Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-09-10 11:07:49

LOGOUT.hu

Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban ! :) Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33151) ANDROID??? válasza #40935168 (#33148) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ne nevezzük kicsinek, nevezzük előnytelen fogásúnak, itt a forma nélküli lapos kütyükre értve.
A6000 már nem olyan fogástalan.

[ Szerkesztve ]

(#33152) jjeahh válasza #40935168 (#33148) üzenetére


jjeahh
nagyúr

[link] :DDD

ferq68: ff milc nagy méretben nincs, de azért elég sok "nagy" és jól megmarkolható milc van, pl. Panasonic g5, g6, g7, gx8, gh2, gh3, gh4, samsung nx30, nx1, olympus e-m1.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#33153) jmakk válasza Muerte68 (#33150) üzenetére


jmakk
őstag

Úgy beszéltek mintha nem létezne pl. a Pana GH3, GH4.

jjeahh: hú vakker, ez odab@sz. Mintha egy nagy hordó lenne rászögezve. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33154) ANDROID??? válasza jjeahh (#33152) üzenetére


ANDROID???
addikt

Igaz a G7 is már formásabb. Az a plus rész ami a fogstalanabbakon ("kicsiken") nincsen meg.

(#33155) jjeahh válasza ANDROID??? (#33154) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ettől függetlenül a kicsikre is igény van, mert kétféle kényelem létezik sztem: ergonómia, fogás vs kis méret-súly, vagyis egyszerű és kényelmes hurcolhatóság, pl. ha övtáskában, kabátzsebben elfér.

Mondjuk egy d800 méretű milcre annyira szűk rétegnek lenne gondolom igénye, hogy egyszerűen nem érné meg gyártani, de lehet tévedek. Legtöbb embernek valszeg már egy g6-g7 fogása is elegendő és kényelmes.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#33156) Muerte68 válasza jjeahh (#33152) üzenetére


Muerte68
addikt

nem mondtam hogy nincs csak kevesebb és nincs annyira köztudatba,meg a belépő szinten is lehetne egy kettő.Igen a Leica :DDD Kályhacső féltéglán :Y

A samu is csinálta a NX5-10-et utána meg átáltak a téglatestre
persze hogy kell a kicsi is én is olyat használok a könyaebb mozgás miatt

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#33157) #40935168 válasza jmakk (#33153) üzenetére


#40935168
törölt tag

Arról lemaradtál szerintem, hogy "fullframe" - na, keress nekem egyet. Egy fullframe, über milcet, D800-hoz hasonló méretű, ergonómiájú vázban.

Naugye.

(#33158) #40935168 válasza jjeahh (#33155) üzenetére


#40935168
törölt tag

Egy D800 méretű (és alakú, szóval DSLR-szerű) milc kb. mindenkinek igénye lenne, aki megtapasztalja egyszer is a milcek atomprecíz fókuszát. Hiszen úgyis térnek át nagy fotósok milcre, hogy szarabb a fogásuk, kis egyszerűbb tégla-féle a házuk, stb. Mi lenne, ha egy D4, 1D jellegű vázba tolnának be milc csúcstechnológiát, ac-s über wifitől kezdve GPS-en át minden fiszfaszt, úgy, hogy a sok elektronikát még etetni is tudná az irdatlan kapacitású akksi és utána a markolat második akksija ? Hmm ? Mindehhez hozzá jönne egy atom precíz fókusz, egy elektronikus kereső, elektromos első redőny a berázásmentességhez, keresőben bebukás-kiégés villogtatás, live hisztogram, szenzorstabi és stabizott keresőkép, teljes képernyőt lefedő arcfelismerő AF a közelebbi szemre, soroljam még ? :U

Ölnének érte. Csak gyanítom, hogy ilyet senki nem akar piacra dobni, mert innen már nem lenne hova. Márpedig addig jó, amíg van hova..

Képzelj el egy stúdiós workflow-t, ahol miközben lövöd a modellt, a marhagyors wifi (semmi Eye-Fi baromság) löki fel instant a fullhd előnézeti képet a mögötted, fejed felett lévő 60-colos LCD-re, hogy a modell instant láthassa, mi van .. - vagy a háttérben a kolléga azonnal elkezdhessen válogatni, vagy mire befejeződik a shooting és elköszöntök, már csak lehuppansz a gép elé és nézed, miket lőttél, anélkül, hogy kábelerdőztél volna, vagy elkezdenél még akkor a memóriakártyával szarakodni :) Kicsit kényelmesebb, kicsit egyszerűbb, kicsit kurvajobb lenne.

De egyelőre messze vagyunk ettől még mindig, nesze Neked XXI. század.

Vagy esküvőn amíg bent darálsz, a laptopod a sarokban vagy akár a hátadon (!) kapja wifin a képeket azonnal az előre beállított mappába. Aztán egy kis szünetben már lehet is nézni, hogy mi történt ... - ki hogy csinálja..

Szóval ezek azért elég jópofa dolgok és gördülékenyebbé tehetik a fotózást, feldolgozást. Nem beszélve a már említett DSLR-akksiméretről: etetni kell a milceket, mindig megy a szenzor. Hát lenne hely akksiknak egy nagy, rendes vázban. Ezek a mai törpe milcek nem sokáig bírják.

[ Szerkesztve ]

(#33159) #40935168 válasza Muerte68 (#33156) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ráadásul szerencsétlen Lajka nem éppen a legjobbra sikerült, persze szarnak semmiképpen nem mondható, de ... :U Szóval akkor se, ha lenne rá dellám úgy, hogy milliárdos vagyok. Mert maximalista is vagyok, a Leica pedig távolról sem a mai maximum..

(#33160) jjeahh válasza #40935168 (#33158) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Mindenkinek megvan a gépideálja, neked egy ff dslr méretű ff milc (ami studió portrékhoz tényleg kafa lenne), nekem egy kihajtható kijelzős gm5. Ez még nem jelenti azt, hogy mindenki másnak is megfelelne egy ilyen gép. Az én kezemhez pl. már egy d7100 vagy 60d is túl nagy és vaskos, egyszerűen meg sem tudom fogni rendesen, mert fordul ki a kezemből, főleg egy nagyobb obival, ráadásul cipelni sem egyszerű, már egy rövidebb sétán is kényelmetlen lehet, főleg nyári kánikulában.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#33161) Muerte68 válasza #40935168 (#33159) üzenetére


Muerte68
addikt

A Leica divatcucc sznob termék😊 nem rossz de valóban nem a csúcs itt a logó a lényeg az ára az csúcs;)ez még csúnya is.akkor inkább A7:)

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#33162) m3ss válasza jjeahh (#33160) üzenetére


m3ss
veterán

pedig a nagy markolat jo, en ha egy kezben fogom a gepet nem szeretem a kis markolatot. pl a nikon d6xx sorozat markolata tul kicsi, a 6d se sokkal kenyelmesebb. 5d/7d szeria pont jo nekem. vaz nem baj ha nem oriasi, csak a grip legyen jo nagy.
nekem is hasonlo az alomgep amit eperkutyus leir, annyi meg h legyen hozza yn vaku es sigma art obikat fogadjon :DDD sigma art obik cdaf-el, egy fullframe szenzorral, szemfelismerovel...az lenne a jo vilag.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#33163) Muerte68 válasza jjeahh (#33160) üzenetére


Muerte68
addikt

Izlések és pofonok :) Előbb utóbb mindenütt tükör nélküli rendszerek lesznek már nem sok minden indokolja a létet a tükörnek-a felmaradó helyet meg valóban használhatják pld nagyobb akkuhoz.A mérettel szemben a fogyasztás nőtt.
Szerintem mindkét méretre volna igény :U

[ Szerkesztve ]

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#33164) jjeahh válasza m3ss (#33162) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Sok-sok sigma art minden tartományban és fényerővel ami létezik meg yn vakuk tényleg baró lenne milc-re, azok az üvegek besz*rás jók általában ahogy elnézem.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#33165) #40935168 válasza Muerte68 (#33163) üzenetére


#40935168
törölt tag

Filmes gép - pvc lemez (helytelenül "bakelit")
DSLR - CD
MILC - FLAC fájl

Kb. így szoktam a laikusnak előadni. A CD is kihalt lassan. Ki fog a tükör is. :K

@m3ss: kuksizd meg a Zeiss Batis szériáját. Igaz, csak Sony E-Mount-ra készíti őket a Zeiss és mivel kis bázistávú bajonettre készített üveg, nem is nagyon adapterezhető egyébre, de valami nyami a képük.

[ Szerkesztve ]

(#33166) m3ss válasza jjeahh (#33164) üzenetére


m3ss
veterán

olyan eles nyitva, kepszelen is az art, h meg mindig nem hiszem el. es ahhoz kepest nagyon olcsok. ha nem lesz art milcre, lehet nem is valtok :DDD
na meg kozelpontja 50-esnek...mas objekitivve teszi. nem is hianyzik mar a makro kajafotokhoz, targyfotokhoz. 1.4, elesseg miatt jobban kroppolhato, 10cm-rel rovidebb mfd miatt eg es fold canon 50 1.4-hez kepest targyfotozni.
cdaf-el egesz keresot lefedo fokuszpontokkal tul imba lenne. :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#33167) #40935168 válasza m3ss (#33166) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ja, csak az 50 1.4-es Art konkrétan szintén focus shift-es :U
Mmmm de szép is a DSLR viláááág ... :))

Én nem akarok milc-be shift-es üveget :N

[ Szerkesztve ]

(#33168) jjeahh válasza m3ss (#33166) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Tudom nem ugyanaz a gyútáv, de ilyen grip-es váz ilyen obival vagy egy ilyen szett neked túl kompromisszumos lenne? + egyéb csecsebecsék, persze ttl yn vakukról lemondhatsz... :N

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#33169) m3ss válasza #40935168 (#33167) üzenetére


m3ss
veterán

ezzel az obival nem problema a fokusz shift, nem rekeszelsz :DDD
(#33168) jjeahh m43 nekem nem eleg jo, sokat fotozok magas ison.
fuji mar jo lenne. kerdes mennyire jo a fokusz 23,35,56 obikkal...mert meg csak a 18f2-ot probaltam xt10-en, az baromi jo..de ugy hallom tobbi obival azert nem harap annyira. na meg nem olcsok a fuji obik...az artok ar/ertekben agyonvernek mindent, optikailag. meg ff szenzortol se szivesen szabadulnek :B
de a cdaf pl jo lenne, szemfelismerorol nem is beszelve. gyerekfotozasnal ez a szemfelismero...de barmilyen kozeli pillanatfotozasnal is (eskuvo fele kb) aranyat erne. ellovok 5-10 felekeppen kompononalt kepet szemfelismerovel, mire dslr-el 2-3-at. es ezen mk3 sem segit, mert tul sok a valaszthato fokuszpont. es mire odatalalsz arra, amire szeretnel, ellottel 2-3 kepet szemfelismerovel. ha automatara bizod a dslrt, akkor lehet gyorsabb, csak epp o nem szemre fog fokuszalni, hanem ossze-vissza. kis doffal ez nem igazan mukodik.
egyszer nagyon kiprobalnek egy szemfelismerot gyerekfotozason...sokkal tobb jobb pillanat maradna meg igy. ja es lenne idom massal foglalkozni, mert nem kell a fokuszpontokat se pakolgatnom.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#33170) Muerte68 válasza m3ss (#33169) üzenetére


Muerte68
addikt

a sony nál ott a regisztrálható arcfelismerő(a mentett arcot keresi)tömegben rendezvényen az se rosz :C

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#33171) Gork válasza ANDROID??? (#33146) üzenetére


Gork
tag

Azért az tényleg felháborító, hogy egyesek keresni is akarnak rajta. :D ;)

A Samu kivonulásának egyébként várhatóan mi lesz a hatása a piacra? A fórumon visszaolvasgatva az NX3000-eseket pl. már volt hogy 80 körül is el lehetett vinni újonnan. Ehhez képest Samsungot már szinte sehol nem kapni újonnan, a Pana és Oly pedig 100-nál kezdődik... :/

Szerintetek érdemes most venni használtan de még bőven garanciálisan Samungokat? Vagy esetleg karácsonykor amúgy is lesznek olyan akciók, amivel esetleg 80 körül is ki lehet majd fogni újabb cuccokat? Illetve ha használt cucc? Akkor szerintetek 70 körül, minden esetben több mint egy év garival, melyik érdemesebb választani?

NX300? - A legrégebbi a 3 közül, de elméletileg egy fokkal talán magasabb minőség a másik kettőnél. Viszont a kit obi annyira ormótlan, hogy emiatt eléggé kiesett a célkeresztből.

NX3000? NX3300? - Egy lelkes amatőr számára nincs nagy különbség ha jól láttam, ergo nagyságrendileg mindegy, hogy a kettő közül melyiket választanám.

Mit gondoltok?

(#33172) Muerte68 válasza Gork (#33171) üzenetére


Muerte68
addikt

most volt egy féláras leárazás a mintaboltban-a fórumon írták hogy vittek mindent-biztos nem eladásra :DD elvileg a magyar részleg kiárusítása volt nem biztos hogy lesz karácsonyi akció :U használtan NX 3000-et már 50-ért is láttam garival 70-körül-DE NX30-is volt garanciával újonnan 150-ért!!!!Ha rá kérdezel a topicjukban vagy az apróban-szerintem rengeteg eladó új gép fog előkerülni :DD

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#33173) jjeahh válasza Muerte68 (#33170) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Panák is tudják

m3ss: Vajon ez a szemfelismerő megbízható? Az én gépemben nincs ilyen ficsőr, de kritikus helyzetekben még az arcfelismerőt sem mindíg merem használni, inkább tapikijelzőn odahelyezem a fókuszt ahová akarom, meg beállítom, hogy érintésre azonnal exponáljon is. Ez mondjuk akkor igazán király, ha kukucskálás közben is lehet tapizni a kijelzőt, nálam g6 tudja ezt.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#33174) Muerte68 válasza jjeahh (#33173) üzenetére


Muerte68
addikt

sajna panám még nem volt :(

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#33175) #40935168 válasza jjeahh (#33173) üzenetére


#40935168
törölt tag

Látod, vettél volna E-M10-et. Azon megbízható a szem és arcfelismerő. ;]
Istenkirály dolog, amikor középre nézel, modell aranymetszésben baloldalt például és amikor fókuszt állítasz, az arcát fogja be eleve egy olyan területen, ahol egy DSLR-nek már fókuszpontja sincs mondjuk. Nem kell újrakomponálni, ami magában rejti a veszélyt, hogy kicsúszol a fókuszsíkból. Csak nézel bután előre, modelled a jó helyen, katt, katt, katt, és az arca éles lesz. :K

(#33176) m3ss válasza jjeahh (#33173) üzenetére


m3ss
veterán

nem tudom, par percet probaltam a fujit, ebbol ne induljon ki senki. ellottem 10 kepet vele, 18f2-vel, iso1600 kornyeken szobaban, 1-2 meterrol. kb 10 masodperc alatt, osszevissza forgatva, mozgatva a kamerat es kozben kattintgattam. extrem kepszelre komponalva a szemeket. aztan meg egy selfiet is lottem. 10-bol 9 kep talalt kozelebbi szemre. en nem hittem el :D mindezt baromi gyorsan.
napszemuveggel pl nem mukodott. teljes alakosnal szinten nem nagyon, de ott mar nem is igazan kell...foleg ha gyorsan kikapcsolhato egy gombbal :F

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#33177) jjeahh válasza #40935168 (#33175) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Te ha jól tudom studióban használod nyugis modellekre, én meg ha már portré, akkor pillanatképekre, koncert meg fesztiválfotókra :D

m3ss: Ez elég meggyőző, mondjuk nagylátóval könnyű dolga van, az 56-ossal nyitva már nem biztos olyan gyorsan megtalálná azt a szemet

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#33178) PofaJenö válasza #40935168 (#33158) üzenetére


PofaJenö
senior tag

És ez ? [link] ;)

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#33179) #40935168 válasza jjeahh (#33177) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nem. Kültéren is, ahol a model nem nyugis. Persze nem heavy metal-ra vonaglik és rázza a búráját, de pillanatképekre ... - ott is jó. Simán lehet vele sorozni a modellt. De amúgy ízlések és pofonok.

(#33180) #40935168 válasza PofaJenö (#33178) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ahh.. :K :K :K :K :K Hülye Leica-sokat nem is értem... Egyértelmű, mibe lennék hajlandó nagy lóvét tolni.. :) Ez a gép amúgyis annyira gyönyörű...

(#33181) jjeahh válasza #40935168 (#33179) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ha olyn ennyire jól műkszik az f*sza akkor :K

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#33182) #40935168 válasza jjeahh (#33181) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nappal szembe becsillanósnál nem - de ott kontrasztot veszt az E-M10. E-M1 fázispontokkal még lehet tudná, nem tudom. Na meg gyenge fénynél sem.. de ez ritka nálam.

(#33183) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Elöljáróban annyit hogy még hobbi fotósnak sem nevezném magam, beállítom auto módba és kattintok.Sőt, az is lehet hogy nincs is MILC/DSLR gépre szükségem. A mostani Panasonic TZ30 a pirosakkal hadilábon áll, nem adja vissza kellően amit élőben látok, illetve a sötét részek kimondottan zajosak. Viszont nem szeretnék zajosodást látni a sötétebb részeken, normális színeket szeretnék látni a képen, ehhez úgy gondolom nem árt egy egészséges méretű optika és szenzor.

Ami még számomra fontos: legyen benne GPS, vagy legalább (ahogy már utána néztem) telefonnal párosítva ellássa geotagging infóval a képet ( a Fuji X sorozatában és a Samsungoknál láttam ilyen funkciót). Elég sok körutat teszünk, ami akár többezer kilométer is lehet, nem akarom találgatni hogy vajon hol készült a fotó. A mostani TZ30-ban megvan, ebből nem akarok alább adni.

Eddig a Fuji X-M1 amit találtam és nagyjából lefedi azt amit akarok, Samsung fényképezővel nincs tapasztalatom és idegenkedem is egy kicsit a márkától, vagy 10 éve volt egy Samsung videókamerám, de 2 nap után ráfizettem egy Sonyra.... Azóta persze nagyot fordult a világ, ki tudja.

Nem idegenkedem a használt gép vételétől sem. Ha valaki tud javasolni valamit akkor azt szívesen veszem. :R

(#33184) MrChris válasza osztraksajt (#33183) üzenetére


MrChris
nagyúr

Annyira nagyot fordult, hogy időközben a Samu bedobta a türcsit.

(#33185) Victoryus94 válasza MrChris (#33184) üzenetére


Victoryus94
őstag

Forrás?
Tudtommal még nincs megerősítve semmilyen megbízható oldalon.

(#33186) Muerte68 válasza osztraksajt (#33183) üzenetére


Muerte68
addikt

Ha a Fuji belefér a keretbe nagyon nem lehet mellé nyúlni vele-APSC szenzor a zaj biztos kevesebb lesz vele-meg hát Fuji :D
Gps-ben nem vagyok jártas miben van de a samunál biztos jobb a Fuji :K
Elnézést a samu tulajoktól ez van :)
Esetleg más gép szakértők tudnak még gps-es gépet mondani általában nem ez a fő szempont :)

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#33187) Muerte68 válasza MrChris (#33184) üzenetére


Muerte68
addikt

Ez még nem hivatalos csak hogy magyarországról kivonulnak.Valószínű de nem biztos naponta változtatják a bejelentéseket.Lehet ha az újabb gépek jobban mennek megondolják :D

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#33188) MrChris


MrChris
nagyúr

Idén nem sok új modellt dobott piacra, bejelenteni meg... semmi új cuccal nem csigaztatt a közönséget. Lehet várni a nagy dobást, de ez nem arra vall, korábban ennyi idő alatt legalább egyszer megújította a termékpalettát, nx1-ből már gondolom hozta volna a frissítést.
De lehet, hogy készül a karácsonyra! :D

(#33189) jmakk válasza jjeahh (#33181) üzenetére


jmakk
őstag

Elárulom a Pana is szemre fókuszál, fixen a közelebbire. Csak ott arcfelismerésnek hívják és nem lehet mást állítani. De mindig oda fogja rakni a fókuszt. :K Sőt, szerintem jobban talál, mint az Oly. Legalábbis a G5-t után az E-M10-m volt és így tapasztaltam. A G6-on kipróbálhatod.

(#33190) #40935168 válasza osztraksajt (#33183) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ja jó, semmi... :) Amúgy szia :)

[ Szerkesztve ]

(#33191) Throme válasza Victoryus94 (#33185) üzenetére


Throme
veterán

Pl pixinfo-n írnak róla.

(#33192) sideburns válasza Throme (#33191) üzenetére


sideburns
aktív tag

...hasonlóan mint a többi pletykaoldal, amelyek 1 (egy) koreaiból google translate-tel fordított cikket vesznek alapul (click bait?).

(#33193) jjeahh válasza jmakk (#33189) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nem tudtam, g3-gh2 egy nagyon pici késéssel ismeri fel az arcot és idegesít...No meg szemet sosem jelöli ki csak az arcot és párszor előfordult már, hogy az orr lett éles. G6-on nem igazán próbálgattam a ficsőröket, mert nem szeretem azt a gépet, nagyon krumpli meg műanyagos. De jó tudni :R

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#33194) Throme válasza sideburns (#33192) üzenetére


Throme
veterán

Eddig nem olvastam ilyen cikket. Most találkoztam kb kettővel is. Valóban nem túrtam fel a netet, hogy mennyire igaz, mert annyira nem érint a dolog. Én elhiszem, elhittem.

(#33195) PofaJenö válasza Victoryus94 (#33185) üzenetére


PofaJenö
senior tag

:U [link]

Lumia 820 --> Huawei P9 lite --> Samsung Galaxy S 9 --> Sony Xperia 5II --> Samsung Galaxy S 10e. --> Samsung Galaxy S 22.

(#33196) Muerte68 válasza PofaJenö (#33195) üzenetére


Muerte68
addikt

Hát ez gáz,főleg a Samsung tulajoknak.Bár nem értem hogy ha később lehet hogy visszatérnek akkor minek ez a nagy kimenekülés?

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#33197) MrChris válasza Muerte68 (#33196) üzenetére


MrChris
nagyúr

Mert visszatérnek mint a djukenukemförevör :D
Azért még lehet reménykedni míg hivatalosan is bejelentik, bár szerintem felesleges.

(#33198) Muerte68 válasza MrChris (#33197) üzenetére


Muerte68
addikt

Hát ha olyan lassan akkor lesz idő fejleszteni :))

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#33199) Komgeri


Komgeri
csendes tag

Sziasztok!
Használ valaki Nikon 1 J5-t vagy Nikon 1 AW1-t?

Lenne pár kérdésem hozzá.

(#33200) tvamos


tvamos
nagyúr

J5-öm van. Mire vagy kíváncsi?

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.