Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12801) Mamuska válasza Sly Bp. (#12800) üzenetére


Mamuska
őstag

Ez erős túlzás, épp ma volt a kezemben egy p1, és hát egy nokia e71-hez képest sehol sincs sebességben, meg hát tudásban is marha elavult hozzá képest. Még azt is meg merem kockáztatni, hogy az utóbbi 2 évben kiadott összes nokiákhoz képest lassú.

(#12802) Sly Bp. válasza Mamuska (#12801) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem egy E71-et ne egy P1-hez hasonlítsunk! Nem egy kategória! :) P1 nem mai csirke és a mostani árát megéri kb fele az E71 de azt alá írom én is nyugodt szívvel hogy sokkal jobb telefon az E71 :)!

(#12803) Tristis


Tristis
őstag

Nokia 3120c, 6300, 5310-et összehasonlítva mit gondoltok, melyik mellett mi szólt?

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12804) Sly Bp. válasza Tristis (#12803) üzenetére


Sly Bp.
addikt

3120 az a 6300 műanyag kiadása! Az 5310 pedig felzenésítve egy 6300! Mind a 3 telefon ugyan az! Mire kellene ha zenélni 5310 ha cask úgy akkor a 6300 mert az fémházas 3120 mellett semmi érvem! :K

(#12805) Tristis válasza Sly Bp. (#12804) üzenetére


Tristis
őstag

3120 Tetszik nagyon, mert vakuja is van és amúgy pedig mindent tud baromi stabilan. 6300 nem lesz az biztos, mert aksi. Ebből is a 3120 talán a legjobb. A baj vele, hogy annál a rohadt T-mobájknál ez a készülék sincs (mint szinte semmi sem). Ami ellene van max az a vastagsága. Ebben jobb az 5310. Mondjuk a fogása nagyon jó lehet, és gondolom a billentyűje is.
Megjegyzem most éppen 3110-est nyúzok így klassz lenne pont így váltani ;-)
Zenét nem hallgatok telefonon, kamera a fontos meg a vékonyság, illetve a jó üzemidő és a jó gombok. Ebből a szempontból talán a 5310 is ugrik, mert a gombjai nem az igaziak. Már csak jó áron kell találni 3120-at, de vajon megéri-e ha nincs gari... ejj-ejj. Mondjuk venni 16-ért, amikor kapnék 2 év garival 5310-et.... agyalós dolog.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12806) Sly Bp. válasza Tristis (#12805) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Aha! Akkor egyértelműen a D900i-t javaslom! :K (ha nem minden áron nokia kell)

(#12807) aphra2 válasza Tristis (#12805) üzenetére


aphra2
aktív tag

Nálam is versenyzett a 6300, és a 3120c,.. volt a kezemben 3120c, háát..., nem tetszik a szine, legalább fekete volna, alul meg nagyon kerekitett.
a 6300-nál a gyengus aksi, meg a gombok nem tetszettek, de a fémház az nyerő.
Az ideális (számomra) egy fémházas, fekete, alul szögletesebb 3120c lenne :D .
Mivel ilyen nincs, ezért vettem egy szériahibás samsung s3310-est :DD ,
ami fémházas, szögletes, vékony,... viszont nem fekete :P

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#12808) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Döntöttem! 1,5 év után lecserélem szeretett K550i-m.
N78 mellett kötöttem ki,láttam a fullgsm.hu-n 50 ropiért adják...de nem is tudom,ez szerintetek nem túl kevés érte? Nem vernek át,vagy vmi? :(

/\/0zb3/27

(#12809) Sly Bp. válasza --Nozbert-- (#12808) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Lehet hogy tartozékok nélkül kerül annyiba! Ha még azt is kérsz hozzá meg garit akkor szép árat számláznak ki a legtöbb GSM ilyen! Hívd fel őket és kérdezd meg hogy teljsekörű garancia mennyi van rá (szoftver gariról beszél hogy az van rá kismilió hónap az ne érdekeljen csak a teljeskörű)! Aztán kérdezz rá hogy az összes gyári tartozéka megvan e! Ezek után kiderül a helyzet! :K

(#12810) Sipi16 válasza --Nozbert-- (#12808) üzenetére


Sipi16
senior tag

Lehet, hogy valami "0 perces" árat látsz amitől még új lehet a telefon, de lehet, hogy nem ide szánták. (Ismerős vett telefonboltból így telefont és csak annyi volt vele, nem európába szánták. Minden tartozék megvolt a töltőn volt egy átalakító, magyar menü...) Ilyenkor megesik, hogy a garanciát csak ott a boltban tudod érvényesíteni és nem a nokia szervízekben. Van olyan bolt is ahol a hivatalos nokia szervízbe adnak garit.

Konkrétan melyik boltról lenne szó?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#12811) Tristis válasza aphra2 (#12807) üzenetére


Tristis
őstag

Olyan készüléket nem vásárolok, amire nem tudok java alkalmazásokat feltenni. Ez biztos. Ezért sem azt vettem, amit te. Pedig azt akartam. 3120c van feketében is. Használtam 16 körül megtalálom. Lekerekítettsége jó lesz, én meg a gombjait is szeretni fogom, hiszen nagyon hasonló a 3110c-hez. A ház is jó lesz, mert tudom pontosan, hogy mit bír egy ilyen ház:)

Sly Bp. Nekem nem kell szétcsúszós telefon, ahol nem tudok értelmesen a gombokhoz odaférni... Köszönöm, kihagyom. Kamerája jó lenne, de nem annyira létszükség, viszont a vaku az alkalmassá teszi a sötét fotózást, ezért is jó a 3120c.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12812) bleró válasza Tristis (#12811) üzenetére


bleró
tag

A három teló közül a 3120c a legjobb.ilyen hozzászólásokra mint pl a "3120 az a 6300 műanyag kiadása! Az 5310 pedig felzenésítve egy 6300! mind három teló ugyan az" ne is figyelj,mert nem érdemes.Elöször is a 3120c ben van vaku,és vga videót rögzít.már ez a két külömbség is bőven elég lenne a választáshoz.másodszor az aksi is sokkal jobb a 3120c be,mint a 6300-ba.És a fotók minősége is jobb {nem csak sötétben},és gyorsabban is menti el a fotókat.Szóval a 6300-ban, csak a fémház a nyerő{már akinek fontos,nekem nem}minden másban jobb a 3120c.szerintem a 2 teló közti választás,tipikus példája annak,hogy van akinek a teló külseje,és van akinek a tudása számít jobban.az 5310 nél szintén azt tapasztaltam hogy a fotók mentése nagyon lassú.Én a 3120c venném a három közül,az tuti

(#12813) Chanel válasza bleró (#12812) üzenetére


Chanel
tag

így igaz.A 3120c nem a 6300 műanyag kiadása.szerintem a fesoroltakon kivűl,még a billentyűzete is jobb a 3120c-nek.nekem a 6300 jobban tetszik formára,de azonos áron biztos hogy a 3120c választanám

[ Szerkesztve ]

(#12814) Sly Bp. válasza Tristis (#12811) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azt nem írtad hogy nem kell csúszkás telefon :) Még talán egy N73 és egy 6500 Classic jöhetne szóba, talán még az 5700 de szerintem az neked nem tetszik :D! Ezek 20 körül vannak mind használtban (a vaterán van egy csomó)!

[ Szerkesztve ]

(#12815) Sly Bp. válasza bleró (#12812) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A telefonguru összehasonlítása na ezért mondtam hogy ugyan az a telefon! :K

http://telefonguru.hu/keszulekek/keszulek_osszehasonlitas.asp?left=Nokia_3120_
Classic&right=Nokia_6300

Próbáltam linkbe is tenni de úgy nem nyitja vissza így össze kell vágni! Bocsi :((

[ Szerkesztve ]

(#12816) Sipi16 válasza Sly Bp. (#12815) üzenetére


Sipi16
senior tag

Lehetetlenek pedig nem léteznek: [link]

A N73 nem öreg már egy kicsit? A egy dolog, hogy tele van vele a vatera, de azok már lassan 2 évesek nem?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#12817) Sly Bp. válasza Sipi16 (#12816) üzenetére


Sly Bp.
addikt

N73-ak még mindig jó telefonnak számítanak szerinem! Eléggé stabilak is nincs fagyás meg semmi! Használt telefont akart venni a kolega ezért írtam azt neki mert abba minden van ami neki kellhet! (Privibe megírod hogy kell linkelni?? Mert a linkre kattintottam bemásoltam és semmi) Köszi

(#12818) Sipi16 válasza Sly Bp. (#12817) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én sem azt mondtam, hogy rossz telefon. Hanem azt, hogy 2éves(ek) lehet(nek). És te is tudod, hogy nem nehéz elejteni egy telefont. És ha az illető egy szépet keres akkor belefuthat egy házcserés példányba ami lehet, hogy kicsit kemény életet élt előtte.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#12819) Sly Bp. válasza Sipi16 (#12818) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Teljesen igaz! De az a tapasztalatom hogy aki megőrzi a dobozt és a tartozékokat odaírja hogy a sarkai kopottak az egy korrekt eladó! :K Tudom én is hogy kb 2 évesek de sokkal fiatalabbat is találni! :R

(#12820) Tristis


Tristis
őstag

Köszönöm az értő hozzászólásokat! Megerősítettetek a döntésemben. Én is úgy gondolkodom, ahogy ti a készülék adottságairól (3120c). Vagy 5310-es (Épp most kaptam egyet kölcsön egy órára, jól megnyomkodom.) lesz 2 év garival 20-ért vagy független féléves 3120c mondjuk 17 körül függetlenül. Gari miatt még vacilálok. (Épp most kaptam egyet kölcsön egy órára, jól megnyomkodom.)
Lehet, hogy még ránézek erre a 6500-ra, mert penge kis telefon és én szeretném, ha vékony is lenne a műszer.

N73 szerintem túl nehéz és nagy is nekem.

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12821) Sly Bp. válasza Tristis (#12820) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor szerintem ezek közül amik maradtak a 6500 a legjobb, legújabb típus! (SZERINTEM) :R

(#12822) Tristis


Tristis
őstag

Hát... múltkor megfogdostam egypár samsung menüs telefont és azt kell mondanom, hogy a Nokia jobban eltalálta kezelhetőség szempontjából a dolgot. A szoftver fényévekkel jobb, mint a samsungok. SE-t nem találtam ebben a kategóriában sajnos, mert kifogyott a w880i a w890i meg drága az én pénztárcámnak (azért volt régen 100.000Ft-os Pda-m :DDD ) Szóval a cél a max. 20.000Ft volt Trééé előfizuval és a szempontok:

- vékony
- megfelelő képek
- nagy, szép kijelző
- logikus kezelhetőség
- jó billentyűzet
- 4-5 napos üzemidő
- telepíthető alkalmazások (kiesett: S3310 samu)

Nos a két első a Nokia 5310-es és a Nokia 3120c-es lett a részemről (illetve az SE w880i, de ő kifogyott).
(Esetleg még lehet ajánlani, de nem hiszem, hogy váltok).

A gyári két éves gari miatt lesz az 5310-es, hiszen meglepően jó képet készít félhomályban illetve meglepően jó zenei teljesítményt nyújt. Sajnálom, hogy ilyen csökevény a Trémobil kínálata, de nincs mit tenni.... (G502-est azért elvittem volna 4.000Ft-ért de már kifogyott).

Köszönöm mindenkinek a tanácsokat és a tippeket!

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12823) Apollyon válasza Sly Bp. (#12800) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Na ne mondd. :)
Annak idején megvétel után az volt az első hogy lecseréltem GW1-re. Úgy is lassú eléggé, főleg a walkman 3, ami egy zárt teló után elég látványosan csigább.
Még magyar sincs rajta hogy még gyorsabb legyen.. bár annyira nem feltűnő.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#12824) cellpeti


cellpeti
veterán

Szevasztok!

Van olyan alkalmazás telóra,hogy ebook olvasó? Melyik Nokia képernyője annyira nagy,hogy lehessen rajta olvasni? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12825) Warek válasza cellpeti (#12824) üzenetére


Warek
tag

Az ebookok nekem általában pdf-ben vannak, a symbiános nokiák képesek olvasni a pdf filokat. Nagy kijelző az N vagy E sorozatú nokiákon van.

(#12826) cellpeti válasza Warek (#12825) üzenetére


cellpeti
veterán

Értelek!

Esetleg LGbe tudtok valamit ajánlani megfizethető kategóriába?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12827) Ricardo válasza Tristis (#12822) üzenetére


Ricardo
félisten

A nagy kijelző + jó akku idő és max 20.000 egy érdekes vállalkozás :)

Kicsit többért ott a SE C510. Szerintem jó választás lehet.

(#12828) Sly Bp. válasza Apollyon (#12823) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azóta kijött már pár szoftver nekem kb 4 hónapja volt megvételnél a sony-ba 4 ezerért feltették a legújabb szoftvert és semmi baja sem volt! Nekem ne azzal védekezz hogy mi volt 2 éve azóta sok víz lefolyt a Dunán :( :)

[ Szerkesztve ]

(#12829) Sly Bp. válasza cellpeti (#12826) üzenetére


Sly Bp.
addikt

LG KS20-at nézd meg vagy maradnak a Nokiák ahogy Warek is javasolta az E és az N sorozat!

(#12830) bleró válasza Sly Bp. (#12815) üzenetére


bleró
tag

Hát igen,a telefon guru összehasonlítása egy kaki.már bocs.Világosan leírtam a külömbségeket.Ami egyébként a mobil aréna tesztjéből is kiderül.Ha ennek ellenére is az a véleményed hogy a 3120c a 6300 műanyag változata,nem értem miért adsz tanácsokat telefonvásárlási ügyekben.De a te dolgod

[ Szerkesztve ]

(#12831) Apollyon válasza Sly Bp. (#12828) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hát az szar lehet, én ingyen megcsináltam magamnak XS++-sel.
R6G04-es a legfrissebb hivatalos szoftver amit a SEUS rakott fel és azóta sincs újabb és nem is lesz, pláne hogy a UIQ fejlesztése leállt.

Hja és nem két éve volt hanem fél, de tökmindegy.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#12832) Tristis válasza bleró (#12830) üzenetére


Tristis
őstag

jó a nicked te csalafinta halász legény! :)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12833) Tristis válasza cellpeti (#12826) üzenetére


Tristis
őstag

ebook-ra én mást ajánlanék nem telefont. Egészen addig én is pöcsöltem ilyesmikkel még rá nem jöttem, hogy semmi értelme:) Konkrétan a 3.5 colos pda-n sem élvezhető annyira, nemhogy 2.1 meg 2.4 colon. Gondold meg jó párszor, hogy erre akarod-e használni a készülékedet. Próbálj ki elolvasni így, egy amúgy 3 A4-es oldalnyi szöveget és meggondolod szerintem magad. Csak tipp.

Ricardo: Használtba esetleg... újonnan nagyon sok az ára, de szerintem maradok a választásomnál. Meg új készülékekbe nem nagyon van használt....

[ Szerkesztve ]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#12834) Sly Bp. válasza Apollyon (#12831) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem tudom nálam nem akadt amit feltettek a sony-ba! Ennyi :)

(#12835) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok! Tudnátok nekem olyan telefont ajánlani, amely beszélgetés közben tudja rögzíteni mindkét fél hangját? Elsősorban irodai alkalmazásra kéne, max a kamerája legyen jó, zene, rádió nem érdekes de kékfog legyen benne és leheőleg óccsó legyen. Előre is köszi!

(#12836) Viktor0610 válasza T 1000 (#12835) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hirtelen a 6300 jutott eszembe.
Fontos, hogy jól hallható hangjelzést ad időnként.

Samsung Galaxy A54

(#12837) T 1000 válasza Viktor0610 (#12836) üzenetére


T 1000
aktív tag

És ez fel udja venni minkét fél hangját, p ha dumálok és bediktálnak egy címet, számot stb, ez nekem nagyon fontos lenne.

(#12838) Sly Bp. válasza T 1000 (#12837) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A telefonok többsége már tudja rögzíteni a beszélgetéseket ha nincs is feltüntetve! Szerintem az összes üzleti jellegű telefon tudja! :K

(#12839) Viktor0610 válasza T 1000 (#12837) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, mindkét fél hangját rögzíti.

Samsung Galaxy A54

(#12840) spyduck


spyduck
nagyúr

Sziasztok!

A SciPhone I68+ 3G Edition készülékről van vkinek vmi tapasztalata? Nagyon gagyi? Akksi hogy bírja?

(#12841) Sly Bp. válasza spyduck (#12840) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Itt van egy leírás hogy miket tud: [link]

Ha esetleg más iPhone clone kellene: [link]

Nekem volt a kezembe és használtam is egyszer egyet 2 napig az iPhonom mellett! Anyagminősége nagyon műanyag! Menü hasonló csak az érintője nagyon fura (a telefon egyik részén nagyon meg kell nyomni a lenti részen ahol a billzárat kell kivenni ott nagyon érzékeny) Eléggé halkan szól akku 2 nap mint az iPhone!

Szerintem nem a legjobb, használni lehet de nekem nem kellene mégegyszer :)

(Nekem valami HI-s volt nem SC-s a különbésget nem tudom)

(#12842) T 1000 válasza Viktor0610 (#12839) üzenetére


T 1000
aktív tag

És esetleg Samsungból is tudnál ajánlani?

(#12843) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Most kezdenék kitekintgetni másik mobilok felé! Tudnátok olyat mondani, ami van előfizetéssel a Pannonba. Én most sem akarok egy szint alá adni mert elég sok időre vennék telefont. Az Innov8 és a Renoir között gondolkodom. De egyiket se találtam Pannonos előfizetéssel :F Így meg elég kaki akkor. Mindkettő telefonról (ettől függetlenül) érdekelne hideg meleg. Igaz a két telefon egészen más(érintőkijelző - hagyományos) de nem baj. :B
De esetleg más is szóba jöhet nem ragaszkodok ennyire ezekhez. Csak tényleg eléggé előre veszek telefont! :)

[ Szerkesztve ]

(#12844) Sly Bp. válasza Atomgeszi (#12843) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Innov8 csak függetlenül van! Nekem volt egy és rettentően jó telefon! Szerintem a legjobb telefon amit kapni lehet! Nagyon jó minőségű fém ház, remek csuszka! Gyönyörű képet csinál és nagyon szépen erősen játszik le videókat ha teszel rá mert DivX-es! 8 megapixelesek közül is a legjobb! Eléggé jól szól kihangosítva! Egyszerűen semmi hibája sincs szerintem :D! Renoir nagyjából ugyan azt tudja csak gyengébb minőségben de ezt a tesztek is írják! Ha érintős kell renoir de ha hosszútávra veszel Akkor inkább Samsung!

(#12845) Warek válasza Atomgeszi (#12843) üzenetére


Warek
tag

Ma néztem a pannon listáját. Hát elég érdekes. A drágább készülékeket függetlenben olcsóbban kapni, az olcsóbbak meg nem jók hosszú távra (gondolok itt az anyag használatra és a technikai paraméterekre egyaránt).

(#12846) Quasi_modo válasza Sly Bp. (#12844) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Te miért adtad el az Innov8-at?

valami

(#12847) Sly Bp. válasza Quasi_modo (#12846) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mert 70-ért vettem és 95-ért el tudtam adni csak ennyi az indok :)

(#12848) Atomgeszi válasza Sly Bp. (#12844) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Elolvastam pár tesztet. Majdnem szerelmes vagyok! :B
Azért lett volna jó ha van Pannonnál mert van valamennyi kedvezmény meg részletre nekem egyszerűbb lett volna(még ha drágábban is jövök ki legvégén). Nem tom mit csináljak. :F

(#12849) Sly Bp. válasza Atomgeszi (#12848) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A pannonál előfizetéssel drágább a telefon mint függetlenbe! Vedd meg függetlenben az Innov8-at! :K

(#12850) Ricardo válasza Sly Bp. (#12849) üzenetére


Ricardo
félisten

"részletre nekem egyszerűbb lett volna(még ha drágábban is jövök ki legvégén)"

Gondolom ez lett volna a lényeg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.