Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12451) Bundy70


Bundy70
csendes tag

Hello Mindenkinek!

Mobil telefon érdekelne a következő paraméterekkel:
-GPS
-Wifi
-nagy memória, vagy bővíthető
-jó kamera és vaku
kb.ennyi.
Ha valakinek van valami jó tippje, jól jönne!! :K
Köszi! :R

Verus amicus est, tamquam alter idem!

(#12452) Kickass válasza Bundy70 (#12451) üzenetére


Kickass
őstag

Nokia N82 eléggé megfelel az elvárásaidnak. 6220C is vakus de nem vmi nagy szám a kamera, most hirtelen más nem jut eszembe ami vakus és használható gps is van benne

(#12453) Mamuska válasza Bundy70 (#12451) üzenetére


Mamuska
őstag

A Samsung g810 mindent tud.

(#12454) dirty.yakuza válasza Gugyu007 (#12447) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Nem tudod kiszűrni... működik egy darabig utána elválik a csati az alaplaptól... :( A lényeg hogy gyári garisat vegyél... jó lehet a sufni gari is csak teljeskörű legyen és nem szaros sw gar...

(#12455) Bundy70


Bundy70
csendes tag

Köszi a válaszokat, majd rájuk nézek! :R

Verus amicus est, tamquam alter idem!

(#12456) i.ildike


i.ildike
csendes tag

Sziasztok!
Tudna nekem valaki segíteni?
Jelenleg egy samsung e370-est használok, amivel nagyjából meg is vagyok elégedve, viszont a memória nem bővíthető, amire nekem szükségem lenne. :(
Ezért keresgélek a telefonok között, de nem tudom eldönteni, hogy melyiket lenne érdemes megvennem. :F
* viszonylag sokat telefonálok
* az sms-ek is fogynak (úgy kb. havi 80-90)
* szeretek fényképezni (nagyrészt nappali képeket készítek)
* néha zenét is hallgatok, de azt inkább fülessel
* nagy ritkán wapozok is (negyedévente 1x)
Inkább a csúszkamobilok tetszenek, de ha formás, más is jöhet számításba.

Köszi a javaslatokat! :R

(#12457) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Heló!
Faternak évek óta volt egy Nokia 3410-ese de néha már elég nagy furcsaságokat csinál ezért leszeretné cserélni. De nem akar semmilyen bonyolultat valami egyszerű kéne neki. Csak telefonál sms és ennyi! Azt mondta nagyon max 10k! Függetlenül is jó lesz a teló!
Remélem tudtok segíteni mert a végén az lesz, hogy bemegy egy boltba és rásóznak valami szart "ezjólesz" alapon! :(

(#12458) madarasz92 válasza Atomgeszi (#12457) üzenetére


madarasz92
őstag

10ezerért nem nagyon kap nokiát!(Újjat)! :K

(#12459) Atomgeszi válasza madarasz92 (#12458) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nem csak nokia jöhet szóba. Telefon, sms ennyi kell csak neki. És akkor egyéb lehetőség?

(#12460) dirty.yakuza válasza Atomgeszi (#12459) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Nokia 1200 vagy 1208, 1209, olcsó és megbizható! kb. 8000-12000Ft között van! Media M@rkt stb.... :R

(#12461) Ricardo válasza Atomgeszi (#12459) üzenetére


Ricardo
félisten

SE alsó kategóriás telefonjai nagyjából ezen az áron mozognak +/- pár ezres
például T280

(#12462) nancsik válasza Atomgeszi (#12459) üzenetére


nancsik
tag

Szerintem a felsoroltak közül az SE T280-nal jársz a legjobban

nancsik

(#12463) Louro


Louro
őstag

20-ért használtan is akár, mit tudnátok ajánlani:

-zene kell
-jó akksi is, mert sokat lesz rajta telefonálva és nem szeretném, hogy hívás közben merüljön le, szóval azért ne 24 órán belül merüljön le
-csúszka vagy normál mindegy, a nyithatós szerintem feminim telefon
-fényképező nagyritkán jó, ha akad rajta, de nem fő szempont, nem kell egy nikon rá nekem
-T függő, de ha független az csak jobb
-és az sem elhanyagolható, hogy legyen strappabíró, ne a pénztárca zipzárjától karcolódjon már össze első nap.

Ha még kell egyébb szűkítés, szóljatok rám.

Eddig az 5310, amit nagyon szeretnék, de 20-ért senki se akarja adni :( E51 is jó, de azt se lehet 20-ig lealkudni :(

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#12464) cog777


cog777
senior tag

Üdv mindenkinek!

Telefon vásárlással kapcsolatban írok egy tanulságos történetet. Korábban 1 ni-mh és 2 li-ion aksis telefonom volt. Összeszerelés után egyből láttam hogy valamelyes fel vannak töltve. Tehát használni lehetett őket. Tönkrement a legutolsó telefonom és gondoltam vásárolok egy olcsó, munkára használatos telefont.

Egyik üzletláncban figyeltem fel az 5-6 eFtos telefonokra. Vásároltam egy Nokia 1208-ast. Alaptudású, de nekem nem kellett több. Otthon összeszerelés után nem kapcsolt be. Töltőre téve fél óra után sem kapcsolt be. Kis híjján visszavittem, de rajta felejtettem a töltőn a telefont és 2 óra után végre megjelent a töltést jelző ikon. Így aztán már rendben működött.

Gondoltam hogy eléggé le volt merülve. A család idősebb tagjának is szántam egy ilyen telefont. Megvásároltam a másikat. Azt gondoltam hasonló képpen fog történni. Töltőre rátettem majd vártam vártam. Teltek az órák. Kb 7 óra töltés után sem tudtam bekapcsolni és a töltést jelző ikon sem jelent meg.

Szörnyű gyanúm támadt: abba a bizonyos üzletláncba a több éve raktárakban heverő készülékeket szórta ki a szolgáltató.

Elképzelhető hogy a több éves nem használt li-ion aksik tönkremennek???

Mert a korábbi ni-mh-nél bizony szüleimnél ezt tapasztaltuk! Az alig használt telefonjuk aksija ugyanúgy elvesztette kapacitását mint az általam használt kb 2 év alatt.

Persze tanulságul is szolgált számomra ez a vásárlás. Ezt nem is kell mondanotok... (többet csak a szolgáltató üzleteiben vásárolok, ki próbáltatom a készüléket - de én bizony nem gondoltam h így ki*bnak velem...)

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#12465) Kickass válasza Louro (#12463) üzenetére


Kickass
őstag

Samsung L700 lenne neked a legjobb választás szerintem (bár nem a legbivalyabb az akksi de azért 24 órán belül nem adja fel), esetleg SE K550i vagy K800i (utóbbi azért kissé már öregecske de még mindig kedvelt telefon)

(#12466) HaNanó válasza Louro (#12298) üzenetére


HaNanó
csendes tag

Sziusz,

Remélem, még nem késő a válaszom. Sajnos olyan telefont még nem találtak fel amit zenehallgatás mellett ne kellene töltögetni.

A Nokia 6300-ról egy vélemény: "Jó telefon. Könnyű, szép és okos is. Kicsit lassabb, mint az elődök, mert ugye sokkal több mindent kell kezelnie. Átlátható a menű(nokia), jó kezelhetőek benne az újítások, mint a naptár egyes funkciói vagy mondjuk a profilok. Külsőre van egy kis "iphone-os" megjelenés, ami még eladhatóbbá teszi. Az akku élettartama véges. Eleinte erős, majd kb 3 hónap alatt már csak pár órát bír. Ütéseket nem szereti. Bekapcsológomb-, kijelző problémák előfordulhatnak. A kijelző könnyen karcolódik. Gombjai picik, emiatt nagy ujjakkal nehéz pötyögni. USB kábellel azonnal csatlakoztatható, így pendrive-ként is megállja a helyét."

Kis rákérdezés és utánajárás után... (ez kicsit hülyén hangzik...) szóval a samsungokat általában visszaviszik valamilyen problémával a "nokia meg szerintem nem tud annyit". Ezt attól idéztem akitől rákérdeztem, és Ő inkább Sony ericsson-t ajánlana.

Remélem, tudtam segíteni. :)

(#12467) -NOKIA- válasza Louro (#12463) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Jobban nézz körbe, én már láttam 20körül, sőt alatta is.
6120c is jó, és az is az általad megjelölt árkategória.

(#12468) cptbalu


cptbalu
csendes tag

Sziasztok,

közel 5 év után kezd kinyiffanni a Samu SGH-E720-as telóm akksija, úgyhogy néznék egy új 3G-set. Rengeteg teló van a piacon, és szinte egyiket sem ismerem az újak közül, kéne némi segítség. Ahogy néztem a Nokiák elég drágák, a mostani Samsungommal meg nem volt soha semmi gond, szóval első körben ott nézelődtem. L810 és U800-ról valami vélemény? Vagy valami más? Szempontok: normális készenléti idő, fényképező (min. 3MP) Bluetooth, mp3 csengőhang, videólejátszás, legyen kihangosítható (nem az mp3-akra gondolok) sok memória (bővíthető-beépített mindegy) meg ne legyen csúnya se azért :) És férjen bele 50k-ba (csak függetlenben gondolkodok). GPS, wifi, rádió nem szempont.

Előre is köszi!

(#12469) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

valaki megtudná mondani mi az új samsung telcsi pontos neve
múltkor láttam tvben reklámozták,de azóta se volt szerencsém újra látni..pedig érdekelne..
köszi!

(#12470) Louro


Louro
őstag

Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket. Megyek és meglesem a tesztrovatot és meglesem a telefonok topikjait is....pár vélemény és mérlegelek.

Köszönöm mégegyszer nektek

Mess with the best / Die like the rest

(#12471) legiaap válasza Borify Péter (#12469) üzenetére


legiaap
nagyúr

Samsung S8300 a csúszkás 8 Mp-re gondolsz?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12472) HaNanó válasza Louro (#12470) üzenetére


HaNanó
csendes tag

Louro,
Beértél időben?
Melyik telefonok között vacilálsz most?

(#12473) Borify Péter válasza legiaap (#12471) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

igen,igen arra:)
nagyon köszi
most rá is keresek
nagyon samsung fanatikus vagyok

(#12474) zoolii


zoolii
tag

Sziasztok!
Nem tudom eldönteni, hogy Nokia E51-t vagy 5800-t vegyek. Mindkettőt újonnan venném, az E51-t 60-ért LD-4W GPS-sel kártyafüggetlenül, az 5800-t vodánál 80-ért.
Félek, hogy a sok nyomkorászástól (mert kihasználnám rendesen a mobil funkcióit) az 5800 érintőkijelzője 2-3 év után meghibásodna, vagy érzékenységét elvesztené. Ez reális félelem?
Az E51-nek pedig a kijelzője kicsi, és jobban örülnék egy nagyobbnak.
Most nemrég olvastam a Nokia N82-ről, az is talán számításba jöhet, azt 71-ért tudnám megvenni kártyafüggetlenül.
Mi a véleményetek?

(#12475) Louro válasza HaNanó (#12472) üzenetére


Louro
őstag

Szia,

oldalt van egy opció nevű ablak. Ott van a privát üzeneteim sor. Ott megtudod nézni, amiket írtam eddig :)

Mess with the best / Die like the rest

(#12476) Louro válasza HaNanó (#12466) üzenetére


Louro
őstag

Bátyád ajánlaná inkább a SE-t?

Mess with the best / Die like the rest

(#12477) Louro válasza Louro (#12476) üzenetére


Louro
őstag

SE w580i
SE w880i
Nokia 5310

Szerintetek melyik? E háromra szűkült a lista. Nokia állítólag nem nagy tudású, de többség meggyőző erejében hiszek :) SE nem normál csatlakozóitól meg tartok. Nem 3,5 Jack és az adatkábelre gondolok itt

Mess with the best / Die like the rest

(#12478) AMD Power válasza Louro (#12477) üzenetére


AMD Power
titán

Én ma már az 5310-t venném. W880i gáz gombok kicsit kijelző. W580i a slide miatt nem venném meg.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12479) Hadi


Hadi
tag

Üdv, olyan mobilt szeretnék venni amibe:
-van wifi
- fasza mp3 lejátszó
-fényképezőgéphez hasonló jó minőségű képet csinál, este sötétben is.
-Jó minőségű videót vesz fel, este is.
Ezek nálam a fő szempontok, mit ajánlotok???

(#12480) Karma válasza Hadi (#12479) üzenetére


Karma
félisten

Egy olcsó zenemobil (5310?) + fényképezőgép :U De komolyan. Az utolsó kettő kritériumod lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#12481) legiaap válasza Hadi (#12479) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nokia N82
SE C905
Samsung Pixon, Innov8, G800, G810
Lg Viewty

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12482) Kickass válasza legiaap (#12481) üzenetére


Kickass
őstag

azért a G800 meg a Viewty zenében nem akkora vitéz

(#12483) legiaap válasza Kickass (#12482) üzenetére


legiaap
nagyúr

Egy jó fülessel csodát lehet művelni akármilyen alap a lejátszó

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12484) Kickass válasza legiaap (#12483) üzenetére


Kickass
őstag

Viewty-ban ha jól tudom se EQ se semmi, ahhoz már majdnem olyan füles kell amennyit majdnem a telefon ér :D

(#12485) users


users
tag

Sziasztok!Mobilt akarok venni és két telón gondolkodom eggyik a Nokia 5800-ás a másik Iphone 3g 8GB-os szerintetek melyik lenne jó választás?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#12486) zorzy4 válasza users (#12485) üzenetére


zorzy4
őstag

Én még nem próbáltam egyiket se. De amiket hallok róluk, és olvastam a tesztekben, aszerint a nokia jobb választás. A vezérlése a iponénak jobb egy kicsit, de a nokia összességében használhatóbb telefon. És jobb rajta a térerő, és az akku üzemidő.

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#12487) users válasza zorzy4 (#12486) üzenetére


users
tag

Csak azért gondoltam az Iphont mert egy pár embertől azt hallottam,hogy jobb mint a Nokia meg egy picivel nagyobb a kijelzője és olvastam róla hogy nagyon jó a böngészöje

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#12488) Kickass válasza users (#12487) üzenetére


Kickass
őstag

attól függ h mire van szükséged, ha nem szoktál mms-t küldözgetni, bluetooth fájlküldésre illetve fogadásra használni, nem olyan fontos a fotó minősége (bár ez az 5800nál is elég tré mobilos vonalon) akkor belevághatsz egy iphone-ba szerintem

(#12489) users válasza Kickass (#12488) üzenetére


users
tag

Hát igazából nem szoktam nagyon fényképezni igy az nem nagyon lényeges sem MMS küldeni igy az sem számit viszont internetre használnám!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#12490) legiaap válasza users (#12485) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem az 5800-as Nokiával jobban járnál

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12491) fateless válasza users (#12485) üzenetére


fateless
veterán

Ha csak ez a kettő az alternatíva, akkor én az iPhone-t választanám a felhasználói, kezelési élmény, a kijelző, az anyagminőség és az érintős modelleknél meglévő nagyobb tapasztalatból fakadó egyéb előnyök miatt.

Noha alapban nem tud az iPhone MMS-t küldeni és BT-on adatot, de ez kiegészítő programokkal megoldható bár nagy gáz, hogy mindehhez külön program kell.
Eredetileg nem volt olyan jó az iPhone, de mostanra már szoftveres téren is felnőtt a készüléket övező hype-hoz.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12492) ogregnemeth


ogregnemeth
csendes tag

Nokia 3310 :D

[ Szerkesztve ]

(#12493) la_cc


la_cc
addikt

Szifón jóval drágább !!

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#12494) users válasza fateless (#12491) üzenetére


users
tag

Köszi még elgondolkodom rajta!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#12495) users válasza legiaap (#12490) üzenetére


users
tag

Hát lehet hogy a Nokia 5800 fogom választani!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#12496) Tristis válasza Louro (#12477) üzenetére


Tristis
őstag

se 580i-re sokan panaszkodtak, hogy nem egy tartós jószág. Főleg a gombok törésére hívták fel a figyelmet... de volt más is bőséggel.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12497) AMD Power válasza users (#12485) üzenetére


AMD Power
titán

Nokia 5800 egy telefon. ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#12498) Tristis válasza Atomgeszi (#12459) üzenetére


Tristis
őstag

Én is a T 280-ra szavazok. Masszív kis jószág, pofás, tudása meg elég lesz apukádnak.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12499) zoolii


zoolii
tag

Sziasztok!
Nokia 5800 Xpress Music-ot szeretnék venni, de félek, hogy az érintős kijelzője 2-3 év intenzív használat után már nem fog jól reagálni, nem lesz pontos, esetleg nem lesz elég érzékeny.
Csak ez akadályoz érintős mobil megvételében.
Szerintetek ennek van alapja?
És esetleg lehet egy érintős mobil érintőkijelzőjét kicserélni pl. 10 ezer Ft-ból, ha esetleg elhasználódna?

(#12500) Roxy


Roxy
tag

Sziasztok!
Mostanaban kezd bedogleni az SE K800i-m, sajnos. Imadom ezt a telot.
De elgondolkodtam, hogy nem javittatom meg, hanem veszek egy uj telot.
K800at a fenykepezoje miatt szeretem, es sokat is hasznaltam.
ami kellene: - 3Mpx es AF kamcsis
- 25-30k s ar, ujjonnan/hasznaltan mind1
- lehetoleg SE :B
Mik vannak mostanaban teriteken?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.