Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44701) fa4hu válasza Peter.70 (#44699) üzenetére


fa4hu
őstag

Elvileg szám és SMS-ben kapott ellenőrző kód megadása után állítható be.

(#44702) Oldman2 válasza fa4hu (#44698) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem. Kipróbálva a linket, ez az üzenet:

"A tarifacsomagra a korlátlan beszélgetés vagy mobilnet nem aktiválható."

(#44703) fa4hu válasza Oldman2 (#44702) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi!

(#44704) DrBubo77 válasza fa4hu (#44698) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Az IT Services esetében aktiválható a korlátlanság.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#44705) gabor9991 válasza fa4hu (#44698) üzenetére


gabor9991
őstag

Én iqpro flottában vagyok erre a simre nem lehet aktiválni.

[ Szerkesztve ]

(#44706) DrBubo77 válasza gabor9991 (#44705) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

EQ, iqpro és más olyan flotta, ahol az előfizető a flotta, ott szerintem nem fog menni.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#44707) gabor9991 válasza DrBubo77 (#44706) üzenetére


gabor9991
őstag

Korábban mentek ezek az akciók ezzel a simmel

Volt valami adventi kalendárium akció 1-2 éve az is működött.
Mindegy egyébként csak kipróbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#44708) blve


blve
csendes tag

Üdv!
A flotta témához abszolút nem értve a következőre lennék kíváncsi: munkahelyi ismerős az egyik Vodafone ügyfélszolgálaton vett egy telefont új sim kártyával. Nem ment neki az internet, ezért benéztünk a myvodafone oldalára, ott Flotta Basic 1G előfizetést írt ki nála a rendszer - Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete. Na most, utóbbiról semmit nem tudott mondani, tulajdonképpen azt sem tudta, egyáltalán milyen előfizetést vásárolt meg (vagy sóztak rá, ami hát... na mindegy), szóval a kérdés, hogy ez most mi? Eleve flottás készüléket ad el a Vodafone (de miért tenné), vagy az ügyfélszolgálatos kavart valamivel?

[ Szerkesztve ]

(#44709) Tibee86 válasza blve (#44708) üzenetére


Tibee86
veterán

A Vodafone-t kérdeztétek már? :U

(#44710) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Mit kell beállítani a telefonban, hogy működjön az internet adatmegosztó sim-nél is? (számlakontroll)

A rendes sim-en van net, működik rendesen, de a megosztó nem.
Hálózat van.

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#44711) 4Grider válasza Predator2 (#44710) üzenetére


4Grider
nagyúr

Adatmegosztón is net az alapértelmezett apn. A telefon véletlenül nem online apn-t állít be neki?
Biztosan aktív már a sim?

(#44712) Halaman válasza blve (#44708) üzenetére


Halaman
tag

Gondolom a szerződésen csak meg tudja nézni, hogy mit írt alá. Azon el lehet indulni bár megnézném, hogy mivel jár jobban publikus csomag vagy ebtenyésztő flotta.

[ Szerkesztve ]

(#44713) Zeki válasza Halaman (#44712) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az ebtenyésztős flotta jobb.

(#44714) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Dpi-nél megy a Telenoros karácsonyi "ajándék"?

(#44715) aminat válasza INGJOKE (#44714) üzenetére


aminat
tag

Megy.

(#44716) blve válasza Halaman (#44712) üzenetére


blve
csendes tag

"Gondolom a szerződésen csak meg tudja nézni"
Persze, én is ezt kérdeztem azonnal, hogy mit írt alá, de arra sem emlékezett, hogy egyáltalán kapott szerződést, hogy alá írt-e bármit... :U (Az illető amolyan kisegítő munkaerő, akit nagyjából bármivel meg lehet vezetni, de ez most mellékes.) Azt nem értem, miért csatlakoztatná a Vodafone egy flottához automatikusan, szívjóságból? Felteszem, a flotta lényege papíron az lenne, hogy van egy szervezet/csoport, aminek én ténylegesen tagja vagyok, és ezért lehetek flotta tag, viszont ez így valami "okosba" konstrukció céges szinten, vagy mi?

(#44713) Zeki Az ebtenyésztős flotta jobb.
Akkor lassan a tízmillió ebtenyésztő országa leszünk. :D

(#44709) Tibee86 A Vodafone-t kérdeztétek már?
Elvileg rá fog kérdezni az illető, majd kiderül, képes lesz-e rá...

[ Szerkesztve ]

(#44717) totron válasza blve (#44716) üzenetére


totron
addikt

Hát őszintén érdekel a sztori megoldása, de inkább a bocs, de fiók legéletlenebb kését érdemesebb még nyösztetni, minden más úgy is csak találgatás. Gyámot kívánna ez az állapot. :(

(#44718) mickemoto


mickemoto
őstag

Számlakontrollnál úgy néz ki nem kapcsolható be a karácsonyi ajándék net. Mondjuk ez nem meglepő, mivel nem én vagyok az előfizető.

(#44719) Halaman válasza blve (#44716) üzenetére


Halaman
tag

És mit fog a Vodafone ügyintézővel beszélni? Aláírtam valamit, de nem biztos. Lehet ezt kértem de lehet, hogy nem. Lehet így jó, de az is lehet hogy nem. Sztem nézd meg a szerződést (kérje ki újra), illetve a flotta díjait és ami jobb azt kell erőltetni. Ha a flotta akkor lapítani.

(#44720) adam1400 válasza aminat (#44715) üzenetére


adam1400
tag

iq is?

(#44721) hardline


hardline
senior tag

Látom, másnál is téma ez a DPI csomag. Én is elégedetlen vagyok, mert nem beszélem le az ~5 órát, de a net meg édes kevés.
Eddig nem hallottam erről a Multi Flottáról, de megtetszett a Blue 1 csomag + 10GB net 4022 Ft. Ezek már áfás árak? Ha igen, akkor jövő héten át is lépek, ha sikerül.
Telefonokat milyen áron lehet így venni?

(#44722) Peter.70 válasza hardline (#44721) üzenetére


Peter.70
őstag

A multiflottánál, ha jól emlékszem 2200 + ÁFA az 275 perc, a 10 GB net 1675 + ÁFA. Készüléket jobban jársz ha megbízható boltból veszel
Most látom Te Blue 1-et írtál, az olcsóbb

[ Szerkesztve ]

(#44723) hardline válasza Peter.70 (#44722) üzenetére


hardline
senior tag

Közben rájöttem, hogy az oldalukon van letölthető árlista. Telefont nem tervezek most venni, csak érdekelt, hogy milyen áron vannak lakosságihoz viszonyítva. (Szolgáltatótól 8-9 éve vettem utoljára telefont)
A táblázatos árak ezek szerint már áfás árak. Köszi!

(#44724) cidalain válasza hardline (#44723) üzenetére


cidalain
veterán

Igen a 4022 bruttó lesz. Weboldalon felhívod az embert. Aztan igényelsz belépésit. 3 ember esetén már ingyen kipostázza, amúgy 3000 ft adminisztrációs koltseg lesz. Nyilatkozattal beballag Telenorhoz, 10 perc alatt megvan a váltás, de csak a követlező számlázási ciklus változásakor lép életbe (vagy dec 1 vagy dec 15 attól függ)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#44725) Fecsike


Fecsike
kezdő

most látom, az EQ-nál megjöttek az új tarifák! :C csak nem végre péntek volt? :D :R

(#44726) Madycsa válasza Fecsike (#44725) üzenetére


Madycsa
tag

Nekem pedig "hipp-hopp" át is hordozódott a telefonszámom. :D :)) :DDD (tegnapról mára)
Izé...hipp-hopp június óta. Haha... De kivártam. :K :U

(#44727) Halaman válasza hardline (#44721) üzenetére


Halaman
tag

Nekem ma érkezett meg az igazolás, hasonló konstrukciót tervezek, de az egyik kártyához kérek társkártyát és így megosztva használom a gyermekemel a netet, de ő marad feltöltős csomagban.

(#44728) hardline válasza Halaman (#44727) üzenetére


hardline
senior tag

Ez a társkártya pontosan hogy működik, milyen költségei vannak? Hogy tudom igényelni?

(#44729) Halaman válasza hardline (#44728) üzenetére


Halaman
tag

Pontosabbat majd mikor szerződést kötöttem tudok mondani. Flotta kezelőjével beszéltem és szerződés kötéskor lehet kérni illetve ha jól emlékszem 642ft.

(#44730) fa4hu


fa4hu
őstag

Nem tudjátok, hogy az EQ Vodafone-s flottában ki számláz, hogyan lehet a számlát befizetni?

(#44731) Madycsa válasza fa4hu (#44730) üzenetére


Madycsa
tag

A Vodafone küld számlát.

(#44732) gabor9991


gabor9991
őstag

Iqpro küldött valakinek még ilyet? [kép]

(#44733) Mikulásbá válasza gabor9991 (#44732) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én még nem kaptam semmit.

(#44734) RoyalAirForc válasza gabor9991 (#44732) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Én nem kaptam, de érdekes.

(#44735) kory24 válasza gabor9991 (#44732) üzenetére


kory24
őstag

Milyen adat csomag?

Nem a legrégebbi 100mb os?

(#44736) ablack


ablack
senior tag

IQpro adatkártya (7GB)

Most kaptam e-mail-ben:

Tájékoztatjuk, hogy 2020. január 1-től az Ön előfizetésén kötelező elemmé válik nettó 1600.- forintnyi hang (beszéd) keret, amelyet nettó 10.- forintjával (másodperc alapon) lehet lebeszélni. Tájékoztatjuk továbbá, hogy az adat tarifák és az adat szolgáltatások díja nem változik, maradnak a 2019. január 05-től hatályos árak.
Kérem, hogy amennyiben ezen feltétel elfogadása mellett dönt, jelen levélre válaszolnia nem szükséges, ebben az esetben beleegyezését adja a változtatásba.
Amennyiben nem fogadja el a szolgáltató által kötelezővé tett változtatást, kérem mihamarabb jelezze, hogy intézkedni tudjunk a kártyabirtokosi jogállásáról.

[ Szerkesztve ]

(#44737) mapege válasza ablack (#44736) üzenetére


mapege
csendes tag

Beszéltem velük azt mondták akinek nem kell a hang annak adnak másik kártyát azon nincs ilyen.

Szerk. emailt kell írni

[ Szerkesztve ]

(#44738) ablack válasza mapege (#44737) üzenetére


ablack
senior tag

Köszönöm, tehát akkor tudnak olyan kártyát is adni amihez jövőre se kell hang keretet fizetni.

Mert ez ebből az e-mailből amit kaptam nekem egyáltalán nem derül ki.
Én úgy értelmeztem hogy akinek nem tetszik lemondhatja az előfizetését náluk.

[ Szerkesztve ]

(#44739) mapege válasza ablack (#44738) üzenetére


mapege
csendes tag

Ezt kaptam válaszként:

"
Tisztelt Ügyfelünk!
A szolgáltatás díja csak kiegészül ezzel a hang elemmel ami teljes egészében lebeszélhető. Amennyiben erre nincs szüksége az alábbiak szerint kell eljárni.
Jelezni emailben ezt a szándékot és mi küldeni fogunk egy csere kártyát ami nem tartalmaz hang szolgáltatást és az alábbi adatokra szükségünk van a postázáshoz:
Név, cím és értesítési telefonszám amin elérheti a GLS futár kézbesítéskor.
Miután megérkezett a kártya a régit vissza postázni ajánlottan a pécsi címünkre. 7624 Pécs Szigeti út 124.
"

(#44740) RoyalAirForc


RoyalAirForc
tag

Nekem korlátlan, de még nem kaptam.

(#44741) mapege válasza RoyalAirForc (#44740) üzenetére


mapege
csendes tag

Kérdeztem hogy most ezt mindet lecserélik 2020ig vagy az enyémet mikor? Azt mondták nem érint sok kártyát

(#44742) Zeki


Zeki
nagyúr

Avon flotta
link
Ha nem vagy aktív Avonos értékesítő, kikerülsz belőle.

(#44743) gabor9991 válasza kory24 (#44735) üzenetére


gabor9991
őstag

:K

(#44744) DJGABI válasza mapege (#44739) üzenetére


DJGABI
addikt

Köszi, már a lemondáson gondolkoztam, asszony szamlakontroll-nál van, korrektebb banda, pár százzal még olcsóbb is lenne a 13as csomag, de a papirmunka, átmenet... ehh. Meg a korlátlan még mindig iq-éknál van legjobb áron

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#44745) mapege válasza DJGABI (#44744) üzenetére


mapege
csendes tag

Nekem az iq jobban bevállt. Voltegy kis számlázási problémám jeleztem annó hogy rossz valami pár napra rá kártya off. Mármint számlakontrolnál

[ Szerkesztve ]

(#44746) fa4hu válasza Madycsa (#44731) üzenetére


fa4hu
őstag

Köszi!

(#44747) Balázzs válasza mapege (#44739) üzenetére


Balázzs
senior tag

Köszi az információt. Én is most kaptam, de csak az egyik adatkártyára, úgy néz ki akkor csak a korlátlan netes kártyát érinti most nézem, pont nem azt, hanem a 4 Gbyte-os kártyát érinti, rákérdezek erre, írok nekik, mert amúgy eddig jól bevált a szolgáltatásuk.

Balázzs

[ Szerkesztve ]

(#44748) Kenderice


Kenderice
senior tag

Üdv.
Ha jelenleg a telenornál vagyok, új generációs dolgozói csomagban.
Ha átmennék az IQpro-hoz számhordozással, akkor a SIM kártyát is cserélni kell, vagy mivel az is telenor, maradni fog a régi?

(#44749) Drughi


Drughi
addikt

Forensis flottáról tud valaki árlistát adni. Tudom, hogy 6500ft/év a tagság, de hűségidő mentes.

Saját néven marad a sim?

(#44750) Peter.70 válasza Drughi (#44749) üzenetére


Peter.70
őstag

Nem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.