Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44901) Fecsike


Fecsike
kezdő

eq-nál tudjátok miért október 26.-tól vannak az új árak: akkor esett péntekre a fordulónap :C :R :DD :))

(#44902) pvt.peter válasza Fecsike (#44901) üzenetére


pvt.peter
őstag

neee... :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#44903) #15490560


#15490560
törölt tag

Sziasztok! Létezik valahol Vodafone-os korlátlan vagy min 100GB-os mobilnet kártya?

(#44904) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem is nagyon kellene a DPI helyett valami csomag.
Egymás között ingyen.
1-2GB net.

... valami ócsóóóó..

thx

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44905) buca84 válasza Vangelis (#44904) üzenetére


buca84
őstag

Ez után érdeklődj voda -nál: Flotta Basic Special (e-Pack). 1450 Ft + 990 Ft -ért lehet 1GB netet aktiválni rá.
Vagy ha dual sim-es telefonod van a fenti csomag és egy 13GB -s számlakontroll -os net.

(#44906) Vangelis válasza buca84 (#44905) üzenetére


Vangelis
nagyúr

És a Vida csak úgy felkínálja? Abban a csaj az ingyen duma van? Semmi lebeszélhetőség?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#44907) buca84


buca84
őstag

Passz. Kérdezd meg. Az nem fáj senkinek és ingyen van.

(#44908) Statikus válasza Vangelis (#44904) üzenetére


Statikus
senior tag

Nézted már a táblázatot? Nekem IT van évek óta, van olcsóbb és korlátlan csomagja is, nevemen marad a szám, mi kell még?

(#44909) DJGABI


DJGABI
addikt

iqpro-s új kártyát valaki megkapta már? elküldtem nekik az igénylést az adataimat, az új sim még nem ért ide 1+ hét alatt... lassan azért közeledik az év vége...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#44910) kovacs65 válasza DJGABI (#44909) üzenetére


kovacs65
senior tag

Ugyanez.
Az biztos, hogy nem fizettek többet, mint a mostani.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#44911) Balázzs válasza DJGABI (#44909) üzenetére


Balázzs
senior tag

Mult heten irtak h kuldik, remelem a heten megjon.

(#44912) mapege válasza DJGABI (#44909) üzenetére


mapege
csendes tag

Múlt héten beszéltem velük mondták a héten elkezdik de 20-ig mindenkinek meg lesz

(#44913) paolinho


paolinho
őstag

Néhány hete lakóhelyet váltottam. Sajnos, noha nem régi a társasház, ahová költöztem, valami oknál fogva csak a Telekom, és valami iszonyat lassú Net-tel (18 Mbit/s) van jelen. Gondolkodom, hogy beállítok valami korlátlan Net-re épülő SIM-mel egy routert, de előtte megkérdezném, hogy R.keresztúron az Elágnál mért már valaki adatsebességet Telenoros kártyával?
A Voda itt etekintetben rettentő gyatra a maga 5,73 Mbit/s eredményéve, míg a Telekom a maga 50 Mbit/s-ával már jóval jobb ennél. Nem tudom, hogy van-e nekik korlátlan Net-es flottacsomagjuk, de a Telenor-hoz kapcsolódóan van, így ezért érdekelne, hogy mit nyújt sebesség kapcsán ez a szolgáltató ebben a térségben!? Tudna valaki erre vonatkozóan információt adni?
Előre is köszi a segítséget!

(#44914) nimfas válasza Vangelis (#44904) üzenetére


nimfas
addikt

EQ Flotta? Szintén Telenor (10eFt belépési díj)

Aktív XS csomag: Flottán belül ingyenes, kívül 275 perc, utána 5 Ft/perc mp alapon. 30 sms bármely irányban, utána 22 Ft/db, 4GB net, 2519 Ft
S csomag (ugyanez, csak a net 7GB) 2725 Ft

(#44915) nyisziati válasza paolinho (#44913) üzenetére


nyisziati
veterán

Miért lassú? Nekem 20 megabites a vezetékes netem (évek óta), és mindenre elég. Pedig meg is van osztva PC-mobil-tablet közt.

(#44916) nimfas válasza paolinho (#44913) üzenetére


nimfas
addikt

Megkérsz egy Telenoros ismerőst hogy csináljon egy Speedtest.net tesztet telefonnal a lakásban. Városon belül is lehetnek komoly eltérések. Nekem is Telenoros korlatlan sim-em van otthon (60/40 Mbit)

(#44917) arnyekxxx válasza nyisziati (#44915) üzenetére


arnyekxxx
veterán

próbáld ki egyszer milyen érzés az amikor nem fél napig tart feltölteni egy videot

egyébkét meg az 1megabites net is elég volt mindenre, csak nagyon lassan :)

(#44918) paolinho válasza nyisziati (#44915) üzenetére


paolinho
őstag

Azért lassú, mert alkalmatlan a FullHD közvetítésére, 20 perc egy 2 Gb-os fájl letöltése, és ilyenkor gyakorlatilag megszűnik a Wlan a lakásban, valamint a vezetékes Net a PC-n, néha szaggat az Internet-rádió, szóval hidd el, nagyon hurka ez így. A hiba abból fakad, hogy nem optikai kábelen, hanem csak sima rézvezetéken jön be a lakásba az adat. Az 500-as UPC-s Net után rettentő nagy visszaesés ez nekem. Ezért keresem a lehetőségeket a mobilnet vonalon, és valamennyire megoldásnak tűnhet a Telenor által nyújtott korlátlan Net, felréve, ha hozza a lakásban is min. az 50-60 Mbit-et, ami 3-szorosa a jelenlegi vezetékesnek, ami azért a maga nemében egy kicsit vicc-kategória szerintem.

nimfas: Igen, valószínűleg meg kell kérjem valamelyik cimbim egy mérés erejéig, csak próbálkoztam itt is, hátha...

[ Szerkesztve ]

(#44919) nyisziati válasza arnyekxxx (#44917) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi, elég gyakran töltögetek valamit, hogy tudjam, mire elég ez a sebesség. Feltöltés is megvan gyorsan. Vagy ha nem, akkor háttérben. Hol zavar az engem, hogy mi megy background alkalmazásként? :)

(#44920) nyisziati válasza paolinho (#44918) üzenetére


nyisziati
veterán

Szoktam nézni online tv-t (ha nem is sokat), eleinte pufferel kicsit, aztán beáll.

(#44921) arnyekxxx válasza nyisziati (#44919) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Feltöltés is megvan gyorsan.

ja akinél 20/20-as a net

Mondjuk engem azért zavart anno az adsl feltöltési sebessége mert nem l'art pour l'art a feltöltés élményéért csináltam, hanem azért, hogy elkészüljek vele.

[ Szerkesztve ]

(#44922) nyisziati válasza arnyekxxx (#44921) üzenetére


nyisziati
veterán

Nem tudom, te mit töltesz fel, én max. emil csatolmányt (kép, doksi táblázat). Arra bőven jó.
Filmeket nem szoktam. Házi videót meg úgyis a telefonommal készítek, az meg automatán lementi a háttérben. Problem solved.

(#44923) nimfas válasza nyisziati (#44922) üzenetére


nimfas
addikt

Tudod meddig tart 60 TB (Terra) filet torrenten felnyomni? 🤣😇 Mondjuk nálam van NAS azt nem kapcsolom ki, azon vannak a céges adataim is, így bárhonnan elérem.

(#44924) qnadam válasza nyisziati (#44922) üzenetére


qnadam
veterán

ha van sáv, akkor lehet használható vpn is otthon, saját cuccok elérése bárhol értelmes sebességgel, felhős backup, bármi.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#44925) adika4444 válasza paolinho (#44913) üzenetére


adika4444
addikt

Azthittem rosszul látom. Az elágnál Keresztúron tényleg nincs semmi értelmes vezetékes internet?

Én arra járok, legalább is a környéken, a 46-os megállójában mint ha láttam volna UPC-s Wi-Fi-ket, itt (pár buszmegálló) DIGI is van, az meg ugye 1000/300. Meg errefelé Telekom koax is van...

üdv, adika4444

(#44926) nyisziati válasza nimfas (#44923) üzenetére


nyisziati
veterán

+qnadam
Ezek már nagyon rétegigények.

(#44927) paolinho válasza adika4444 (#44925) üzenetére


paolinho
őstag

Itt minden van, amit írtál, de pont ebben az egy - egyébként 2007-ben épült házban - itt maradt a "kőkorszak" a maga rézvezetékeivel. Nagyon "vicces", de ez van. Körben megbombáz a DIGI (bár amióta nincs Sport1-2 stb. egyáltalán nem is hiányolom) meg a UPC is. Szóval vannak Pestnek ilyen szeletei is. :(

(#44928) DJGABI


DJGABI
addikt

iqpro: tegnap küldték az emailt, ma meg is jött a kártya. Ami írnak, ez a kártyabirtokosi megállapodás ez mi ez? Vagy a mostani borítékban van? Egyelőre csak szóltak hogy megjött, még nem néztem meg, bontottam ki.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#44929) mickemoto


mickemoto
őstag

Másnak is lassú a telenoros mobilnete?(számlakontroll) Eddig nem volt vele gond, igaz nem száguldozott( 10-20 Mbit le /10 Mbit fel) , de ma egész nap max 200 Kb/s. :F

(#44930) nyisziati válasza mickemoto (#44929) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem is sokat vacakolt.
A sebesség se volt az igazi, de inkább a válaszidők nyúltak hosszúra, sokszor másodpercekig kellett várni, mire egy lekérdezés végrehajtódott.
Gondolom egyre erősebb a cellaterhelés. Ezüstvasárnap jön. :D

(#44931) mickemoto válasza nyisziati (#44930) üzenetére


mickemoto
őstag

Tizedére azért csaknem esik vissza a sebesség. Legalábbis nem hiszem hogy egy hétköznap mindenki aki eddig használta a netet most őrült torrentezésbe kezdett. Valami más lesz itt a ludas szerintem.

(#44932) yanna válasza mickemoto (#44931) üzenetére


yanna
őstag

Ingyenes korlátlan net mindenkinek nem él még? Mostanában olvastam valahol, de nem értelmeztem.

(#44933) INGJOKE válasza yanna (#44932) üzenetére


INGJOKE
veterán

Én még fel sem használtam a 3 nap korlátlan netet. :DDD

(#44934) yanna válasza INGJOKE (#44933) üzenetére


yanna
őstag

? Biztos fáradt vagyok...

(#44935) totron válasza yanna (#44934) üzenetére


totron
addikt

Lassulás itt is volt az említett értékre, de 1-2 órára csak. Alapjáraton 2-2.5-3 Mbyte/sec, éjjel hajlamos felkúszni 4-5-ig, a max. 5.5 volt, rendben van ez így.

[ Szerkesztve ]

(#44936) csako válasza yanna (#44932) üzenetére


csako
veterán

dec 16-tól

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#44937) yanna válasza csako (#44936) üzenetére


yanna
őstag

Akkor nyilván az nem lehet. Egyelőre...

(#44938) INGJOKE válasza csako (#44936) üzenetére


INGJOKE
veterán

A telenoros ajándék 3 nap net, vagy korlátlan telefont szerint már lehet aktiválni, december 23-ig max bármikor...

(#44939) DrBubo77 válasza csako (#44936) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Az a másik T, ahol dec. 16-tól korlátlan a mobilnet.

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#44940) DJGABI válasza DJGABI (#44928) üzenetére


DJGABI
addikt

megnéztem a borítékot, így már egyértelmű. deviszont: az új kártyán még nem megy a mobilnet... beállítások ugyanazok, de próbáltam a té által kiküldöttet is, semmi. várni kell? vaaaagy? régen volt már mikor először megkaptam a kártyát :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#44941) csako válasza DrBubo77 (#44939) üzenetére


csako
veterán

& INGJOKE
Jaa, bocsi :R Mondhatom már rá, hogy késő volt :DDD

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#44942) yanna válasza csako (#44941) üzenetére


yanna
őstag

Akkor mégis lehetséges, hogy a feltételezésem is szerepet játszhat.

(#44943) kovacs65 válasza DJGABI (#44940) üzenetére


kovacs65
senior tag

Akkor egy újraindítás is kellett, de most úgy sem OK

Összejött:
ez alapján csináljátok: [link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#44944) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, atlas flottáról mit tudni?
Feleségemnek most járt le a hűsége és szeretném bevinni, írtam a mail címnek, akivel belépéskor én kommunikáltam és a chatbotot is végigvittem, de hét eleje óta semmi válasz.

Milyen más flotta van saját néven?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#44945) DJGABI válasza kovacs65 (#44943) üzenetére


DJGABI
addikt

Ja tényleg, a net... igy már megy kösz. De amúgy nem értem, semmi más nem változott, minden más beállítást megjegyzett

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#44946) csacsi67 válasza Zirowe (#44944) üzenetére


csacsi67
addikt

Pedig gyorsak azt tudni kell hogy hitelképességi vizsgálat van lehet kérnek mobilelöleget készüléket is vehetsz részltre .nem tudom mi van velük.

(#44947) Zirowe válasza csacsi67 (#44946) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hitelkepességgel nincs gond, nálam se kértek előleget, készüléket nem veszünk, de továbbra se jött semmi válasz.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#44948) csacsi67 válasza Zirowe (#44947) üzenetére


csacsi67
addikt

Irj nekik ujra ird bele a telefonszámot.Engem vagy 3 x hivtak de 2 nap mulva kezembe volt a kártya.

(#44949) yanna


yanna
őstag

EQ. Eddig ilyen gagyi még nem volt... :O
Böngészésre talán elég... :U

[ Szerkesztve ]

(#44950) Madycsa válasza yanna (#44949) üzenetére


Madycsa
tag

EQ Telenor esténként nekem is nagyon gyenge már jó ideje. A Vodafone most használhatóbb.
Gondolom egyre többen használnak Telenor mobilnetet errefelé (is) és ebben az időben érnek rá netezni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.