Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1692) csusza` válasza Laybee (#1683) üzenetére


csusza`
senior tag

Hali!

Nos, én is mobilvásárlás előtt állok, igaz, én inkább - ha mondhatjuk így, rákényszerülök. Ugyanis kb. másfél hónapja eltulajdonították a telóm - egy K800i-t nyert a szerencsés, akinek sikerült elvinnie. Igaz, ez nem elhagyás, meg zsebből ellopás volt, hanem éjjel kiraboltak az utca közepén - a téma szempontjából ez lényegtelen.
Ha most választhatnék a K800, 6300 között, egyértelműen a k800-at választanám. Azonban most azért nem teszem, mert már volt ilyen telefonom, és valahogy ''uncsi'' lenne megint az nyomogatni. Viszont én majdnem egy évig használtam, és csak pozitívat tudok mondani róla (mondjuk nekem a 3.2 mpixes kamera és a xenon vaku volt a fontos, mert digitális fényképezőgépem nem volt és a mai napig sajna nincs, azonban ez kárpótolt! :) ). Egyedül negatívként csak a vastagságát és ezzel együtt súlyát tudom felhozni - na meg az optika védője lehetne ''emberibb'' ( persze mindenkinek mást jelent az emberibb - személy szerint nekem jobban tetszik a K750 és a K810-ban használt megoldás; a k850ről nem is beszélve :)) )
Szóval csak ajánlani tudom a K800-at - remek választás!

Remélem segítettem! Üdv: csusza

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.