Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) Ricardo válasza Sly Bp. (#13494) üzenetére


Ricardo
félisten

"A C905-től szabadulj meg leghamarabb aztán a pixon utánna az arena és az N95 8GB-ot hagyd a legvégére "

Szerintem meg ha egyik sem kell akkor hírdesse meg mindet és amelyiket viszik azt vigyék :U

Jópofa lenne, ha valaki megvenné az N95-öt és nem adná el mert megvan a Pixon, meg a C905. :))

Tudom nem konkrétan erre gondoltál, de ahogy mást is ezt is a piac dönti el. ;)

(#13502) Sly Bp. válasza Ricardo (#13501) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én egy sorrendet írtam hogy minnél hamarabb mit lenne jó eladni! De ha el akarja adni mind akkor mindet fel kell tenni! De azt hittem ez egyértelmű!

(#13503) gabóca82


gabóca82
csendes tag

Sziasztok!

Jártam itt a múlt héten Nokia N70-es problémával (nem jelzi ki az üzeneteket, hívásokat). Azóta nem voltam a fórumon és még nem olvastam vissza az összes reakciót. :| Mindjárt korrigálok.

Viszont most meg az a problémám, hogy : "A művelet végrehajtásához nincs elég memória. Előbb töröljön adatokat." - Ez oké: megtelt a készülék memóriája (nem a kártyáé). Én törölnék adatokat (sms-eket), ha hagyná... de ahogy rányomok az üzenetekre, egyből ezt írja ki... nem nyitja meg... Így hogy a fenébe töröljem, ha nem enged hozzáférni?! Ugyanez vonatkozik már a híváslistára is. Egyedül a videókat/képeket (azaz a galériát) engedi megnyitni, töröltem is onnan adatokat. De hiába...

Újraindítottam többször is, számítógépre is csatlakoztattam - de az sms-hez így sem enged hozzáférni (igaz, ez régen sem volt másképp).

Teljesen tönkretettem ezt a telefont, úgy érzem. :Y

Most már tervezek egy újat, de szeretnék azért pár adatot kimenekíteni a SIM kártyára (ha engedné). :)

(#13504) Warek válasza gabóca82 (#13503) üzenetére


Warek
tag

Tegyél fel egy nokia pc suit- ot és szinkronizáld össze a szg a telefonnal és akkor le tudsz menteni adatokat a szg-re.

(#13505) Sly Bp. válasza gabóca82 (#13503) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nincs biztonsági kóddal lezárva az a része a telónak?

(#13506) gabóca82 válasza Warek (#13504) üzenetére


gabóca82
csendes tag

Képeket, videókat le tudok menteni, csak az sms-eket nem.

Igazából most teljesen használhatatlan. Se a híváslistát nem tudom megnézni, se az sms-eket. Fagy örökké és ilyen memória figyelmeztetéseket ír ki.

És mostanában azt is csinálja, hogy telefonáláskor nem hallanak engem, csak én a másik felet. Ez is klassz. :) Ezért mondom, hogy totál tönkretettem, amin nem csodálkozom... leesett már/víz/pára/hideg/meleg/por... :) Most már csak azt szeretném, hogy SIM-re rakjak pár sms-t és adatot... és utána vegyek egyet, ami hasonló kaliberű (tipp?). Radiót, illetve videót/fényképezőt sokat használom a melóm során (ha nincs Canon).

(#13507) Sly Bp. válasza gabóca82 (#13506) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Próbáld meg amit Warek mondott ha nem jó akkor bukta van! És rakd ki az esőbe az N70-est büntetésből!

(#13508) gabóca82 válasza Sly Bp. (#13507) üzenetére


gabóca82
csendes tag

Rendben, az a progi fent van - azzal szoktam a képeket átmozgatni.

Nokia 5310 és E51? Rövid vélemény? :)

(#13509) Tristis válasza gabóca82 (#13508) üzenetére


Tristis
őstag

Remek
Remek
:D (rövidet kértél)

E 51 drágácska már a tudásához képest, ezért inkább N78. (Ez volt a kicsit bővebb.)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13510) Warek válasza gabóca82 (#13508) üzenetére


Warek
tag

Ezek a telefonok az N70 nem egy kategóriába esnek. Az 5310 egy belépőszintű zenés mobil elég olcsón. Az E51 pedig egy jól összerakott üzleti telefon, de nem multimédiás, se a zenelejátszás se a kamera nem veszi fel a versenyt az N szériás Nokiákkal.

Javaslatom vegyél egy N80 már elég jó áron kapni nekem 2 is volt elég jól bírták.

(#13511) Sly Bp. válasza gabóca82 (#13508) üzenetére


Sly Bp.
addikt

5310-es nem egy kategória az E51-el! E51 és N78 közül is E51 Mert az sokkal minőségibb cucc nem ropog a kezedben mint a friss hó! Ha zene telefon kell akkor 5700, 6500 Slide... E51-et ajánlom nyugodtan!

(#13512) gabóca82


gabóca82
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. Elkeserít ez a ****. Szinkronizálást itt nem engedi, a másik géppel (Vista) még nem is mertem próbálkozni. :D

Ha van még egyéb ötlet (szgép nélküli megoldással), akkor azt megköszönném. :)

(#13513) Kickass válasza gabóca82 (#13512) üzenetére


Kickass
őstag

Még mindig rossz topikban vagy

Azonnali (mobilos) kérdések órája --> ezen a linken található topikban folytasd a kérdezgetést a telefonos problémáddal kapcsolatban

[ Szerkesztve ]

(#13514) gabóca82 válasza Kickass (#13513) üzenetére


gabóca82
csendes tag

Oh, bocsánat. Ez volt szimpatikus.

(#13515) werszomjas


werszomjas
őstag

Sziasztok.

Telefont szeretnek venni, de valami okosat :)

Amiket tudni kene:
- Word doc fileok megnyitasa
- PDF megnyitas
- jó fényképező, sok mpixel
- a képek közötti GYORS lapozgatás, ne kelljen már 10masodpercet varni míg egyik képről a másikra vált :((
- nagy kijelző
- memórikártya bővítés
- nem baj ha zenelejátszás terén is toppon van :)

Akad ilyen telefon? :)
jöhet több típus is :R

[ Szerkesztve ]

üdv

(#13516) Sly Bp. válasza werszomjas (#13515) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akad! Úgy hívják hogy Nokia N95 8GB! Ha a fényképező nem annyira kell akkor meg Nokia 5800 lesz a nyerő! :K

(#13517) Tristis válasza werszomjas (#13515) üzenetére


Tristis
őstag

Ha olcsón akarsz ilyesmit, főként a képek és a dokumentumok miatt LG KS20-at ajánlanék (asszem még beszerezhető). Itt ugye kompromisszumot kell vállalni a sok megapixellel, ami ugye nem is olyan fontos szerintem egy telefonnál.
Dokumentumokat ne olvass szerintem kisebb kijelzőn. Drágább készülékekből meg annyi van, mint égen a csillag.... azt hagy ne én mondjam meg.
Esetleg LG KF 700.

A két készüléket nem saját tapasztalataim alapján ajánlom, hanem, mert sok jót hallottam rólunk.

Szoftverszabadság azért komoly előny, és a symbianos telók elég tetű lassúak.... :C

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13518) Kickass válasza werszomjas (#13515) üzenetére


Kickass
őstag

szeva mester! :D

ha pénz nem számít akkor mondjuk Samsung Innov8, minőségibb mint a fentebb emlitett Nokiák

ha van limit akkor ird meg

[ Szerkesztve ]

(#13519) Tristis válasza Tristis (#13517) üzenetére


Tristis
őstag

Megjegyezném, hogyha kártyafüggetlenül kellene telefont vennem 50.000Ft körül és nem zavarna a telefon mérete és súlya (penge telefon mániás vagyok), akkor 1000%, hogy én is emellett a készülék mellett döntenék. :R

Mivel pénz kell házat építeni, a méret zavar ezért megelégedtem egy 3120c-kal... azt is használtan 15e-ért függetlenül. ;]

(Sorry az off miatt.)

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13520) werszomjas válasza Kickass (#13518) üzenetére


werszomjas
őstag

helló :DD
ez nekem drága, ennyit nem koltok telora :D

olyan 40körül gondoltam

köszi a tippeket Sly Bp. & Tristis
utána olvasgatok eme készülékeknek

üdv

(#13521) Sly Bp. válasza werszomjas (#13520) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor szerintem egyértelmű, hogy az E63 marad! Kamera nem jó de minden másban megfelel! Nekem sikerült vennem 40-ért egy újat! Szerintem te is találsz! Vagy esetleg egy E51 ami szintén egy jó telefon és újban 40 ezer! :K

[ Szerkesztve ]

(#13522) Kickass válasza werszomjas (#13520) üzenetére


Kickass
őstag

akkor a minőséget lejebb kell adni :D

Nokia vonalon találsz:
40-45 között sima N95, N78 ill. N82
vagy lentebb 6220 Classic

ezek nagyjából hozzák a szintet

Samu ill. SE vonalból most nem ugrik be semmi ami igy vagy ugy de az összes kritériumot teljesiti, többibe meg nem vagyok otthon :D

[ Szerkesztve ]

(#13523) werszomjas


werszomjas
őstag

huhh, valasztek az van booven :)

üdv

(#13524) hajni1987


hajni1987
csendes tag

Sziasztok
Lenne egy olyan kérdésem hogy Nokia N73 vagy Sony Ericsson K810i?
Légyszi segítsetek hogy melyiket érdemesebb megvenni
Előre is köszi

(#13525) Sly Bp. válasza hajni1987 (#13524) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én az N73-at ajánlom mert lehet rá programokat rakni játékokat meg mindent!

(#13526) Quasi_modo válasza hajni1987 (#13524) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Az egyik Symbian a másik zárt oprendszer. Csak kamerában azonos kategória. Mire van szükséged, azt kell eldöntened.

valami

(#13527) rollo válasza hajni1987 (#13524) üzenetére


rollo
tag

szia hajni en a nokia n73-at ajanlom,nekem ienem van es meg vagyok vele elegedve!

(#13528) Sly Bp. válasza rollo (#13527) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én is azt vennék mert jobb telefon :) Nagyjából ugyan azt tudják alapban de a Nokia a symbian miatt sokkal jobb!

(#13529) Tristis válasza hajni1987 (#13524) üzenetére


Tristis
őstag

Újabb voks az N73-ra. ;)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13530) hajni1987 válasza Tristis (#13529) üzenetére


hajni1987
csendes tag

köszi a segítséget várok még estig hogy valaki ír-e még valamit de szerintem a Nokia marad!:)

(#13531) Sipi16 válasza hajni1987 (#13524) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én azért is váltam meg a K810i-től mert a kamera védője nagyon mozgott már egy hetes korában is.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#13532) rollo


rollo
tag

A nokia 5800 ra lehet garmin-t vagy mas gps progit tenni? Vagy hasznalhato a sajat programja?

(#13533) kaller1 válasza hajni1987 (#13530) üzenetére


kaller1
veterán

Egy voks a k810i-re... :)

.::> <::.

(#13534) Vtwo válasza hajni1987 (#13524) üzenetére


Vtwo
senior tag

N73

(#13535) Olcsi válasza hajni1987 (#13524) üzenetére


Olcsi
senior tag

Még egy szavazat a k810-re! Stabil, egyszerű, semmi csicsa, viszont jó kamera! :K
Szerintem hétköznapi használatra nem jó a symbian... de ez csak magánvélemény.

[ Szerkesztve ]

(#13536) Warek válasza rollo (#13532) üzenetére


Warek
tag

Mivel a 5800 is s60-as lehet rá tenni Garmin-t, de a gyári navigáció is használható csak a térképeket le kell tölteni előbb.

Olcsi: Miért nem jó a symbian hétköznapi használatra? Tudnál érveket írni?

[ Szerkesztve ]

(#13537) Sly Bp. válasza rollo (#13532) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Igen lehet rá tenni bármilyen navit Garmin XT a legjobb!

Ne licitálgassatok az N73 vagy a K810-re ez nem a Vatera!

N73 vs. K810

[ Szerkesztve ]

(#13538) Warek válasza Sly Bp. (#13537) üzenetére


Warek
tag

Készítettem egy szavazást a kérdés eldöntésére, kérlek titeket ott szavazzatok és ne szemeteljük tele a fórumot.

Érveknek látom értelmét de n73 és k810-t tartalmazó üzeneteknek nem.

n73 vs. k810

[ Szerkesztve ]

(#13539) Olcsi válasza Warek (#13536) üzenetére


Olcsi
senior tag

Volt egy e50-em, ill. kis ideig használtam egy 6120 classic-ot.
Nekem csak az a problémám vele, hogy pl a javaknál és a témáknál szórakázni kell a tanúsítvánnyal, ami meglehetősen megnehezíti a használatot, ha mondjuk sűrűn cserélgeted a témákat. Vagy kinézel egy jó programot, egyszer sem biztos, hogy működni fog. Bizonytalan kicsit számomra az egész.
Háttérképet csak segédprogrammal lehet kitenni teljesképernyőre...
Szóval vannak ilyen apró, bosszantó dolgok, amik egy életre elvették a kedvemet a symbiantól.

Sly Bp.: nem licitálgat senki, csak meg szeretnénk könnyíteni az egyik kedves fórumtárs döntését, mivelhogy ez volt a kérés. Mindenki elmondja a véleményét pro és kontra. Ezért van ez a topik ugyebár! :U

[ Szerkesztve ]

(#13540) Sly Bp. válasza Olcsi (#13539) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerinted az vélemény, hogy beírok egy típust érvek nékül? :F :F :F

A symbian-ban is mindent pikk-pakk el lehet érni én az N95 8GB az 5800-án kb 3 mp alatt telepítettem a játékokat 100 téma volt rajta amit 2-3 másodperc alatt feldolgozott és használt! Jelenleg egy E63-at pakoltam csurig és pörget mindent! Csak jól kell tudni kezelni! Meg az összes Java progi tanusítványt kér ha nem hivatalos! Nokiák-ra a .sis kell azoknál nem kér semmit csak telepíti okosan! :K

[ Szerkesztve ]

(#13541) Warek válasza Olcsi (#13539) üzenetére


Warek
tag

A Java programok rendszertől függetlenül tanúsítványt igényelnek. A hivatalos oldalról beszerzett témáknál nincs probléma a tanúsítvánnyal.

A 6120c-n tényleg elég bizonytalan a rendszer de szerintem összefüggésbe lehet az alatta lévő hardware-rrel. (lassú processzor). A windows is instabil ha gyenge a hw konfiguráció

[ Szerkesztve ]

(#13542) Olcsi válasza Sly Bp. (#13540) üzenetére


Olcsi
senior tag

Szerintem azért vannak a modik, hogy majd szólnak ŐK, ha gáz van.
Akkor te nagyon ügyes vagy...spec. engem idegesített, hogy a nokiaprogramok.hu-ról sem lehetett letölteni működő témát csak kb 10 próbálkozás után. Lehet, hogy azóta könnyebb lett a dolog, mindenesetre én nem vennék. Kicsit felkapott dolognak tartom, mert szerintem semmivel sem könnyíti meg a dolgomat, mint egy hagyományos telefon. Max a tomtom az jó volt...de más se.

(#13543) Warek válasza Olcsi (#13542) üzenetére


Warek
tag

Én az AdobeReadert és a Quickoffice-t nagyon szeretem és azt eddig csak symbianos telefonban láttam.

A nokiaprogramok.hu nem a nokia magyarország hivatalos honlapja.

[ Szerkesztve ]

(#13544) Olcsi válasza Warek (#13543) üzenetére


Olcsi
senior tag

Akkor maradjunk annyiban, hogy én nem tudtam kihasználni, és nekem nem nyújtott olyan szintű többletszolgáltatást, hogy el tudjam viselni.
Én sose mondtam, hogy a nokiaprogramok.hu a nokia magyarország hivatalos honlapja. :F

(#13545) Sly Bp. válasza Olcsi (#13544) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Igen az a helyes megfogalmazás, hogy Te nem tudtad használni! Eleve ne egy E50-ből meg ne egy 6120c-ből induljunk ki hisz mind a két modell rossz és lassú, ez nem a symbian hibája hanem a telefoné! Te írtad, hogy a nokiaprogramok.hu-ról töltesz le, hozzá teszem illegálisan! Ha a hivatalos nokia oldalról töltögettél volna semmi baja nem lett volna a telefonjaidnak! Amúgy az is egy warez oldal! De ne off-olgassunk ennyit! Ezzel azt hiszem lezártuk a dolgot!

[ Szerkesztve ]

(#13546) Warek válasza Olcsi (#13544) üzenetére


Warek
tag

Lehet hogy nem egyértelműen fogalmaztam az is egy illegális oldal, aminek csak a nevében van köze a Nokiához.

Sly Bp. : OK befejeztük

[ Szerkesztve ]

(#13547) Tristis válasza Sly Bp. (#13540) üzenetére


Tristis
őstag

Sly te figyelj már ide! A lány kérdezte, hogy melyiket. Mindezt semmi értelmes kérdésfelvetés nélkül (amit én mindig is hiányolok), miszerint, hogy mire is kellene.
Eldöntendő kérdésre nem lehet nagyon másképp felelni csak így. Ha ezzel valami bajod van kérdezd meg orvosod vagy gyógyszerészedet.....

A tanács az tanács. Az meg magára vessen aki nem teszi fel részletezve a kérdését.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13548) Olcsi válasza Tristis (#13547) üzenetére


Olcsi
senior tag

Tristis: Van benne igazság! :C

Sly: hogy a francba ne az e50-ből induljak ki, ha olyanom volt??? Mindegy, hagyjuk...úgyis neked van igazad! Én csak azon pöccentem be, hogy mindenkit leoltottál, hogy nem vatera ez... azóta is hajtogatod az igazad! Én úgy érzem jól megválaszoltam a kérdést, bár abban tényleg igaza van Tristis kollégának, hogy nem lehet mihez viszonyítani a kérdésben. Mire akarja használni? Mi lenne a fontos neki? Stb. Mondhatnám azt is, hogy hülye kérdésre hülye válasz... De ennek ellenére én korrekt módon válaszoltam. Na pá!

(#13549) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Ne offoljátok tele a topikot, minden vélemény ami egy telefonról szól, legyen alátámasztva érvekkel!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13550) johni8000


johni8000
csendes tag

sok kérdés felmerül bennem amiatt hogy n95 vagy n95 8gb. ha csak a 8 gb a külömbség azt megoldom egy memóriakártyával és még így is féláron van.

laude

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.