Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:27

LOGOUT.hu

TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88952) Quadgame94


Quadgame94
senior tag

(rögzített hsz)

Szerintem zárjuk le a témát! Ugyanis az eredeti témától már nagyon eltértünk (65G4 v 65G3). Konkrét termékekről beszéljünk, de ne dobáljunk be random árakat, meg random méreteket, hogy mi éri meg és mi nem. Ez a kérdés konkrétan felmerült. Akinek van érve a G4 +500 ezres felára mellett az írja meg a kérdezőnek.

Az nem érv, hogy "van aki a legújabbat akarja".

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#46501) Exodius válasza Exodius (#46493) üzenetére


Exodius
őstag

Nekem is tudok ajánlani? :)

(#46502) Wolverine válasza Exodius (#46501) üzenetére


Wolverine
félisten

Majdnem belefér a keretedbe az LG 43UN81003LB és a Samsung UE43TU8502U, belefér a Philips 43PUS7505, az LG 43UN70003LA, 43UN73903LE, 43UN73003LC és 43UN74003LB, és a Samsung UE43TU8002K :) Az ilyen méretű HiSense-ekkel pont nincs tapasztalatom.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46503) maxymillion válasza Kiskutya (#46492) üzenetére


maxymillion
tag

Előtte egy sony ips volt rosszul voltam a feketejetol, azért is vettem va panelt utána. En konkrétan este nézném néha, de az is zavart hogy 3/2/1 kanapéról oldalról már teljesen más szinek voltak. Local dimming milyen?

(#46504) Kiskutya válasza maxymillion (#46503) üzenetére


Kiskutya
veterán

715be nincs csak Micro dimming.

hmm...

(#46505) rainman72 válasza ZrogNV (#46498) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Ez egy jó Philips model,igaz belépőszintű!
Ha a paramétereit nézzük lehet nem ideális ps5-höz,oda kicsit jobb tv kell ha komolyan gondolod!
Az ide gyártók modelei között nagyon kevés még ami hdmi 2.1-el rendelkezik,pl Samu qled,Lg UN85series
Ez a Philips model pedig nem VA hanem IPS és nem 120hz,mert azokból is kevés van idén!
Szóval amit kritériumnak irtál azoknak pont nem felel meg :DDD
Viszont mint tv,jó választás az ambilight,az IPS panel,jó képminőség,és ár/érék arányban!
Tv Hd adásaihoz,Netflixhez,konzolhoz,
HBO GO viszont nincs!

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#46506) rainman72 válasza Exodius (#46493) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Szia
Ez sztem nagyon jó ár/érték még kapható
Philips 43PUS6704 Ambilight 105e [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#46507) Exodius válasza Wolverine (#46502) üzenetére


Exodius
őstag

Ők mind korrektek? :B :U

(#46508) Chesterfield


Chesterfield
senior tag

Sziasztok!

A Samsung LE40C650 TV-met szeretném nyugdíjba küldeni, és helyette egy 65"-os TV-t vennék.

Amikre használnám: főleg HBO GO, YouTube, TV adás illetve számítógépről film lejátszás(plex).
Főleg este néznénk.
Elsősorban Androidos készüléket szeretnék, és jó lenne, ha nem lenne képminőségben visszalépés a Samsunghoz képest.

Amit kinéztem, az a TCL 65C715 lenne, korábban szemezgettem a Xiaomi Mi TV 4S 65-tel is, de azt nem javasolták.

Megfelelő lehet ez a TCL? Vagy ajánlanátok helyette valami mást?

köszönöm.

(#46509) Kiskutya válasza Chesterfield (#46508) üzenetére


Kiskutya
veterán

Szerintem nem lesz gondod vele nekem is az van. (65c715) Amiket írtál minden megy rendesen!

hmm...

(#46510) Csandi


Csandi
őstag

Sziasztok!

65-ös méretben keresek TV-t (ez a max ami elfér), filmezéshez és PS5-höz.

Visszaolvastam és láttam, hogy már többen is feltették ezt a kérdést és meggyőző válaszokat kaptak rá, de biztos ami biztos bedobom én is :D

Szóval, 4K, 120hz, HDMI 2.1 -es TV-t keresek, amiket találtam és tetszenek is az a Samsung Q90T (a 95 connect boxja nem kell), illetve az LG CX OLED.

A Q90T gondolom VA paneles, az tök okés (redditen azt írják, hogy a válaszideje is egész jó játékra) így efelé húz a család.

Engem viszont furdal a kíváncsiság, hogy milyen lehet egy OLED, illetve milyen azon játszani. Gondolom a filmezési élmény jobb rajta, de ha a játék sokkal roszabb akkor kihagynám.

HDR gondolom az OLED-en szuper, a másikon meg nem tudom, csak monitorokhoz értek, ott meg kb csak dísznek van ráírva, hogy tudják.

Azt is olvastam, hogy a megvilágítási zónák számát lecsökkentették a Q90T-ben a tavalyi modellhez képest. Ez mennyire durva? Gondolom azért egy flagship modell képe így is nagyon szép lesz.

Szóval ki melyiket ajánlja és miért? Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#46511) Héliosz válasza Csandi (#46510) üzenetére


Héliosz
tag

CX-nel korrekt a valaszido, es a mozgas is jo. En tuti azt vennem, foleg hogy uzletben lattam mar egy tartalmon a kettot, eg es fold. Javaslom, hogy menj be valamelyik boltba es nezd meg!

Ha lebeszélünk egy üzletet, kérlek legyen Benned annyi, hogy állod a szavad. Nem nagy dolog. :)

(#46512) Chesterfield válasza Kiskutya (#46509) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Köszönöm, még annyi kérdésem lenne, hogy hogy lehetne ezt a legolcsóbban beszerezni.
Az Alza-nál 299.
Telekom előfizetésem nincs és nem is szeretnék, így ott listaáron 276.
Most látom, hogy az edigitalnál is van, ott 270.
Ennél olcsóbban van még valahol?
Esetleg várható valami akció mostanában?

[ Szerkesztve ]

(#46513) Gigicuci válasza Csandi (#46510) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Szia!

A Q90T-ről tudok nyilatkozni. Brutális fényerő+tipikus Samsung színek.

Ami jó volt:
a hangja és a mozgásmegjelenítése. Szép telt hangok és nagyon sima mozgás. A proci szépen simította a stream-ben a hibákat és szépen skálázott 4K-ra. A menürendszere nagyon gyors és jól használható. A betekintési szög láthatóan jobb mint egy sima VA paneles LCD-é. Kis blooming megfigyelhető volt de egyáltalán nem volt vészes.

Ami nem tetszett:

kevés teszt ír róla de megváltoztatták a tükröződésgátló bevonatot idén. Ettől kicsit jobb(még szélesebb) lett a betekintési szög és mélyebb a fekete, cserébe pontszerű fényforrásoknál (villanykörte pl) brutális rainbow effect jelenik meg a képernyőn.

[link]

Ez nekem nagyon látszott a gyakorlatban. Nem is értem miért nincs ebből nagyobb balhé a fórumokon.

Apróság még de a feliratok fényereje viszont folyamatosan változott hol fényes fehér, hol pedig sötétszürke volt

OLED-em még nem volt, de összességében egyáltalán nem éreztem azt, hogy a megérte a felárat a régi Panasonicom-hoz képest. Voltak előnyei de kaptam ugyanannyi hátrányt is.
Valószínűleg, ha nem kellene a HDMI 2.1 akkor egy Q80R sokkal jobb választás lett volna.

Nem tudom az OLED fényereje mennyire elég a gyakorlatban, de valószínűleg vagy CX-et vennék most, vagy Sony XH90-et! Azon van HDMI 2.1.

[ Szerkesztve ]

(#46514) Kiskutya válasza Chesterfield (#46512) üzenetére


Kiskutya
veterán

270 jó ár a 65-ös méretért. A Telekomnál nekem olyan 260 volt de 2 év hűséggel.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#46515) Csandi válasza Gigicuci (#46513) üzenetére


Csandi
őstag

Sony XH90-et nem ismerem, erről tudnál esetleg valamit mondani? Tudom google a barátom de többnyire csak a marketing szöveget találom meg, engem meg valós adatok érdekelnek :)

Ez a rainbow tényleg durva, most nézem. Megnéztem jópár tesztet de sehol nem említették. Most kicsit elbizonytalanodtam :F

[ Szerkesztve ]

(#46516) Wolverine válasza Exodius (#46507) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha precízebb vagy, lehet szűkíteni, mi lehet jó :DDD Csak szemből nézed vagy kicsit szögből, világos vagy sötét helyen, mit néznél rajta...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46517) Gigicuci válasza Csandi (#46515) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Ha az üzletben rávilágítasz a mobilod zseblámpa funkciójával, akkor látni fogod. De hangsúlyozom, ha úgy van elhelyezve a TV, hogy nem tükröződik benne villanykörte csak mondjuk egy nagy ablak, úgy nem lesz gond.

Az XH90-et az üzletben nézegettem és nagyon szimpatikus volt. Nincs rajta ez a rainbow effect (mivel nincs tükröződésgátló bevonata) de szerencsére nem is csillog a kijelző, inkább ilyen fél-matt szerűnek mondanám, viszont a betekintési szöge olyan mint egy sima VA paneles LCD tv-nek. FALD-os világítással bír mint a QLED-ek, továbbá méltán híres Sony mozgásmegjelenítéssel és színekkel operál. Ehhez társul egy korrekt fényerő és egy korrekt kontrasztarány, nyilván e két utóbbi értéke papíron elmarad a Q90T-től, főleg a HDR tekintetében. De azt is hozzá kell tennem, hogy a Q90T--hez este a HDR mozihoz még napszemüveget is feltehettem volna nyugodtan. :)

Szerintem érdemes élőben megnézned.

Itt olvashatsz róla részletes tesztet:
[link]

(#46518) Exodius válasza Wolverine (#46516) üzenetére


Exodius
őstag

Alapvetően szemből, egy kicsit szögből is, de az ritkább. Nincs nagy tömeg filmnézéskor.
Ha filmnézés van, akkor azt sötétben. És alapvetően vegyes a felhozatal. Ha én viszek filmet, akkor az 720p, 1080p szokott lenni.
Amúgy meg természet-filmek meg ismeretterjesztők mennek rajta legfőképp. :)

Ez elég jó szűkítés? :)

(#46519) Csandi válasza Gigicuci (#46517) üzenetére


Csandi
őstag

Na átszaladtam mediaba megnézni (westend mellett lakom :D ) a Samsung tényleg nevetséges volt, ezt nem is értem, hogy gondolták.

A Sony nagyon tetszett, de nyilván az LG volt a legszebb. Viszont 65-ös métetben az LG majdnem 300k-val drágább mint 55-ösben, míg a 65-ös Sony 415-ért kapható, így szerintem ez lesz :) köszi mégegyszer!

Szerk.: bocsi amit linkeltél teszt, az XH900, az nem ugyanaz mint az XH90 nem? [link] Erről beszélünk igaz?

[ Szerkesztve ]

(#46520) renzid válasza Csandi (#46519) üzenetére


renzid
csendes tag

Van a westend mediaban 65-ös sony XH90? :Y Akkor nekem is lesz ma egy köröm oda :D Honlapjukon nem mutatja a kereső, ill arukereso is csak sony boltokat adja ki..

(#46521) Csandi válasza renzid (#46520) üzenetére


Csandi
őstag

Van bizony, pont a Q90T 55” és a CX 55” között :) Már ha arról beszélünk amit linkeltem, nem aminek az rtings-es linkje volt beküldbe, mert ha jól látom ezek nem ugyanazok a TV-k, de ha csak a típusjelzés más mondjuk régió miatt, de amúgy ugyanaz a TV, akkor nem szóltam :R

Hupsz, ne siess. XH95 van a mediában, hülye vagyok :D de ahogy nézem nem sok különbség van köztük, de gaming miatt nekem mindenképp az XH90 fog kelleni :)

[ Szerkesztve ]

(#46522) gurabli válasza Gino20 (#46461) üzenetére


gurabli
senior tag

Köszönöm a válaszokat, neked és a többieknek is.
A neten "ajánlott" 165 cm közép kegyetlen magas, biztos nem olyan magasra szerelem.
Megpróbálom kb ülő szemmagassághoz igazítani, és attól pár cm-vel feljebb. Ahogy nézem, az kb azt jelenti, hogy a tv alja 100-110cm körül lesz. Magasabbra emelve nekem már nagyon zavarónak tűnik. Fekve a kanapén meg különösen. Dönthető lefelé is a konzol, egy kicsit megdöntöm lefelé, remélem úgy jó lesz.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#46523) Gigicuci válasza Csandi (#46519) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Szia! A teszt típusjelölése ne tévesszen meg USA-ban így hívják az XH90-et. :)

(#46524) Csandi válasza Gigicuci (#46523) üzenetére


Csandi
őstag

:R

(#46525) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

:W :W :W :W :W Aki azon töri a fejét, hogy visszaküldi a Vodafone-tól vásárolt TV készülékét, az tudjon róla, hogy postán nem lehet. Ja, és vidéken nem is nagyon van olyan iroda ahová be lehetne vinni személyesen, csak BP. :Y :Y :Y :Y :Y Na, most fogtam padlót! Nyíregyházáról BP-re kellene vinnem..... :F Más szolgáltatónál is így megy?

(#46526) renzid válasza Gigicuci (#46523) üzenetére


renzid
csendes tag

Úgy tudom, a H a lényeg, F/G/H jelöli az évjáratokat, ill a 9000+ feletti szám már szinte mindegy (kisebb nagyobb feature változások a tv n belül) tehát XH90+ idei tv és tartalmazni fogja a HDMI 2.1-et - bár azt olvastam, hogy teljes tulajdonságok csak firmware frissítés után

[ Szerkesztve ]

(#46527) Gigicuci válasza renzid (#46526) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Én is ezt olvastam ki, egyetértünk! arról egyébként nincs pontos infó, hogy mikor fog kijönni a hdmi 2.1 update.

(#46528) gurabli válasza Bugarov (#46460) üzenetére


gurabli
senior tag

Nem, végül nem vettem meg a Sonyt. Lemondta a MM az akciós áron a rendelést, mert nem volt csak kiállítási darab. Nem akciós áron meg egyáltalán nem érte volna meg.
Amúgy a Pana nagyon bevallát. Meglepően jó és iszonyat sokat számít a 65", pedig előtte is 51" volt. Egyedül a betekintési szög, ami érezhetően gyengébb.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#46529) Csandi válasza Gigicuci (#46527) üzenetére


Csandi
őstag

Gondolom mire a PS5 kijön addigra/akkor lesz a firmware update is, tekintve, hogy még a TV saját oldalán is ott van egy PS5 reklám :D XH95-ön amúgy nincs és nem is lesz 2.1, úgyhogy nekem el is dőlt, hogy a 90-est veszem :)

Mégegyszer köszi a segítséget Gigicuci, nélküled tuti berendeltem volna a Samsungot :D

Másik kérdés: hogyan kell egy TV firmwarejét frissítenk? :D csak szimplán a menüjében, vagy kell valami okosság hozzá? :D

[ Szerkesztve ]

(#46530) renzid válasza Gigicuci (#46527) üzenetére


renzid
csendes tag

Ez tavalyi cikk, de hasznosan összefoglalja mely tv kben mit jelent a "2.1" valójában:
HDMI 2.1

mivel saját sony konzol megjelenésük november, addigra szerintem tuti kiadják a teljes frissítést.

(#46531) Wolverine válasza Exodius (#46518) üzenetére


Wolverine
félisten

Sötétben és szemből a jobb fekete miatt VA panelt szoktak javasolni, az a fentiek közül a két Samsung sajátja (az LG-k és a Philips IPS panelesek, világosabb feketével és jobb betekintési szöggel). Az idei Samsungokban brutálisan gyors a proci, ezért a 4k-s felskálázás is jó minőségű szokott lenni, ha ki akarod majd próbálni. Azért ha meg tudod őket nézni üzletben, tedd meg :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46532) Exodius válasza Wolverine (#46531) üzenetére


Exodius
őstag

Samsungok a first pick-ben. Köszi. :)

(#46533) Gigicuci válasza Csandi (#46529) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Nincs mit örülök, hogy tudtam segíteni! Majd írd meg hogy teljesít nálad.

(#46534) rainman72 válasza Wolverine (#46531) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Bevilágitási problemák előfordulnak az él ledes idei Samsungoknál?
Föleg sötétben,szélesvásznú filmnél?
Köszi :R

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#46535) Wolverine válasza rainman72 (#46534) üzenetére


Wolverine
félisten

Euronicsban dolgozom, nehezen tudnék sötétben tesztelni :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46536) rainman72 válasza Wolverine (#46535) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Én nem is azt mondtam hogy a boltban teszteld,csak normálisan kérdeztem vmit,amiről feltételezni mertem,hogy mivel az Eur..-ban dolgozol,talán hallottál vmit :DDD
Vagy ez hadi titok??
De kár volt,üdv :R

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#46537) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Haver venne tv-t ezt a 3-at nézte ki Telekom-nál.
[link]
[link]
[link]
Ezekről mi a véleményetek?
Köszi
Sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#46538) rainman72 válasza sfefe (#46537) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Az első 2 VA panel edge led a 3. meg IPS direct led
A 2 Samu ua csak más méret,ott nem nagyon van mit választani,csk a collon
Azt kéne tudni neki melyik az ideálisabb??

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#46539) AGE-T


AGE-T
senior tag

Sziasztok!

Tudtok olyan tv-t, amiben már használható a smart tv funkció és olcsó is? Netezésre kellene, nem kell nagy legyen, minél olcsóbb legyen.

Köszönöm!

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#46540) rainman72 válasza AGE-T (#46539) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Ez jó ár [link]
A smart részére kérdezz rá itt vagy a Philips topicban,én nem használom,de van ilyen tvm!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#46541) Wolverine válasza rainman72 (#46536) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem kaptunk vásárlói visszajelzést idei 8002/8502-ről, szóval tényleg nincs infóm :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#46542) sfefe válasza rainman72 (#46538) üzenetére


sfefe
őstag

Nagyobbat szeretne persze és amelyik jobb.
Telekom-nál venne rv-t mindenképp előfizuval..

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#46543) rainman72 válasza Wolverine (#46541) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Köszi :R

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#46544) AGE-T válasza rainman72 (#46540) üzenetére


AGE-T
senior tag

Köszi!

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#46545) rainman72 válasza sfefe (#46542) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Értem h tkom
De a 2 Samu csak méretben tér egymástól
Az Lg-től már többe,panel tipus és háttérvilágitás!
Tudni kéne h világos vagy sötét helyre kéne neki,vagy mi volt előtte!
Ha nem ismeri a panel tipusokat itt olvasson előtte h melyiknek mi az előnye-hátránya! [link]

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#46546) rainman72 válasza AGE-T (#46544) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Ettől olcsobh,jobb nem nagyon van esetleg 32s,de árban majdnem itt van ami normális!
Van még ilyen árba talán Samu,Lg [link]
Igaz árat nem irtál

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#46547) SaltyDave válasza rainman72 (#46232) üzenetére


SaltyDave
csendes tag

Bocs a kései válaszért, költözés meg minden.
Megvan hogy milyen a jelenlegi modell: SAMSUNG UE40H6400. Remélem viszonyítási alapnak segít (ehhez ezen komment folytatásaként: https://prohardver.hu/tema/milyen_tv-t_vegyek_2/hsz_46231-46231.html ).

(#46548) rainman72 válasza SaltyDave (#46547) üzenetére


rainman72
Topikgazda

Az egy jó 3Ds tv ne cseréld le :D
Vicc volt,amugy.. :DDD
Lesz egy kis időm vissza nézem miről beszéltünk!

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#46550) sfefe válasza rainman72 (#46545) üzenetére


sfefe
őstag

Azt mondja galéria alatt van a tv.
(Sötétebb vagy közepes sötét hely...)
( Mondtam neki nekem va paneles Sony van én azt szeretem mert jobb a kontraszt...)
Úgy nézte a tv-ket, hogy a havi törlesztő olyan 7k-nál ne legyen több.
(Mobil előfizura venné kisebb csomag..)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen TV-t vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.