Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) Mario88 válasza Sly Bp. (#13649) üzenetére


Mario88
tag

Videólejátszásnál (640x480) van jelentősége a 2 modell eltérő kijelző felbontásának?

[ Szerkesztve ]

(#13652) Sly Bp. válasza Mario88 (#13651) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Igen a jobb kijelzőn szebb a kép! De ha te veszel fel videót akkor semmi :)

(#13653) Tristis válasza Sly Bp. (#13629) üzenetére


Tristis
őstag

128*160-as kiejelzőre Amoled.... :B

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13654) Gebriel válasza k850 (#13646) üzenetére


Gebriel
veterán

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Érdekes aláírás... ;] Milyen telefonod is van? csak egy K850i :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13655) k850 válasza Gebriel (#13654) üzenetére


k850
addikt

Részvétem Gebriel! :R Látom, a logód alapján, hogy az elmeosztályról szalasztottak, csak ezért magyarázom el neked, hogy a buta ember nem sokat tud kezdeni az okostelefonjával, ebből következik, hogy számára nincs semmi tudás benne. Remélem, most már dereng valami, a szöveget egyben kell értelmezni. De, ha nem érted nincs semmi baj, nyugalom, csiga vér! :R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#13656) Gebriel válasza k850 (#13655) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem tudom mi összefüggés van a logom amit egyébként avatárnak hívnak és az elmeosztály között. Elárulhatnád :P


-Minden okostelefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Azért csak nem mindegy.. ;]
De, ha nem érted nincs semmi baj, nyugalom, csiga vér! ;]

[ Szerkesztve ]

(#13657) Tristis válasza Gebriel (#13656) üzenetére


Tristis
őstag

Srácok ezt ne itt már, hanem a gőzleeresztő helyen... Nem hiába hozták létre.
Egy kis lojalitást tanúsítsatok már egymás felé :(((

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13658) Tristis válasza Sly Bp. (#13652) üzenetére


Tristis
őstag

Jobb kijelző több fogyasztás és lassúbb működés is amúgy:)
Csak a mihez tartás végett írtam. Attól függ, hogy megéri-e a jobb kijelző, hogy megfelelő akksi és proci van-e mellékelve. Amúgy természetesen sokat számít és érdemes a fő szempontok közé sorolni!

bocs Sly nem neked szántam, csak megint hulla vagyok:)

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13659) Tristis


Tristis
őstag

Unom magam, ezért most ajánló lesz csak úgy:) A cél az átlag magyar, tehát akinek nincs pénze. Nézzük a kínálatot!

Tmobile:
- előfizuba: SE T700 és Samsung B2100, Samsung L700
- kártyásba: Samsung B2100, fiataloknak SE C3050

Pannon:
- előfizetés: Samsung S5230, SE T280i, Samsung L700
- kártyás: akkor már inkább független. Nesze neked árpolitika.... :((

Vadafone:
- előfizetésnél főleg az osztható vodafone fixet ajánlom és hozzá: Samsung L700, Sony Ericsson K770i (egy igazi régivágású SE.. több ilyen kéne)
- kártyás: akkor inkább független. Nesze neked árpolitika.... :((

Itt az ajánlás. Abszolút részre hajló, és olyan készülékek vannak benne, amelyek nem csak ár/érték arányban jók, hanem általánosságban tartósak is és könnyen kezelhetőek. Itt-ott bele tudtam csempészni egy kis luxust.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13660) lexus88


lexus88
tag

Sziasztok!
Szeretném az LG Secretem lecserélni!
Nokia jöhet szóba mindenképp.
N78, N79, E71 között gondolkodtam, de nem sikerült döntenem.
Kamera, zene nem olyan lényeges. Csak az aksija bírja min. 2 napig (napi 1-2 óra telefonálással).
Köszi

(#13661) Sly Bp. válasza lexus88 (#13660) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha csak az akksi számít neked és még is jó telefont akarsz akkor Nokia E63 nálam nagyon jól bírja! Akár 4-5 napig is elmegy! A többi amit felsoroltál 2 nap de akkor annyit nem telefonálhatsz :)! De azok közül N79 és E71 között döntenék de az E63-at ajánlom a céljaidra!

[ Szerkesztve ]

(#13662) Olcsi válasza Tristis (#13659) üzenetére


Olcsi
senior tag

Jó ez az összefoglaló, én még az árakkal kiegészíteném a helyedben, így teljes lenne az ajánló. Persze, aki kíváncsi, nézzen utána... :)
Egyébként nekem a listából a k770 a top1, viszont szolgáltatótól nem vennék egyelőre telefont, max előfizetés meghosszabbítás céljából!

(#13663) AMD Power válasza lexus88 (#13660) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a 3 telefon elég eltérő.... Az N78 N79 , okos de szinte játéktelefon minőségű. Az E71... na az már telefon bár nekem nem tetszik a menüje.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13664) Sly Bp. válasza AMD Power (#13663) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az N78 tényleg nem valami jó de az N79 nagyon korrektül van összerakva igaz műanyag de nagyon korrekt, az E71 minősége is kiváló csak nála az a probléma hogy a fém csillogós részek az elején nagyon karcolódnak! E63 minősége nagyon jó igaz mindene műanyag, de nincs illesztési hiba, szoros minőségi összeszerelés, remek akksival!

[ Szerkesztve ]

(#13665) AMD Power válasza Sly Bp. (#13664) üzenetére


AMD Power
titán

Az N78 az botrányos szerintem is...:) Nekem ez E71-el még egy bajom van. A qwerty bill-t nem nekem találták ki.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13666) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

hát most mindkét samsungom haldoklik
úgyhogy jó lenne egy új
mindenképp valami samsung finom,nőis okos..ész csuszkás
középárba
mit tudtok ajánlani?

(#13667) kaller1 válasza Borify Péter (#13666) üzenetére


kaller1
veterán

U900? :U

.::> <::.

(#13668) AMD Power válasza Borify Péter (#13666) üzenetére


AMD Power
titán

F400 elég jó árban és nem is annyira butus...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13669) Sly Bp. válasza AMD Power (#13668) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Esetleg egy U800 Pink, U900 és az F400 de szerintem az a legjobb mert kiváló a csúszkája és a hangzása a külön lévő kis hangszóróknak köszönhetően! És fehérben eléggé nőis!

(#13670) AMD Power válasza Sly Bp. (#13669) üzenetére


AMD Power
titán

És nagyon jó árban van már az F400. Nálunk 35K-ért viszik nagyon...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13671) Tristis válasza Olcsi (#13662) üzenetére


Tristis
őstag

Megvallom én nem szeretem a Samsung menüket, de persze ettől függetlenül sok telefon van, ami ilyen és ajánlom. Aki szereti, vegye. Az én kedvencem ezek közül a T700-as, mert olyan kis takaros és fémes:)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13672) jeni válasza Sly Bp. (#13669) üzenetére


jeni
félisten

A Nokia E63 teljesítménye hova tehető,CPU?Gyorsabb mint egy E51?A telefonguru adatlapjából az derül ki,hogy rádió nélküli
Milyen azon nézni a divx filmeket?

A Samsung S5230 és a LG KP500 telcsin is nézhető szaggatás mentesen a filmek?

[ Szerkesztve ]

(#13673) AMD Power válasza jeni (#13672) üzenetére


AMD Power
titán

Ugyan az a ARM 11 369 MHz processzor van mind kettőben.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13674) Sly Bp. válasza jeni (#13672) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem tudom a pontos teljesíményét de pörög sosem egy fél pillanatra sem akad meg! Filmet nem nézek rajta csak 1 gyári ami volt és az szép volt rajta nagyon de nem egy N95 8Gb meg egy innov8 de szép! Én az általad felsorolt érintősek közül egyiket sem venném mert nem jók egyszerű divatkütyük meg érintősek és hanyat dőlnek a népek :) recsegnek ropognak halkak szerintem gagyik de nem hasonlítható össze az E szériás nokiákkal! 30 ezret megérnek de nem jók!

(#13675) ertz válasza AMD Power (#13670) üzenetére


ertz
aktív tag

Hol van 35Kért? Vagyis hol van az a nálunk? :D

(#13676) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

hát mindenféleképp feketét akarok

(#13677) rollo válasza lexus88 (#13660) üzenetére


rollo
tag

En az N79-et vennem,nagyon tetszik a kinezete,es sokat is tud :K

(#13678) lexus88 válasza rollo (#13677) üzenetére


lexus88
tag

Nem tudjátok véletlenül, hogy az N79-ben van-e olyan funkció, mint a 6220c-ben, e 51, e63, e71, n78, n85 stb..., hogy villog rajta egy LED, ha nem fogadott hívás van? Kár lenne, ha ezen bukna el az n97... :D

(#13679) Sly Bp. válasza lexus88 (#13678) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Most N79 vagy N97?

(#13680) lexus88 válasza Sly Bp. (#13679) üzenetére


lexus88
tag

n79, bocs a végén elírtam.

(#13681) Sly Bp. válasza lexus88 (#13680) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát brutálisan egyszerű beállítod hogy percenként pittyenjen és rezegjen :D A figyelmeztetéseknél lehet!

(#13682) lexus88 válasza Sly Bp. (#13681) üzenetére


lexus88
tag

Lehet, hogy perverz vagyok, de inkább villogjon! :)
Szóval az n79 nem tud ilyet?
Az n78 annyira borzasztó? Vagy inkább megéri azt a pár ezer forinttal többet az n79? Esetleg tudsz ajánlani vmi jobbat?

(#13683) Sly Bp. válasza lexus88 (#13682) üzenetére


Sly Bp.
addikt

N78-nak a minősége szörnyű! Inkább N79! Nem tud szerintem simpla villogást de ezt tedd fel az N79-es topic-ban! Aminek az akksija kimondottan jó az az E63! Annak a legjobb a középkategóriában és szerintem a tudása és a minősége is kielégítő!

(#13684) lexus88 válasza Sly Bp. (#13683) üzenetére


lexus88
tag

köszi! :)

(#13685) PuMa_


PuMa_
tag

Sziasztok!
A véleményetek érdekelne, illetve, hogy melyiket választanátok az alábbi telefonok közül. Előre is köszönöm :R Ezekben gondolkozom:
-Samsung i900
-Nokia 5800
-Nokia N78
-Nokia N81 8GB
Ezekben gondolkozok, nálam csak ez a kettő márka jöhet szóba. A két érintőképernyősre csak használtan futná, ha ez számít :) Szívem szerint N78 lenne, de sok rosszat hallottam az N szériás Nokiákról, nem tudom ezekből mennyi igaz, nem volt még. Sógornőm óv az érintőképernyőtől, bátyám meg az N szériától... Tanácstalan vagyok, előre is köszönöm!
PuMa

Gondolkozz globálisan - cselekedj lokálisan

(#13686) mate0217 válasza PuMa_ (#13685) üzenetére


mate0217
aktív tag

Én az N81 és a n78-at ajánlanám :)

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#13687) PuMa_ válasza mate0217 (#13686) üzenetére


PuMa_
tag

Végre valaki aki nem szólja le az N78-at :) Szerintem igen jól sikerült és az én ujjaimnak kifejezetten kényelmes a gombsor, lehet bennem van a hiba :D Na még megvárok 1-2 negaítv kritikát is,de a szívem ahhoz húz.

Gondolkozz globálisan - cselekedj lokálisan

(#13688) Szabeszka válasza PuMa_ (#13685) üzenetére


Szabeszka
aktív tag

Az N szériás Nokiák nagyon jó telefonok, igazából az anyagminőség az ami miatt szidják őket.
Az 5800 sem rossz teló, de a szoftvere nem a legtökéletesebb, akit ismerek (és nálam is) elég gyakran előfordultak fagyások. A Samsungot nem ismerem.
Ha választani kell, akkor egyértelműen N78.

[ Szerkesztve ]

On the road again

(#13689) picur220 válasza PuMa_ (#13687) üzenetére


picur220
veterán

Ha kell a GPS, akkor N78 vagy 5800, ha sokat netezel, akkor 5800, zenére 5800, ha nem kell a GPS akkor N81 is jó, de én nem igazán csípem ezeket a beépített mem.egységeket, mert lassan kezeli őket a gép.
Egyértelműen az N78 tud a legtöbbet, aztán az 5800.
i900=omnia ha jól tudom. Na azt már csak a WinMo miatt nem venném.

[ Szerkesztve ]

(#13690) AMD Power válasza Borify Péter (#13676) üzenetére


AMD Power
titán

Nálunk csak a kék-szürke variáció van-volt.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13691) Tristis válasza PuMa_ (#13685) üzenetére


Tristis
őstag

Szerintem ebben a árkategóriában a Nokia N78-as készülék abszolút bestbuy. Nem is nagyon értem, hogy miért érdemes ennél drágább készüléket venni.... max. a kamera miatt egy N82-est, de azt is minek... Most arra, hogy tapogassunk-e telefont vagy ne, arra csak azt tudom mondani, hogy max. netezésre érdemes 3.5 col esetén... De annak kb. annyi értelme van, mint 2 colon hosszabb animációkat nézni. Lehet, hogy kicsit ripeg-ropog, de függetlenül 55 rongyért iszonyatosan jó ajánlat... Ha valamelyik nagyeszű szolgáltató berakná még a kínálatába is :U

Szerintem két telefon van, amit érdemes választani 50e+. LG KS20, Nokia N78
A többi készülék egyszerűen nem éri meg. Jó, most lehet techmániásnak lenni, meg lehet kütyüként kezelni a telefont, de.... szóval felesleges. Persze azt ne várd, hogy ezek a készülékek tökéletesek lesznek 55k körül de 93%-ban tényleg azok szvsz. :R

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#13692) AMD Power válasza Tristis (#13691) üzenetére


AMD Power
titán

Az LG KS20 tényleg nem rossz ár/érték arányú. Bár én nem szeretem a Win-t.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13693) Sly Bp. válasza PuMa_ (#13685) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én egyértelműen az 5800-át javaslom! Nekem ami volt sosem fagyott le pedig meg volt terhelve rendesen! (az összes felsorolt telefon volt már nekem és a tapasztalatokat mondom) N78-at a szörnyű anyagminősége miatt nem ajánlom! N81 8GB-nak nagyon rossz a csúszkája és egy picit recseg is a telefont! i900 jó telefon de ha nem kell a kamera akkor inkább 5800 mert remek a zene része rengeteg progi rámegy sok játék meg minden! Még esetleg használtban egy N95 8GB?

[ Szerkesztve ]

(#13694) Kickass válasza PuMa_ (#13685) üzenetére


Kickass
őstag

N78, ahogy irták ár érték arányban egyértelműen, jó vétel
mindig szidják az anyagminőség miatt és ajánlják helyette az 5800-át ami talán még rosszabb recsegős műanyag mint az N78, az enyémen csak a hátlap mocorog kicsit de egyáltalán nem vészes

I900 is jóvétel de csak akkor ha szeretsz foglalkozni a vassal :D windows mobile nem mindenkinek szimpatikus ráadásul foglalkozni kell vel de ha valaki kicsit ért hozzá akkor meghálálja, általában azok szidják akik nem értenek hozzá vagy egy készenkapott telót akarnak

(#13695) rollo válasza PuMa_ (#13687) üzenetére


rollo
tag

En is az 5800-ast ajanlom,ezek kozul szerintem ez a legjobb ;)

(#13696) Vtwo válasza PuMa_ (#13685) üzenetére


Vtwo
senior tag

Én az 5800 és az i900 közűl választanék.

(#13697) Rambi


Rambi
tag

sziasztok,
nekem igazából olyan telefon kellene,aminek gyors processzora van. legfőképp puskázásra kellene, így előnyös ha kicsi, vagyis a kijelző lehet nagy,de vékony legyen a tel. végül is annyi lenne a lényeg, hogy a powerpointot gondolkodás nélkül vetítse... eddig egy pda-n toltam,de idegesítő volt h minden harmadik diánál megáll gondolkodni.
tudnátok ajánlani valamit?

[ Szerkesztve ]

(#13698) littlelion21 válasza Rambi (#13697) üzenetére


littlelion21
addikt

micsoda igények.... :D

(#13699) rollo válasza Rambi (#13697) üzenetére


rollo
tag

A Samsung Omnia , nem lenne jo? :D

(#13700) Sly Bp. válasza Rambi (#13697) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ajánlanék neked: E51, E63, E66, E71, Én az iPhone-t használtam erre a célra kiraktam az asztalra és ugye 1 gombnyomással eltünik a kijelző és a tanárok 99%-a nem tudta hogy mi az! Matekba érintőképernyős számológép néven adtam el :) és beleírtam a képleteket! Az iPhone a legjobb erre a célra mert nem hasonlít telefonra! Bár ott csak a jegyzetekbe tudsz beleírni :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.