Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) diegho válasza Kickass (#12599) üzenetére


diegho
nagyúr

még nagyon át kell gondolom ezt a telefon vételt, az a baj, hogy mondjuk 40k körül nem kapok még hasonló minőséget sem, mint a K800i, ami meg 22 volt tavaly. Omnira és társai meg 90k, négyszeres pénzt viszont szerintem nem ér meg.

(#12602) Kickass válasza diegho (#12601) üzenetére


Kickass
őstag

az attól függ mire használod, de ha csak egy jó fényképezős mobil kell jobb videóval mint a K800i és 40ezer körül szánsz rá akkor lehet érdemes lenne a független piacon is szétnézned mondjuk egy SE K850i-t vagy egy Samsung G600-at ;)

[ Szerkesztve ]

(#12603) diegho válasza Kickass (#12602) üzenetére


diegho
nagyúr

Samsungom volt sajnos D900i, egy életre elment a kedvem a samsungtól :)) 850-est még meglesem, vagy esetleg C902?

(#12604) Kickass válasza diegho (#12603) üzenetére


Kickass
őstag

az se rossz, lehet azért érdemes lenne kipróbálnod a G600-at ha van rá lehetőséged, ez már az ujabb menüt kapta, gyorsabb, és élvezet vele a fotózás, igazából csak azért 'erőltetem' kicsit mert az SE-k se rosszak viszont VGA videófelvételre egyik se képes (mármint az említett modellek), ha ez nem szempont akkor persze érdemes SE-t választanod ha ahhoz vagy szokva

t-mobile kínálata egyenlő egy kupac gőzölgő ****-al, egyedül talán a 6600Slide érdemel komolyabb megfontolást

[ Szerkesztve ]

(#12606) Kickass válasza #07138560 (#12605) üzenetére


Kickass
őstag

ITT olvasgatnám a hozzászólásokat a helyedben, illetve tenném fel az esetlegesen felmerülő kérdéseket :K

(#12607) dirty.yakuza


dirty.yakuza
aktív tag

Egy voksot én is letennék a G600 mellett! Príma videó és fotó képességek! Sőt most hogy lehet hozzá kapni TV-kábelt is, vissza tudod nézni a házimoziaidat a TV-den... ;)

(#12608) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Sony Ericsson T303
Pannonos használt. 7 ezer. Karcmentes jó állapotban. Gari van még rá.
Faternak. Szerintetek? :D

(#12609) Teszla_ válasza Atomgeszi (#12608) üzenetére


Teszla_
senior tag

Szvsz nem éppen férfias darab a T303 :) bár 7k jó ár érte.
Ilyesmi árba (10k körül) már talán belefér egy Samsung D900i is. Szerintem az egy nagyon jó kis telefon, a T303-hoz képest pedig ég és föld. Szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#12610) Mamuska válasza Teszla_ (#12609) üzenetére


Mamuska
őstag

Hát ja, egy d900 az jobb.

(#12611) -NOKIA- válasza Atomgeszi (#12608) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

inkább egy szép 6230i.

(#12612) Atomgeszi válasza Teszla_ (#12609) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem férfias darab de őt a legkevésbé se érdekli, hogy hogy néz ki.
Csak telefonálni akar meg sms-t írni. És legyen óccó! Neki ez a 7k is sok. Szal ennyit megér?

(#12613) Teszla_ válasza Atomgeszi (#12612) üzenetére


Teszla_
senior tag

Igen, szerintem 7k-t megér, ha ezt a telefont szeretné, nem pedig mást :) De tény, vannak jobb telefonok a piacon nála ilyesmi áron.
Nem tagadom, nekem tetszik a T303, de egy dolog miatt nem venném meg, az pedig a két érintőgombja.
Elég elmenni egy nagyobb műszaki áruházba, ahol árulnak telefonokat. Ha sok tuskó járkál be nézelődni, akkor az érintőgombos telefonokon már halottak az ilyen billentyűk. Szerintem nem bírnak annyit, mint a normál billentyűk. De ez megint csak saját vélemény.

(#12614) Atomgeszi válasza Teszla_ (#12613) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Most néztem a tesztet Mobilarénán. Hát nemtom! Ezt faternak kéne látnia. Helyileg van a teló szal lehet elkérem hadd nézze meg fater. Bár nem fog tudni mondani semmit mert a Nokia 3410-eshez van szokva csak az bekrepál meg hülyeségeket csinál.
Hátja, ott eléggé nyúzva vannak rendesen!!

(#12615) Teszla_ válasza Atomgeszi (#12614) üzenetére


Teszla_
senior tag

Ahogy -NOKIA- is mondta, egy Nokia 6230i is nagyon jó választás lenne, mert az is szuper telefon. És akkor talán nem kéne sok idő a megszokáshoz :)
Vagy, amelyik telefont még sokan szeretik, az a 6310i. Igaz, azokat talán már egy picit magasabb áron adják.

(#12616) NOVGAB


NOVGAB
csendes tag

T-mobilban szeretnék mindenképpen telefont venni (nem fejteném ki ,hogy miért de hosszú) Nokia fan vagyok és éríntőképernyős dolog nagyon bejön de az 5800 gyenge kamerája igen lehangol, a Samsung Omniától pedig idegenkedek mivel nem Nokia meg nem s60. egy biztos mindenképpen oprendszerrel rendelkező teló kéne a fő kérdésem melyik a jobb az 5800 vagy az i900 omnia és milyen szempontból Köszönöm mindenkinek a véleményét és segítségét!

A bizalom olyan, mint egy üvegpohár. Ha eltörik, megragaszthatod, de soha nem lesz ugyanolyan.

(#12617) blueye válasza NOVGAB (#12616) üzenetére


blueye
veterán

Amit leírtál, annak alapján nem az Omnia, amúgy mindenképp Omnia. :))

(#12618) Tristis válasza NOVGAB (#12616) üzenetére


Tristis
őstag

Lehet, hogy én vagyok marha, de vegyél inkább PDA-t..... olcsóbban is kijössz és többet is nyújthat. Csak egy gondolat, érdemes utána nézni.... Csak egy ötlet

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12619) Mamuska válasza NOVGAB (#12616) üzenetére


Mamuska
őstag

Az omnia jobb sokkal. Mégis csak megy rajta az igo, van belső háttértár amit még tovább bővíthetsz, sokkal jobb kamera, szóval ütősebb gép. Az meg, hogy idegenkedsz a samsungtól hülye dolog, mivel jóval jobbak a telefonjaik a nokiánál, mind tudásban, mind anyagminőségben.

(#12620) k850 válasza NOVGAB (#12616) üzenetére


k850
addikt

A Nokia 5800-nak a kijelző olvashatósága napfényen, hagy maga után kivetni valót, az akkumlátora is hamar elfárad!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#12621) attika89 válasza k850 (#12620) üzenetére


attika89
senior tag

Üdv!
Sajna most nem tudom átolvasni az előző hozzászólásokat, de tanács kellene.
Egy csajszinak (tesómnak) kellene egy olyan telefon, amivel szép képeket lehet lőni, ne legyen féltégla és nem utolsó szempont, hogy legyen valami csajos színben (de szerintem ebből azért enged). Zene nem igazán fontos, érintőset nem szereti.
A keret MAX 60e forint. Vodás/független jöhet szóba, jó állapotú használt is jöhet.
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#12622) Kickass válasza attika89 (#12621) üzenetére


Kickass
őstag

Samsung G600 Pink (vagy ezüst), esetleg Samsung F400 Fehér, illetve ami nagyon csajos az Samsung L310 (igaz ez csak 2MP fixfocus)

Nokia SE vonalon nem nagyon ugrik most be semmi amit egy csaj esetleg értékelne és használható fotós képességei lennének

(#12623) dddd4 válasza attika89 (#12621) üzenetére


dddd4
tag

Független N73? Sok színben van

(#12624) attika89


attika89
senior tag

Köszi! :R
G600 pink nagyon tetszik neki, valószínű az is lesz! ;)

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#12625) FR33


FR33
aktív tag

Sziasztok !
Bnömnek kell egy uj céges teló és pár alap modell közül kell választani.
Egyszerü válaszokat kérek , hogy ezen készülékek közül melyik a befutó:

nokia 3110
nokia 5000
nokia 2630
nokia 2680
sony ericcson t303

A lényeg : Mivel céges , így a megbízhatóság , az alapvető telefon funkciók és jó akksi a lényeg. Nem kell semmi csilli villi egyebek. Legjobb ár / érték / jo teljesitmény kell ezek közül ! köszi elöre is a segítséget

(#12626) fateless válasza FR33 (#12625) üzenetére


fateless
veterán

Céges készüléknek én az 5000-est választanám, mivel kicsi, vékony, de jó a kijelzője, feketében bárhol felvállalható.
Gondolom nem akarod szórakozásra vagy fotózásra használni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12627) -NOKIA- válasza FR33 (#12625) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Én elsősorban a 5000-át ajánlom, másodsorban pedig a 3110c-t.

(#12628) FR33


FR33
aktív tag

eddig 2 voks az 5000 mellett :) más valaki ?

(#12629) Viktor0610 válasza FR33 (#12628) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A másik topikban is írtam: a kisebb felbontású kijelző és az erősebb akkumulátor miatt Nokia 3110.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#12630) Tristis válasza FR33 (#12628) üzenetére


Tristis
őstag

Máshol már írtam, de a brutális üzemidő miatt mindenképpen 3110. A saját tapasztalataimat is leírtam róla.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12631) dave118


dave118
senior tag

Helló
Nem vagyok nagy telefonguru, ezért szeretném megkérdezni a hozzáértőket, hogy max 30k ig milyen telókat tudnátok ajánlani ami elfogadható ár/érték aránnyal rendelkezik bővíthető memóriás/zenelejátszós/rádiós/esetleg még elfogadhatóan fényképezni is tud. Igazából haveromnak kellene szóval bármilyen ajánlat/vélemény/márka megfelel ... a külsőt meg majd ő eldönti.
Előre is kösz.
Üdv :R

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#12632) iNfAntRy válasza dave118 (#12631) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Samsung E250: Mind tudja amit leirtál, viszonylag szép képeket csinál, de videozásra nem ajánlom. Függetlenül már 17K környékén hozzájutsz
Samsung L700: Fényképezésre nem rossz, könnyen kezelhető, jo anyagmisőség(fémes)
Nokia 5310: szép külső, bövithetős, jó füles és lejátszó program, viszont függetlenül drágább. Viszont ha szolgáltatónál veszi akkor érdemes meggondolni.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#12633) dave118 válasza iNfAntRy (#12632) üzenetére


dave118
senior tag

A nokia és az L700 as meggyőző példány :K , a samsungot élőben is láttam már télleg jókis telefon. Kösz az infót.
Motorolákról vélemény esetleg? Nekem volt egy V3xx és elég jó tapasztalataim voltak vele, persze nincsenek hatalmas elvárásaim telefontéren.

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#12634) Tristis válasza dave118 (#12633) üzenetére


Tristis
őstag

Az a baj a Motorolával, hogy nem kiegyensúlyozottak a szolgáltatásai. Amúgy könnyebb úgy ajánlani, hogyha mondasz szolgáltatót is. Egy biztos; az L700 az egyik legjobb ár/értékű készülék, abszolút ajánlható, ha nem zavar a tömege.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12635) dave118 válasza Tristis (#12634) üzenetére


dave118
senior tag

T-mobile os a srác, váltani nem akar tudomásom szerint.
Én kifejezetten szeretem ha egy telefonnak van egy kis súlya, persze nem a kilós kategóriára gondoltam.

... Ami ami, az az.

(#12636) iNfAntRy válasza dave118 (#12635) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Moto?Ennyi pénzből egy w490/w510 jöhet ki, bár azt hiszem nincs bennük rádió, de a többit az tudják(1,3mp kamera,bövithetőség, háttérben futó zenelejátszó). Az anyagminősége szerintem nagyon jó, viszont elég nehezen kezelhető, és egy két alkalmazásnál elég lassú a szoftver(pl képnézegetés stb).

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#12637) Tristis válasza dave118 (#12635) üzenetére


Tristis
őstag

Samsung L 700 tud mindent ami kell. Ár/értékben nagyon jó
Nokia 5310 drága de nagyobb kijelző, könnyebb rá játékot tenni, penge
Ha meg SE-t akar akkor talán w350, mert az csini és penge is

Sima kártyásba szerintem inkább 5310, előfizuba meg L700-as.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12638) dave118 válasza Tristis (#12637) üzenetére


dave118
senior tag

Thx a válszokat :R ... leadom az infót havernak.

... Ami ami, az az.

(#12639) Valério


Valério
csendes tag

Sziasztok! Bocs, egy nagyon láma kérdésem lenne: olyan mobilt keresek, ami űberjó lenne fotózásra ÉS videózásra is! Van ilyen? (T-mobilos vagyok)Köszi a választ!

(#12640) Sly Bp. válasza -NOKIA- (#12050) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szia Nokia! Nekem volt E66-om nagyon jó telefon E71 ugyan az csak qwerty-vel :) De szerintem inkább az E66-ot vedd mert nemsokára jön az E71i és csúnyán zuhanni fog az ára!

(#12641) Sly Bp. válasza Valério (#12639) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szia! Egyértelműen az i8510 Innov8! Nekem is volt nagyon jó telefon! De csak függetlenbe kapni!

(#12642) Kickass válasza Valério (#12639) üzenetére


Kickass
őstag

alsóbb kategóriákba, 6500 Slide, 6220 Classic esetleg 6600 slide, fentebb LG Renoir, LG Arena, Samsung Pixon, N95 8GB, SE C905 (videó 240x320 mondjuk gyenge)

ezek a szóba jöhető telók T-nél, innentől attól függ mennyit szánsz rá, jöhet érintős vagy csak hagymoányos, kell-e vaku vagy inkább normális fényviszonyok között fotóznál, stb....

(függetlenül olcsóbban Samsung G600, hiperdrágán Samsung Innov8 :D)

[ Szerkesztve ]

(#12643) Sly Bp. válasza Kickass (#12642) üzenetére


Sly Bp.
addikt

volt G600-am is (kismillió féle telóm volt) a videója gyenge! A 6500 Slide-nak is LG-t nem szabad veni csak Nokiát meg Samsungot (szerintem) De az Innov8 a Legjobb!

(#12644) -NOKIA- válasza Sly Bp. (#12640) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Anno (lassan 2 hónapja) én is kérdésre válaszoltam, nem én akarok venni...

(#12645) Valério válasza Sly Bp. (#12641) üzenetére


Valério
csendes tag

Köszönöm! :B

(#12646) bleró válasza Valério (#12645) üzenetére


bleró
tag

Ha túl drága az lnnov8 akkor ott t-nél a 6220clasic ami jó fotót,és nagyon jó videót készít.Vagy esetleg nézd meg az N82-őt is. :K ami szintén nagyon jó választás

[ Szerkesztve ]

(#12647) Sly Bp. válasza -NOKIA- (#12644) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szia! Rájöttem késöbb csak lapoztam a görgetőssel és az volt az utolsó bejegyzés :) de amikor elküldtem észrevettem hogy elrontottam :) Bocsi

(#12648) kemike válasza FR33 (#12625) üzenetére


kemike
csendes tag

Hát nem egy erős felsorolás :U ,de a 3110 és a 5000 jöhet szóba,bár mindakét telefon kifutó tipus de megbízható

Ha már minden kisérlet csődöt mondott, olvasd el a használati utasítást!

(#12649) Boolash


Boolash
aktív tag

Sziasztok!
Van olyan SE mobil, aminek autofókuszos kamerája van, zenés (pl a walkman sorozat), nagy adatátvitel (hspa), és esetleg gps. Se volt eddig és nekem bejöttek a telefonjaik, csak nem látok olyat, ami zenébe, sebességbe és fotóban is jó lenne. Szóval ha ilyen nem is létezik, csak más márkában, akkor az is érdekelne. Persze a blogger funkció is jó lenne:)
Köszi

ui.: Ja és persze ne aranyárban legyen....

[ Szerkesztve ]

(#12650) Sly Bp. válasza Boolash (#12649) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szia! Ha zene telefon kell akkor szerintem a Samsung M7600! Ebben van GPS is Kamera 3.2-es! Szerintem eléggé jó telefon ha zenére kell!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.