Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) mano1000


mano1000
csendes tag

Egy bizti az egyhaz semilyen eljarast nem inditott. a tmeg nem fogja elkergetni az elofizetoit.

(#2152) llaszlo


llaszlo
veterán

Elég érdekesen gondolkodtok. Elmagyarázom hogyan működnek a flották.
Ott dolgozol és jogosultságot kapsz. Az, hogy a rokonaid meg a huszadik barátod is csatlakozhat az csak úgy lehetséges, hogy ha a te neveden van az előfizetés és te nevedre is jön a számla.
Minden más esetben visszaélés történik. Szóval ha valakinek akkor a T-nek vagy akár az egyháznak van joga számonkérni, hogy ki és hogyan élt vissza az igazolásokkal.

(#2153) lamazonia válasza mano1000 (#2151) üzenetére


lamazonia
tag

"tmeg nem fogja elkergetni az elofizetoit."->
Te mit tennél, hagynád a suttyóknak hogy 9 forintért telefonálnak, vagy átsorolnád őket hogy 35 forintért telefonáljanak?

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#2154) pigicsaba


pigicsaba
csendes tag

sziasztok!Én ma voltam bent szegeden t-be és megkérdeztem hogy mit tudnak erről a dologról.Nekem azt mondt a csajszi hogy az igaz hogy hó elején valami kis változás volt a csomagba de engem már az újba köttöttek valami dolgozói meg felhasználói viszony ha jól tudom.De mondjuk ezt is peströl kérdezte meg telefonon a központtól.Ha megszünne a flotta akkor küldenek elötte 1hónappal levelet hogy addig is eldöntsd hogy mi legyen.Tehát mindenféleképp küldenek levelet a változásról.Ő azon győzködött hogy nincs semmi baj a szerződéssel,az beszélték telefonon hogy beidult biztos vami pletyka a flotta körül.Szerintetek?

(#2155) pigicsaba válasza lamazonia (#2153) üzenetére


pigicsaba
csendes tag

mi a jobb mondjuk 4000ember a 34000-ből 35ft -ért vagy 34000ember a mostani díjakon?szerintem nem nagy dolog kiszámolni.

(#2156) llaszlo válasza pigicsaba (#2154) üzenetére


llaszlo
veterán

Igen küldtek is levelet. Emailben kaptad meg te is gondolom, hogy változások vannak. Mivel ilyenkor a munkáltatónak kell tájékoztatnia az embereket. A flotta megszűnéséről meg senki sem beszélt. Ezt a hülyeséget meg honnan vetted? Uramatyám miket nem költenek az emberek. Ez már tényleg pletyka szint.

Az a több ezer ember meg nem tud másik szolgáltatóhoz menni, mert szerződést kötött és hűséget vállalt. Szóval nem ártana gondolkodni sem. Akkor meg mi a jobb?
2 évig 1900-2000HUF vagy ugyanannyi beszélgetéssel másik díjcsomaggal 3-4000HUF.

[ Szerkesztve ]

(#2157) pigicsaba válasza llaszlo (#2156) üzenetére


pigicsaba
csendes tag

ok bocs nem megszünés ezt én írtam rosszul.

(#2158) pigicsaba válasza llaszlo (#2156) üzenetére


pigicsaba
csendes tag

de egyszer az is letelik gondolom nem 2évre tervez a t.

Jól van én léptem mert itt úgy nézem itt sok az okos és még kötekedni is kedvet érző ember.Próbáltam leírni hogy mit hallottam ma de leközelebb magamba tartom inkább.

[ Szerkesztve ]

(#2159) lamazonia válasza pigicsaba (#2158) üzenetére


lamazonia
tag

hehe, ismernéd a nagy szolgáltatókat nem mondanád ezt :D
havi mutatókat akarnak javítani néha, nem hogy 2 évet :DD

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#2160) llaszlo válasza pigicsaba (#2158) üzenetére


llaszlo
veterán

Nem kötekedni akarok, csak így működnek a flották. Az, hogy ténylegesen mi lesz ahhoz meg vajmi közünk van. Hallani én is hallok nagyon sok mindent. Pl a gyerekeket a szomszéd játszótéren. Viszont ami le van írva az a mérvadó.

(#2161) mano1000


mano1000
csendes tag

Hat nem ertelek aki azt irta hogy direkt dobnak visza. ugyanis flottabol valo kizaras eseten rengeteg ember otthagyna a tcsoportot.

(#2162) mano1000


mano1000
csendes tag

Ja es mindenki sajat nevre kototte a szerzodeset. egyebkent voda flotta flp 6,75netto max oda kell belepni.

(#2163) AmunRa válasza mano1000 (#2161) üzenetére


AmunRa
aktív tag

miután lejár a 2év hűség. :)

(#2164) mano1000


mano1000
csendes tag

A ket evre bekapcsolsz egy ecot azt beszelni meg forgalmazni voda vagy telenorrol kell. en szamlaim magasak tuti ezt fogom tenni. egyebkent benne van a szerzodesben hogy 30 nappal elotte tajekoztatnak ha dijcsomagot kell valtanod.

(#2165) llaszlo válasza mano1000 (#2162) üzenetére


llaszlo
veterán

Jah, csak van még hozzá egy 7625Ft-os havidíj is. Kb rohadt drága az a flotta.
És nem mindenki szórja olyan felelőtlenül a pénzt ahogyan te, hogy csak úgy feleslegesen fenntartsak egy számot két éven keresztül.
Ti valami hihetetlen felelőtlenül gondolkodtok. Mégis hány évesek vagytok?

[ Szerkesztve ]

(#2166) AmunRa válasza mano1000 (#2164) üzenetére


AmunRa
aktív tag

2 telefonunk van és az egyik számot nem tudjuk nélkülözni.
Én is gondoltam az általad vázolt dologra, legfeljebb 1 telefon.

Jah, mi is azért léptünk be hogy 2e/ fő havidíjból ellegyünk. Nem is nagyon léptük túl.

[ Szerkesztve ]

(#2167) HUTCHDB válasza llaszlo (#2165) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

nekem meg 5 számom van.
ha azokat hagynám itt és még máshol is kötnék egyet....h
át akkor mindegy, ha itt a t-nél egy komolyabb publikus csomagba lépek.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#2168) mano1000


mano1000
csendes tag

Csak tudod aki sokat telefonal akkor az utolso szamlam volt publikus dijcsomaggal aranylag jo percdijjal de perc alapon.27000ft sokat beszelek sokszor csak masodperceket de azt rengetegszer. mostani tell szamlam 3600. Ehez kepest kell szamolni

[ Szerkesztve ]

(#2169) llaszlo válasza mano1000 (#2168) üzenetére


llaszlo
veterán

Kíváncsi lennék, hogy ebből mennyi a felesleges telefonálás. Mert az emberek tudnak ám felelőtlenül telefonálni.

(#2170) AmunRa válasza llaszlo (#2169) üzenetére


AmunRa
aktív tag

Minek piszkálod? Nem mindegy mennyi? Lehet, hogy a munkájához kell. Ki mire mennyit költ fórum lesz itt mindjárt. :D

(#2171) nemerei


nemerei
tag

A viccet félretéve. Szerintem az én meglátásom szerint, mivel én mint x y előfizetést kötöttem a t-el, csak annyit csinálhatnak legfeljebb hogy áttesznek másik csomagba, de küzdeni kell ez ellen. Ha kapsz egy levelet majd a t-től hogy nem vagy jogosult erre, vissza kell nekik írni hogy én magánvállalkozásba heti 1-2 szer a környező utcákba hitet térítek. Aztán derítse ki a t- hogy nem vagyok jogosultak. És mivel a flotta létszáma igen nagy 34000 fő. Még mindenkit egyenként nem hallgatnak ki. Tehát jól írta mano1000 kolléga, lehet ez csak kiugrasztás a bokorból. De ez csak az én véleményem meg az olvasott beszélgetésekből lett következtetve.

[ Szerkesztve ]

üdv: nemerei

(#2172) néha


néha
aktív tag

Sziasztok én is a robi féle flottába léptem be, de nem vállaltam hüséget(előtte dominós voltam) , én végülis bármilyen következmény nélkül kiléphetek és mondjuk mehetek át egy vodás flottához? Am valakinek válaszolt is a robi, mert a teloja kivan kapcsolva, privire nem válaszol, email-ra se.....
Előre is köszi a választ.

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#2173) mano1000


mano1000
csendes tag

Igy van maradunk es ertesitunk mindenkit ujab fejlemenyrol. Koszi de feleslegesen nem telozok epp a tnek melozok es a tnel dolgoztam 22,5 evig. most is azt csinalom csak egyenikent. egyebkent csak a munka miatt telozok annyit. van masik magan szamom csaladbarattal tobb szammal. ja es duplanetes dijcsomaggal.

[ Szerkesztve ]

(#2174) llaszlo válasza AmunRa (#2170) üzenetére


llaszlo
veterán

Munkához van flotta vagy van publikus vállalkozói díjcsomag. Nekem tényleg mindegy csak amikor még az egyik szolgáltatónál dolgoztam láttam, hogy az emberek milyen felelőtlenül költik el a pénzt telefonálásra.

nemerei: Nem tudsz semmit tenni. Az MKPK küld egy listát, hogy ezek a személyek nem jogosultak a flottát használni és utána átrak a T az ECO-ba. Ennyi a történet.

néha: Nekem már nem válaszolt.

[ Szerkesztve ]

(#2175) nemerei válasza néha (#2172) üzenetére


nemerei
tag

Nekem tegnap még válaszolt az e-mail-ekre. Persze nyugodtan átmehetsz másik csomagba/szolgáltatóhoz. Saját döntésed, de szerintem kezdj el visszaolvasni ebben a topicba. És csak utána dönts. De amiket olvasol azok csak elképzelések.

üdv: nemerei

(#2176) nemerei válasza llaszlo (#2174) üzenetére


nemerei
tag

De a MKPK-nek miköze hogy ki van benn, a vizsgálatot a t kezdeményezte.

üdv: nemerei

(#2177) néha válasza nemerei (#2175) üzenetére


néha
aktív tag

Hát igen, de viszont abba atájékoztatóba azt irja h akár le is tilthatják a számom? ennek van vmi valoság alapja? illetve ha átraknak eco-ba akkor mondjuk a hónap elején bontom a szerződést akkor be kell fizetnem a havi számlát? :R

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#2178) llaszlo válasza nemerei (#2176) üzenetére


llaszlo
veterán

Voltál már flottában? A cég állapítja meg, hogy kinek ad ki igazolást és kinek nem. És ezt bármikor vissza vonhatja.
néha: Letiltani nem tilthatják. Ez hülyeség. Olvasd már el legalább a mai napot. És nyilván ki kell fizetni a számlát arra a pár napra csak utána bonthatod.

És viccen kívül én szívesen dolgoznék nekik. Nem ez lenne az első karitatív munkám. Csak nem tudom, hogy mit és hogyan lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#2179) nemerei válasza néha (#2177) üzenetére


nemerei
tag

De mivel te és a t között van a szerződés, ezért elvileg nem tilthatják le a számod, a tudtod nélkül. A számlafizetésről meg fogalmam sincs kérdezd meg a t ügyfélszolgálatot.

üdv: nemerei

(#2180) mano1000


mano1000
csendes tag

Az mkpk nem tesz semmit mert o nem kezdemenyezett semmilyen vizsgalatot. ma a bokreta u i szolgalatnak kotottem 25mb netet tevekozvetiteshez es beszeltem vele errol sot az esztergomi ersekseggel is beszeltem mert ok voltak a megrendelok a netre. ok azt mondtak semmilyen kizaras nincs betervezve. ugyanis mint ma mar ezerszer leirtam akar 8 ora heti munkaval az egyhaz reszere jogosult vagy csatlakozni a flottahoz. ja es mind a ket ember jogosult meg mindig flottacsstlakozasi engedely kiadasahoz.

(#2181) AmunRa válasza llaszlo (#2174) üzenetére


AmunRa
aktív tag

Nekem is voltak kollégáim akik a fél havi fizujukat eltelefonálták. Meg a kutyával is beszélt! Nem vicc, tényleg így volt! Odarakták a kutya füléhez a telefont otthon! Aztán mondta neki a szöveget! :D

(#2182) mano1000


mano1000
csendes tag

Dijcsomaggal kapcsolatban 30 nappal elotte ertesitenie kell a szolgaltatonak ez van a szerzodesben.

(#2183) llaszlo válasza mano1000 (#2182) üzenetére


llaszlo
veterán

Te hozzáférsz a T és az MKPK között létrejött szerződéshez? Vagy ez melyik szerződésben van? Amit egyénileg kötöttem?
Amit az előző flottámnál kötöttem ott benne volt, hogy 8 munkanapon belül jelentenem kell a T-nek, hogy már nem vagyok jogosult a csomagra.

[ Szerkesztve ]

(#2184) mano1000


mano1000
csendes tag

Penteken meg lesz a teljes flotta anyaga.

(#2185) mano1000


mano1000
csendes tag

Az tuti erre a dijcsomagra kotott t es en koztem levo szerzodesben szerepel a 30 napos elore irasban ertesites. vegig olvastam.

(#2186) Stafni válasza néha (#2172) üzenetére


Stafni
aktív tag

Majd válaszol a sünök és a NAV kérdéseire, ha kiraknak!

(#2187) szokeherceg válasza néha (#2172) üzenetére


szokeherceg
tag

nekem válaszolt, már 5-6 mailt váltottunk mióta van ez a gáz.

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#2188) néha válasza mano1000 (#2185) üzenetére


néha
aktív tag

30nap télleg szerepel, én is megtaláltam a szerződésben.

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#2189) llaszlo válasza szokeherceg (#2187) üzenetére


llaszlo
veterán

És miket kérdeztél tőle?

(#2190) nemerei válasza mano1000 (#2185) üzenetére


nemerei
tag

Most erre egy olyan kérdésem lenne, hogy az is díjcsomagváltásnak számít ha egy flottából tesznek ki a tudtod nélkül? pl mostani eset: jogtalan flottatagság

üdv: nemerei

(#2191) mano1000


mano1000
csendes tag

De te kaptal hivatalos igazolast. nem jogtalan. most kaptam vodas flotta ajanlatot 2750 es 10 ft masodperc alapon netto osszegek.

(#2192) llaszlo válasza mano1000 (#2191) üzenetére


llaszlo
veterán

Hogyan lehet jogosan igazolást kapni?

(#2193) nemerei válasza llaszlo (#2192) üzenetére


nemerei
tag

Úgy nem lehet mondjuk, hogy én végeztem x évig valami apró melót az egyháznak és ajándékként kaptam a flottát? becsületbeli tag lettem. :DD

üdv: nemerei

(#2194) AmunRa válasza nemerei (#2193) üzenetére


AmunRa
aktív tag

Mit csináltál? Kiloptad a perselyt? :)

Nekem keresztelve vagy az egyik fiam. :) Voltam elsőáldozó is!

(#2195) nemerei válasza AmunRa (#2194) üzenetére


nemerei
tag

Én is voltam előáldozó, így már alapból jár a flotta. :D Amúgy meg ha csináltam is és az egyház egyik embere állította ki nekem azt derítsék már ki 34000 ember közül.

üdv: nemerei

(#2196) RaPiDsHaRe válasza mano1000 (#2191) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Mit lehet még tudni erről a flottáról?

(#2197) mukibuci válasza mano1000 (#2191) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha a T-nek nem tetszik a sok előfizető a flottában, akkor egyszerűen szól a flottatulajnak, hogy vizsgálják ki, ki hogyan kapta az igazolását. Ha Pistike adott mindenkinek hivatalos igazolást, amiről a flotta tulaja nem tud, akkor azt nem nevezném hivatalosnak. Ha mégis az lenne, a flottatulajdonos akkor is bármikor visszavonhatja a jogosultságod és már mész is eco csomagba.

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2198) mano1000


mano1000
csendes tag

En nem megyek ecoba vagy tes matrix lesz vagy voda. de nincs para a flottaigazolas nevre szolt szemelyi szammal es full eredeti volt. en hivo vagyok tehat jogos a flotta

(#2199) humax válasza mano1000 (#2191) üzenetére


humax
senior tag

na ere kivancsi vagyok,
ha tudsz dob egy kis infot
en is a robi fllotaban vagyok , de nem kertem keszuleket, szoval a hogy tudum barmikor kiliphetek, es 5000 ft fizetem a cim kartjaert a t-mobil nak
lehetet 900 forint a cim kartjaert de szerintem akkor kelet egy eves szerzodes irni.
kosz

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#2200) mano1000


mano1000
csendes tag

En nem is kattogok mar ezen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.