Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1773) gibi.david válasza Sol_ (#1757) üzenetére


gibi.david
tag

Nos kedves Sol_, nekem van infóm az U600-ról, olyat nyúzok éppen.
Röviden, ''szeress ki'' a U600-ból... Nekem is elcsavarta a fejem, de ha lenne más, ami bejönne tudásra, és külsőre, jó áron, váltanék...

Nekem az már a második U600-am, mivel az első hibás volt, ezért 2 hónap után kicserélték, hozzáteszem, h a két hónapból 3 hetet szervízben töltött.

1. A második csúszkája már nem rossz, kinyitva stabil, becsukva lötyög oldalra 1-1mm-t kb.
Nekem a anyagminőséggel nincs bajom. Nem gumis műanyag, hanem kemény, de nem recseg-ropog sztem egyben van. Bár az acélszürkének más anyaga van mint a barnának, vagy a festék anyaga más, ezért más a tapintása. Szerintem D900 kellemesebb lehet, de U600 sem rossz ilyen téren.

2. D900i szerintem kiforrottabb, a szürke/ezüst változat U600-hoz hasonlóan kemény műanyag, de nem gáz, a fekete i-s pedig puhább, mint a sima D900.

3. szerintem ne is gondolj arra h leejted, már attól baja lesz :D viccelek.
Vigyázni kell azért rájuk, főleg az U600-ra. Ha amúgy is vigyázol a telefonjaidra, nem gáz. Szerintem U600 eleve jó áron volt már.

4. én is gsm boltban vettem az U600-ast, de nem volt bontatlan a csomagolás, találtam benne naptárbejegyzéseket is, fólia sem volt rajta, ennek ellenére karcmentesnek mondható. Azért használt 0 perces, mert használt telefonnak van elkönyvelve, ezért az áfát nem szükséges megfizetni (kivéve ha számlát kérsz...), elvileg alapból nem használtak, tényleg 0 percesek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.