Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) rollo


rollo
tag

MEg a NOkia N85 is tetszik nekem,vagy ami meg nem jelent meg,de hamarosan fog a Nokia n86 8mpx,ezekrl mi a velemenyed??

(#13052) Tristis válasza birozoli7800 (#13040) üzenetére


Tristis
őstag

Ne haragudj, de én semmiképp nem vennék 6300-at. Nem tudom mennyi zenét hallgatsz, de annak az aksija nem adja annyira..... Bár lehet naponta is tölteni és akkor oké... de azért mégse zenére termett.

Kihangosítva felesleges szerintem telefonokat hallgatni, (Bár vannak ezek a suttyó vagány gyerekek az utcán...) én mindenképpen inkább egy 3.5-es jack dugós készüléket ajánlanék hozzá és mindenképpen egy aktív, vagy egy passzív hangfalat (persze inkább aktívat).

Éppen ezért aaz én ajánlatom neked a Nokia 5310 XpressMusic lenne.
Tovább bírja az aksi, pofásabb, szerintem a kijelzője is szebb.
A másik lényeg, hogy van hozzá való hangfal (T-mobilenál) a kettő együtt 30.000Ft, de ha függetlenül veszed, akkor is lehet találni hozzá ilyen kishangfalt használtba (mert sokan eladják, mivel nem kell nekik) ilyen cserebereoldalakon.

Kicsit olcsóbb az SE 350i. Designos, de elég butuska jószág. Előfizuval néhol érdemes megvenni.

Szerk.: Majd elfelejtettem az 5130-ast. Azt is inkább csak előfizuval érdemes megvenni. Kicsit olcsóbb, de zenemobil végül is, csak annak is mondjuk a kamerája hihetetlen szar...

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13053) Sly Bp. válasza rollo (#13051) üzenetére


Sly Bp.
addikt

N85 egy nagyon nagyon jó telefon! Nem olcsó de jó! N95 8GB-om van de annál szerintem egy fokkal jobb! N86-ról csak a híreket tudom (azom még nem volt :) ) N85-öt nyugodt szívvel ajánlom! :K

(#13054) rollo válasza Sly Bp. (#13053) üzenetére


rollo
tag

Az n85-on lehet jol filmet nezni?? :DD neked volt iened?? vagyis jol lehet jol latszik akkora kepernyon?? :D mennyi nalatok az n85??

[ Szerkesztve ]

(#13055) Tristis válasza rollo (#13054) üzenetére


Tristis
őstag

Nekem volt 3.5 colos Pda-m.... hát még azon sem az igazi :DDD
Én nem is értem, hogy miért jó filmeket meg ilyeneket nézni telefonon. Vegyetek akkor mán PDA-t vagy valami minimum 3 colos jószágot... dehát még azon is nagyon kicsi!!

Marad a hordozható dvd lejátszó :))

Bár meg kell próbálni... 30 percig nézed, ha jó jó, ha nem akkor meg elhajítod. Nekem 50 perc után pda-n már erős fejfájásom volt.

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13056) Sly Bp. válasza rollo (#13054) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Filmet nem nagyon néztem (volt ilyenem) de ha filmet néznél i8510 Innov8 :) mert szép képernyője van! Inkább érintősen nézz filmet az nagyobb (vagy tudom ajánlani a Plazma TV-t :DD :C )

[ Szerkesztve ]

(#13057) rollo válasza Sly Bp. (#13056) üzenetére


rollo
tag

Erintosek kozul az arena az ami nagyon tetszik nekem,es annak dolby mobilja is van,alitolag nagyon jo mi nosegu a kepernyoje!

(#13058) Warek válasza rollo (#13045) üzenetére


Warek
tag

Át kell jönni magyarországra itt már 990 ft is lehet iPhone-t kapni. ;)

(#13059) rollo válasza Warek (#13058) üzenetére


rollo
tag

de ha abonamentet csinalsz csak akkor annyi nem??

(#13060) Warek válasza Tristis (#13055) üzenetére


Warek
tag

a 7" asus eee is jó filmnézésre és egy mobil áráért kapható

(#13061) Sly Bp. válasza rollo (#13057) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Arena nagyon szép nagyon gyönyörű képernyő nagyon jó hangzás (ezt csak próbálgattam 2 órán keresztül)! Amit a Warek mond nem hülyeség csak nem biztos hogy te is kapsz iPhone-t mert nem itt élsz!

[ Szerkesztve ]

(#13062) rollo válasza Sly Bp. (#13061) üzenetére


rollo
tag

Iphone van itt is de azt nem szeretem :D

(#13063) Sly Bp. válasza rollo (#13062) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Jaja mondtad :D De egy ezresért én megszeretném :D Na végül most hogy állsz melyik telót vennéd? :U

(#13064) Warek válasza Tristis (#13052) üzenetére


Warek
tag

ha nem hallgatjuk az utcán kihangosítva zenét (mert nem vagyunk suttyók) akkor minek hozzá hangfal? Otthon ugyanis a hifi, a pc és a házimozi is jobban szól mint ezek a telefonok.

(#13065) rollo válasza Sly Bp. (#13063) üzenetére


rollo
tag

Pfuuu hat meg mindig nehez dontenem.... :D , de vagy az arenat vagy az n85-ot :)) :DD

(#13066) Sly Bp. válasza Warek (#13064) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Na ez teljesen így van! :C :C :C :C :C :C :C :C :C

(#13067) Sly Bp. válasza rollo (#13065) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én az Arena-t venném! De az N85 is nagyon jó! Nem tudom inkább nem foglalok állást mert mind a kettő az egyik legjobb a maga műfajában!

(#13068) rollo válasza Sly Bp. (#13067) üzenetére


rollo
tag

Szolok ha vettem valamit,mert meg kell egy kis penzt gyujtsek :D el kelene adjak vmit de nem kapok vevot: van egy psp-m es egy n73-am elado:D

(#13069) Sly Bp. válasza rollo (#13068) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Add be a zaciba! :) Azért próbáld ki mind a két telót előtte valahol nem tudom nálatok mik vannak :D (Media Markt vagy nem tom)

(#13070) Tristis válasza Warek (#13064) üzenetére


Tristis
őstag

Passz.... Ezek szerint akkor suttyók vagyunk :DDD
Vagy esetleg valami építkezésre vagy ki a földre kapáláshoz... Tényleg fogggggggalmam sincs....

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13071) Sly Bp. válasza Tristis (#13070) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Warek csak tőled idézett! De amúgy egy építezésen nem nagyon hallani semmit :D (már ha csinálnak is valamit de az nálunk nem szokás)! Kapáláshoz... hát szerntem aki 5310-et vesz az nem sűrűn kapál :D én csak a nagymutert ismerem aki kapál de ő SMS-t se tud írni, pláne még a Retro slágereket hallgatni a telón :D Esetleg pecázáshoz de akkor meg nem jönnek a halak! :))

[ Szerkesztve ]

(#13072) rollo válasza Sly Bp. (#13069) üzenetére


rollo
tag

Nalunk van mediagalaxy,vodafone,orange,domo,flanco,germanos.....

(#13073) Sly Bp. válasza rollo (#13072) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Na akkor ki tudod próbálni pár helyen csak ne a DUMMY telefonokat nézd meg :D Igazit keress, ha nincs más megoldás vetesd ki a vitrinből :DD :K

[ Szerkesztve ]

(#13074) rollo válasza Sly Bp. (#13073) üzenetére


rollo
tag

ok :)

(#13075) Szabeszka válasza Nems (#13015) üzenetére


Szabeszka
aktív tag

Ha felteszed a legújabb szoftver, az már kezeli a dupla betűs neveket, egyébként meg a beépített nokia search is tud keresni dupla betűs nevekre. Szóval, ha csak ez a probléma a telefonnal, akkor sztem ne add el.

On the road again

(#13076) Nems


Nems
tag

Szabeszka: igazad van, csak beleszerettem ebbe a francos iPhone-ba. lehet hogy egy hét után könyörögnék, hogy valaki elvigye. De ahhoz előbb ki kell prószálni.
kellemes hétvégét, minden GURUNAK, üdv a

a lelkes amatőr

(#13077) Sly Bp. válasza Nems (#13076) üzenetére


Sly Bp.
addikt

iPhone-t megvenni és megszeretni! 99% hogy tetszeni fog!

(#13078) rollo válasza Sly Bp. (#13077) üzenetére


rollo
tag

Csak vannak olyan dolgok amik mas olcso teloban is benne vannak :( Pl.: nem videoz,nincs vaku,rossz minosegu a kepek amit csinal stb.stb.... :DDD

(#13079) Sly Bp. válasza rollo (#13078) üzenetére


Sly Bp.
addikt

De iPhone :D Ez életérzés :) Nagyon jó telefon remek az érzékelő benne nagyon jó a játékokhoz, zenéhez! Pl én sem fotózok egyszer sem nekem nem hiányzott belőle! Szerintem vannak ezzel még néhányan! :C

(#13080) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Strapabíró telefon kellene kerékpározáshoz, ami egyben jó MP3 lejátszó.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13081) Sly Bp. válasza Jim Tonic (#13080) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia 5500 Nagyon jó telefon jól bírja! Vagy most van ez a Samsung B2100 De az 5500 szerintem jobb telefon!

(#13082) Warek válasza Sly Bp. (#13081) üzenetére


Warek
tag

Klassz ez a 5500. Nem tudjátok árulják még újban. Mert gyári garisat szeretnék, mert mindnek feljött a billentyűzete.

(#13083) Sly Bp. válasza Warek (#13082) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Sajnos már nem gyártják és újban nem lehet kapni! Csak használtan van de abból is nagyon kevés egy jót kifogni pedig csoda! :K

(#13084) Sly Bp. válasza Warek (#13082) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Talán itt lehet rendelni! Nokia 5500 Hívd fel őket hátha szereznek neked! :K

(#13085) Jim Tonic válasza Sly Bp. (#13081) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Sonim XP3 Quest. Ez kell nekem. [link]
Egy órát bírja a víz alatt.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13086) Sly Bp. válasza Jim Tonic (#13085) üzenetére


Sly Bp.
addikt

1. Ez nem zenél neked az tuti :U
2. Azt nem mondtad hogy vizibicikliznél :DD
3. Túl van árazva :K

(#13087) Warek válasza Jim Tonic (#13085) üzenetére


Warek
tag

Ennél még a b2100 is jobb xp3 or b2100

(#13088) del


del
csendes tag

Sziasztok!
Milyen mobilt tudnátok ajánlani 20 és 40e között? Elég tanácstalan vagyok, igazából még én sem tudom pontosan hogy mit szeretnék. :) Nagyjából ami fontos lenne: minőség, ár/érték arány, tudjak rajta zenét hallgatni, fényképeznék is vele ezt-azt alkalomadtán, és lehetőleg csúnya se legyen. Örülnék ha több tippet is írnátok, mert nem igazán vagyok képben mobil-fronton mostanság. :) Előre is köszönöm!

(#13089) Jim Tonic válasza Warek (#13087) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Ez nem az, amit én linkeltem.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13090) Szabeszka válasza del (#13088) üzenetére


Szabeszka
aktív tag

Nem írtad, hogy független telefont szeretnél vagy szolgáltatóit, ha szolgáltatóit, akkor melyiknél és még azt sem, hogy újat vagy használtat. Ezeket írjad meg, mert különben nem igen tudunk segíteni.
Zenetelefonnak Nokia 5310 vagy Samsung U800 (anyagminőségben is nagyon ott van), Nokia 6300 jól összerakott telefon, fényképezősnek Samsung D900i vagy SE C510. Ezek mind nagyon jó érték arányban vannak, megbízható jól összerakott telók, bár ezenkívül még egy csomó van.

On the road again

(#13091) Tristis válasza Jim Tonic (#13080) üzenetére


Tristis
őstag

Ki kell, hogy ábrándítsalak:) Neked nem telefonra van szükséged.
Sandisk Sansa Clip. Emellett meg válassz telefont. :D

Én fél évvel ezelőtt 9.600Ft-ért vettem az elektronikus világban ingyenes házhoz szállítással, garival mindennel együtt. Most nem elérhető a honlap, de szerintem ettől működik a dolog. Kérdezz utána. Felcsíptethető, TÖKÉLETES HANGZÁSA VAN (tényleg!!!) és még a fülese is egészen jó szól bejáratás után (az elején kicsit kevés a basszus, de ez természetes). Több színben is kapható, de a fekete az igazi ;-). 30gramm, bárhova fel lehet csíptetni, strapabíró és nagyon lehet szeretni!

(Ha nem érted a bolt nevét nyugottan kérdezz rá privátban, csak nem akartam most reklámozni.)

Jah és ha nem győzött meg a tanács itt egy link. Jah és itt egy soha nem látott tökéltes hangkép.

Egyébb tipp: SE W350i, Nokia 5130, 5310, de ezek nem strapásak igazán, talán az előző.

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13092) Tristis


Tristis
őstag

Jah és emellett meg tényleg ott a Samu 2100-as. Apunak már megvan és be is áztattam:D
Gondoltam, ha 3 napig visszavihetjük. Fél órát bírta víz alatt ez is :C

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13093) Ricardo válasza Tristis (#13092) üzenetére


Ricardo
félisten

"Gondoltam, ha 3 napig visszavihetjük. Fél órát bírta víz alatt ez is " :D

Csak akkor van szívás ha az esetlegesen beszuvárgó víz később fejti ki jótékony hatását.

(#13094) Sly Bp. válasza del (#13088) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Esetleg egy használt N95, U900, U800, Zenére 5700, 6290! :K

(#13095) Sly Bp. válasza Tristis (#13092) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Amúgy örült Apukád a telefon beáztatáshoz? Az is igaz hogy nehogy késöbb bepárásodjon a kijelzó alatt meg még ki tudja mi baja lehet! (egylevegősvel volt fél óra?) :C :C

(#13096) Quasi_modo válasza del (#13088) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ettől azért jobban be kellene határolni. Márka mindegy? Slide, vagy nem? Okostelefon, vagy nem? Stb.

valami

(#13097) del válasza Szabeszka (#13090) üzenetére


del
csendes tag

Kiegészítés: szolgáltatótól venném, mondjuk t-mobile, és új legyen. Ezek függvényében mi lenne a javaslat? :) Köszi az eddigi tippeket is.

(#13098) Sly Bp. válasza del (#13097) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát akkor nem sok marad ha Domino-ba veszed :) Nokia 5310, 6300, Samsung B2100, D900i, Sony-Ericsson W395 de ez nem egy nagy durranás! Ezek vannak de ha van arany vagy platina kártyád itt tudsz olcsón telefont venni: [link] :K

(#13099) del válasza Quasi_modo (#13096) üzenetére


del
csendes tag

Kiegészítés#2: Márka mindegy, nem vagyok elfogult. Az se baj ha csúsztatós, még nem volt olyanom, lehet tetszene. Okostelefon meg van egyáltalán 40e alatt?

(#13100) Sly Bp. válasza del (#13099) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vannak de használtban! N95, E51, E61, E61i...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.