Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu



Vagy legalább az ajánlott egerek listáját nézd át!
Forma összehasonlító oldalak: RTINGS, EloShapes
Gyakori fogások: Reddit
Hirdetni tilos a fórumban, használd a Hardveraprót!

Utoljára frissítve: 2021. 11. 25.
Amennyiben billentyűzetet keresel: Milyen billentyűzetet vegyek?
Egér / egérpad beárazás: PERIFÉRIA beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52601) SP!T


SP!T
addikt

Adott egy Logitech G400, amin nincs matrica. Paintben nem tűnik úgy, mintha lenne benne AS. A nyákon meg tudom nézni, van valami infó róla? Feleslegesen nem szedném le a talpakat róla, ha nem.. :)

There's a device that I've been using called a whoop.

(#52602) dobragab válasza SP!T (#52601) üzenetére


dobragab
addikt

OCN lista szerint:

G400 A3080E/S3095

Azaz elvileg a régiben A3080E van AS-sel, az újban S3095 AS nélkül. De nem merek rá fogadni.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#52603) TigerCat válasza TigerCat (#52587) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Probléma megoldva, egy másik gépen addig konfiguráltam a régi egeret a Synapse alkalmazásban, amíg ugyanazokat az értékeket nem kaptam, mint a gyárilag kalibrált egér esetén. Frankón müxik, halleluja!

Egyébként valahogy így néz ki:

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#52604) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

A Logi G700s kábelének a szigetelése gondolom meg van keményedve és hiába tároltam nagy ívben feltekerve mégis rögzült benne. Most használnám egy darabig így, de frankón ellenállása van a kábelnek, így ettől még az 1500 Ft-os a4tech egerem is jobb ilyen téren. Lehet ezzel bármit kezdeni?
Ebay-en nem igazán láttam rá megoldást, a gyári cserekábel árát meg nem akarom megfizetni. A micro USB miatt ugye lehet random madzag is, de ott meg a csatlakozót erő hatások miatt aggasztanak.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#52605) zzola válasza zzola (#52562) üzenetére


zzola
félisten

Üdv!

Ma megérkezett az Strix Claw, a szoftverében van egy kalibrációs rész, amikor ide-oda mozgatni kell az egeret, ez pontosan mi célt szolgál? Köszi!

(#52606) SP!T


SP!T
addikt

dobragab koszi. Logikus is csak idiota modon nem gondoltam at. :)

Nemsokara lesz ilyen kishazankban. :) Nem egy nagy cucc, de jo aron lesz ha minden jol megy. [link]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#52607) ReFleXx válasza SP!T (#52606) üzenetére


ReFleXx
addikt

azt irjak lézeres

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52608) Vanir válasza ReFleXx (#52607) üzenetére


Vanir
veterán

Akkor olvasd el még egyszer. :) A3050.

(#52609) #20655360 válasza SP!T (#52606) üzenetére


#20655360
törölt tag

Ezt az Asust se értem. Sima Asus, Strix, ROG. Van itt minden. :)
Kategorizálhatnák igazán. Asus legyen az irodai szar. Strix, az ál-gaming, lézeres szutykoknak, ROG meg a komolyabb holmiknak. :DDD

(#52610) Atii91


Atii91
tag

Sziasztok! Tegnap jött meg a Rival 300 egerem, de nem tudom firmware-t frissíteni, ezt írja pár perc után:
An error occurred that prevented the successful completion of the firmware update.

Ilyenkor mit tegyek?

Probléma megoldva, usb 3.0-ba dugtam az egeret és egyből jó :U

[ Szerkesztve ]

(#52611) ReFleXx válasza Vanir (#52608) üzenetére


ReFleXx
addikt

http://fullshop.sk/product/asus-mouse-gt200-laser-gaming-black--herna-laserova-drotova/1161949 itt irtak

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52612) phenomHUN válasza ReFleXx (#52611) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Sok bolt baromságot ír ki az egér adataira vonatkozóan. (Inkább a hangzásra mennek: lézeresre jobban ugranak a vérpistikék /egyelőre remélhetőleg/) :DDD

(#52613) ReFleXx válasza phenomHUN (#52612) üzenetére


ReFleXx
addikt

nem lehet hogy a vérpistik már boltot is nyitnak? ;]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52614) daehun


daehun
tag

Sziasztok, kicsit off, de mivel láthatóan nektek van tapasztalatotok ezzel, ezért itt kérdezem.

Ebayes ocral911 eladótól próbálkozom egy G302 és mellé egy tracking number megvételében. Azonban sehogysem sikerül kombinálni a két terméket egy vételbe (ami feltételezem létszükséglet ebben az esetben).

Van valakinek bármi ötlete hogyan kéne ezt, és elmayarázná azt lépéseiben? Vagy inkább hagyjam és vegyem csak az egeret? Ezen felül van bármi különbség aközött, ha ebay.comon vagy co.uk-n keresztül rendelem meg? Melyik az ajánlott?

A cuccok:
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#52615) ReFleXx válasza daehun (#52614) üzenetére


ReFleXx
addikt

Külön megveszed az egeret es a tracking numbert, majd irsz a joembernek hogy az egerhez vetted, de biztos levagja mit akarsz egyebkent is, mivel mast nem veszel. :D
Az eladó megbízható, szal nem kötelező tracking numbert kérni csak ha nagyon akarod.
Az is mindegy hogy .com vagy co.uk-n keresztul rendeled meg.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#52616) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Rokon kölöknek kellene vennem egeret (14 éves). Sokat játszik, de nem túl nagyok az igényei egér terén, jelenleg egy ilyen van neki: Urage illuminated.

Ebben az ársávban szeretnék neki venni "gamer" egeret. Tudom, itt olyan sok választék nincs, de mint a linkből kiderül,nem túl magas a mérce. Ebben is azt szereti,hogy világít ugye, mint a karácsonyva. Tehát nem lenne hátrány ha valami logo vagy szöveg, vagy mittudomén világítana neki az újon. Van valami arany középutas egér, ami visszafogottabban világít de ér is valamit a szenzora?

[ Szerkesztve ]

(#52617) Vanir válasza icecave (#52616) üzenetére


Vanir
veterán

Vegyél neki Ninox Aurora-t, aprón van most fent, ha minden igaz.

daehun: Biztos megér neked 12 rongyot egy G302? G303 szokott lenni ebben az ársávban aprón...

[ Szerkesztve ]

(#52618) w333


w333
félisten

Üdv srácok ... :)

Jelenleg egy ZALMAN ZM-M401R egeret nyúzok, előző is ugyan ilyen volt azzal bírtam 2 évig ... de ez az új gondolom újabb REV. nem az igazi, játékok közben főleg CS 1.6 néha remeg hogy már szédülök tőle, kicsit megemelem hogy arrébb rakjam az egérpadon és néha beremeg (előzővel nem volt ilyen gond) illetve a görgő is jobbra -barja lötyög (előző szintén nem lötyögött) na meg a kábele is sokkal vastagabb + keményebb ! :(

Na most a kérdésem az lenne hogy hasonló méretű egeret milyet vegyek ami jó lesz főleg FPS játékhoz, a keretem nagyon max. 10 ezer Ft köszi :R

Asus Rog Sica, Maurus, néztem eddig !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52619) TeebyKay válasza w333 (#52618) üzenetére


TeebyKay
őstag

Asus Rog Sica vagy Logitech G100s-t vennék.

(#52620) w333 válasza TeebyKay (#52619) üzenetére


w333
félisten

Köszi ... :R gondolom az Ajándék Pendrive miatt inkább az Asus ? :D

Nekem szimpatikusabb is ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52621) #20655360 válasza w333 (#52620) üzenetére


#20655360
törölt tag

Én az újabb, fehér változatot választanám. A honlap szerint a 2 verzióban más kapcsi van. Fekete 5mill click, fehér meg 20. Lehet van más apró módosítás is, ki tudja. :)

[ Szerkesztve ]

(#52622) TeebyKay válasza #20655360 (#52621) üzenetére


TeebyKay
őstag

A kapcsoló az lutri, majdnem mindegy melyiket veszi.

(#52623) #20655360 válasza TeebyKay (#52622) üzenetére


#20655360
törölt tag

Ok, csak furcsa h a 2 változatba mást tesznek. Elvileg csak a színnek kéne különböznie.

(#52624) w333 válasza #20655360 (#52621) üzenetére


w333
félisten

Fehér nem tetszik :B

(#52622) TeebyKay

Megrendeltem a feketét, készleten van úgy hogy megyek is érte ! :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52625) TeebyKay válasza #20655360 (#52623) üzenetére


TeebyKay
őstag

Simán lehet hogy egy másik tök hasonlót kapcsolót rendelnek hozzá, amire a gyártó 20millió klikket ír, és lehet hogy az 5 milliós két évig bírja a 20 milliós meg egy hónapig. Nem jelent semmit.

(#52626) #20655360 válasza TeebyKay (#52625) üzenetére


#20655360
törölt tag

Vágom, csak megemlítettem. Ha máshoz nem nyúltak az egérben, mindegy h melyik.

(#52627) w333


w333
félisten

Na ugye megvettem az egeret és azt tapasztalom hogy a szövet egérpadomon néha ugrál a kurzor, felnyomtam a Deceleration közép állásba és megszűnt az ugrálás, ez mégis micsoda ? valami egérlassítás vagy mi ? köszi :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52628) jaffa 2843 válasza w333 (#52627) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Milyen egér, milyen pad?

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#52629) w333 válasza jaffa 2843 (#52628) üzenetére


w333
félisten

Asus Rog Sica ... és egy ilyen szilikonos pad :R

Ezt főleg 99% akkor tapasztalom ha kicsi megemelem az egeret és odébb rakom, olyan mintha lemaradna és kb. 10 cm ugrik egyet ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52630) SP!T válasza w333 (#52629) üzenetére


SP!T
addikt

:U Rajtam kivul eddig senkinek sem tunt fel. :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#52631) Bowser


Bowser
aktív tag

Sziasztok!

Egy Microsoft/Razer Habu mennyit érhet? A teflontalpak újszerűek, a talpa újszerű teljesen. A tetején a Microsoft Logo van megkopva. Amikor bedugom tökéletesen működik, ha felemelem az asztaltól akkor elmegy a kék világítás és nem érzékel(mindenbizonnyal megtört a kábel). Köszönöm a válaszokat! :R

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#52632) jaffa 2843 válasza SP!T (#52630) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Csak a tiéd csinálja. Azért elég feltűnő lett volna ez. :D
Mindegyik Talenten és Raindropon tökéletes volt.

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#52633) TeebyKay válasza w333 (#52629) üzenetére


TeebyKay
őstag

Próbáld ki másik padon illetve pad nélkül használni és ha akkor is ugyanezt csinálja akkor az egér a hibás.

(#52634) Vanir válasza Bowser (#52631) üzenetére


Vanir
veterán

Honnan szerzel ilyeneket? :DDD

(#52635) jaffa 2843 válasza Bowser (#52631) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nem jó egér de legalább régi. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#52636) klampfer válasza Bowser (#52631) üzenetére


klampfer
tag

ebben a formában már inkább veszélyes hulladék :D

Udv, G.

(#52637) kemotox válasza Bowser (#52631) üzenetére


kemotox
addikt

Ha jól sejtem ez is ilyen párszázas vétel volt :D Annyit bőven megért, én kipofoznám és elraknám a gyűjteménybe. Nem nagy cucc, de ritkaság. Vész-vész tartaléknak még jó is lehet.

(#52638) SP!T válasza jaffa 2843 (#52632) üzenetére


SP!T
addikt

Csak az enyem.. es harombol ketto? :D Komolyan mondom hazahozok megint egyet csak a teszt kedveert valamikor. Most epp QCK Heavy van. Azon ha nem megy egy eger ugyis kuka. :D

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#52639) Vanir válasza klampfer (#52636) üzenetére


Vanir
veterán

Ezt mondjuk abszolút nem mondanám, kábelcsere után teljesen jó az. Mármint dísznek a szekrénybe. De hulladéknak nem hulladék, marha ritka cucc. :)

(#52640) SunMount3r válasza Bowser (#52631) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Emlékszem azokra az időkre, amikor mindenki ilyet akart... Bár már nem tudom, hogy miért, de valahogy így emlékszem, hogy elég felkapott volt...

(#52641) Bowser válasza Vanir (#52639) üzenetére


Bowser
aktív tag

Ja ez ma reggel volt, 150 Ft annyit megért a bolhán :D Ott volt egy kupac tetején :D

Viszont egy "guberálós szemétdomb" alatt találtam egy fóliában egy gyakorlatilag teljesen új Fekete WMO 1.1A-t :D Megkérdeztem mennyi, kicsit húzta a száját aztán végül rávágta, hogy 200 Ft... Mindenképp elhoztam :D Hibátlanul működik, gyári talpai teljesen újszerűek.

nlpK:
Én nem ismertem ezt a típust, ma láttam először, mikor megláttam egy kupac tetején a régebbi DeathAdder-em jutott eszembe :D Aztán nézem Microsoft mondom mi a fene. De alul a címkén rajta van a Razer felirat is, mondom annyira rossz nemlehet.

[ Szerkesztve ]

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#52642) Vanir válasza Bowser (#52641) üzenetére


Vanir
veterán

Kár, hogy nálunk nincs ilyen... :(

(#52643) jaffa 2843 válasza Vanir (#52642) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

ETO parkos piac? Nemtom, sose voltam. :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#52644) Bowser válasza Vanir (#52642) üzenetére


Bowser
aktív tag

Hát a WMO-nak örülök, volt vagy 10 darab eddig de ilyen szép új állapotú még nem :D Még a kattintása is kellemes. Szinte rátapad a kezem a felületére annyira érdes :D

Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

(#52645) w333 válasza SP!T (#52630) üzenetére


w333
félisten

Az szép ... és akkor mi a megoldás ? különben jó lenne :O

Felvettem videóra ... remélem látszik az ugrálás :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#52646) triluan


triluan
tag

Üdv!

Adott egy asus strix claw egér a szoftverben a lod le van véve minimumra mégis nagyon magasra kell emelni, hogy ne érzékeljen(zavaróan magasra). Ez a jelenség jellemző erre az egérre? Vagy az összes PMW3310-es szenzorral szerelt egerekre jellemző?

(#52647) Vanir válasza jaffa 2843 (#52643) üzenetére


Vanir
veterán

Most már tényleg ki fogok nézni, csak általában nem Győrben ébredek vasárnap reggel... :DDD Pedig bringás cuccokat is akarok lesni, állítólag van néha jó kapás.

(#52648) petyus_


petyus_
senior tag

Sziasztok!

Tesómnak vettem karácsonyra egy Gigabyte Aire M73 vezetéknélküli egeret, mindenképp vezeték nélküli kellett neki, és egyáltalán nem játszik, így meg is felel neki. Viszont az elmúlt időben alig bírják az elemk, amit belerakunk. Az elején 2-3 hétig elment egy egérrel, most már akármilyen elemet veszünk, a legtöbb esetben 1 napot bír kb. Vettünk már újratölthető elemet, mert kicsit drága mulatság volt, viszont azért így is zavaró, hogy naponta kell cserélni. Van valami ötletetek, hogy miért lehet ez? Egyáltalán lehet ezen segíteni? Garancia még van az egérre, csak nem tudom, hogy erre mit mondanának.

(#52649) dobragab válasza petyus_ (#52648) üzenetére


dobragab
addikt

Egy ilyen irodai szutyoknál nem normális, hogy ennyi idő alatt lemerül, próbáld meg visszavinni. Ráadásul az elemek és a tölthető elemek árából tuti kijött volna egy rendes elem.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#52650) petyus_ válasza dobragab (#52649) üzenetére


petyus_
senior tag

A rendes elem alatt mit értesz? Az elején vettünk olcsóbb elemeket, mivel gyorsan merültek, vettünk drágábbat, azok sem bírták tovább, ezért nemrég vettünk újratölthetőt, ezek is ugyanaddig bírják, de ugye nem kell legalább már venni, mert újra tudjuk tölteni.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen egeret válasszak? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.