Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:11:21

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58401) F_Zolee válasza jim bcs (#58399) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ja és az 1150-hez nem kell új táp? Olvastam, hogy valamelyik szériához már új szabványt hoztak. Nem ez lenne? Mert tápot nem cserélne.

(#58402) jim bcs válasza F_Zolee (#58400) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

mert újabb chipset, újabb tokozás, erősebb

-az ő baja ha nem rajong az matx-ért pedig az Asus Vanguard verhetetlen mivel TUF szériás és az 5év gari meg magáért beszél
-1 vga alá a legnagyobb marhaság atx lapot tenni, a 2 között a kevesebb pci-e sloton és -2usb porton kívül semmiben nem szenved hiányt ezért nem értem ezt a nem szeretem az matx méretet, ugyanilyen volt az egyik barátom az se akart matx-et aztán csak rábeszéltem és annyira megszerette már az első 10percben hogy mégegyszer nemigen vesz atx-et és ezzel nem ő volt az egyetlen akit meggyőztem az elmúlt 4 évben
-k-s procinak se sok értelme van mert önmagában annyira erősek hogy felesleges az oc, ha csak nem egy GTX_TITAN vagy GTX_780TI lesz a kiszemelt vga ahol van is jelentősége, középkategóriás a felsőkategória alján lévő 1 vga-t simán elvisz egy erősebb sima i5

(#58401) F_Zolee
azt jó lenne tudni milyen az a táp ha már még tuningolni is akar nagyon nem mindegy, ettől függetlenül nem feltétlen kell új tápot venni mivel ez kifejezetten az új C6-C7 energiatakarékossági funkciók miatt szükséges de ez alapból tiltva van a biosban, de nem is sokan használják mivel nem létfontosságú

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#58403) F_Zolee válasza jim bcs (#58402) üzenetére


F_Zolee
veterán

Majd megtudakolom de azt tudom, hogy nem gagyit vett(táp) csak ez a c6/7 miatt kérdeztem.

(#58404) jim bcs válasza F_Zolee (#58403) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

nem gond hidd el én sem használom de sokan mások sem, ennek a DC-DC vagy ha jobban tetszik C6-C7-es energiabeállításnak én irodai gépekben látom értelmét, otthonra elhanyagolható kivéve HTPC-k ahol csak az igp van ott jól jön

mondom viszont ha még nincs meg a proci akkor feltétlen az újabb Haswell lap+proci az ajánlott mivel a nemsokára érkező Broadwell is ebbe fog passzolni így ha később nagyobb procit vesz akkor nem kell lapot is venni, a 1155 meg ugye kifutott és egyre kevesebb termék van már jelen

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#58405) jim bcs válasza F_Zolee (#58403) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

azt még hozzáteszem, hogy a C6-C7-nél a koponyák és a Cooler Master szerint DC-DC hiányos tápoknál is bekapcsolható a c6/c7-es funkció mégpedig úgy hogy 1-2 házventillátort üzembe helyezünk de ugyebár mostanában van minimum 2 venti a házban, ami elég terhelést ró a tápra így el fog indulni a gép egy esetleges alvó üzemmódból való visszatérés után

én még ezt nem teszteltem le de mindenképpen lefogom ha úgy adódik hogy lesz nálam egy dc/dc nélküli táp

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#58406) BomiBoogie válasza bluyoo (#58387) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Jaj a hitetleneknek! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58407) jim bcs válasza BomiBoogie (#58406) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

:DDD :C csak eljött a nagy nap, remélem iszol eleget és a legnagyobb a háttérben a fórum és az ott lévő hozzászólás mivel így még egyértelműbb a dolog :DDD

Majd mindgyárt jön bluyoo kolléga és lereagálja. ;]

Biztos hogy nem fogsz benne csalódni azt ugye tudod, sokáig veled lesz az biztos! Gratula az új lapnak!

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#58408) Apollo_21 válasza BomiBoogie (#58406) üzenetére


Apollo_21
addikt

Nemáár!:D Grat! A lapnak is lesz "háza" aka páncél?:D

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#58409) xmaas válasza BomiBoogie (#58406) üzenetére


xmaas
őstag

Olyan dobozt en is tudok fenykepezni a gep elott az meg nem bizonyit semmit !!

Amugy grat a laphoz :DDD

(#58410) BomiBoogie válasza jim bcs (#58407) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm. A gép többi része (apróságok, pl. táp meg ház :D) csak jövő hét végére érnek ide, úgyhogy addig fékezem magam.

Te mondod, hogy sokáig nálam lesz? Hisz' te is gyorsan eladtad! Ja, nem, az ST05 volt, de mindketten kutyák vagytok. :D

(#58408) Apollo_21
Nem tervezek páncélt rá, szerintem szép így is, pedig sokan írták, hogy ronda.

(#58409) xmaas
Megpróbálok csak a dobozokkal operálni, hátha azokból is sikerül egy kis teljesítmény kicsiholni. :D

[ Szerkesztve ]

(#58411) jim bcs válasza BomiBoogie (#58410) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

:DDD én újdonság párti vagyok azért volt a csere nem mintha nem lett volna elég a 3570K egy pár évig, viszont ugyanaz lesz a sorsa a mostaninak is ha kijött a Skylake, kutya egy hobby ez :D

-szerintem is hagyd ki a páncélt sokkal szebb anélkül, szereltem vele és nem tudnának annyit fizetni hogy a kitet rárakjam, ez a lap úgy szép ahogy van

Táp végül az EVO maradt?

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#58412) BomiBoogie válasza jim bcs (#58411) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem, egy XFX Pro 550 lett belőle, úgyis használom a kábeleket. :K

(#58413) jim bcs válasza BomiBoogie (#58412) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Jól döntöttél és igazad van, a többi kábelt meg el tudod rejteni, a lényeg hogy Seasonic lett és kész.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#58414) Pete55555 válasza BomiBoogie (#58406) üzenetére


Pete55555
addikt

Photoshop !!! ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#58415) xmaas válasza BomiBoogie (#58412) üzenetére


xmaas
őstag

Az szuper kis tap nekem a 450W tesoja van meg rohadt minosegi darab tatva maradt a szam mikor lattam a csomagolast ,nem szarral gurigaznak es ahoz kepest nem is draga annyira

(#58416) bluyoo válasza BomiBoogie (#58406) üzenetére


bluyoo
nagyúr

:C De még nincs a gépben! Szóval még cserélheted egy mITX-es lapra. ;]
Egyelőre csak arra jó hogy írhass a Intel Core i3 / i5 / i7 4xxx "Haswell" (LGA1150) topicba. És hogy kicsit irigykedjek. :DDD

(#58409) xmaas
(#58414) Pete55555
:DDD

(#58411) jim bcs
"én újdonság párti vagyok azért volt a csere nem mintha nem lett volna elég a 3570K egy pár évig, viszont ugyanaz lesz a sorsa a mostaninak is ha kijött a Skylake, kutya egy hobby ez " +1 Hetente legalább egyszer átgondolom a cserét. :DDD Mindenki fejleszt új vasat vesz körülöttem én még a tuningvasam sem fejeztem be (két éve)! :DDD

(#58397) +SoulRiever-
Szívesen!

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#58417) F_Zolee válasza jim bcs (#58404) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ehhez a laphoz jó lehet a Cooler Master Hyper 412S?

(#58418) BomiBoogie válasza bluyoo (#58416) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Pedig de jó is lenne egy csupasz kis ITX. :DDD

(#58419) DISZKOSZL


DISZKOSZL
újonc

Sziasztok!
Egy kis segítség kellen!
Alaplapot szeretnék vásárolni. A gép netezésre, filmnézésre, fénykép letöltésre lesz főleg használva. Ezt a kettőt néztem ki ASUS H81M PLUS és GIGABYTE GA-B85M-D3H ezt az utóbbit az itteni ajánlások alapján.

A GIGABYTE jobban tetszik, de
- nem tudom mi az a hybrid digital power engine (modjuk a processzor áramellátása digitális és a RAM-oké nem)
- azt írja a RAM foglalatokra, hogy 1.5 V, akkor ebbe 1,65 V-os nem tehető
- támogatott operációs rendszereknél windows 7/8-t ír 8.1-t nem, de 8.1-hez is lehet hozzá letölteni dolgokat, akkor gondolom azzal is megy miért ne menne. Egyébként ezek linuxal is mennének? GIGABYTE GA-B85M-D3H specifikációjában ez van: A 2. Az eltérő Linux verziók támogatottsága miatt kérjük, hogy a lapkakészlet meghajtóprogramját közvetlenül a lapkakészlet gyártójának honlapjáról töltse le. Ezek alapján gondolom igen.]

Az ASUS-nál támogatott op rendszerhez 8.1-t is írja és a tápellátása ASUS DIGI+ VRM - 3 fázisú digitális tápellátás. Jobb ez a tápellátás, mit a GIGABYTE-té vagy döntés szempontjából nem meghatározó a kérdés?

Köszi

(#58420) foka válasza bluyoo (#58391) üzenetére


foka
aktív tag

Ezeknek már utánanéztem, csak abban nem vagyok biztos, hogy a Flow Valve elegendő-e. A jelenlegi M5A99FX PRO 2.0-t is emiatt vizezem, Todi56 mesterrel elkezdtem gyártatni a VRM blokkot ahogy meglett a lap, a kékhalál egyértelműen a gyári borda miatt jött be nála (4,5-n ment az FX8350). 72-73 fokos VRM borda hőmérséklet az a 100 fok körüli lekapcsolási hőmérsékletet jelentette alatta. Mivel a északi híd és a VRM hőcsővel összekötött, emiatt mindkettőt vizezni kellett. E miatt vacillálok a TUS és a ROG között,a ROG-ot tudnám majd vizezni, de nincs inteles tapasztalatom a hűtési igényéről, főleg nem ebben az új technológiában (1150 lapok és procik). Ha a TUS (Sabertoot/Gryphon) elegendő akkor az lesz.

Üdv: Fóka

(#58421) bluyoo válasza foka (#58420) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nincsenek annyira terhelve a lapok mint az AMD esetében ... a hozzászólás végén [link].
De amúgy a FTF lapokat is ugyan úgy szét tudod szedni és lehet vizezni csak éppen a legtöbb esetben felesleges.
Ami a páncél alatt van [link]

(#58418) BomiBoogie
Majd fogod a fejed amikor kijönnek a mITX-es TUF lapok! ;]

Bazinga!

(#58422) foka válasza BomiBoogie (#58406) üzenetére


foka
aktív tag

Tobb infot lécci, lécci...
Milyen indokok alapján jutottál el a drágaszágig? Én is a TUS és a ROG széria között vacillálok, de ha a hűtése elég lesz akkor még a Gryphon is megfelelő. [link]

Üdv: Fóka

(#58423) BomiBoogie válasza foka (#58422) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A hűtés tekintetében átadnám a lehetőséget bluyoo kollégának, ő Szakértő a témában.

Azt én is látom, hogy korrekt bordák vannak rajta, a tápellátása pedig 8+2-es. Ugye, mint tudjuk, vannak tuningosnak mondott lapok 4+1-es tápelláttással is, ugyanakkor ez nem a csúcs.

Én azt gondolom, hosszútávú munkára a TUF lapokba érdemes beruházni, a vízhűtés tekintetében pedig szerintem elsősorban maga a hűtés a mérvadó, illetve, ha számítanak neked a hőmérsékletek, akkor érdemes ATX-es házban gondolkodni, illetve olyan lapot választani (a Gryphon ugye mATX).

Én azért választottam, mert a topik törzstagja vagyok és nem akartam szégyenben maradni azzal, hogy a lapon spórolok, mint sokan. :D

Egyébként pedig vonzó a garancia, a visszafogott, decens kinézet és a megbízhatóság. Tisztára, mintha magamat látnám. :DDD

bluyoo:
Nem, nem. Az ITX nem annyival kisebb, mint amennyivel drágább. :)

[ Szerkesztve ]

(#58424) foka válasza BomiBoogie (#58423) üzenetére


foka
aktív tag

A házam HAF-X, a radim MO-RA2 4db 20-as ventivel (leszabályozva) azzal nem lesz gond.

Üdv: Fóka

(#58425) foka válasza BomiBoogie (#58423) üzenetére


foka
aktív tag

Anno én is azért váltottam le az Asrock 990fx Extreme 3-at, mert érezhetően a vdrop miatt (4 + 1 Power Phase Design) nem tudta kihozni a maxot az FX8120-ból, de végül azt is lecseréltem a 8350-re.

bluyoo:
Akkor még a Gryphon is elég lenne elsőre, utólag eldöntve hogy vizezzem, vagy armor kitezzem?

Üdv: Fóka

(#58426) BomiBoogie válasza foka (#58424) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Akkor viszont nem is kérdés, hogy TUF és ATX. :K

Csak azért, mert minek tennél Gryphont egy nagy házba. :)

Nekem az is szempont volt, hogy egy kisebb házba bele tudjam szuszakolni az alkatrészeket. :K

[ Szerkesztve ]

(#58427) xrosszcsontx


xrosszcsontx
újonc

Sziasztok!

Most akarok egy inteles/1150/ gépet összerakni,de nem tudom,hogy most vegyek alaplapot,vagy várjam meg az új lapokat./áprilistól állítólag már kaphatóak lesznek/
Szerintetek?

(#58428) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok!

Újra gondoltam a gép vásárlást, mivel egybe nem tudnék komoly gépet összerakni, így havi szintre bontom a dolgot...

Egy komoly tuningolható inteles, 1150 foglalatú lapot szeretnék, kb 60-70k ból. Gigabyte -ba vannak jók?

Proci és memória még képlékeny, de eddig az Intel Core i5-4670K -t tartom befutónak.. i7-est feleslegesnek tartom, bár kitudja...

Köszi a válaszokat előre is.

(#58429) SoulReaver válasza SoulReaver (#58428) üzenetére


SoulReaver
veterán

alaplapot májusban gondoltam venni, addigra kijönnek a z97-es lapok? Gondolom azok még drágák lesznek és 60-70 körül még nem kapok jó tuning alaplapot..

Most áprilisban ezeket akarom megvenni.. XFX 650W Pro Series, Thermaltake Versa G2, CPU COOLER SCYTHE Mugen 4

[ Szerkesztve ]

(#58430) jim bcs válasza F_Zolee (#58417) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

(#58417) F_Zolee
Nem tudom melyik laphoz kell mert azt nem írtad de biztos hogy jó és nem is kell nagyobb.
Esetleg ami még szóbajöhet az a Xigmatek Gark Knight Night Hawk, Scythe Ashura, Scythe Ashura Shadow, Scythe Kotetsu vagy Cooler Master TPC-800 de ehhez nem jár venti.

(#58416) bluyoo
mondom én hogy kutya egy hobby ez :DDD

(#58419) DISZKOSZL
erre a célra neked doszt elég az ASUS H81M-A vagy GIGABYTE GA-H81M-HD3, beleraksz 4GB ramot meg egy Pentium G3220-at oszt csókolom

(#58428) +SoulRiever- 1 vga alá elég az matx
ASUS GRYPHON Z87__matx 5év gari
ASUS MAXIMUS VI GENE__matx
ASUS MAXIMUS VI IMPACT__itx
ASUS MAXIMUS VI HERO
ASUS SABERTOOTH Z87_5év gari
GIGABYTE GA-Z87MX-D3H__matx
GIGABYTE G1.Sniper M5__matx
GIGABYTE GA-Z87X-UD3H
GIGABYTE GA-Z87X-UD4H
GIGABYTE GA-Z87X-UD5H
GIGABYTE GA-Z87X-OC

Azt sose fogom megérteni ha tuningra van keret akkor miért nem lehet normális házat venni hozzá? Minek neked egy 650W-os táp??? Házat nézz jobbat és cpu hűtőt is de olvasd a hozzászólás elejét!

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#58431) F_Zolee válasza jim bcs (#58430) üzenetére


F_Zolee
veterán

Amit ajánlottál 1150-es laphoz lenne.

(#58432) SoulReaver válasza jim bcs (#58430) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tudsz ajánlani jobb házat+hűtőt?

(#58433) jim bcs válasza SoulReaver (#58432) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#58434) bluyoo válasza foka (#58425) üzenetére


bluyoo
nagyúr

AMD oldalon az ASRock nem igazán alkotott nagyot (persze van egy-két jó lapjuk) legalábbis az FX-ek alá nem.
Nagyon jó kis lap a Gryphon, de így hogy keretet nem írtál, és az Armor kit-et is megvennéd én a Sabertooth mellett voksolnék. :) És a lapnak szánt vízhűtést nyugodtan elfelejtheted. Persze ha értelmes határokon belül maradsz. :)
Tessék egy vízhűtéssel (Corsair H100i) készült teszt: ASUS Z87 Sabertooth (LGA 1150) Motherboard Review.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#58435) bluyoo válasza xrosszcsontx (#58427) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hi!
Az attól is függ hogy mennyire türelmes vagy, és persze attól is hogy milyen kategóriájú gépet szeretnél összerakni. Személy szerint csak akkor várnék ha már most is erős géppel rendelkezel.

(#58430) jim bcs
Na meg drága .....

Bazinga!

(#58436) jim bcs válasza bluyoo (#58435) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

ha okosan csinálod akkor annyira nem drága, nyílván kell egy kis peták de nem mindegy hogy fejlesztésenként 100-150 peták kell vagy csak 40 peták, én nem dicskóra költöm hanem erre és hidd el olcsóbbra jön ki éves szinten mintha minden 2. hétvégén elmennék topogni

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#58437) bluyoo válasza jim bcs (#58436) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Persze ha van jó vevő és folyamatosan fejlesztesz úgy olcsóbb a dolog. De azért van az embernek más kiadása is nem csak a "topgás" :DDD
Pl. csak a mostani kiadások a számlákon, ételen kívül: 2szülinap, egy névnap, autó műszaki, 2 túranadrág, 1túracipő (itt még folytatódna a lista de maradok a realitás talaján :DDD ) és persze a monitorom is újítani kellene. Máriás kifutottam a keretből. :D

Bazinga!

(#58438) jim bcs válasza bluyoo (#58437) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

Jaj a számlákat ne is mondd :DDD és igen ott vannak az egyéb kiadások is beleértve a váratlanokat is, nem egyszerű ez kell agyalni eleget, a monitor nálam is időszerű volt de 0% THM-re sikerült megoldani vagyis majdnem sikerült erre írom is a váratlan kiadást----->

az asszonypajtás törölgette a polcomat ami a gép fölött volt (azóta nincs polc és átköltöztem a másik sarokba) és véletlenül lesöpörte a buddha szobromat ami nem nagy ugyan de van súlya ezt természetesen megpróbálta elkapni és hát Murphy törvénye szerint ez nem sikerült így a majdnem 2 hónapos Dell S2340L-t telibeverte :O , mondanom sem kell hogy bekapcsolás után mit láttam a képernyőn, monitor viszont kellett így ami volt némi tartalék az 1. monitorra azt megpótoltuk és vettünk egy másikat kp-ra mert ugye már mégegy hitelt nem adnak, így van 2 dell monitorom amiből az egyiket használom a másikon még gondolkozok hogy milyen poziciót töltsön be, ennyit a váratlan kiadásokról :DDD

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#58439) Buster17


Buster17
addikt

Hali!

Ismi szeretne max 19ért AM3+ -os alaplapot venni és hozzátok fordulok, hogy mi lenne ilyen árban a megfelelő.

Asus M5A78L lapja van most csak mivel, hogy egy éve beleb@szott a villám ezért a lan elszállt, de orvosolta lankártyával. Most viszont a hang szállt el és most lett belőle elege és kellene kb hasonló tudású alaplap.

Szóval max 19 ezerért keresek egy AM3+ alaplapot.

(#58440) bluyoo válasza jim bcs (#58438) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Tönkre vágta a zsír új monitort! :Y De legalább több, jobb a sex azóta? Mert ha igen akkor megérte! :DDD

Bazinga!

(#58441) xrosszcsontx válasza bluyoo (#58435) üzenetére


xrosszcsontx
újonc

Köszönöm!

6 éves a gépem..nem mai darab /core 2 duo 5200,2Gb ddr2 ram 8600gt vga/.
Teljesen kiestem a pc-s cuccokból,minden kínai...
Az elképzelésem ez lenne:http://www.pc-outlet.hu/images/Imperium_Core_i5_Professional_PC.jpg
Szerinted?
Játék nem annyira fontos,de nem baj,ha futni fog 1-2 újabb game.
Később vennék bele egy normális VGA-t .

(#58442) jim bcs válasza Buster17 (#58439) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

szerintem jobban járna ha eladná a procit és új platformot venne, felesleges egy halott platformra költeni de ő tudja, Asus M5A78L-M/USB3 vagy GIGABYTE GA-970A-UD3

(#58440) bluyoo
:DDD az volt eddig is és lesz is a minőség nem romlott le kvázi no problem, de ha össze is durranunk ő azonnal feloldja--->

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#58443) Buster17 válasza jim bcs (#58442) üzenetére


Buster17
addikt

Kösz!

Ahogy ismerem már nem szívesen költ gépre, de ajánlhatsz más platformú lapost is, hátha megtudom győzni.

(#58444) jim bcs válasza Buster17 (#58443) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

ahoz kellene tudni mennyit szeretne költeni, játszik avagy sem, ha nem játszik akkor szóbajön intel/amd egyaránt

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#58445) bluyoo válasza xrosszcsontx (#58441) üzenetére


bluyoo
nagyúr

"Szerinted?" Felejtős! Szerintem nyugodtan újíthatsz most gépet.
A "Milyen asztali gépet vegyek?" topic-ban majd segítenek a srácok miután a "Téma összefoglaló"-ban feltett kérdésekre válaszoltál. :)

(#58442) jim bcs
Akkor nem érte meg a monitor összetörése! :DDD
Basszus mekkora kutya! Hát én sem veszekednék tovább ha rám mordulna! :DDD

Bazinga!

(#58446) Buster17 válasza jim bcs (#58444) üzenetére


Buster17
addikt

Intenzíven játszik :DDD

(#58447) jim bcs válasza bluyoo (#58445) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

nem szereti az ordibálást, jön és szól hogy jó lenne befejezni :DDD , még kölyök és csak 42kg majd lesz nagyobb is

(#58446) Buster17
:D mindent szeret ami az őrző-védővel kapcsolatos

off vége mert csiga kolléga kihajít

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#58448) Buster17 válasza jim bcs (#58447) üzenetére


Buster17
addikt

Tudod kiről van szó?

Amúgy már mindegy. Rendelt magának valamit, egy sokkal "komolyabbat" türelmetlen volt... :O

[ Szerkesztve ]

(#58449) jim bcs válasza Buster17 (#58448) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

leesett bocs :DDD hírtelen kétértelmű volt , de már akkor mindegy ha megrendelte

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#58450) anytime válasza BomiBoogie (#58423) üzenetére


anytime
őstag

Eloszor is GRAT!
Masodszor, csak azert is mITX lapot fogok s mostani helyett venni ;] , de ez ugyben meg biztosan lesz bluyoo-val egy-ket meccsunk :)

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Milyen alaplapot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.