Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53635) ledgeri válasza Luck Dragon (#53634) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Nekem úgy lett vége, hogy egy picit SUS uk (ha uk volt és nem más...) adapteres samsung töltőre lett dugva 5 másodpercre (a mi 220-unk> valami egyéb átalakító> átalakítót igénylő samu márkás trafó rész> USB kábel) . Előtte kb minden rendben, utána még a gyári töltőjére is azt írja, hogy használjam a gyárit, de tölt... ez történt kb 3-4 éve... azóta szomorúbban használom.
De kibír 10 napokat készenlétben, alig beszélek rajta, simkártyát is úgy töltöm, hogy az évi minimum feltöltéskor még marad rajta 1-2 harmada a minimumnak előző évről, ha épp olyanom van, akkor net/wifi képes (jól jött mikor meghúztam a hátam)... DE hétvégén vettem észre, hogy nem láttam -az idegestően hülyeség- évi adategyeztetős üziket az elmúlt 3 hónapból, mert azokat nem jelzi (SMS-t), mert mindig csak az utolsó ASZF-est láttam (nem tovább tekerve, gondolván nem jött több) és túlfutottam az időn, még szerencse hogy azon túl is van kb háló...

Szóval ha lett volna frissebb, egyszerűbb, topik kateróriás, ami biztonságosabb, akkor megfontolnám a döntést, hogy mi lesz ezzel, de ha ami ennél kevésbé bonyolultabb nincs ezen a szinten (offline security szempontból) akkor minek növelni az e-szemetet... Akkuja életéig el lesz!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.