Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

És tegyük hozzá: Nokiás létemre állítom, hogy van élet a Nokián túl is...
Mostanában spec nem ők hozzák az innovációt.

valami

(#13102) Sly Bp. válasza Quasi_modo (#13101) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ez igy van a Samsung már szerintem jobb telefonokat hoz ki! De 40 ezer alatt még nincs okos Samsung!

(#13103) del


del
csendes tag

Akkor egyelőre úgy néz ki hogy 5310 vagy 6300 vagy U800 lesz a nyerő előfizuval. Majd az ár alapján kitalálom, de azért még nézelődök. Köszönöm a segítséget mindenkinek!

(#13104) Szabeszka válasza del (#13099) üzenetére


Szabeszka
aktív tag

40-ért okostelefon a T-mobile-nál: Nokia 6220 Classic (jó fényképezővel, de az anyagminőség nem túl jó), Nokia 6650 (jó anyagminőség, de nem túl jó fényképező), Nokia E51 (jó anyagminőség, de nem túl jó fényképező). De mindegyik nagyon kiváló telefon.

On the road again

(#13105) Warek válasza del (#13103) üzenetére


Warek
tag

Előfizetéssel igen sok jó telefon van a t-nél LG Arena, Nokia E66, E71, N79, N95 8GB, Pixon, Omnia, Árlista

(#13106) Nems


Nems
tag

Skaccantók! most már vki válaszoljon erre a mai utolsó kérdésemre: hogyan viszem be a Nokia e66-ról az 1100 telefonszámomat az iPhonera?????
Egyesével bepötyögöm? Egy névhez tartozik 2-3 szám és mail cím is. Ettől tuti padlót fogok. Nem hiszem, hogy mindenki ezt eyesével pötyögte be. :-)
választ aggódva várom, köcce mindenkinek: én a :C

a lelkes amatőr

(#13107) Sly Bp. válasza Warek (#13105) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ezzel az előfizetéssel olcsó minden de a havidíj egy minimálbér :)

(#13108) Sly Bp. válasza Nems (#13106) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én már válaszoltam írtam privát üzenetet is stb! Válasz :)) Megoldás

[ Szerkesztve ]

(#13109) Tristis válasza Nems (#13106) üzenetére


Tristis
őstag

Te lelkes amatőr, te....
Miért itt teszed fel ezt a kérdést???? Ezen szerintem gondolkodj el, azután menj át egy olyan fórumra, ahol ilyen készülékkel rendelkező egyének vannak. Ők is feltették valahogy.... ugye-ugye... ;)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13110) Karma válasza Nems (#13106) üzenetére


Karma
félisten

E66 -> PC Suite -> Outlook Express-szel szinkronizálsz -> iTunes -> iPhone.

“All nothings are not equal.”

(#13111) Nems


Nems
tag

Látom Tristis barátomnál kivertem a biztit. Igazad van megyek oda ...
Csak jó volt azokkal levelezni, akik már sokat segítettek.
mindenkinek köszi a tanácsokat, üdv a:

Tri ugye nincs harag? :-) :C

a lelkes amatőr

(#13112) Nems


Nems
tag

K :C arma a Király.
Ennyire voltam kiváncsi. örök hálám a :

a lelkes amatőr

(#13113) Jim Tonic válasza Nems (#13112) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Jól elszórakoztatod magad? Elég unalmas. :F

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13114) rollo


rollo
tag

Az arenan van olyan mint a nokiakban szokott,hogy kijelolsz tobb file-ot egyszerre,hogy utana elkuldhesd ?

(#13115) Vardar


Vardar
tag

Sziasztok!
Én max 20.000-ért egy jó kamerával rendelkező, nem túl sérülékeny(de nem a legutóbbi törésteszt szintű:D) hosszú üzemidejű mobilt szeretnék. A márkákról annyit, hogy Nokián kívül bármi.

(#13116) Sly Bp. válasza Vardar (#13115) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Motorola V8, L700-as Samsung, SonyE K800i, Samsung D900i, Motorola K1! :K

(#13117) Warek válasza Vardar (#13115) üzenetére


Warek
tag

Samsung b2100 egész jó a L700 d900i ami samsung. A motorolák nagyon érzékenyek a karcra.

(#13118) rollo


rollo
tag

A nokia n73-nak mekkora a kijelzoje? (huvelyk-be) ,nekem ien telom van csak pontosan szeretnem tudni :D

(#13119) Quasi_modo válasza rollo (#13118) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

2.4"

valami

(#13120) lexus88


lexus88
tag

Sziasztok!

Kérdésem: Nokia 5800 vagy E71?
Legfontosabb az üzemidő, az hogy olvasson pdf fájlokat, kihangosítva jól szóljon, fényben is legyen olvasható a kijelző.
Tudom, hogy a két telefon más kategória, de mégsem tudok dönteni!
Az lenne a megoldás, hogy menjek be pl egy MM-be, és ott amelyik tetszik, az legyen?

(#13121) Sly Bp. válasza lexus88 (#13120) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Erre nem lehet válaszolni! Az E71 egy üzleti telefon az 5800 egy Zenetelefon! Kihangosítva az 5800 egyértelmű! Ha kell érintős akkor 5800 ha nem akkor E71-et vedd inkább! Jobb minőségű anyagokból van összerakva de nagyjából ugyan az a két telefon!

(#13122) Kickass válasza lexus88 (#13120) üzenetére


Kickass
őstag

- üzemidőben az E71 jobb
- pdf-et mindkettőn tudsz olvasni
- kihangositva az E71 se szól rosszul, köszönet a fémháznak :)
- kijelző mindkettőben olvasható

talán tényleg az a legokosabb h bemész vhova megtapizod megnyomkodod mindkettőt és amelyik szimpibb, ha nincs gondod az érintőfelülettel akkor lehet rabul ejt, a qwerty viszont sokkal használhatóbb és az E71 anyag és összeszerelési minősége is sokkal jobb

(#13123) rollo válasza lexus88 (#13120) üzenetére


rollo
tag

Haaaat en biztos ,hogy az 5800-ast vennem,mert ha qwerty billentyuzet kell akkor azon is megtalalod csak virtualisan,de szerintem az erdekesebb mert touch-os is :C

(#13124) Sly Bp. válasza rollo (#13123) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát valakit nem rejt rabul az érintő én se ájulok el tőle! Meg kell nézni és megszeretni! :) De ha nem kell qwerty akkor E66 :K De az E71 szerintem jobb döntés lenne :) De nem lehet megmondani! Kinek mi kell :) :K

(#13125) Vardar


Vardar
tag

Sony-Ericsson k550i?

(#13126) Sly Bp. válasza Vardar (#13125) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Régebben több darabom is volt de nagyon nem ajánlom! Nagyon kopik! A képe sem jó! Inkább egy K800! Ja és a billentyűzet is szörnyű :)!

(#13127) rollo válasza Sly Bp. (#13124) üzenetére


rollo
tag

nem csak a touchert ,de nagyobb az ekranja is,dehat na izlesek es pofonok :DD

(#13128) rollo


rollo
tag

Az omnia is olyan karcallo mint a renoir???

(#13129) Sly Bp. válasza rollo (#13128) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egyáltalán nem! Az is ott karcolódik ahol lehet! :K

(#13130) lexus88 válasza rollo (#13128) üzenetére


lexus88
tag

én nem tudtam róla, hogy a renoir karcálló.

(#13131) Sly Bp. válasza lexus88 (#13130) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem is az csak a színe miatt nem látni annyira! Mint a krómon meg a világos színeken! Bár a Renoir-on is van króm de lényegében sötét!

[ Szerkesztve ]

(#13132) rollo válasza Sly Bp. (#13131) üzenetére


rollo
tag

jajjj bocs arenat akartam irni :DDD :DDD :P

(#13133) Sly Bp. válasza rollo (#13132) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Arena nagyon stabilul van összerakva! Arena videója, hogy mennyire strapabíró! Szerintem eléggé meggyőző! :K

[ Szerkesztve ]

(#13134) rollo válasza Sly Bp. (#13133) üzenetére


rollo
tag

ezeket a mail-os viedokat en is lattam de itt aa renoir jobban birta

(#13135) rollo válasza rollo (#13134) üzenetére


rollo
tag

szerintetek az xpreia x1 mienre sikerult? mert szerintem nagyon sz*r lett :DDD

(#13136) Ricardo válasza rollo (#13135) üzenetére


Ricardo
félisten

Szerintem olvasd el a tesztet.

(#13137) Vardar válasza Sly Bp. (#13116) üzenetére


Vardar
tag

Ezek mind 20.000 fölött vannak. Nekem tényleg csak telefonálni, kamerázni, meg órának kell a mobil :D Semmilyen "új" kommunikációs rendszert (bluetooth, 3G és egyéb állatfajták) nem használok, gépre rátudjam tenni a képeket kábellel oszt jó napot. Szóval ha lehet 20.000 alatti jó kamerás, géppel összeköthető, nem Nokia mobil kellene.

(#13138) Szabeszka válasza Vardar (#13137) üzenetére


Szabeszka
aktív tag

Független vagy szolgáltatói telót akarsz?
Esetleg SE S302. Azért 20 ezerért nem kapsz jó kamerás telót. A Samsung D900i T-nél előfizuval 16 ezer és nagyon jó a kamerája, de amiket már írtak a többiek szolgáltatói kínálatban 20 ezer alatt vannak.

On the road again

(#13139) Shadov


Shadov
csendes tag

Szerintem E250-vent vegyél :K
Legalább is én azt vennék.

(#13140) Tristis válasza Vardar (#13137) üzenetére


Tristis
őstag

Ár/érték arányban Samsung L700.

Ha telefon kell 20k alatt akkor vegyed ezt: SE T280i, de ennek a kamerája is olyan, hogy azért nem ajánlottam ezt se. Az biztos, hogy az összesé hasonlóan szar:D Abban igazad van, hogy nokiát biztos ne vegyél olcsót a kamerája miatt...
SE-be S302-est véletlenül se! Samuba 2-3 ezerrel vannak olcsóbbak, de akkor már minek ugye... LG-be nincs ilyen készülék, motorolát meg hagyjuk. Vegyél használt telefont garanciával, ha jót akarsz magadnak 20 ezer forintért. :(

De a szolgáltatók között se nagyon találtam, annak meg nem sok értelme van, hogy ilyenbe azért vegyél szolgáltatónál (kártyásról beszélek) 2-3 ezressel olcsóbbért, hogy utána lekösd magad két évre valamelyik mellé.... Mondjuk szar az összes :DDD így mindegy melyiknél vagy. Marad a flotta.. én is kihajóztam.

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13141) Mamuska válasza Ricardo (#13136) üzenetére


Mamuska
őstag

Mintha érne is valamit az a teszt, van már jó pár gyors rom hozzá, amikkel nem lassabb mint a HTC készülékei, csak szét kell nézni xda-n. Akkor a legújabb R3A rom is gyors, mivel abban is megnövelték a pagepool méretét. A másik ami miatt lehúzták, az a paneles kezelőfelület, de ez egy winmobil, erre azt teszel fől amit akarsz. Annak a tesztnek most már semmilyen valóságalapja sincsen, néhányan jó lenne ha megfognátok egy frissített, vagy főzött x1-et, azt csodálkoznátok.

(#13142) Mamuska válasza Mamuska (#13141) üzenetére


Mamuska
őstag

Ezzel nem azt mondom, hogy mindenkinek való, érteni kell hozzá egy picit, meg meg kell fabrikálni oszt jó.

(#13143) Ricardo válasza Mamuska (#13141) üzenetére


Ricardo
félisten

Igazad van :K

de erre:
"szerintetek az xpreia x1 mienre sikerult? mert szerintem nagyon sz*r lett"
mit írjak :F

Amellett hogy ebben a formában baromság a kérdés, mivel 1000 feletti hsz van itt. Erre beesik egy Mi a véleményetek kérdéssel :W Mit kellett volna írnom? Talán ezt:
"szerinted eddig recepteket cseréltünk B@zze?"

Ez kb olyan mint ha bemennék egy frissen festett szobába és megkérdezném hogy szerinted milyen a színe, szerintem ccsúnya.

Összefoglalva: Hülye kérdésre hülye válasz.

[ Szerkesztve ]

(#13144) royal 5


royal 5
csendes tag

Én most szeretnék telefont venni.lehetőleg pannon-os,2megapixeles kamera,ne legyen benne rádió,bővíthető memória,mp3 lejátszás,max 30000ft legyen :F

(#13145) Mamuska válasza Ricardo (#13143) üzenetére


Mamuska
őstag

Azért írtam neked, mert téged ismerlek, és tudom, hogy lehet veled beszélgetni. Először egyébként azt hittem, hogy arra célzol, hogy az a teszt mérvadó a mai napig, ezért csípte a szemem. Máshol is leírtam, hogy orvosolták a hibákat, erre le SE fanoznak. :D Én az itteni teszteket már figyelembe sem veszem, a diamondom, is legalább annyira sz@r volt mint az x1, de az egyiket fölmagasztalják, a másikat meg lehúzzák a sárga földig, akkor, hogy is van ez? :F Így akkor, hogy higgyek az itteni teszteknek, ha én mást tapasztaltam?

(#13146) rollo válasza Ricardo (#13143) üzenetére


rollo
tag

en csak egy velemenyt akartam kerni :(( :(((

(#13147) Sly Bp. válasza Vardar (#13137) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ez mind 20 alatt van amit írtam használtaban! Vagy csak Új telefon érdekel? Mert azt nem mondtad!

(#13148) Warek válasza royal 5 (#13144) üzenetére


Warek
tag

Kártyás vagy előfizetéses pannon-t szeretnél?

(#13149) Sly Bp. válasza royal 5 (#13144) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A Pannon-nál ne vegyél telefont mert függetlenbe olcsóbb minden mint náluk!

(#13150) Sly Bp. válasza Mamuska (#13145) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az itteni tesztek csak iránymutatóak, egy másik ember véleménye én több olyan telefont is ajánlanék ami nem vagy csak egy tetszett pecsétet kapott! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.