Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#36151) Studi válasza Lassú Víz (#36147) üzenetére


Studi
addikt

Itt van a dolog nyitja: 68-70 a kínálat, 60-62 a kereslet, az üzlet minden bizonnyal valahol a 62-68 között lesz, ami szerintem teljesen reális. Én az első 45-ösömet 68-ért vettem, mert nagyon akartam venni. Aztán még kettőt vettem szégyenletes áron, mindkét esetben csatolt áruként, mert az eladók gyorsan akartak szabadulni több cucctól. Villámgyorsan ment el mindkettő hatvanért, és gyakorlatilag még kerestem is rajtuk. Mindig vannak anomáliák a piacon, meg lehet őket találni, ha valakinek van rá energiája. :) A 65 +/-10% pedig szerintem teljesen reális piaci ár.

(#36152) madgie válasza Studi (#36151) üzenetére


madgie
titán

Ennyi :K

(#36153) Lassú Víz válasza Studi (#36151) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Én tudom, hogy tudod, hogy tudom. De vajon te tudod-e, hogy én tudom, hogy ... :))

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#36154) ezisjo válasza Studi (#36151) üzenetére


ezisjo
tag

júszpíkfrommájhartbrader! :)

(#36155) gorgo


gorgo
őstag

oké, off, de: eszem faszom megáll ezen!

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#36156) HollyBoni válasza gorgo (#36155) üzenetére


HollyBoni
veterán

Itt az első rész is, ha nem láttad volna. :))

(#36157) arn


arn
félisten

meg az ossz danny macaskill video (nekem o a kedvenc) :) [link]

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#36158) stargazer


stargazer
senior tag

sziasztok,

sztetek érdemes lenne beruháznom egy ilyenbe?
ha jól tudom ez nem stabis, de ez gond?

esetleg más alternatíva?

köszi!

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#36159) eeXaa válasza stargazer (#36158) üzenetére


eeXaa
addikt

...semmiképp. ...a szürkék egy masszív összeggel kevesebbért mennek, főleg használtan...
...amúgy ezen a gyutávon a legjobb ár érték arányban, meg amúgyis....
....én panán használom, de nem igazán érzem a hiányát a stabinak....

(#36160) MrChris válasza stargazer (#36158) üzenetére


MrChris
nagyúr

mintaboltban 3 év a gari. Használt ára az ezüst változatnak fentebb kitárgyalva. Nagyon jó obi, ha kell ez a gyutáv akkor most nincs alternatíva és nem fogod megbánni.

[ Szerkesztve ]

(#36161) hegyimorc válasza stargazer (#36158) üzenetére


hegyimorc
senior tag

"esetleg más alternatíva?"

Mielőtt boltban mennél, nézz be a hardverapróba!

m43_bajonettes

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#36162) MrChris válasza hegyimorc (#36161) üzenetére


MrChris
nagyúr

'zuhan' a 45-ös ára! zindexen 65e.
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=128199425&t=9189400

Vajon a fekete miatt?

(#36163) |AP| válasza MrChris (#36162) üzenetére


|AP|
veterán

igen :)

(#36164) madgie válasza MrChris (#36162) üzenetére


madgie
titán

Ennyi most a "normális" ára, Studi levezette a minap, miért.

Mercutio_: :DDD szerintem most igaza volt.

[ Szerkesztve ]

(#36165) Mercutio_ válasza MrChris (#36162) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ebben szvsz benne van picit a karácsonyi "vegyünk valamit, leszarom mibe kerül, nekem jár/megérdemlem" felfokozott hangulat is.

madgie: Studi bármit levezet, főleg, ha számára előnyös az érvelés :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36166) hegyimorc válasza MrChris (#36162) üzenetére


hegyimorc
senior tag

ugyanúgy szopatják körbe egymást az eladók mint anno az em5-tel

bár 75-össel tennék ugyanezt! :)

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#36167) arn


arn
félisten

gyakran van ilyen - tulkinalat, aztan utana meg semmi :) most vegyetek, amig van. en is inkabb megrendeltem a 14est a fixsorhoz, es megtartom a zoomot is.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#36168) Mr.Csizmás válasza arn (#36167) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én meg szabadulnék a 14-estől, cserélnék bármire :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#36169) madgie válasza Mr.Csizmás (#36168) üzenetére


madgie
titán

Cseréld tizenhármasra :D

(#36170) hegyimorc válasza Mr.Csizmás (#36168) üzenetére


hegyimorc
senior tag

30/2.8? ( csak az a baj, hogy ugyanúgy nem kell a 14-es se :D )

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#36171) b.vr válasza madgie (#36169) üzenetére


b.vr
őstag

:DDD
Pedig az utolsó évadokban már nagyon elegem lett belőle, de ez akkor is jó! :D

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

(#36172) Mr.Csizmás válasza hegyimorc (#36170) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkább 17/2,8 vagy 12-50 :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#36173) Mercutio_ válasza madgie (#36169) üzenetére


Mercutio_
félisten

Meghát :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36174) Freddy76 válasza Mercutio_ (#36173) üzenetére


Freddy76
addikt

Vigyél sámlit, szerintem egy fejjel magasabb nálad :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#36175) Mercutio_ válasza Freddy76 (#36174) üzenetére


Mercutio_
félisten

imdb szerint 4 centivel kisebb a csaj ;] ha a magasságomhoz hozzáadjuk amennyivel öregebb vagyok nála simán kihozom a végén, hogy töpszli :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36176) madgie válasza Mercutio_ (#36175) üzenetére


madgie
titán

Amúgy is csak te fogsz állni :D

(#36177) Mercutio_ válasza madgie (#36176) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hoye :D sajnos monogám vagyok :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#36178) arn válasza Mr.Csizmás (#36168) üzenetére


arn
félisten

En is csak azert vettem, hogy legyen mit feltekerni, ha sok a 25os ;-) tul sok elvarasom nincs vele szemben a 12es utan.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#36179) MrChris válasza madgie (#36164) üzenetére


MrChris
nagyúr

azért vannak akik nem akarnak nagyot bukni :D
http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=128203268&t=9189400

(#36180) need válasza Studi (#36151) üzenetére


need
addikt

Mert..mivel hogy én voltam ebben a történetben az egyik..
azt gondolom hogy én sem jártam akkor rosszul..mivel valóban akkor ami volt az 70k-ba fájt!

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#36181) jmakk


jmakk
őstag

Megint betévedt a Zindex sűrűjébe valaki, akinek nagyon kell a pénz. 14/2.5 60e, 45/1.8 85e.
Siessetek, mert hamar elkapodják! :)

Most látom, hogy a link az ez! Bocsi,de ez tényleg jó!

[ Szerkesztve ]

(#36182) rbalint88 válasza MrChris (#36179) üzenetére


rbalint88
addikt

mindegyik előtt ott egy -, úgyhogy szerintem ő fizet annyit, ha végre elviszed ;]

(#36183) MrChris válasza rbalint88 (#36182) üzenetére


MrChris
nagyúr

igen, ezen én is elgondolkodtam ;]
amúgy a wide conv. lencse ugye nem csökkent fényerőt? Csak az obi mögé kerülő módosítja le vagy fel attól függően, hogy szorzó vagy reduktor?

(#36184) |AP|


|AP|
veterán

Azt csiripelik, hogy a low-end OMD-vel jön egy Oly 25/1.8 is, kicsit vastagabb kivitelben, mint a 20/1.7.

Alakul tovább a rendszer :)

(Ha valami csoda folytán az új OMD inkább RF-like váz lenne, akkor lehet megondolnám magam a GM1-et illetően. De valószínűbbnek tartom, hogy inkább a Stylus 1-re fog hasonlítani)

(#36185) Parci válasza |AP| (#36184) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

biztosan jön egy oly 25/1,8

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#36186) arn


arn
félisten

Jah mar volt korabban is hir. Ha a meret a lenyeg, akkor gm1 a nyero. En siman megvennem.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#36187) Parci válasza arn (#36186) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

csak azt a rohadt hátsó szerencsekereket tudnám feledni (és minden gyártó, egyszer és mindenkorra)...

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#36188) b.vr válasza Parci (#36187) üzenetére


b.vr
őstag

Ha kevés a kezelőszerv, akkor szerintem nem rossz az a tekerentyű. Számomra a GF3nál jó volt használni.

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

(#36189) jjeahh válasza Parci (#36187) üzenetére


jjeahh
nagyúr

nemrég ezt is kitárgyaltuk, van akinek bejön, van akinek nem, szal nem lehet csak úgy rossz-nak titulálni, én pl. már el sem tudom képzelni az életemet nélküle :DDD (már, ha ugyanúgy működik mint az olympus-okon)
gombokat nyomogatni fel-le idegtépő, lassú, a canon 60d-70d szerencsekerekét meg nem lehet benyomni és baromira csúszik...szal számomra egyelőre az oly tekerentyű a legjobb megoldás a menüben bóklászásra, gyorsbeállításokra

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#36190) madgie válasza MrChris (#36179) üzenetére


madgie
titán

Aranyos, hogy egy kopott frontlencséjű wide-convertert 30-ért ad, miközben vadiújan bruttó 38 :D

(#36191) Parci válasza jjeahh (#36189) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pont az oly-ét gyűlölöm :DDD (e-pm, e-pl), mert iszonyú pici, kb. körömmel kell kezelni, az egész olyan... kompaktos. annyival ügyesebb megoldás a pana-féle benyomható hátsó tárcsa (szerintem). de persze, ezek egyéni dolgok, igazad van.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#36192) HollyBoni válasza madgie (#36190) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az a wide converter milyen? Ekv 21mm f2.5 nem rossz ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#36193) MrChris válasza madgie (#36190) üzenetére


MrChris
nagyúr

ja, ezek a szövegek nálam mindig kivágják a biztosítékot: ...képalkotást nem befolyásolják :C basszer az lehet, csak épp elkezdhetünk egy használt autóról is ezt azt levenni, szélvédőt karcolgatni, kipattintgatni, motortetőt behorpasztani, ami persze a sebességet, lóerőt, 4-5 személy szállítást... nem befolyásol. De akkor a gyárban miért vigyáznak ezekre a dolgokra, hogy ne legyen rajta ilyen. Biztos keletkezik, jó pár karcos lencse, kipattant gombostűfejnyi üveg, vagy apró buborékos... Vicces lenne ha ezeket is dobozolnák és a szerencse dolga lenne kinek mi jut, mert rá lenne írva mindegyik csomagolásra: A lencséken található karc, buborék a képalkotást nem befolyásolja!
Akinek ilyen lett bezony már nem csak a használt árcsökkenést, hanem az amortizációt is bele kell számolni, persze ez az ő dolga, lehet talál madarat rá...

az elképzelés szintjén foglalkoztat, gondolkodtatott el, tudnám e használni. Videóra biztosan, fotón mennyit ront?

[ Szerkesztve ]

(#36194) madgie válasza HollyBoni (#36192) üzenetére


madgie
titán

Nem tudom, engem is érdekelne :)

(#36195) MrChris


MrChris
nagyúr

látom mást is foglalkoztat ;)

(#36196) |AP| válasza HollyBoni (#36192) üzenetére


|AP|
veterán

(#36197) madgie válasza |AP| (#36196) üzenetére


madgie
titán

Jé, szonis képe lesz :DDD

(#36198) HollyBoni válasza |AP| (#36196) üzenetére


HollyBoni
veterán

Köszi!

Amúgy nekem van egy Canon FD 24mm f2.8-as üvegem, amin az egyik lencsetagon iszonyatosan sok karc van, nincs egy kis felület sem ahol ép lenne az üveg, ráadásul a széle kicsit gombás is. :DDD Előtte nem használtam, de így is bitang éles, egyedül a nagyon világos dolgok, pl egy lámpa, vagy sima kiégés érdekesek rajta. Ez pl vele készült, F2.8 vagy 3.5-ön.

[ Szerkesztve ]

(#36199) Studi válasza Mercutio_ (#36165) üzenetére


Studi
addikt

:DDD Most amúgy visznek mindent, mint a cukrot, két hét alatt elment két vázam, négy obim, táskám, telefonom, okosórám... :)

(#36200) Studi válasza madgie (#36169) üzenetére


Studi
addikt

:C jöhet! :DD

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.