonomnak.
Hívás a fontos, nem kell a teljes korlátlanság, de ne csak flottán belül legyen az. T vagy V irányba korlátlan + más hálózatba lebeszélhető percek (családon belül ez a 2 van, és csak ő lenne flottás).
Sms nem baj ha van, de annyira nem fontos, net: jelenleg buta telón csak FB, arra az 50mb is elég neki.
Fontos továbbá hogy a szám a saját nevén maradjon, lehetőleg ne legyen tagdíj, egyszeri, nem túl magas belépési díj sztem még beleférhet részéről.
Amint az anyagiak lehetővé teszik, szeretne majd okostelefont (onnantól több adat kell ugye), de nem biztos hogy szolgáltatótól lenne, tehát 1 év hűség és hűség nélkül is játszik.

Mi lenne számára a legmegfelelőbb?

Előre is köszönöm a segítséget! (Akár privátban is, ha esetleg nem publikus)

(#43483) SV21 válasza SV21 (#43482) üzenetére


SV21
tag

Vodafone atlasz flottát találtam eddig 2500 Ft körül, sőt, ha jól láttam lenne ugyanez 1990-ért is valami más néven (flotta basic?).
Valaki, aki ezeket használja, tudna részletes infót adni róluk?

Illetve a blue mobile topikban láttam 2,5 hete egy képet, Telekom Wolf flotta azt hiszem, tudja valaki hogy ott mi a belépés feltétele?

Vannak ezektől jobb ajánlatok?

(#43484) Cucuska2 válasza SV21 (#43483) üzenetére


Cucuska2
őstag

Ma kötöttem Atlasz flottát, mindennel együtt 10 perc volt.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#43485) retesz147 válasza Cucuska2 (#43484) üzenetére


retesz147
addikt

Telefon nélkül 1 év hűség?
Szám neveden maradt?
Nagyon hajlok a középső, cca 3500Ft-os felé.
Köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#43486) Cucuska2 válasza retesz147 (#43485) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mindkettőre igen a válaszom!

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#43487) SV21 válasza Cucuska2 (#43484) üzenetére


SV21
tag

Van tagdíj vagy belépési díj?
Leírnád, mi volt a menete?

(#43488) csacsi67 válasza SV21 (#43487) üzenetére


csacsi67
addikt

Itt megtudsz minden tki semkell mozdulnod sem kell 1-2 napon nálad a kártya [link]

Üzenet küldésre katt és valós adatokat adj meg .

[ Szerkesztve ]

(#43489) SV21 válasza csacsi67 (#43488) üzenetére


SV21
tag

Köszi megnézem!

(#43490) KilgoreTrout válasza csacsi67 (#43488) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Ez nem csak diákoknak elérhető?

(#43491) csacsi67 válasza KilgoreTrout (#43490) üzenetére


csacsi67
addikt

Szia .Nem.

(#43493) balfek


balfek
tag

sziasztok!

flottát váltanék, s az Euro Quattro érdekelne: viszont aggasz, h a szám nem nevemen lesz, hanem a cégé...
van vkinek tapasztalata, hogy mennyire könnyű visszaszerezni onnan kilépéskor a számot?

vaagy bárhonnan máshonnan kilépéskor (olyan flottából, ahol a szám átkerült a flotta nevére), ha bármi macera lett a flottakezelő céggel?

Vitatkozni csak pontosan, szépen, ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes...

(#43494) csacsi67 válasza #46372352 (#43492) üzenetére


csacsi67
addikt

Atlasz. Vodás csomog de az EQ nál jobb mert nincs két év rabság max akkor ha telot is veszel..EQ volt gy Telekomos csomagja de megszünt nagyon jó ára volt igaz nem volt benne 1gb net .Ugy emlékszem 200-300 mega utánna lassitás 1300 ft körül volt 200 akár hány perc mineden irányba utánna 5 ft brutto másodperc alapon .

Az Atlaszhoz hozzá téve fekete listás ne is probálkozon mert van hitelelbirálat a voda részérö,de elöleget aki megfelel ritkán kérnek.

[ Szerkesztve ]

(#43495) Fifi válasza balfek (#43493) üzenetére


Fifi
őstag

Szia!

Nekem EQ telenoros flottájával van több pozitív tapasztalatom kilépés tekintetében.
- egyszer 10db SIM-et vittünk el, úgy hogy csak ~2 hónapig voltak náluk és egy Telekomos flottába vittük át: ez így ~ 1hónap átfutás
- másodszor csak a flottából kilépve feltöltőkártyába került 1db SIM: 2 munkanap alatt megvolt

Persze ez egy működő flotta esetén természetes kell hogy legyen, ha bedől a flotta, akkor nincs ki intézze náluk az ügyeket ....

EQ-nál ~3500 SIM (de lehet, hogy számlafizető ebben nem vagyok biztos) van, mely egy telenor alkalmazott szerint nem kicsi flotta. Remélem, hogy sokáig fennmaradnak. :D

[ Szerkesztve ]

(#43496) whited


whited
addikt

Sziasztok
Multiflotta-val friss tapasztalata valakinek ?
Középső csomagot vennénk 3 db-t, mert elsőre jónak tűnik.
Igaz nekem van egy iQ amit fel kell mondani ( mi most a menete ? )

Köszönöm :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#43497) csanady97 válasza whited (#43496) üzenetére


csanady97
tag

Szia! Semmi gondom nem volt a belépessel. A flottás papir 2 napon belül megerkezett postan, aztán a Telenorban kb 15 percet töltöttem. Simán ment minden .

(#43498) zzola válasza whited (#43496) üzenetére


zzola
félisten

Itt a cím, ide kell küldeni.
+ én e-mail-ben írásban is felmondtam.

(#43500) csacsi67 válasza #46372352 (#43499) üzenetére


csacsi67
addikt

Nincs 10 ezer beugro.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.