Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43601) bul07 válasza zombei (#43600) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen
Korlátlan 4875 + 5% Áfa

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43602) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Sikerült a Számlakontroll-al beszélnem, küldik a szerződést.
Nem kell hűségidőt vállalni, valamint belföldön korlátlan a mobilnet, nincs lassítást, bármit lehet vele csinálni. :)
Még egyszer köszönöm a segítségeteket! :R

(#43603) natë válasza zombei (#43600) üzenetére


natë
nagyúr

:K
Sőt, kombinálhatod is : adat+hang

(#43604) Crinos


Crinos
tag

Üdv Mindenkinek!!!

Kedves szüleim, off-grid jelleggel kiköltöztek a "semmibe". (Helyileg Pátka, Székesfehérvártól pár km.)
Szeretnének internetet, és én ajánlottam nekik a mobilnetet 4G routerrel, csak nekem kimaradt az az apróság, hogy a korlátlan mobilnetes csomagok nem használhatóak így.(T-home, voda, telenor).
Abban kérnék segítséget, hogy ezek közül a flotta csomagok közül, internetezésre, (facebook, böngészős játékok, filmek) korlátlan mobilnettel, melyik szolgáltatót ajánlanátok? Sajna egyiket se ismerem. Lehetőleg olyan 10-15k HUF/hó. Esetlegesen ilyen 1000gb/hó adat csomag is még működhetne. (triconnect volt ha jól emléxem).
Tehát olyanoktól kérnék ajánlásokat, akik jelenleg is használnak ilyen "csomagokat".

Előre is Köszi!!!

Crinos az állat..... battletag: Crinos#2304

(#43605) vpanangin válasza Crinos (#43604) üzenetére


vpanangin
senior tag

Először is meg kellene nézni, hogy melyik szolgáltatónak jó a lefedettsége a helyszínen. Speedtest elég jó közelítő értékeket ad teszteléskor.

Utána meg a Számlakontroll Kft, Eq flotta, IQ Pro hármasból választani. Mindhárom Telenoros. A topicot olvasva ez a három kerül legtöbbször porondra.

[ Szerkesztve ]

(#43606) bul07 válasza Crinos (#43604) üzenetére


bul07
nagyúr

Kicsit kellet volna visszaolvasni 10-20 hozzászólást

De pl
szamlakontroll.hu
Korlátlan 4875 + 5% Áfa

De mielőtt bármit intézel, menj ki és bent a házban ahol lenne a mwifi router mérj sebességet az adott mobilhálózaton

számlakontroll esetén telenor, tehát telefon telenor sim megfelelő mennyiségű adat és speedtest alkalmazás és megmérni hogy az adott helyen milyen sebességre képes

Szerk;
Mire megírom megelőznek :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43607) Crinos


Crinos
tag

Köszi a válaszokat.....

Számlakontrollal szemezek. ;)
Telenor hálózatlefedettségi térkép szerint 4G lehetséges. Nekem T-home mobilnetem van, azt tudom, hogy jól adta ott :D
Írtam is egyébként a számlakontroll-nak.....meglátjuk....

Fate meg Muter nevében is Köszi!! :P

Crinos az állat..... battletag: Crinos#2304

(#43608) bul07 válasza Crinos (#43607) üzenetére


bul07
nagyúr

Térkép meg a valóság más

Az lehet hogy van 4G, de lehet hogy házon belül már alig, és az se tudni mennyire terhelt
Így a valós sebességet csak helyi méréssel tudod megtapasztalni

Ha más nem vegyél egy feltöltős telenoros sim-et, egy kis adat rá és mehet a mérés, pár ezerből megvan,
vagy ismeretségi körben hátha van valakinek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#43609) vakeger válasza Crinos (#43607) üzenetére


vakeger
csendes tag

Ne a lefedetségi téképet nézd mert az nagyon csalóka. Nálunk a 20.-ban pl. a ház körül és bent a 4.-en 15Mb, max 20Mb a sebesség, de nagyon sokszor csak 10. De ha átmegyek Csepelre ott meg 80-100-120 al is jön. Otthon routerben van az egyik kártya, a társkártya meg telóban. Most akarom visszamondani az EQ-nál, mert hárman már nem tudunk netezni otthon 10 megabiten.

(#43610) INGJOKE válasza vakeger (#43609) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én egyedül nem tudok rendesen otthon 70 mbiten... :D :D :D

(#43611) vakeger válasza INGJOKE (#43610) üzenetére


vakeger
csendes tag

Ha nekünk ennyi lett volna megtartanám.

(#43614) TripleB


TripleB
senior tag

Szép napot!

Az Aidaco flottának tagja valamelyikőtök?
[link]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#43615) martonl válasza Crinos (#43604) üzenetére


martonl
senior tag

Szerintem először nézd meg a vezetékes/mikrós lehetőségeket is. Sok helyen vidéken olyan optika van, hogy még pár budai kerületben is irigyek rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#43616) papi77 válasza vakeger (#43609) üzenetére


papi77
addikt

Jó neked,nálunk B20-on sokszor kb 1 mb a sebesség :DD

Az első: NOKIA 1611

(#43620) Egon


Egon
nagyúr

Üdv!

Továbbra is keresek olyan flottát, ami Telekomos, tartalmaz legalább 2 GB netet, olyan 200 perc lebeszélhetőséget, és mindezt a lehető legolcsóbban (3K körül szánnék rá).
Létezik ilyen?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#43621) zsoltix válasza Egon (#43620) üzenetére


zsoltix
tag

Eq?

Weboldalak, webshopok készítése: https://gyorshonlapkeszites.hu/

(#43622) Egon válasza zsoltix (#43621) üzenetére


Egon
nagyúr

A táblázat szerint ott csak Telenor van. Anno kacérkodtam velük, lett volna egy egész tutkó Telekomos csomagjuk, amihez párszáz Ft lett volna valami értelmes mennyiségű net (már nem emlékszem a részletekre), de aztán kiderült, hogy mégsenem adja a Telekom; most nem tudom hogy hol tart a történet.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#43623) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Kicsit lemaradtam EQ flotta tekintetében, emiatt is kérdezem, hogy a Telenoros új tarifa aktív már?
Ha nem, mikortól kerül élesítésre?
A régi EU Aktív XS (3039Ft) melyik új csomagnak fog megfelelni?

Köszönöm a választ.

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#43624) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Sziasztok,

Az iQpro flotta díjairól és csomagjairól, hogy tudok utána nézni? Van valami leírás, táblázat?

(#43625) zzola válasza Kakaduku (#43624) üzenetére


zzola
félisten

Összefoglaló-->táblázat?

(#43626) Kakaduku válasza zzola (#43625) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Bamba voltam... :B
Köszi!

(#43627) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Magyar Államkincstár flottájával kapcsolatban van tapasztalat, vélemény?

(#43628) vpanangin válasza pvt.peter (#43623) üzenetére


vpanangin
senior tag

Nem.
Senki sem tudja.
3102 Ft-ért, csomagban foglalt 200 helyett 275 perc beszéd, 9,5 Ft-os további percdíj helyett 5 Ft-os lesz és a 4 GB helyett 13 GB adat lesz a változás. Meg talán nem lesz továbbiakban korlátlan az SMS.

(#43629) Kakaduku válasza vpanangin (#43628) üzenetére


Kakaduku
senior tag

De a jelenlegi tarifákkal kapcsolatban van infó, vagy nincs. Én most szereztem egy prospektust róla, ha érdekel valakit és szabad, akkor felteszem képként ide.

(#43630) vpanangin válasza Kakaduku (#43629) üzenetére


vpanangin
senior tag

"De a jelenlegi tarifákkal kapcsolatban van infó, vagy nincs."

Mi van?

(#43631) Kakaduku válasza vpanangin (#43630) üzenetére


Kakaduku
senior tag

(#43632) 123xyz válasza Kakaduku (#43629) üzenetére


123xyz
tag

Félreértetted, vpanangin nem neked válaszolt, hanem egy korábbi hozzászólásra. Szóval az egész kommentje az #43628-ban nem az államkincstárra vonatkozik :U

[ Szerkesztve ]

(#43633) Kakaduku válasza 123xyz (#43632) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Jogos. Bocs, nem vagyok ma toppon. :(

(#43634) retesz147 válasza Kakaduku (#43631) üzenetére


retesz147
addikt

Hűségről nem látok benne infókat.
Lehet tudni róla valamit?

Belépés feltételei? Kell hogy legyen a kincstárnál számlám, vagy csak ottani dolgozók vehetik igénybe?

Atlaszhoz hasonló, bár a két "drágábbik" csomagja jobb, mint Atlaszé.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#43635) Kakaduku válasza retesz147 (#43634) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Feleségem hozta haza a munkahelyéről. Kincstáros dolgozó veheti igénybe, azonban ajánlással is működik a dolog, legalábbis a papíron az van, valamint családtagok is igénybe vehetik. Még nem volt időm utána járni jobban.
Készülék nélkül 1év, készülékkel 2év a hűségidő.

(#43636) kano válasza retesz147 (#43634) üzenetére


kano
nagyúr

Pedig ott van a lap tetején. :U

Hasonló csomagokat osztogat a Voda találomra, pult alól. 5,5k-s korlátlan csomag már többször "felbukkant".

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#43637) retesz147 válasza Kakaduku (#43635) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi!

Kano... Ohhh, tényleg. Vak voltam. Inkább alul kerestem.

Xiaomi 13 eu dev...

(#43638) szabifotos


szabifotos
senior tag

Sziasztok!

Számlakontrollos telenoros nettel megy valakinek a port forwarding kifelé? NAS-t kéne elérnem, és nem tudom eldönteni, hogy a buta vodás router szoftver az oka, vagy estleg a szolgáltató...

(#43639) 4Grider válasza szabifotos (#43638) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nincs olyan, hogy számlakontrollos net. Van Telenor mobilnet, amit két apn-en (és/vagy) lehet használni.
Ha a net apn-t használod, akkor publikus ip címet kapsz és azon megy a saját NAT. Ha az online apn-t, akkor NAT-olt ip címet kapsz és azon logikusan nem fog a saját NAT eredménye kívülről látszódni.

[ Szerkesztve ]

(#43640) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Az új Telekomos csomagokra van valami reagálás flotta szinten?
(Telekom díjmentesen hívható + 2 GB net, az most 3790 Ft)

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#43641) szabifotos válasza 4Grider (#43639) üzenetére


szabifotos
senior tag

Tudom, hogy semmi jelentősége, csak ha már flotta topik, akkor gondoltam megnevezem :D Este ránézek, hogy van, Köszi :R

(#43642) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah talán elintézte a dpi a szétválasztás amint lesz időm hívom a Telenor higy "felmondják" az előfizetést és indulhat az alkudozás. :DDD

(#43643) janakbacsi válasza Kakaduku (#43635) üzenetére


janakbacsi
őstag

Szerintem ettől kedvezőbb az atlasz flotta.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#43644) retesz147 válasza janakbacsi (#43643) üzenetére


retesz147
addikt

A legdrágább csomag árában nem.
A többiben meg más...

Xiaomi 13 eu dev...

(#43645) huan


huan
őstag

Sziasztok!
DPI-előfizetésemet tudom használni külföldön (Németország), vagy be kell kapcsolnom, aktiválnom valamit a szolgáltatónál, telefonomon?
Köszi!

(#43646) Vangelis válasza huan (#43645) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Talán ide de a dpi honlapja sem megy régóta.... Valahogy nagyon lexarjak...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#43647) Orgi válasza huan (#43645) üzenetére


Orgi
őstag

Én többször voltam vele más országokban, de ugyanúgy működött minden simán.

(#43648) huan válasza Orgi (#43647) üzenetére


huan
őstag

Köszönöm, (#43646) Vangelis -neked is.
És a roaming díjakról hol tudnék tájékozódni? Adatforgalom feláras odakint?

(#43649) Egon


Egon
nagyúr

Az új Telenoros EQ flottadíjakat megírná valaki PM-ben?
Nem vagy fenn FB-n, ezért nem regisztrálnék ha nem muszáj... :R

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#43650) kurtuzov válasza Egon (#43649) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Érvényesek már? Valami SMS díjazásról még péntekig tárgyalunk ügy volt nemrég terítéken.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.