Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7218) Zola007


Zola007
veterán

Hali, sata2-es lapra menne egy író, de vacilálok LG és Pio közt, ezek közül melyik az ami beváltnak mondható, illetve kb 5 kból kijönne
Pár oldalt visszaolvastam, Pio 216 tűnik jónak, de nekem LGvel eddig sem volt bajom
Van tőle olvasóm és íróm is (egy 3 éves 4160B), eddig gyönyörűen működnek, lehet hogy nem a leggyorsabbak, de szépen teszik a dolgukat.
Nem az LG-t akarom favorizálni, de az eddigi 6-700 lemezből 2-t rontott (az egyik kicsit karcos volt szerintem előtte is) csak verbatimra írok cdből és dvdből is, de ami becsúszott néhány tdk, arita, ritek, sony azokat is szépen vitte.

Minél olcsóbban szeretném kihozni mivel olyannak lenne, aki csak nagyon ritkán írna vele (kb havi 2 lemez), viszont akkor dvd-n kell vinnie az anyagot.

Ennek fényében régebbi (1-2 éves) típust is ajánlhattok, nincs kedvem átbújni a topicot miatta.

Köszi előre is, üdv:Zola

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.