Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1757) Sol_


Sol_
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Telefonvásárlás előtt állok jól jönne némi infó (''... főnök vagyok kell az infó ...''AP).
Ahogy olvastam a fórumot elég sok telefontulaj megfordul itt. A kérdéseket megszámozom a könnyebb/gyorsabb válasz reményében.
Előre is thx!

Telefonvásárlási preferenciám:
Hamarosan külföldre megyek hosszabb időre, és nem nagyon lesz időm és kedvem se szervízbe rohangálni, így egy megbízható telefon nem ártana.
Digi fényképező van külön, így az h ebből milyen van a telefonban az nem számítana.
Árfekvésben kb max u600-as árában. (pedig az u700 nagyon szép...:( )
Típusban simens ingyen sem kellene, alkatel se nagyon és a nokia is necces.
Alapvetően SE fun vagyok, de most szívesen megnéznék más telefont is ami slide/flip es.
Telefont pedig meglepő módon telefonálásra használnám +max zenélni, e-mail... de fényképező, videó, 3g nem érdekel...

Pár napja ''beleszerettem'' az U600ba, de a hozzá tartozó teszteket és inkább a fórumokat elolvasva kissé kiábrándultam belőle.(igaz kifolyt a szemem mire végéreértem...)

1. A mostani U600 is szenved még a betegségeitől vagy csak a kezdő szériákra volt jellemző?
konkrétabban:
-csúszka minősége
-anyagminőség tényleg nem az igazi? (mindkettő pl a d900 hoz mérten)

2. D900 és D900i között mi a lényegi különbség?
Azt tudom h miben tud többet a d900i de némely összehasonlító oldalon a ''régi'' d900 több pontot kap mint a ''fejlesztés'' d900i?
Igazából tényleges tesztet nem is találtam a d900i -hez csak olyat amiben pár sorban leírják h miben új a d900-hoz képest. Ami engem érdekelne h anyagminőségben van-e különbség?

3. Nem volt még ''penge'' telefonom, ezért érdekelne a tartósságuk. Nem vagyok éppen pancser, de azért előfordul h 1x-1x le/kiesik az a telefon. Szval mennyire hímestojás telefonok ezek?
pl az U600 ról az infók alapján azt gondolom h valóban gyönyörű de kb fél év után jobb ha eladja az ember... (igaz egyébként se árt a csere, de itt sztem különösen rövid ennek az ideje.) Mellesleg az U600 ára igen nagyot zuhant ahoz képest h a d900 még most is kb annyi mint a viszonylag új U600

4. Egyes webáruházak árulnak ''0 perces készülék''-et garival, eredeti tartozékokkal fóliával, és ''sim kártya még nem volt bennük'' jelszavakkal.
Ezt most akkor használt telefon? Pl.: Egy U600-as vásárló vásárlás előtt/után felfedezi h a csúszka lötyög és még nem volt benne sim-kártya, így lesz ''0 perces készülék'' jól sejtem?
Mert azt még el tudnám képzelni h 1-2 vásárló bontatlanul visszaviszi(és nem pl a csúszka lötyögés miatt), de h több száz ilyen legyen raktáron azt már nehezen.
Vagy valami más áll a háttérben...?
Szval aki tudja h mi ez vagy már vett ilyet annak megköszönném az infót.

Nem szándékozok senkit meggyőzni h melyik telefon a legeslegeslegeslegjobb, és ha 1es márkák nem jönnek be (amit az elején írtam) az személyes vélemény szval nem kell mellreszívni és kakaskodni, ha kérhetném.




Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.