Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Projektor topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Kezdő vagyok, szeretnék projektort vásárolni, tudnátok segíteni?
Természetesen! Mindenképp olvasd végig ezt az összefoglalót és ha úgy érzed, hogy nem kapod meg a válaszod, akkor tedd fel a kérdésed nyugodtan!
Ami mindenképp fontos lesz tudnunk ahhoz, hogy segítsünk:
- mire szeretnéd használni a projektort (pl.: házimozi, iskolai célok, prezentációk, csak videó, főleg állóképek (bemutatók)),
- mire szeretnél vetíteni,
- mekkora méretű képet szeretnél vetíteni, illetve milyen távolságból néznéd azt,
- mekkora a szoba,
- van-e korlátozás arra, hogy hol helyeznéd el a projektort (plafonról, vagy asztalról esetleg a szoba másik végéből szeretnél egy polcról vetíteni),
- mennyit szeretnél rá költeni (cég esetén ha kell számla, akkor nettó vagy bruttó árról beszélünk-e?),
- mennyire világos/sötét a szoba/terem/iroda.

A topik általánosságban foglalkozik mindenféle vetítővel és ahhoz kapcsolódó kiegészítőkkel és megoldásokkal (üzleti, low budget projektorok, falra vetítés stb.).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65043) m3ss válasza Khaosz55 (#65042) üzenetére


m3ss
veterán

ja de ezeket vetito fele forditott muszerrel merik. letakarjak a merot minden iranybol meg ilyen okossagok. es utana okoskodnak, hogy mennyivel jobb, mint az np5. :C magyarazza el vki nekem, hogy ennek mi ertelme. marketing szempontbol vilagos. ha projektort szervizelek akkor is. megnezem az ansit lencse fele merve. aztan mondjuk takaritas utan megnezem megint, igy nyomon kovetheto, hogy mennyit ert a takaritas.

de mi lenne ha megmerne emberunk vasznon is, hogy mi az ami egyaltalan elerheto vasznon egy deneverbarlangban...hiaba 2x annyi az 1% adl ha vasznon ez soha nem lesz merheto. a 800 ansi ugyanez a kategoria.
tilten vagyok ettol, nincs interneten egy k*****tt adl meres 10e+ nativos lcd vetitovel amit vasznon mertek volna...
fel kell szerelnem a fuggonyoket, hogy kimerjem magamnak :(((

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Projektor topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.