Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) Sly Bp. válasza cellpeti (#12750) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Próbálkozz egy Motorola V8 vagy V9-el nekem V8-am volt most adtam el és nagyon jó telefon csak ajánlani tudom!

(#12752) Warek


Warek
tag

Sziasztok! Egy olyan telefont szeretnék venni amibe van xhtml böngésző és wifi is. PDF-t lehessen olvasni vele. Nagyon jó lenne ha Nokia is lenne. 50k-ba gondolkodom. Mit ajánlotok?

[ Szerkesztve ]

(#12753) Sly Bp. válasza Warek (#12752) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát Warek... egy modernebb telefon lenne neked jó! pl egy E66, E71, (ezek inkább 60 tájt de jobb mint a többi) E61 E61i (Ezek régebbi típusok és már nem érdems őket venni) E63 is jó telefon csak nagyon műanyag :) meg számomra eléggé játéktelefon színekben kapható de nemsokára jön a fekete de már az is lehet hogy kapni és az egy jó választás lehet ha neked mindegy az anyagminőség! :K

Vagy esetleg egy Új E51 az Nokia garival 50 ezer! talán az lenne a legjobb választás ha mindenképp 50-nél maradsz! :R

[ Szerkesztve ]

(#12754) Des1gnR válasza Warek (#12752) üzenetére


Des1gnR
őstag

Én is az E66 -ot vagy az E65-öt mondanám :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#12755) iNfAntRy válasza Warek (#12752) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Nokia 6300i
Samsung i8510
(bár utóbbi drágább, kérdés hogy milyen konstrukcioval veszed)

[ Szerkesztve ]

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#12756) Sly Bp. válasza iNfAntRy (#12755) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az Innov8 az nem 50 körül van :) a 6300i-nél meg szerintem erősebbek az általam felsoroltak!

(#12757) iNfAntRy válasza Sly Bp. (#12756) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Jah, késöbb jutott eszembe hogy 100k :-], de elöfizetéssel olcsóbb. Most modositottam.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#12758) Warek válasza iNfAntRy (#12755) üzenetére


Warek
tag

Én kártya független konstrukcióban gondolkodom esetleg pannon előfizetéssel, mert lejárt a hűségnyilatkozatom.

(#12759) Sly Bp. válasza iNfAntRy (#12757) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Kapni előfizusan az Innov8-at? :Y

(#12760) Sly Bp. válasza Warek (#12758) üzenetére


Sly Bp.
addikt

E51-et függetlenbe 2 év nokia garival jó választás lehet mert a qwerty valakinek nem jó a csúszkát meg nem szereti de téged nem ismerlek :) De az E71 és az E66 a favorit csak azok 60 körül vannak! De ajánlom az Innov8-at nekem volt nagyon jó telefon csak drágácska! :)

(#12761) iNfAntRy válasza Warek (#12758) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Ha függetlenül veszed, akkor elég kicsi az esély hogy olyan telefont találj amely tudja a felsoroltakat. Talán a 6300i lenne a legmegfelelöbb.
Előfizetéssel már nézelödhetsz a többiek által felsorolt cuccok között(e51,e66,e71 stb)

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#12762) Sly Bp. válasza iNfAntRy (#12761) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az E51 és az E63 eléggé olcsóak :) és korrekt telefonok! :C

(#12763) iNfAntRy válasza Sly Bp. (#12760) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Szombathelyi vodafoneban multkor voltam, ha jól emlékszem volt kirakva egy példány 2éves hüséggel, de lehet hogy keverem egy másikkal(u900al, vagy i7110el.) Jövö héten ugyis megyek, majd megnézem.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#12764) Sly Bp. válasza iNfAntRy (#12763) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem ezt sehol nam kapni csak függetlenbe! :R

(#12765) Kickass válasza Warek (#12758) üzenetére


Kickass
őstag

függetlenül E63, E51 esetleg függetlenül még N80 kicsit vastag ugyan, vagy ha használt is jöhet akkor N95

(#12766) Ery


Ery
tag

Hi! Telefon vásárlása előtt állok és a nokia N85-t nézegettem.
Lenne 1 olyan kérdésem hogy esetleg tudtok-e még olyan telot javasolni ami tudja az FM-transmitter szerepét. Köszi

(#12767) Warek válasza Kickass (#12765) üzenetére


Warek
tag

N80-m már volt az túl nagy nekem. Az n95 lehet találni szerinted használtba h legyen rá garancia is? A garancia mindenképp fontos lenne egy ekkora értékű telefonnál.

(#12768) Kickass válasza Warek (#12767) üzenetére


Kickass
őstag

Bizos h fogsz találni még garanciást, nézz szét akár itt ph!-n az aprók között akár vaterán, vagy gsm boltok is biztos árulnak garis példányt jó áron.

1 - itt kérhetsz egy árat

2 - 3hó gari

vagy ami még közbe eszembe jutott az az N78 abból még van őven 1,5-2 év garis:K

[ Szerkesztve ]

(#12769) Sly Bp. válasza Warek (#12767) üzenetére


Sly Bp.
addikt

N80 az már nagyon nagyon kifutó azt semmiképpen sem ajánlon N95 korrekt csak általában mind idősebb 2 évnél és gari egyáltalán nincs már rájuk az Új N95 meg 70 ezer! De nem érdemes már venni! E sorozatban gondolkozz! :C Meg egy használt telefon ára helyett inkább újat vennék! De ahogy érzed! :K

[ Szerkesztve ]

(#12770) Sly Bp. válasza Kickass (#12768) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az N78 az isten csapása olyan szörnyű telefon :D Fröccsöntött műanyag használhatatlan gombokkal! :D 3 hó gari meg kevés mire tönkremegy a teló már nincs gari! 1 év gari alá ne add ha teheted! :K

(#12771) Sly Bp. válasza Ery (#12766) üzenetére


Sly Bp.
addikt

N85 jó telefon megveheted nyugdtan annál jobbat nem nagyon látni ha csak az Innov8-ra nem gondolok! Meg jó az i7110-es Samsung is! :K

(#12772) Kickass válasza Ery (#12766) üzenetére


Kickass
őstag

A legtöbb N szériás FP2-es Symbianos Nokia telefon tudja az fm transmitter funkciót (N78, N79, N85, N96) illetve a Samu i8510 és 7110 is.

(#12773) Zsuzscsino


Zsuzscsino
csendes tag

Sziasztok!

Samsung SGH-E570-em van(tipikus nőcis teló). Ami most éppen cserére szorul. Nagyon tetszik a Samsung L320. De sajna ezt még mindig nem lehet itthon kapni (legalábbis hivatalosan). :O
Nem is értem, miért nem hozták be, amikor kb. másfél éve van már?! :U

Amennyiben nem sikerül szereznem magyar nyelvűt, érdemes vennem angolt?
Milyen más hasonló telót ajánlotok? Nem feltétlenül gondolkodom Samsungban, felőlem LG is lehet. Nokiában nem láttam hasonló kategóriát.

Előre is köszönöm Mindenkinek a hozzászólást!

Pussz

(#12774) Sly Bp. válasza Zsuzscsino (#12773) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nézd meg őt szerintem ez is elégge Nőies!

http://mobilarena.hu/teszt/samsung_l310_burjanzik/noknek_szol.html

Ezt kapni itthon is Újonan 45 körül! :K

(#12775) Szabeszka válasza Zsuzscsino (#12773) üzenetére


Szabeszka
aktív tag

Itt találsz samsung l320-at.
Bár nem tudom, hogy mennyi pénzt szánsz rá, mert nem tűnik olcsónak.
Nokiából a 7-es szériát érdemes megnézni, ott vannak nőies telefonok (pl. 7373, 7510). LG-t nem ismerem. Remélem tudtam segíteni.

On the road again

(#12776) Zsuzscsino válasza Sly Bp. (#12774) üzenetére


Zsuzscsino
csendes tag

Köszi, ezt már néztem. Nem tetszik, mert nem olyan lekerekített-kagylós.

(#12777) Zsuzscsino válasza Szabeszka (#12775) üzenetére


Zsuzscsino
csendes tag

A honlapon nem derül ki, hogy magyar nyelvű-e a menüje (L320).
Nokia 7-es széria sajna nem jön be...

De azért köszönöm a tippeket! ;)

(#12778) Zsuzscsino


Zsuzscsino
csendes tag

Van Valakinek tapasztalata angol nyelvű menüre/szoftverre? Könnyű használni ill. kezelni? Ha később frissítem egy magyar nyelvűvel (már ha lesz rá), akkor nem lesz semmi "összeakadás", vagy nem okoz egyéb hibát?

(#12779) Sly Bp. válasza Zsuzscsino (#12778) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem még anna nagyon rég N80-am volt angol menüvel kijött rá a magyar minden ugyan ott maradt csak magyar feliratos lett! Az ikonok alapján többnyire ki lehet találni a dolgokat főleg hogy ez előtt is Samsungod volt!

[ Szerkesztve ]

(#12780) Tristis válasza Zsuzscsino (#12778) üzenetére


Tristis
őstag

Egyetértek. Nem egy komplikált dolog egy telefon menüje. 50-60 kifejezés az egész... Maximum netes beállítások bonyolultabbak egy kicsit de ott is a jelek adják magukat. Szerintem nyugodtan vállalj fel angol menüs készüléket. Egy készüléket alapvetően úgy is csak egyszer kell beállítani, utána már csak az ébresztőórát, meg a naptárt, meg az alkalmazásokat piszkálja az ember.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12781) csanee


csanee
tag

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni Tőletek! Telefont keresnék 20k huf környékén. Második telónak kellene, mindenképp új, vodás és feltöltőkártyás. Amiket kinéztem eddig:
- Samsung E200 új, függetlenül 19k, ehhez vennék külön sim-kártyát, ami asszem 1680 huf,
- Samsung C3050 voda, vitamax 20k.

Más telefon nem igazán tetszik és ennél több tudásra nincs szükségem. Az igazi kérdés az, hogy a függetlenséget érdemes-e feláldozni egy újabb kiadású telóért?:)
Illetve még az E200 mellett szól a jobb kijelző, és a hagyományos kialakítás (kevesebb hibalehetőség a slide-hoz képest).
Kérlek segítsetek a döntésben!

Köszi előre is! :)

(#12782) Sly Bp. válasza csanee (#12781) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én neked egy 6310i-t javasolnék igaz mind használt! E200 is elvileg jó telefon de tapasztalatom nincs vele! Ha nem kell független fölösleges azért pénzt áldozni! E200 jó választás szerintem! :K

(#12783) csanee válasza Sly Bp. (#12782) üzenetére


csanee
tag

Használtat semmiképp sem szeretnék venni.
Az E200-at még nem sikerült megtapiznom, a C3050-et viszont már igen, kellemes darab, jó a fogása. Jövőhéten venném, addig még meggondolom.
Köszönöm szépen a véleményed és a segítséged! :R

(#12784) Kickass válasza csanee (#12781) üzenetére


Kickass
őstag

simán C3050, jókis minőségi darab másodtelónak meg pláne tökély, slide-tól nem kell parázni jól össze van rakva, kijelzője ugyan gyengébb de bőven használható darab, meg legalább néz ki valahogy :D

(#12785) Sly Bp. válasza csanee (#12783) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A tesztet olvastad amit itt írtak?
http://mobilarena.hu/teszt/samsung_e200_igy_a_jo/bevezeto_csomagolas.html
Különösen ajánlottat kapott!
http://mobilarena.hu/teszt/samsung_c3050_gyorsitosav/bevezeto.html
A másik csak tetszettet azért az igazán hozzáértők szavát is vedd szerintem figyelembe ha tanácstalan vagy (E200 Zöldben nagyon tuti)! :K
Remélem úgy döntesz hogy nem bánod meg!
Szívesen segítek ha tudok ebben az esetben csak a Media Markt-os tapira meg a tesztekre hagyatkoztam! :))

(#12786) csanee válasza Sly Bp. (#12785) üzenetére


csanee
tag

Igen, többször átolvastam mindkét tesztet, de még tuti átolvasom párszor:) Az E200 zöld verziója akciós felénk, tetszik is nagyon:) Igazából a függetlenség és a kijelző minősége a kérdés, no meg az, hogy az E200 nem túl friss kiadású készülék. Ez nem tudom mennyire számít manapság. Még biztosan megtapizom majd a két telót, meg alszok rá egyet-kettőt.
Köszönöm a válaszod, és Kickass-nek is köszönöm a véleményét! :R

(#12787) Tristis válasza csanee (#12786) üzenetére


Tristis
őstag

Nem tudom volt-e már szétcsúsztathatós készüléked. Azokkal sokkal nehezebb mondjuk sms-t írni. Azért írok (látszólag) ilyen apró-cseprő dolgokról, mert a két készülék tudása igen hasonló.
A másik dolog, hogy az E200-as sokkal vékonyabb készülék, majdnem fele olyan vastag. Azzal ne törődj, hogy melyik mennyi idős konstrukció. A menü az egy mind a kettőben nagyságrendileg ugyanaz. A c3050-ben vannak témák, de szerintem ez az e200-ba is belekerült a szofverfrissítéssel (bár csak erős tipp, érdemes utána olvasni).

Én második telefonnak szívem szerint (márha a második azt jelenti, hogy akkor az a melós, koszos, túrázós a B2100-at javasolnám, de vodafone-nál drága sajnos.)

Csak felvetettem néhány ötletet. Érdemes lenne megfogdosnod mind a kettőt, ott derül csak ki az igazság:)

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12788) csanee válasza Tristis (#12787) üzenetére


csanee
tag

Hello!

Nem volt még slide-os telefonom, szóval lehet hogy furcsa lenne megszokni a pötyögést, bár elsősorban telefonálásra lenne. Az E200-ban nekem is a vékonysága tetszik, meg a hagyományos kialakítása. Mindenképp megfogdosom majd a jelölteket alaposan, meg utánanézek a B2100-nak is, mondjuk sokkal többet nem szeretnék költeni.
Esetleg a hangminőséggel (mármint beszélgetésnél) van tapasztalatod valamelyik telóval?

Köszi szépen a tanácsokat!!

Örülök, hogy ennyi segítőkész fórumtársat találtam itt ;)

(#12789) X Factor


X Factor
addikt

Samsung i900 vagy ultratouch?

Make things work

(#12790) Sly Bp. válasza X Factor (#12789) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én az UltraTouch-ra szavaznék mert még is újabb 8 megapixeles, jobb a kijelzője és mindent tud amit az Omnia csak többet :)!

(#12791) Kickass válasza Sly Bp. (#12790) üzenetére


Kickass
őstag

Ez így egyáltalán nem igaz az Ultratouch egy zárt op rendszeres feljavitott TouchWiz felületű érintő/klasszikus gombos kombó, se gps vevő se Wlan, a 8megapixel szép és jó semmivel nem csinál jobb képeket amit egy átlag mobil tud pláne látva h mekkora is az az optika, tipikus mókusvakítás

X Factor: attól függ mire van szükséged a widgeteken és az érintőkijelzőn kivül teljesen más kategória a két telefon

az Omnia egy sokkal telefonszerűbb PDA, windows mobile 6.1-es nyitott op rendszerrel, rengeteg funkcióval, testreszabhatósággal, egy autós töltővel és tartóval az igo-nak köszönhetően egy teljes értékű navigáció, a kamera se rossz már az ujabb romokkal, és adatátviteli szempontból is teljes a repertoár (HSDPA, WLAN meg ami kell), teljes érintős modell napfényben egy kicsit gyengén teljesítő képernyővel
az UltraTouch egy átlagos telefon szokatlan kettős megoldással (érintőkijelző+hagyományos gombsor), és a kamera mint említettem csak ámítás

[ Szerkesztve ]

(#12792) Sly Bp. válasza Kickass (#12791) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azt hallottam hogy az Omnia-ban alig lehet használni a gps-t mert a kijelzőn rosszul helyezi el csak 2-3 utcát látni (enyében nem volt GPS progi)! Én úgy emlékeztem az Ultra-ban is van Wlan! De megnéztem és tényleg nincs sajnos! Hát el kell döntened mire szeretnéd használni! A GPS még szerintem nem akkora érvégés a Wlan hiánya már inkább! Volt már Omniám, Ultra meg csak a kezembe egy fél órát és a kijelzője nagyon szép szebb mint az Omniáé! Kickass-sal egyetértek fölösleges rá a gombsor! Omniával annyi lehet a bajod hogy néha belassul és újra kell indítani!

[ Szerkesztve ]

(#12793) Zsuzscsino


Zsuzscsino
csendes tag

Ok, értem. Nincs semmi bajom az angol nyelvvel, úgyis van némi tudásom (középfokon kéne lassan átmennem). Csupán azokat a bizonyos műszaki szakkifejezéseket nem tudom. Van valahol erről valami szószedet (kb. 50 előforduló kifejezés amit írtatok)? Mert akkor megtanulom a legfontosabbakat, és a többit simán megszokom.

(#12794) Zsuzscsino


Zsuzscsino
csendes tag

Ajánlották az L320 helyett a Motorola U9 Jewelt. Mi a véleményetek erről a telóról?

Jól tudom, hogy ebből még csak 1-2 szín van?

(#12795) Kickass válasza Sly Bp. (#12792) üzenetére


Kickass
őstag

a kedves felhasználó akinek nem jelent meg rendesen valószínűleg nem legális igo-t próbált használni aminek a felbontása a normál 240x320as felbontáshoz van méretezve (mint tudjuk az omnia 240x400 un. WQVGA felbontású) és maradt neki egy alsó fekete csík illetve igy a kép is szétcsuszhatott, a rendes eredeti szoftot használva hidd el normálisan használható (fater 3,5-ös navija mellé téve nem volt sokkal kisebb a kijelző, 3,2"), lassulni csak akkor lassul ha fogy a belső memória de ez is könnyen orvosolható pár apró rendszertrükkel

(#12796) Sly Bp. válasza Kickass (#12795) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem tudom milyen volt neki gyári van nem gyári :) Ezt láttam nála hogy rossz!

(#12797) Sly Bp. válasza Zsuzscsino (#12794) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A V8 V9-et nézted már azok a legjobb motorolák és akad króm színben is ami szerintem passzol a nőkhöz is! U9-em volt nem volt jó mert nagyon ragadt a nyitó mechanika Jewelt-ről meg nincs információm!

(#12798) golax válasza Sly Bp. (#12734) üzenetére


golax
tag

Ez a P1-dolog nagyon elgondolkdtató.

köszönöm a válaszokat

marketinges operaénekes - Erősítő és hangfal gyártás: http://www.vegfok.hu

(#12799) Apollyon válasza golax (#12798) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Nekem P1i van és nagyon ajánlom, de szólok hogy egy kicsit lassú...
Szóval azért próbálgasd mielőtt megveszed

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#12800) Sly Bp. válasza Apollyon (#12799) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Tedd fel rá a legújabb softvert amit adnak a Sony-ban és nem lesz lassú (saját tapasztalat)!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.