Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) linkoln001 válasza madarasz92 (#12350) üzenetére


linkoln001
tag

hát én azért NOKIA-t emelem ki, akárhogy is nézem. fotóba nem ő az első az tuti. de sztem sokkal jobb a többinél.

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?sfor_all=&sfor_exac=&sfor_some=&sfor_none=&suser=linkoln001&sival=&sctyid=&scmpid=&swanna=

(#12352) linkoln001 válasza legiaap (#12349) üzenetére


linkoln001
tag

volt már e90-em is, nem hiszem hogy annál nagyobb lehet:D :DD

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?sfor_all=&sfor_exac=&sfor_some=&sfor_none=&suser=linkoln001&sival=&sctyid=&scmpid=&swanna=

(#12354) Bordoi


Bordoi
őstag

Sly189 Ne erőltesd a függetlenítést légyszíves a fórumon.

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#12355) Mamuska válasza legiaap (#12347) üzenetére


Mamuska
őstag

Arenát lehúzták, hogy szar benne a böngésző. Szerintem egy használt touch pro. :K vagy omnia, de a pro ütősebb.

(#12356) kiir válasza e-korban (#12335) üzenetére


kiir
tag

Akkuidő-, térerő- és SAR-adatokhoz a connect.de honlapot tudom ajánlani. Itt böngészgethetsz, bár sajnos nem minden készüléket raknak ki az oldalra.
Üdv,
kiir

(#12357) PH-User


PH-User
addikt

Sziasztok! Jelenleg egy W810i mobilt nyúzok már 2 éve lassan. Kérdésem az lenne, hogy megérné-e nekem a csere egy Nokia 6220 mobiltelefonra? Kérhetnék egy részletes választ?
Mik az előnyei annak a telefonnak és mik a hátrányai (ha vannak)?
A választ előre is köszönöm. Üdv. :R

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#12358) Kickass válasza PH-User (#12357) üzenetére


Kickass
őstag

Kérdés h szükséged van e a nyilt op rendszer előnyeire, el tudod e visellni a rosszabb zeneminőséget, és h mennyire számít egy telefon összeszerelési minősége.

6220- Pro:
- vaku
- symbian fp2 service pack
- nem túl nagy, kompakt kialakitás

Kontra:
- nem tul acélos zeneminőség
- szintén gyenge anyagminőség
- wlan hiánya (ez persze nem mindenkinek gond :D)

a kamera nem tudom mennyit javult az esetleges ujabb szoftverekkel, de még mindig marad az örök kérdés, neked mire van szükséged

(#12359) pootytang


pootytang
tag

Sziasztok! Szerintetek melyik telefon éri meg jobban? egy Nokia 5800 vagy egy Lg Renoir...nagyjából egy árban vannak ...legalábbis a t-mobile-nál ! MI a véleményetek a 2 készülékről? Még egyiket sem fogtam a kezembe...szerintetek melyiket válasszam?

(#12360) Kickass válasza pootytang (#12359) üzenetére


Kickass
őstag

ha van lehetőséged próbáld ki mind2-t, melyiknek tetszik jobban a vezérlése ill. a menüje, melyiket tudod könnyebben kezelni, illetve azt kell eldöntened h kell a +gps ami a nokia javára szól

(#12361) attika89 válasza linkoln001 (#12348) üzenetére


attika89
senior tag

Helló!
Bátran merem ajánlani az INNOV ot. Én már használom egy ideje, de SEMMI problémám nincs vele. :)) Aki látta, eddig mindenkinek nagyon tetszett.
Zenében, fotóban szerintem nagyon jó, minőségét tekintve az N95-öt szétalázza.
Böngészésnél nagyon jó az "egér" (mikor másik teló van a kezemben mindig elkezdem simizni a navi gombot és csodálkozom, hogy nem reagál :DDD )
Abszolút nem bántam meg, bár majdnem elkapott a tacsszkrín mánia. De ha vennék is érintős telót, mindenképp megtartanám ezt is.
Annyi baja van talán, hogy nem minden program fut rajta (alapból), ami Nokiákon megy.
De legtöbbre van megoldás (van akinek már N-Gage is van rajta :D )

[ Szerkesztve ]

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#12362) tothm


tothm
őstag

5800-Omnia-Diamond-iPhone(2g)? Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#12363) attika89


attika89
senior tag

Hát úgy látom egyébként, hogy eléggé átmentünk a 'Milyen okostelefont vegyek?' témába :U

fountain pen is life | Samsung S22 Ultra | Hifiman Ananda Nano

(#12364) Kickass válasza tothm (#12362) üzenetére


Kickass
őstag

első generációs iphone-t én már nem vennék a helyedben, Dia-t szintén nem

5800 vagy Omnia, és az Omnia szerintem jobb, volt mindkettő (igaz 5800 csak kipróbálásra 1-2 napig) de az 5800 semmivel nem gyorsabb, az Omnia sokkal jobban testreszabható, az igo miatt teljes értékű navi, a képernyő mondjuk idegesítő napfényben alig látszik főleg amig le van zárva, a romfrissítésről elég sok rémhír kering de ha nem szokott gyakran áramszünet lenni a közeletekben és van usb 2.0-d esetleg van laptopod usb 2.0-val akkor az utasításokat követve semmi baj nem történhet

(#12365) ktomcat


ktomcat
senior tag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy 35 rugóért milyen telót vegyek? Szétcsúsztathatót szeretnék, lehetőleg kártyafüggetlent, de ha nem akkor pannonosat. Néztem a w580i-t, szerintem egész jó, vagy van valami jobb ötletetek?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#12366) Karma válasza ktomcat (#12365) üzenetére


Karma
félisten

6500 slide?

“All nothings are not equal.”

(#12367) PH-User válasza ktomcat (#12365) üzenetére


PH-User
addikt

W580i

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#12368) ktomcat válasza Karma (#12366) üzenetére


ktomcat
senior tag

Az miben tud többet mint a w580i? közben persze máris ugrok a google-ra, csak hátha valamit figyelmen kívül hagynék. :)

(#12369) ktomcat


ktomcat
senior tag

eddig 1-1 :D
mp4 lejátszóm van, úgyhogy nem mérvadó az h walkman teló, de attól függetlenül használnám a kihangosítóját néha a telónak :)

[ Szerkesztve ]

(#12370) Karma válasza ktomcat (#12368) üzenetére


Karma
félisten

Itt a tesztje, kiindulásnak jó szerintem :) Különbség pl. a 3G és a HSDPA, a 3.2 Mpixeles AF-es fényképező (persze a minősége tipikus Nokiás), TV-out, 2,5-es jack a fastport helyett, microSD, meg biztos van még más is, a SE telefont nem ismerem.
De az árból és a slide-ból erre asszociáltam azonnal.

“All nothings are not equal.”

(#12371) ktomcat válasza Karma (#12370) üzenetére


ktomcat
senior tag

Köszönöm szépen a segítséget, akkor most útra is indulok a neten hogy hol találok ilyet:) Gondolom újonnan nem lehet 35K ért megvenni v. igen?

(#12372) Karma válasza ktomcat (#12371) üzenetére


Karma
félisten

Hát én bevallom csak belepörgettem az aprókba, fogalmam sincs az új helyzetről :(

“All nothings are not equal.”

(#12373) ktomcat


ktomcat
senior tag

aprók között nézem énis, találtam pár hirdetést :) Köszönöm a segítséget!

(#12374) PH-User válasza Kickass (#12358) üzenetére


PH-User
addikt

Op. rendszeres telefont szeretnék már, rosszabb zeneminőség? A füles meg van a telóhoz :) (HPM-70) Összeszerelési minőség: Vigyázni szoktam a telóra. :K

Még egy kérdés. N95 8GB jobb telefon, mint ez :F

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#12375) Kickass válasza PH-User (#12374) üzenetére


Kickass
őstag

Ezerszer, csak ha nem ujat veszel akkor vigyázni kell a slide-al h ne legyen nagyon leharcolva, hiába nem fp2-es szerintem az öreg 8GB bőven odaveri a 6220C-t.

(#12376) PH-User válasza Kickass (#12375) üzenetére


PH-User
addikt

A kettő közül választhatnék. Mit tegyek? :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#12377) Kickass válasza PH-User (#12376) üzenetére


Kickass
őstag

Én az 8GB-t választanám, és nem csak azért mondom mert nekem is az van :D

(#12378) vergilx


vergilx
őstag

LG KU990 ről vélemény? :U
megjegyzés:n95 ből nem vennék 8Gb osat,lasabb mint a mem. karis ;)

(#12379) Karma válasza vergilx (#12378) üzenetére


Karma
félisten

A sima N95-nek csak 32 MB RAM-ja van :U Ha telefonáláson kívül másra is akarnád használni, jól jön az a +96 MB. Játékoknál meg főleg (enélkül nem megy pl. a Quake3), meg alapból is jobban össze van rakva a 8 gigás verzió.

“All nothings are not equal.”

(#12380) PH-User válasza Kickass (#12377) üzenetére


PH-User
addikt

Aha, értem. És miben erősebb az N95 8GB? El tudnád nekem mondani részletesen? (CPU,RAM stb.) KöSZi. :B

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#12381) Kickass válasza PH-User (#12380) üzenetére


Kickass
őstag

ami ugye a legegyértelműbb a belső memória és a kijelző nagysága, RAM asszem megegyezik, CPU-ban a 6220 jobb de szerintem a másik se lassu és a 6220ban ugye nincs 3D gyorsitás se n-gage(bár ezt lehet vhogy meg lehet 'buherálni'), szerintem a kamera is jobb igaz a 6220 vakus de nagyon zajos képeket csinál nem tudom ez mennyit változott a legfrissebb szoftokkal ezt a topikjában kellene megkérdezni
ja és 6220ban ugye csak 2,5 jack ami vagy nagyon behatárolja a választható fülesek számát vagy átalakitó kell
ja és nincs wifi a 6220ban

azt mondanám h az N95 8GB inkább multimédiás a 6220 meg talán inkább az üzleti vonal felé húz

(#12382) PH-User válasza Kickass (#12381) üzenetére


PH-User
addikt

Kösz a válaszokat, még gondolkodom. ;)

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#12383) Karma válasza Kickass (#12381) üzenetére


Karma
félisten

A CPU is megegyezik mindkettőben. Az N95 8GB jobb abból a szempontból, hogy FPU is van benne (nem csak a 3D gyorsítás hiányzik a 6220C-ből).

“All nothings are not equal.”

(#12384) Kickass válasza Karma (#12383) üzenetére


Kickass
őstag

igaz, sorry my bad

(#12385) Torry


Torry
addikt

Hi all!
Van itten 2 telefon:
Nokia 5310+valami hangszóró
Samsung U800
Nem igazán tudok választani. A Nokia jobban tetszik külsőre, de a Samsung jóval újabb telefon.Viszont a Nokiahoz 2 giga kártyát kapok, Samsunghoz ugye 1 giga belső van. Mindkettő ugye rendes jack dugós, szóval tudom használni a saját fülesemet. Igen fontos nekem a kijelző minősége. A kettő közül melyiknek jobb?

Előre is kösz!

(#12386) PH-User


PH-User
addikt

Kösz a válaszokat, N95 8GB veszek. :R

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#12387) AMD Power válasza Torry (#12385) üzenetére


AMD Power
titán

Az U800 az anyagminőségben jobb. De sok szól a 5310 mellett is. Több tartozék , 2 év gari , s40 menü nekem jobban bejön....

(#12388) Ricardo válasza Torry (#12385) üzenetére


Ricardo
félisten

Mindkét telefon ugyanolyan kijelző paraméterekkel rendelkezik, Kivéve hogy az 5310 nek nem 2-es hanem 2.1es a kijelzője). szerintem mielőtt megveszed kérd ki mindkettőt és hasonlítsd össze. Ami az U800 mellett szól az a fém ház. Az 5310 mellett meg a menü.

(#12389) -NOKIA- válasza Torry (#12385) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Pártatlanul egy szavazat az 5310-re. :D

(#12390) Uzmany


Uzmany
őstag

Sziasztok, navigációra(igo8) mely készülék jó az Omnián kivül?
Köszönöm előre is.

® visions created with passion

(#12391) Tristis


Tristis
őstag

Sziasztok!

Szeretnék telefont cserélni, mert eléggé vaskos Nokai 3110 classicom van most és csúnyán kilóg a szebből.

Szükséges paraméterek:
- Vékony legyen! Ebből persze következik, hogy kb. könnyű is lesz...
- kicsit komolyabb kamera jöhetne (nincs fényképezőgépem, nem is lesz azé :)), mondjuk 1,8Megapixel
- Akár lehetne rajta játszani is, de persze nem ez a legfontosabb.
- Kellemes gombok
- Csengőhang szólhat a hangfalán acélosan is akár (de a mai cuccok már nagyjából tudják ezt)
- sima külső, csak semmi flip meg csúszka

Ami nem szükséges:
- Nekem se 3g se 2.5g nem kell.
- Nem kell semmiféle adatátvitel sem, se wifi, se semmi hasonló
- Nem erről fogok ratyi módon zenét hallgatni, arra megvan a professzionális kütyüm.

No mit tudtok tanácsolni?! (T-mobile előfizus leszek, tehát ha lehet onnan)
Ár nincs behatárolva, de persze minél kevesebb. Nyugodtan adhattok tippet olcsóbb kategóriából is, hátha megtetszik, csak annyi telefon van már, hogy nem tudom követni.
Ami megfelel az elvárásoknak az Nokia 5310 eddig, de nem nagyon akarok 20-at kiadni érte... Meglátjuk... Tippeket várok! Előre is köszi!

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12392) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Tristis:
Vedd meg részletre, vagy válaszd pl. az L700-at -bár utóbbi talán vastag lehet. :)

Uzmany:
Bármelyik PDA, akár beépített GPS-vevővel, akár külsővel Bluetooth-csatlakozáson keresztül.

Samsung Galaxy A54

(#12393) 14adam


14adam
addikt

Hali! Érdeklődni szeretnék, hogy milyen telót érdemes vennem , hogyha 30k értékben szeretnék, és vagy nokiát, vagy sony e-t... ? :U ;)

(#12394) -NOKIA- válasza 14adam (#12393) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Nokia E51 mindenképp.

(#12395) Ricardo válasza 14adam (#12393) üzenetére


Ricardo
félisten

Attól függ melyik kialakítás tetszik, és mik a fő szempontok.

[ Szerkesztve ]

(#12396) 14adam válasza Ricardo (#12395) üzenetére


14adam
addikt

elöny a csusztathatós.De mindegyik fajta teccik.Dizájnos legyen,nem nekem kéne,egy lánynak,szóval olyan nőies :)

(#12397) Ricardo válasza 14adam (#12396) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha nincs szükség okos telefonra és tetszik a csúszkás kialakítás, akkor szerintem az S500 jó választás lehet, elegáns darab.

Hagyományos kialakításúak közül jó ár/érték arányt képvisel a 6300, de annak az akkuját "szídják" a tulajok, hogy rövid üzemidőtprodukál.
Okostelefon esetén Nokia jön szóba, de itt nem sok csúszkás kütyü található ebben az árban. Kivéve ha belefér a használt is ;)

(#12398) Tristis válasza Tristis (#12391) üzenetére


Tristis
őstag

12391-es hsz-re szeretnék tippet kérni. (be is tolom mégegyszer, egyszerűbb így)

Ők maradtak:
- Nokia 5000 8.000 Ft
- Nokia 5310 20.000 Ft
- Sony W 880i 10.000 Ft
- Sony G 502 4.000 Ft

Szükséges paraméterek:
- Vékony legyen! Ebből persze következik, hogy kb. könnyű is lesz...
- kicsit komolyabb kamera jöhetne (nincs fényképezőgépem, nem is lesz azé :)), mondjuk 1,8Megapixel
- Akár lehetne rajta játszani is (közepesen fontos)
- Kellemes gombok
- Csengőhang szólhat a hangfalán acélosan is akár (de a mai cuccok már nagyjából tudják ezt)
- sima külső, csak semmi flip meg csúszka

Ami nem szükséges:
- Nekem se 3g se 2.5g nem kell.
- Nem kell semmiféle adatátvitel sem, se wifi, se semmi hasonló
- Nem erről fogok zenét hallgatni, arra megvan a professzionális kütyüm.

A bajság az, hogy 5310-es drága, annyit nem szeretnék adni érte. A Sony W880i gombjai töppedtek, a Nokia 5000-es elég butácska és akksija se túl jó..... maradna a Sony G 502, de az meg nagy ugye... Bármiféle ötlet, tipp, tanács amely eldöntheti? (((pl. W 880i strapabíró)))

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12399) <NewL>


<NewL>
addikt

helló

Húgomnak keresek wifis telefont 25K környékén. Elsősorban az aprókat nézegetem,új nem kell mert úgyis legatázza.:D
mit tudnátok ajánlani? E65-öt E51-et nézegettem az tetszik is neki esetleg valami más?

jöhet más márka is. +- pár ezer huf

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#12400) <NewL> válasza Tristis (#12398) üzenetére


<NewL>
addikt

a négy közül egyértelműen az ára is mutatja ,hogy az 5310 a legjobb.

ha még vékony és strapa,szép telefonokat szeretnél és nem számít ,hogy új vagy használt akkor Nokia 6300 , Samsung L700.

látom már ajánlották:)

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.