Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34417) hcol7


hcol7
senior tag

GF7/GM1 hez képest mennyivel lenne rosszabb Nikon 1J5 beltéri család/kisgerekfotókra ? Kisebb szenzor miatt kérdezem, "sajnos" nagyon tetszik az N1J5 minden egyéb feature-e, de félek azt választani az 1" miatt..

GM1/GF7 12-32vel van kitbe, N1 10-30 al, nem tudom azt sem, hogy a két obi közül melyik a "jobb".

Csomószor eldöntottem már h GM1/GF7, de ahányszor utánanézek a Nikonnak, elbizonytalanodom, úgy állítják be az 1"-et , mintha kompetens lenne a fenti célra bőven.

Ugynezki GM1 et már nem biztos, hogy tudok szerezni karácsonyig, GF7 viszont van egy félretéve, de aggódom, hogy megfogom bánni, hogy nem a N1 et választottam..:) Annyi a bajom a GF7-el, hogy jóval "műanyagabb" fogása van. Ha tuti lenne GM1, akkor könnyebb lenne közte, és az N1 között dönteni, a GM1 javára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.