Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13901) legiaap válasza SpeedR (#13899) üzenetére


legiaap
nagyúr

Használtan talán
Vagy újonnan valamelyik szolgáltatónál előfizuval

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#13902) brumesz válasza Sly Bp. (#13898) üzenetére


brumesz
aktív tag

az n96 nagyon nem érte meg a pénzét szerintem. botrányos az anyagminősége, és tulajdonképpen semmivel nem tud többet egy n95-nél(najó, van benne 16gb beépített memória, ez hasznos. de pl a dvb-t nem hasznos szerintem). tehát: nem vált be :D

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#13903) SpeedR válasza Sly Bp. (#13900) üzenetére


SpeedR
őstag

Sly Bp. , legiaap :
Akkor jól sejtettem, hogy újan esélytelen a dolog. E51, E65, W880i tetszik, és használtan nem is olyan drágák. Ezekről vélemény?
(Ami még nagyon tetszik még az a Samsung Omnia, de nem szívesen adok ki annyit egy telóért...)

[ Szerkesztve ]

(#13904) Sly Bp. válasza SpeedR (#13903) üzenetére


Sly Bp.
addikt

E51 nagyon jó telefon újonan 40 ezer! E65 már nem nagyon van újban! W880i meg nem Wi-Fi-s!

(#13905) SpeedR válasza Sly Bp. (#13904) üzenetére


SpeedR
őstag

Az E51 gyenge pontja, hogy csak 2 incses a kijelzője, egyébként tökéletes. A W880i azért tetszik, mert minőségi és olcsó. Cserébe tényleg nincs benne wifi. :(

(#13906) Sly Bp. válasza SpeedR (#13905) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nagy kijelzős Wi-fi-s telefon nem lesz 30-ért :) és ezeken a kicsiken szörnyű netezni!

(#13907) rollo válasza lexus88 (#13895) üzenetére


rollo
tag

En az n79-et vennem :DDD

(#13908) lexus88 válasza rollo (#13907) üzenetére


lexus88
tag

Én is Nokiában gondolkodtam, de ez az Apple sem lehet rossz... :) Főleg, ha vennék hozzá egy dokkolót... :D Mert én igazából telefonálnék egy telefonnal, de azt sokat, meg mail, net, zene, SMS és pdf... Mindkettő tudja ezeket (n79, iPhone), de az iPhone-t nem lehet szétszedni, az N79-nek meg kicsivel kevesebbet bírja az akksija... Lehet hogy az 5800 lenne a kompromisszumos megoldás! XD

(#13909) Sly Bp. válasza lexus88 (#13908) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az se rossz de az 5800 eléggé recsegős minőség!

(#13910) farki001 válasza lexus88 (#13908) üzenetére


farki001
csendes tag

Hát Nokia szervizben dolgozom, nem akarok magam ellen beszélni de az 5800 - hát...
ha touch-s telefonban gondolkozol akkor Iphone vagy Samsung. Az N79 viszont nagyon korrekt kis teló, nem is beszélve arról hogy milyen királyság a hátlaphoz igazodó támék színe :D

(#13911) dirty.yakuza válasza SpeedR (#13905) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

A 3 közül biztosan az E51-et vinném! A W880 egy rakás szar mint sebesség mint hangzás tekintetében. A két colos LCD valóban nem nagy én anno pl ezen intéztem a céges levelezéseimet és semmi féle probléma nem akadt vele...de egy hosszabb olvasgatást nem igazán vállaltam volna be rajta.. :D

(#13912) dirty.yakuza válasza lexus88 (#13908) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Én egy kicsit megcáfolnám az iPhone és az N79 közötti készenléti idő témát. Volt egy pár iPhone-om és használtam N79-et is.
Sajnos a szifonok aksijai között elég nagy a szórás.. találkoztam olyan újal ami 1 és olyannal is ami simán ment 4 napig azonos használati körülmények mellett.
Ha használtat veszel iPhone-t még nagyobb a rizikó.. :( .
És mennyi hozzá egy aku? Kb. egy fél N79 ára... :D

Az előbbi felsorolásodban láttam E71-et és E63-at is. Az E71 szerintem egy egész tökéletes mobil. Fektetett kijelző miatt már jobban alkalmas netezésre, jó az akkuja (saját tapasztalat) príma anyagminőség és mostanában az új ára sem vészes. Olcsóbb alternativája az E63 sem roszabb csak az anyaghasználat, GPS hiánya és kamera szintem..(..bár ha belegondolok akkor ez így sokkal roszabb.. :DD :DD )

Szóval bármennyire kecsegtető a szifon, ha mellényúlsz elég komoly pénzekbe kerülhet... :R

(#13913) SpeedR válasza dirty.yakuza (#13911) üzenetére


SpeedR
őstag

Én is az e51 felé hajlok. Azt mondod, hogy a W880i lassú? Miben nyilvánul ez meg? Hangzás annyira nem érdekel, kihangosítva nem hallgatnám.

(#13914) Sly Bp. válasza SpeedR (#13913) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A W880 nem egy kategória az E51-el eleve! Alapjában véve az E51 mindent tud amit a W880! Igaz drágább is de ha egyszer kell a Wi-fi akkor kell :)

[ Szerkesztve ]

(#13915) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

Ilyen telefont akarok venni, tudtok róla vmit?
SciPhone i9+++

(#13916) DaveNo1 válasza spyduck (#13915) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kínai csodának tűnik, szerintem gondold meg.. :D

You are not prepared.

(#13917) Vtwo válasza spyduck (#13915) üzenetére


Vtwo
senior tag

Felejtős kínai csoda.Alkatrész,javítás necces.
Ha valami gáz van vele Pekingbe mehetsz szervízbe(már ha van) :DDD

(#13918) rollo válasza spyduck (#13915) üzenetére


rollo
tag

Szerintem nem vedd meg! Kinai es hamar elromolhat ,es nem nagyon van amit ccsinalj vele. Ha erintost akarsz inkabb vegyel vmi "rendes" gyartotol. (olcsobbat) :DDD :K

(#13919) mrlujoak válasza spyduck (#13915) üzenetére


mrlujoak
veterán

iPhone replika kínai módra.
Ha mindenképp iPhone utánérzésű mobilt szeretnél, akkor ez a legolcsóbb megoldás.
Villantani vele még okés, de a rendes használata nem biztos, hogy alkalmas.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#13920) Sly Bp. válasza spyduck (#13915) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Sajnos nekem volt egy fél napig és bőven elég is volt belőle! Képzeld el életed legrosszabb telefonját és szorozd meg 10-el!

(#13921) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Azt látom, hogy mostanság jópáran érdeklődnek ezek a kínai csodák iránt. Hát, én is felmentem nézegetni ilyen moilokat, és szerintetek ezzel a mobillal hogy mutatnék? :D
Na jó, nem volt komoly a vásárlási szándék...

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#13922) rollo válasza mrlujoak (#13921) üzenetére


rollo
tag

Diszko mobil :Y Mikor el lennel menve valami komoly helyre es hivnanak es elkezdeni igy vilagitani.. a bor lesulne a kepedrol(en mar lattam olyan kinai mobilt hogy egyik felevel lehetett borotvalkozni :Y

[ Szerkesztve ]

(#13923) spyduck


spyduck
nagyúr

Holnap veszek telót az tuti. Mivel lement az LG KP500-nak és a Samsung S5230-nak az ára el kéne dönteni melyikt. Most olvasom a PH-s tesztet.
Vki tud vmi jó indokot melyiket és miért vegyem?

(#13924) papirzsepi válasza spyduck (#13923) üzenetére


papirzsepi
csendes tag

samsung sokkal jobban megéri mindkettőt próbáltam és végül én is a samu mellett kötöttem ki. sokkal jobb sztem kezelhetőbb egyszerűbb mint az lg (bár vannak gyermekbetegségei) de válassz kedved szerint megjegyzem a pannonban ajánlatos megvenni olcsó és jó (persze itt a samut említem) :)

(#13925) spyduck válasza papirzsepi (#13924) üzenetére


spyduck
nagyúr

vodafoneban veszem mert ott van előfizum.
Mik azok a gyermekbetegségek?

(#13926) papirzsepi válasza spyduck (#13925) üzenetére


papirzsepi
csendes tag

hát van neki egy pár pl. az ébresztőóra hiányosságai vagy a java feltelepíthetetlenség (kivéve pannonos készüléknél), de vhol gond van az ékezetes betűkkel is, illetve vki a zenelejátszó hiányosságaira is panaszkodott de sztem olvass utána a topikjában a samu hiányosságainak

(#13927) Sly Bp. válasza spyduck (#13925) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én még mondanék mind a 2-höz hibát! Nem jó az érintőképernyő! Ha egyszer gondol egyet akkor nem akar érzékelni egyszer meg egy pici érintésre ugrik! Recsegnek ropognak! Én mikor használtam féltem hogy betöröm a kijelzőt az ujjammal! Én egyiket sem venném mert egyik sem egy jó telefon az érintőt is meg lehet unni ám pár nap alatt és utánna szív az ember a rossz telóval! Ebben az árkategóriában sokkal jobb telefonok is vannak! :K

(#13928) 3k válasza Sly Bp. (#13927) üzenetére


3k
csendes tag

"Ebben az árkategóriában sokkal jobb telefonok is vannak!" Például? Én is 1 hét múlva vennék mobilt a vodánál A kat. előfizuval, max olyan 45-ért. Szerinted melyik éri meg legjobban? Igazából SE-t nem akarok, bármi más jöhet :)

(#13929) Sly Bp. válasza 3k (#13928) üzenetére


Sly Bp.
addikt

U800, D780, Motorola V8, V9, 6500, E51, LG KS20, Viewty hogy azért érintőset is mondjak! B2100, 6220c, E65, F400, G600! Hírteleb ennyi jobb telefont tudtam mondani de ha utánnanéznék biztos akad még 1-2!

(#13930) Tristis válasza Sly Bp. (#13929) üzenetére


Tristis
őstag

Egyébként én Vodánál ezt venném most ezzel a beszámítós témával.: Sony Ericsson K770i. Egy baja, hogy kicsit kicsi a kijelző de amúgy rendben van.

Ha mindenképpen kütyü kell azért ezen az árszínvonalon még ne várjatok kiforrott, jól működő készülékeket. Tapogatni lehet, de az is biztos, hogy egy idő után meg lehet unni. Persze nagyjából tudja amit kell, de sajnos tényleg vannak hibák. Ezek egy része bizonyára megoldódik az új szoftverekkel, de egy része nem. Nem azt jelenti, hogy olcsó húsnak híg a leve, de valahogy nem az igaziak ezek a telók még. Élettartamuk is sokkal kevesebb lesz szerintem. Ha dönteni kell én is a Samu mellett vagyok.

(bocs Sly nem neked akartam de így sikerült:D)

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13931) Sly Bp. válasza Tristis (#13930) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Semmi gond! K770-em nekem is volt igaz csak a kicsi kijelző a baja meg egy picit furik a gombjai! De egy 6220c nagyon olcsó mostanság és egy nagyon jó telefon én 40 ezer körül vagy azt vagy egy E51-et vennék nem ezeket az érintős csodákat :)

De ha nagyon olcsón akarsz jó telefont de tényleg nagyon olcsón akkor egyértelműen ott a Nokia 6131! :K

[ Szerkesztve ]

(#13932) rollo válasza spyduck (#13925) üzenetére


rollo
tag

Hat en eddig a samsung oldalan altam,de a hetvegen fogtam kezben a kp500-at es az is eleg jo,mivel samsungot nem babraltam,nem tudom biztosra modani hogy az lg jobb :)

(#13933) tom-mz/x


tom-mz/x
csendes tag

Segítséget kérek!!!!!

Üdv mindenkinek.

Szeretnék egy olyan készüléket, ami gyengén lefedett területen is stabilan működik.
Sok készüléket kipróbáltam az újabbak közül, de az öreg nokia 5110-es nyomába sem ért egyik sem.
Nincs szükségem semmi extrára, csak telefonálni szeretnék a telefonnal.
Az új készülékek "vételi" teljesítményéről sehol nem találok infót.
Szerintem csak a tapasztalat segít.
Ebben kérném a segítségetek.

(#13934) Sly Bp. válasza tom-mz/x (#13933) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én a Nokia 6310i-t ajánlanám! Még nagyon-nagyon elszórva lehet újat kapni 50-100 ezer között vagy ha veszel egy új Mercedes-t kapsz egyet ajándékba! De a legjobb ha 6-os sorozatban gondolkozol és abból is a régebbi típusokban! Nekem még a 6230i nagyon bevált mindenhol volt térerőm még a puszta közepén is de az nem egy 6310i mert annál olyan helyen is tudtam telefonálni ahol más telefon hálózatot keresett pedig már 4 éves volt a 6310i-m! Vagy vegyél műholdas telefont és akkor mehetsz a sivatag közepére is és felhívhatsz :)

[ Szerkesztve ]

(#13935) farki001 válasza mrlujoak (#13921) üzenetére


farki001
csendes tag

Volt szerencsém ehhez a hellokittis retenethet:D hát egy lánynak volt valahogy hozzá passzolt :D ,de amugy elég tréj egy jószág. De mit is várhatnánk a kitti és kína összefogásból.

(#13936) Sly Bp. válasza farki001 (#13935) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem az a telefon csak a szemetesnek passzol :)

(#13937) DAVID0000


DAVID0000
aktív tag

Sziasztok.
Szeretnék egy kis segítséget.
A közeljövőben új telót akarok venni de nem nagyon találtam eddig olyat ami megfelelne.
Olyan telót akarok amiben van: infra; bluetooth; memóriáját lehet bővíteni; és ami a legfontosabb lenne amiért telót akarok cserélni, hogy 2 sim kártyát tudjon kezelni.
Várom az ötleteket.

(#13938) Warek válasza DAVID0000 (#13937) üzenetére


Warek
tag

A Samsung D780 D880 D980 dual simes telefon memória bővíthetőséget és bluetooth is tudnak, infra már nincs a legtöbb mai telefonon így ezeken sem.

(#13939) DAVID0000 válasza Warek (#13938) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Hali.
Köszi, megnéztem a telókat amiket írtál. Talán az SGH-D880 ami még tetszik is.
Esetleg valami más márkában hasonló teló? (Én igazából nokiára gondoltam)

(#13940) Sly Bp. válasza DAVID0000 (#13939) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokiában nincs 2 sim-es! A d880-at ne vedd mert rettenetes a csúszkája! Nagyon nagyon hamar tönkre megy! D780 D980 csak amit én ajánlanék!

(#13941) Kickass válasza DAVID0000 (#13939) üzenetére


Kickass
őstag

vagy a Samsungok vannak vagy a kinai csodák (ezt szerintem senki nem ajánlja), vagy marad a két telefonos megoldás

(#13942) Sly Bp. válasza Kickass (#13941) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vagy veszel egy régebbi telefont pl 6310i 3310 6510 és veszel hozzá egy két sim-es hátlapot! De ez nagyon gáz megoldás :) nem is ajánlom csak van ilyen lehetőség! De a D780-at venném a helyedben mert az a legolcsóbb és a legjobb is!

[ Szerkesztve ]

(#13943) dirty.yakuza válasza Sly Bp. (#13942) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Két SIM-esben most a C5212 a tuti! Igaz hogy kisebb a kamera és a kijelző felbontása, de javitották a D780-D880 hibáit!
Úgy mint a 2. kártyahely gyengébb hangminősége.... :C

(#13944) dirty.yakuza válasza dirty.yakuza (#13943) üzenetére


dirty.yakuza
aktív tag

Ja és olcsóbb is, egy két helyen 38-40k körül... :Y

(#13945) Sly Bp. válasza dirty.yakuza (#13943) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nálam a C5212-nél volt egy nagy bibi! Néha nem látta az egyik kártyát hol ezt hol azt :( Lehet hogy egyéni hiba volt de a Samsung nem csinált semmi!

(#13946) balyiwick


balyiwick
csendes tag

Üdvözlet mindenkinek! Szeretnék vásárolni telefont és ebben kérnék segítséget.Olyan telefont keresek ami jó képeket és videókat készít valamint jó legyen zenelejátszás terén. Árban a végső határ 50.000FT környéke. Tudnátok segíteni? Eddig a Nokia 5630 a favoritom, nagyon kompakt készülék, de a kamerája azt úgy tudom nem a legjobb. Tényleg nem jó?

(#13947) DAVID0000 válasza Sly Bp. (#13940) üzenetére


DAVID0000
aktív tag

Hát akkor marad a D780 és a D980. Valószínüleg akkor ezek közül lesz valamelyik.
Kösz a segítséget.

(#13948) Kickass válasza balyiwick (#13946) üzenetére


Kickass
őstag

Samsung G600, Nokia 6500 Slide, SE K850
ha használt szóba jöhet akkor megcsiphetsz Nokia N82-t, vagy N95

(#13949) Tristis válasza tom-mz/x (#13933) üzenetére


Tristis
őstag

Nekem Nokia 3110c-om volt és bizony mindenhol minden telefonnak odavert térerőben. Pincében is nagyon jó lehetett vele telefonálni. Sőt.... Egy jó nagy elektromos kisülésekkel teli zivatarfelhő alatt is volt térerőm. Őt bátran tudom ajánlani, az újabb csodák viszont tényleg nem annyira emberesek.... :((

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13950) Tristis válasza balyiwick (#13946) üzenetére


Tristis
őstag

Samsung G600 az elérhető fényképészmester. Zenélni tud. Nem egy profi lejátszó, de ezt úgy is hiába mondom bárkinek is. Meg fog felelni szerintem az igényeidnek. Ha mások lennének az igényeid már 5 évvel ezelőtt is Cowon lejátszókkal rohangáltál volna zenét hallgatni. Ha életedben nem piszkáltál még szinte semmin EQ-t, akkor ajánlom a G600-ast! :K

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.