Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37319) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok.
Sajnos tönkre ment az Iphone 3GS telefonom, ezért el kell gondolkoznom, valamilyen új készüléken.
Az a helyzet, hogy én szinte tökéletesen meg voltam vele elégedve, nagyon-nagyon szerettem, de nem szeretnék szemellenzős apple-bu*i lenni, ezért gondoltam szélesítem kicsit a repertoárt.
Elsődlegesen internetes böngészésre, olvasgatásra, emailre használtam mind wifivel mind 3G-vel.( havi 50mega adatforgalommal )
Kevés zenét tartanék rajta, néhány hasznosabb alkalmazást. Ennyi nagyjából.
Mindenképpen valami olyan böngésző megoldásra gondoltam a telefonon ami gyors ( mint pl operamini volt az iphone-omon ) és nem ilyen kurzorosan ugrálós navigáció van benne, hanem érintőképernyős "ahova pöttyintek, pontosan oda kattint" megoldást részesíteném előnyben. Jah és rendes PC-s megjelenítéssel élvezhető legyen, nem nagyon szeretem a butított mobil nézeteket.
Én anno az iphone-t ajándékba kaptam, nem voltam és nem is vagyok tisztában a mai telefonkínálattal.
Nem tudom, hogy ebben a topikban milyen megítélése van a telefon-szakértők között az iphone-oknak, én mindenesetre nagyon szerettem mint említettem, szóval keresem az alternatívákat...
Árra egyelőre csak annyit mondanék, hogy apróhirdetésben garival 80ezer körül, használtam max 50-60ezer körül gondoltam. De jelenleg sajnos fontos tényező az ár, uh olcsóbb tippeket is szívesen fogadok.

Előre is köszönöm. :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.