Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-05 19:57:39

LOGOUT.hu

Hasznos linkek

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38160) bucketb0b válasza Kanczy (#38152) üzenetére


bucketb0b
őstag

Nem mondtam, hogy mindig mások a felelősek, de ameddig úgy néz ki a dolog, hogy 10 vereségből 9 nem rajtam megy el akkor nehéz mit tenni. Azt sem mondom, hogy 10ből 10x nyerek annyival, hogy carryzek, de 10ből max. 1x bukom el a lanet, hogy ténylegesen miattam megy el a game, mert elmászkál a mid vagy akkora damagere tesz szert, hogy már nem igazán bírni vele. Vagy legyen ez más lanen is akár. Szerintem a 10/9 arány úgy, hogy nem feedelem az ellenfelet szerintem a bőven megfelel/jó kategória. Illetve a fórumon nem rég volt egy illető aki ha jól emlékszem gold1 promoból esett vissza gold5-ig talán, mert volt a csapatában mindig (vagy szinte mindig) troll, afk, balfasz. Akkor most ő is helikopter vagy mi van? Én nem játszok sokat, mint szerintem itt legtöbben, hogy letolnak napi 10-12 kört is. Nekem a napi 10 kör ha összejön az már a "sokat játszottam a lollal" kategória, de az is már mindennel együtt (normal, 3v3, aram), tehát nem 12db 40 perces meccs.. Szóval a nagy számok törvénye alapján elvileg kiegyenlítődik, de mivel én nem játszok annyit akkor mi van, ha én ezalatt sokszor inkább csak a szopó ágon vagyok. Hihetetlenül hangzik? Nem hiszem ;) Utóbbi 2 normál 5v5ben jó junglerest kaptunk, meg is lett a meccs (az egyik mondjuk lehet nem ha jól emlékszem), viszont amikor valaki elhoz egy nunu junglet és az enemy lee sin cipő nélkül 3x gankeli midet, 2x botot, 2x toppot 1x sárkányozik addig a mi nununk mobilitys cipővel sem képes gankre, sőt legalább meghal a saját junglenkben. Ennyire pofon egyszerű, hogyan megy el egy meccs egy emberen, mikor a botlane nem feltétlenül brutál rossz, de nem is jó mivel3 gankből 2x meghalnak kb. hiába wardolnak, meg a sárkány felé képtelenek orientálódni mikor pontosan tudják, hogy ott viszi lee sin a sárkányt az enemy bot lanenel és a létszám meglenne, de nem fogják fel, hogy nem a minionokat kellene farmolni ilyenkor. Ezek ellen mit tudsz tenni? Vagy mikor megcsinálunk jól egy teamfightot ott marad egy fél hp-s jungles smite-tal meg én midként illetve az adc és már chat restricted fogad annyit pingeltem, hogy méltóztassanak már segíteni és vigyük el a sárkányt.. ezek ellen mit tudsz tenni? Semmit megmondom akármilyen jó vagy meg vezető meg akármi, ha egyszerűen hiányzik belőlük a józan ész és nem fogják fel.

(#38153) ClydeBeka2: én próbálom magam erre rászoktatni, de
sajnos nem vagyok olyan típus így nehezen veszem magam rá, hogy ne próbáljak meg segíteni, illetve ha nem megyek oda felém jön a flame, ami kibaszottul nem érdekel, mert pont leszarom ki miért akar vagy fog reportolni csak ha ezután még emiatt le is afkol akkor ott vagyunk ahol a part szakad :U de tudom megint csak nálam vannak afkolók..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  League of Legends (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.