Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 16:54:46

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43401) csacsi67 válasza Madycsa (#43400) üzenetére


csacsi67
addikt

Az Atlasznál csak voda van.

4Grider 2 évért cserébe nem olyan igazán jó ár az az EQ -nál. Mint ahogy a Te irásodból is arra lehet következtetni.

[ Szerkesztve ]

(#43402) 4Grider válasza tobias40 (#43399) üzenetére


4Grider
nagyúr

Zárt, céges flottánk van.
Átlagárat írtam. van amelyik előfizetésen nincs net, van, amelyiken korlátlan, net apn-t is használó mobilnet.
És úgy lehet egy flottát a legolcsóbban kihozni, hogy megvásárolsz egy keretet, mondjuk 40000 percet, és ezt osztod szét az előfizetések között, az e fölötti részért meg mondjuk bevállalsz egy 5 Ft körül percdíjat.
Ez nyílt flottában kockázatos, zártban viszont nagyon jó árral ki lehet hozni, mivel osztható keret mellett nincs alap előfizetési díj.

(#43403) natë


natë
nagyúr

Számlakontrollos korlátlan + 18 Gb eu baromi lassú Horvátországban, a párom “sima” előfizetése száguld. Mi ennek az oka? Nekem Xr-em van, neki 8-as Alma.

(#43404) 4Grider válasza natë (#43403) üzenetére


4Grider
nagyúr

Itthon nincs szűrés. Más hálózaton vagytok akár szolgáltató, akár technológia tekintetében.

(#43405) Zeki válasza natë (#43403) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ugyanazon a hálón vagytok?

(#43406) natë válasza Zeki (#43405) üzenetére


natë
nagyúr

Yes

(#43407) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Ha, hűségidős csomagot választok egy flottánál, s az idő előtt beadja a kulcsot, akkor továbbra is fizetnem kell a havidíjat a szolgáltatás nélkül?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#43408) MADcat válasza HoTaZo (#43407) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Publikus csomagba kerülsz, ahol a hűség végéig fizetned kell. Nem szűnik meg a hűség.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#43409) HoTaZo válasza MADcat (#43408) üzenetére


HoTaZo
őstag

A "publikus csomag"-ot kifejtenéd? Fizetem tovább és megmarad ugyanaz a szolgáltatás ugyanannyiért?

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#43410) DrBubo77 válasza HoTaZo (#43409) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Áttesznek egy olyan csomagba, amit bárki köthet a szolgáltatónál, aki bemegy az utcáról. Ezek fent vannak a szolgáltató weboldalán is.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#43411) MADcat válasza DrBubo77 (#43410) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Így van. A szolgáltató legalacsonyabb árú csomagjába kerülsz.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#43412) gabor9991 válasza MADcat (#43411) üzenetére


gabor9991
őstag

Legalacsonyabb?? :D
Vodafone a flotta megszűnése esetén [ebbe] tesz át.
A legalacsonyabb díjtól azért ez messze van.

(#43413) HoTaZo válasza DrBubo77 (#43410) üzenetére


HoTaZo
őstag

& MADcat
Akkor az se garantálható, hogy megmarad az adatcsomag?
Eddig 10k-t fizettem 25GB-ért.
Ha gond van és 10k-ra emelkedik, de megmarad az 50GB, még lenyelem, de ha az is csökken, akkor az nem fer.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#43414) MADcat válasza gabor9991 (#43412) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Bocs. T-mobile esetén tudok nyilatkozni! :R

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#43415) pazo77 válasza retesz147 (#43267) üzenetére


pazo77
tag

"Korlátlan hívás + 5gb net.
5500ft alatti havidíj."
Sok hirdetést látni Marketplacen az FB-n
Nem tudom mennyire valós?!

https://www.youtube.com/watch?v=Sfz9jQ3KI5k

(#43416) Madycsa válasza pazo77 (#43415) üzenetére


Madycsa
tag

Sőt, olyan is van, hogy korlátlan hívás +30gb net 5500 alatti áron. :)

(#43417) kispéé


kispéé
aktív tag

Sziasztok!

IQpro előfizum van , telenor korlátlan csomaggal. Vettem egy mikrotik sxt lte antennák is hozzá a jobb sávszél érdekében, de ma próbáltam a netet, lefelé 1.89 mbit felfelé kb 20-25 mbit. Ez gondolom annak a tünete, hogy sokan vannak az adott cellában? Az egész jó feltöltésből ítélve. Nagyon el vagyok keseredve, ez semmire nem lesz elég:(

(#43418) gabor9991 válasza kispéé (#43417) üzenetére


gabor9991
őstag

Sajnos egyre több helyen van ez.

(#43419) csacsi67 válasza pazo77 (#43415) üzenetére


csacsi67
addikt

Meg sok olyan kártyátg amit pl pár honapig lehet használni le is irja a hiredetö ,hogy bizonyos idö után le lesz tiltva. Ez a flottákra is ki hatással lesz adják boldog boldogtalanak a kártyát.aA magyar nép leleményes.

[ Szerkesztve ]

(#43420) Fecsike válasza natë (#43403) üzenetére


Fecsike
kezdő

3 éve voltam utoljára horvátban, akkor egyáltalán nem ment a 4g semelyik hálózaton. úgyh ahhoz képest ez fejlődést jelent :D

(#43421) retesz147


retesz147
addikt

Sziasztok!
Az iQpro flottájának a "csomagja" az excelben korrektül van? Azaz van egy "adatkártya (4GB)" és egy "hanghívásos" csomag annyiért, amennyi az excelben fel van tűntetve?
Majd ezeket lehet felturbözni az vásárolt adatcsomagokkal?
Ajánlatot az ott feltűntetett Gmail címen lehet kérni?
Köszönöm!

Xiaomi 13 eu dev...

(#43422) gabor9991 válasza retesz147 (#43421) üzenetére


gabor9991
őstag

Ajánlatot [itt] tudsz kérni a belépéshez.
Az adatkártya szerintem nem 1575 hanem 1402 annyiba kerül a 4GB-os keret, de lehet hogy rosszul tudom.
A hanghívásos kártya az annyi amennyit írnak én is azt használom évek óta.

(#43423) imrecs


imrecs
csendes tag

Sziasztok!
iQ-s korlátlan net kártyám van.
Eddig routerben volt,de most egy telefonba kellene,második kártyaként,abban viszont nem megy a net.A teló biztosan jó,eddig egy vodás kártya volt benne,azzal működött.
A kérdésem az lenne,hogy ezek az iQ-s adatkártyák telefonban is használhatók,vagy csak routerben?
Előre is köszönöm,ha Valaki tudna érdemi infóval szolgálni

[ Szerkesztve ]

(#43424) norby91 válasza imrecs (#43423) üzenetére


norby91
tag

Működik telefonban is.

APN-t átirtad? online vagy net

(#43425) Mate


Mate
nagyúr

Sziasztok!

Telekomos flotta érdekel. Olyan flotta, ahova egyszerűen lehet csatlakozni csak Forensis van?

Mennyire megbízhatóak? Szolgáltató számláz vagy ők? Ha bármit intézni kell elég felkeresnem a T-t, vagy csak rajtuk keresztül intézhető?

(#43426) Zeki válasza Mate (#43425) üzenetére


Zeki
nagyúr

A horgász szövetséges flotta is telekomos.

(#43427) pcsabat


pcsabat
őstag

Sziasztok!
Telekomos gyakorlat érdekelne, arra az esetre ha egy flottából kivinném a számom (kb 10 éve vagyok előfizető flottában), hűségidő nincs a számon és tartozás sem. Ilyen esetben ha kilépnék a flottából és egyéni előfizető lennék továbbra is a telekomnál beszámítják a már ott töltött időt, vagy úgy kezelik mintha ''új előfizető lennék''?

[ Szerkesztve ]

(#43428) kovacs65 válasza Mate (#43425) üzenetére


kovacs65
senior tag

Forensisen keresztül megy minden, de gyorsak és korrektek.
Pl egy adatforgalom mennyiségváltást egy óra alatt lerendeztek.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#43429) Mate válasza Zeki (#43426) üzenetére


Mate
nagyúr

Köszönöm! Megnéztem. Egyszerű beketülése miatt nem olyan rossz. Illetve minden az én nevemen lenne.

(#43428) kovacs65: Számlát is ők csinálják?

(#43430) retesz147 válasza gabor9991 (#43422) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi!

Xiaomi 13 eu dev...

(#43431) Wajk


Wajk
addikt

egy kis infó kellene.

Adva van egy flottás TCom-os SIM. Be szeretném rakni egy modembe megosztani a netet, de szeretném, ha arra érkezik hívás, akkor azt át jöjjön a mobilomra. Azaz a hívásokat át szeretném irányítani.

Technikailag erre lenne lehetőség, valahol a TComnál vagy az eszközön? Nem vagyok nagy TComos.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#43432) DrBubo77 válasza Wajk (#43431) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A Telekomnál van MultiSIM szolgáltatás, itt találsz róla infót.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#43433) martonl válasza Wajk (#43431) üzenetére


martonl
senior tag

Van olyan, hogy Tandem SIM, ami csak adatkártya, és az adatkeretet megosztva használhatod a fő kártyával. Flottákban inkább csak ezt adják, multisimet kevésbé, de érdeklődj a flottakezelőnél.

(#43434) 4Grider válasza Wajk (#43431) üzenetére


4Grider
nagyúr

És még soha nem csináltál telefonon hívásátirányítást?

(#43435) martonl válasza 4Grider (#43434) üzenetére


martonl
senior tag

Alkalmi dologra ez a legjobb valóban, sajnos a Telekom flottában nagyon szereti büntetni a hívásátirányítást, komoly percdíjai lehetnek. Esetleg flottán belül lehet ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#43436) Wajk válasza 4Grider (#43434) üzenetére


Wajk
addikt

készüléken OFC. Én arra gondoltam, hogy nem mobil készülékben lenne hanem modemben, vagy akár kikapcsolt készülék állapotban is működjön az átirányítás.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#43437) 4Grider válasza Wajk (#43436) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az átirányítás hálózati szolgáltatás, nem eszköztől függ a működése. Mielőtt beteszed a sim-et egy modembe/routerbe előtte beállítod egy telefonon az átirányításokat, azok a modemben/routerben is úgy fognak működni, ahogy kell. Ami tutira működni fog, a minden hívás átirányítása, azt nem izgatja semmi sem.

(#43438) Wajk válasza 4Grider (#43437) üzenetére


Wajk
addikt

köszi az infót, ezt a választ kerestem. :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#43439) 4Grider válasza Wajk (#43438) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért az átirányítás költségét ellenőrizd, mert a flottánkban ugyan ingyen kommunikálunk egymással meg marha olcsón mással, de ha két flottás telefont egymásra irányítok, máris 25 Ft-os lesz az átirányítás percdíja.

(#43440) Wajk válasza 4Grider (#43439) üzenetére


Wajk
addikt

megvolt az infó, de nem nagyon akartam elhinni, durva...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#43441) 8


8
senior tag

Auchan flotta EU díjairól van valami infó?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#43442) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. Kollégám belépet egy Vodafonos flottába, de mióta kicserélték a SIMjét az Iphonja csak a 3Gs hálózatra csatlakozik. Nincsen 4G. Mit kell vagy lehet ezzel csinálni. Előre is köszönöm.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#43443) #08205312 válasza Jano_023 (#43442) üzenetére


#08205312
törölt tag

Várni 2 napot, vagy felhívni a 1270-et.

(#43444) unyadavid


unyadavid
senior tag

Sziasztok,

azt tudja valaki, hogy iqpros-s korlatlan net kartyat iOS-en (iPhone 7+) hogyan kell beallitani?
net APN beallitas mellett csak 3G-t lat valami miatt.

Van masik kartyam androidos keszulekben es gond nelkul mukodik.

Elore is koszonom a valaszt!

(#43445) Ksix válasza unyadavid (#43444) üzenetére


Ksix
tag

Beállítások/Mobilhálózat/Mobiladat-lehetőségek/Hang és adat - itt engedélyezve van a 4G?
Beállítások/Mobilhálózat/Mobil adathálózat - itt az LTE-hez tartozó APN is be van állítva „net”-re?

(#43446) unyadavid válasza Ksix (#43445) üzenetére


unyadavid
senior tag

Koszonom a valaszt.
Igen, minden jol van beallitva, vegul csak ido kellett neki valami oknal fogva.

(#43447) NNG


NNG
csendes tag

Sziasztok! Van olyan flotta, ami Telekom hálózaton szolgáltat korlátlan mobilinternetet (csak net, hang nélkül)? Routerbe menne új előfizetésként.

(#43448) Zeki válasza NNG (#43447) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nincs.

(#43449) NNG válasza Zeki (#43448) üzenetére


NNG
csendes tag

Köszi!

(#43450) Nordik


Nordik
őstag

Munkahelyemen a Vodafone adott flotta ajanlotot. Gyakorlatilag ugyanazt a tarifákat kapjuk mint az atlasz flotta. Egész jó az a 3490 Ft 5GB net, korlátlan hálón belül ill. 100 perc más irányba. De biztos ismeritek. :)

A kérdésem inkább az, hogy mit lehet tudni bővebben az ilyen flottas dolgokról? Soha nem léptem még be ilyenbe. :)

Van egy kapcsolattartó akitől valamilyen igazolást kell kernem. Ezzel bemegyek a vodafonehoz és onnantól minden a nevemre kerül? A cégnek nem lesz közé az előfizetéshez? Mindent intezhetek a jövőben en?
Mi történik ha felmondok vagy ilyesmi? De mondjuk meg van husegidom vagy egyáltalán benne vagyok a flottaba.

Hozzáteszem jelenleg feltoltos Telekomos vagyok, szóvá szamhordoznek is. Az hogyan működne? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.