Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26301) headhunter válasza Digitalis (#26287) üzenetére


headhunter
addikt

A Wester Digital sem egy garázs cég benyomását keltette eddig, náluk is megvan a támogatás. Karácsony előtt már ki is jött egy új firmware.

Itt egy újabb "reménység" : Dune HD Center...

[link]

[link]

[link]

2db eSata csatolós típus : [link]

Applications:

Dune HD Center is to date the most universal and powerful Full HD (1080p) solution with Blu-Ray support which has a power to be a true Center of any most modern home cinema system. With its intuitive user-friendly interface player provides literally all HD and SD video playback features applicable for home use.

Available Models:

* Dune HD Center
* Dune HD Center + Wi-Fi 802.11n
* Dune HD Center + Ethernet 1000 Mb/s
* Dune HD Center + 2 x eSATA

Playback:

* Blu-Ray discs (Profile 1.1/2.0)
* DVD-Video discs
* Files on Blu-Ray (BD-R, BD-RE), DVD (DVD-ROM, DVD+-R, DVD+-RW), CD (CD-ROM, CD-R, CD-RW) discs
* Files on USB drives (USB HDD, USB flash, USB card readers etc)
* Files in local network from PC or NAS (NFS and SMB)
* IPTV (free channels UDP/RTP MPEG-TS, H.264/MPEG-2)
* Internet radio (HTTP/MP3)

* File formats: MKV, MPEG-TS, MPEG-PS, M2TS, VOB, AVI, MOV, MP4, QT, ASF, WMV, DVD-ISO, VIDEO_TS.
* Video codecs: MPEG2, MPEG4, DivX, XVID, WMV9, VC1, H.264.
* Audio codecs: AC3 (DD), EAC3 (DD+), DTS, MPEG 1/2/3, AAC, LPCM, WMA, WMAPro, Dolby True HD, DTS HD HRA, DTS HD MA (HD-formats for Blu-Ray playback only).
* Subtitle formats: Plain text, SSA/AAS, SRT, VOB.

Network

* Browsing, copying and direct playback of files from PC and NAS in local network (NFS and SMB protocols).
* Attached storage from local network.
* Playback of Internet radio (HTTP/MP3).
* Playback of IPTV (free channels UDP/RTP MPEG-TS, H.264/MPEG-2).
* NAS function: FTP and SMB servers for accessing player's H.264/MPEG-2).
* Bit-Torrent client for digital content download from Internet.
* Web browser (based on the same engine as used in Mozilla Firefox) for browsing arbitrary Internet sites (with limited possibilities and performance).

Hardware
the most modern design of Dune HD Center includes - Sigma Designs 8634 SoC

* 512 MB of RAM, 64 MB flash and 1GB of NAND flash memory for fastest Java support on the latest and future Blu-Ray disks (Profile 2.0).
* HDMI 1.3 for ultimate HD video and HD audio performance.
* Optical, coaxial digital and 7.1 analogue audio output.
* Composite, component, S-Video video output.
* Three USB 2.0 ports for connecting external AV sources.
* Ethernet 100 Mb/s and Wi-Fi up to 300 Mb/s (optional).
* Mobile rack with SATA Direct Link for fast and easy HDD exchange to support any audio and video collection on any number of hard discs w/o need to create expensive multi-disc NAS solutions. Any 3.5? SATA HDDs can be used.

Blu-Ray video playback support

DVD-Video playback support:

* DVD menu navigation is supported.
* Sources:
o Commercial DVD-Video disks:
+ Internal DVD drive.
+ USB DVD drives.
o ISO images, VIDEO_TS folders:
+ Internal HDD.
+ Internal DVD drive.
+ USB mass storage devices (USB HDD, USB flash memory).
+ USB DVD drives.
+ NFS network folders.
+ SMB network folders.

Media files playback support:

* Sources:
o Internal HDD.
o Internal DVD drive.
o USB mass storage devices (USB HDD, USB flash memory).
o USB DVD drives.
o NFS network folders.
o SMB network folders.
o HTTP URLs (limited support).
* Containers:
o MPEG (MPEG-TS, MPEG-PS, VOB, M2TS) (typical file extensions: .MPG, .TS, .M2TS, .TP, .VOB).
o AVI (typical file extensions: .AVI).
o MOV, MP4 (typical file extensions: .MOV, .MP4, .QT).
o MKV (typical file extensions: .MKV).
o ASF (typical file extensions: .ASF, .WMV).
o DVD-ISO, VIDEO_TS (DVD-Video playback, including DVD menu support).
o Raw video.
o Raw audio (typical file extensions: .WAV, .MP3).
* Video codecs:
o MPEG2.
o MPEG4.
o DivX.
o XVID.
o WMV9.
o VC1.
o H.264.
* Audio codecs:
o AC3 (DD).
o EAC3 (DD+).
o DTS.
o MPEG (layers 1/2/3).
o AAC.
o LPCM.
o WMA.
o WMAPro.
* Embedded subtitle formats:
o In MKV: plain text, SSA/ASS.
o In MP4: VOB.
* External subtitle formats:
o SRT.
* External audio streams:
o AC3.
o DTS.

IPTV:

* Protocols:
o Multicast UDP (raw).
o Multicast RTP.
* Format:
o MPEG-TS container.
o MPEG2 video codec (SD and HD resolutions).

Extended set of supported video modes:

* HDMI:
o 480i, 480p (60 Hz)
o 576i, 576p (50 Hz)
o 720p (50 Hz, 60 Hz)
o 1080i (50 Hz, 60 Hz)
o 1080p (24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz)
o 1024×768, 1280×1024, 1280×768, 1280×960, 1360×768, 1366×768, 1400×1050, 1440×900, 1600×1200, 1680×1050, 1920×1200 (60 Hz)
* Component:
o PAL
o NTSC
o 480p (60 Hz)
o 576p (50 Hz)
o 720p (24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz)
o 1080i (48 Hz, 50 Hz, 60 Hz)
o 1080p (24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz)
* Composite:
o PAL
o NTSC
* Note: some video modes may be not supported ? it depends on the player mode, type of data being played back, and peculiarities of video hardware connected to the player.

(#26302) orion84


orion84
csendes tag

Sziasztok!

Remélem nem gond de én is tanácsot szeretnék kérni. Most szeretnék venni egy LCD TV-t de sajna meg vagyok lőve, annyi a választék. Ami fontos hogy max 120k körül tudok rászánni. Nézegettem eddig LGket de igazából fogalmam sincs melyik márka érné meg. Olvasgattam fórumokat is amivel nagyjából leszűkítettem a dolgokat de meg szeretném kérdezni ti mit ajánlotok.

Amire használnám:
-TV nézés: Kábeles Digi TV van bevezetve
-Gépről film nézés (DVD, HD, minden féle)
-És nem tudom számít e de főként este van csak időm TVzni, ergo sötét a szoba (nemtudom ez számít e)

ÉS még egy kérdésem van. Van egy Genius HT5000es hangfalrendszerem, azt hozzá tudom kapcsolni a TVhez? Tudom ez valószinü elég láma kérdés volt de ne lincseljetek meg pls... :)

Ha kell még valami infó a segítséghez akkor írjátok meg és már válaszolok is. Köszönöm szépen előre is!

(#26303) worxland válasza headhunter (#26301) üzenetére


worxland
addikt

A litvánoknál kapható: 2500 litas (200k HUF) :Y

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#26304) Forrest Gump válasza headhunter (#26301) üzenetére


Forrest Gump
tag

Ez elég komolynak tűnik!

(#26305) Forrest Gump válasza worxland (#26303) üzenetére


Forrest Gump
tag

Ha visz szépen mindent, ami le van írva, nincs tele hibával, mint a többi média lejátszó, meg is ér annyit sztem.

(#26306) JoolsNOS válasza orion84 (#26302) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Hát ha sötétben nézed akkor mindenképp olyat válassz ami jó feketét tud (bár alapból olyat próbál az ember) Illetve ha gépről nézed a filmet akkor ugyis azon van a házimozi cucc nem?
Én most vettem egy Samsung le37r82-t 120ért. 2007es modell, de meg vagyok vele elégedve. (bár a feketéje kicsit világos sötétben szerintem) erre ha esetleg valakinek tapasztalata hogy mi a legjobb beállítás az nyilatkozhatna. kösz

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#26307) matthews


matthews
aktív tag

Sziasztok!
Szeretnék LCD TV-t venni, ezt néztem ki:

Toshiba 42VX550

http://www.home-entertainment.toshiba.co.uk/en/Regza-LCD-TV/40-49-LCD-TV-screen-size/42-Regza-LCD-TV-XV-Series/?showBy=size#

Szeretném, ha írna akinek van ilyen márkájú televíziója, vagy szimplán aki csak ért hozzá, mert én nem nagyon, hogy érdemes-e megvenni. Kinézetre meg alaptulajdonságokra nagyon tetszik, de hátha van valakinek tapasztalata is.

Köszönöm előre is a válaszokat!

"No brain, no problem"

(#26308) grandtour2 válasza anjani182 (#26275) üzenetére


grandtour2
tag

mindenben :) Egyszerűen él az LCD panel sima dvd film alatt is, de hogy.. basszus...

[ Szerkesztve ]

(#26310) hamiska


hamiska
csendes tag

Még hogy a 42LG6000-nek rossz a feketéje?!
Néha nem tudom hol a káva és a panel között a határ.

(#26311) grandtour2 válasza headhunter (#26309) üzenetére


grandtour2
tag

szvsz akkor inkabb egy PS3, nem? Olcsobb, és még játszani is lehet rajta, nem ugy mint ezen a dromedaron.

(#26312) bigdigit válasza sacaboy (#26288) üzenetére


bigdigit
addikt

nem pixel hanem csak subpixel ami fehér esetén látszok.(feketén gázosabb lenne)
csak 1 méternél közelebbről látszik mondjuk egy exel előtt.
szóval nem is érdekel mert 46-os tv-ét nem ilyen közelről les az ember.

(#26313) orion84 válasza JoolsNOS (#26306) üzenetére


orion84
csendes tag

Szia!

Igazából esetleg valami konkrétan tudnátok ajánlani valamit? Legalább annyit hogy milyen márkát nézegessek, melyik éri meg?

(#26314) anjani182 válasza bigdigit (#26312) üzenetére


anjani182
őstag

Szia!

Sajna én is felfedeztem az enyémen egyet, de természetesen 2,5 méterről véletlen se találom meg, sajna ez van, be kell nyelni, ezért nem fognak cserélni, szabványba megengedett :(

Szerencsére én csak Ps3-hoz használom, ott meg észrevehetetlen, csak nagyon közelről tudom megtalálni!

Amúgy elképzelhető, hogy eltűnik?

Csak mert van egy Acer laptopom, amin előjött egy fekete pixelpont pár hónapja, de most eltűnt :D

Forever and ever, let's make this last forever.

(#26315) soldiersdr


soldiersdr
csendes tag

Hello mindenki lenne egy olyan kérdésem, hogy szeretnék venni egy 37pfl7603d philips lcd tv-t. De igazából nagyon gondolkodom hogy jól választottam-e. Ez az Ambilight mod igazából nem vonz de nem is taszit abban hogy megvegyem. Maga a kép méret sok gondolkodás után ugy tünik elég lesz a 94cm.
Sok lcd tv-t megnéztem és adatai alapján ez tünik a legszebbnek de élőbe még nem nagyon tudtam megnézni csak tv-adást láttam rajta!!!
Igazából ami fontos lenne az tiszta pixel mentes éles kép és a változatos gyönyörű szinek. Szóval hogy atom szép képe legyen.
Ugyanakkor amire használnám az pc funkció nagy felbontásu videok meg ps3 gémek és egy kis blue-ray film. Amellet meg jó sok sima dvd-fimem van amit még ezen a tv-n is szeretnék élvezni persze tudom hogy nem lesz csuda szép minőség a sima dvd filmből de amilyen javitó technologiákat olvastam a tvről elméletileg nem lesz nézhetetlen a dvd filmse!!?

Előre nagyon szépen köszönök minden infót ami ehez a tv-hez tudok füzni!!!

http://www.consumer.philips.com/consumer/hu/hu/consumer/cc/_onlineStoreStatus_false/_productid_37PFL7603D_10_HU_CONSUMER/_retailStoreStatus_false/37PFL7603D-10

(#26316) zsolt320i


zsolt320i
senior tag

Sziasztok,

tv-t szeretnek venni, a keret 180.
A ket kiszemelt aldozat a sony 32 w4000, es a sharp 37 dh66e.
szerintetek melyiket lenne erdemesebb venni?
esetleg 3-ik alternativa?

(#26317) bigdigit válasza anjani182 (#26314) üzenetére


bigdigit
addikt

van az úgymond maszírozós módszer puha ronggyal.de nekem nem jött be:)

az egészbe az a legszebb,hogy itt járt nálam vagy 40db philips tv és egynél se volt pixel hiba.erre az első samsung egyből az lett. :C

[ Szerkesztve ]

(#26318) anjani182 válasza bigdigit (#26317) üzenetére


anjani182
őstag

Ez nekem se jött be! :(

72 órán belül cserélik? Ezt tudja valaki biztosan?

Holnap felhívom a Samsung ügyfélszolgálatot ez ügyben...mert pénteken vettem.

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#26319) gaabi válasza tothl (#26259) üzenetére


gaabi
tag

a Royal Sales International "varázstörlőit" ajánlanám, én is ezeket használom. jól vonzzák a port. meg vannak ilyen puha, cserélhető fejes portörlők is.

(#26320) bigdigit válasza anjani182 (#26318) üzenetére


bigdigit
addikt

elvileg cserélik.én kaptam 20k átutalást vissza a hibáért bemondásra.hirtelen kellett a tv és másik nem lett volna.így nem foglalkoztam vele pedig vissza vették volna.

(#26321) attiati


attiati
veterán

samu gari téma, igaz, hogy monitorok után érdeklődtem:

Egy dologra hívta fel a szerzvizes a figyelmemet!
A 3 éves garancia akkor érvényesíthető a szakszervíznél, ha a Samsung Magyarország által kiállított garancialevelet adnak hozzá. Panaszkodott, hogy több vásárló a bolt, vagy az európai Samu által kiállított garancialevéllel próbálja érvényesíteni, de azt nem tudja elfogadni 1 év után.

(#26322) attiati


attiati
veterán

Járatlan vagyok a témában, légyszi segítsetek:

1. Ezek a nagyképernyős lcd tv-k használhatók monitornak is? igaz ez? Csak mert egy 22"-os monitor árán kapnék egy ugyanolyan minőségű 30"-os tv-t.
2. A monitorokhoz hasonlóan itt is IPS, xVA paneleket használnak?
3. Mi az oka, hogy míg egy 22"-os xVA paneles monitor 100e ft felett van, addig tv-ben még egy 30"-os is olcsóbb ennél. (30"-os monitor meg már 200 felett lenne).

köszi előre is!

(#26323) LucDeToth


LucDeToth
csendes tag

Sziasztok!

Már néhány hete boldog tulajdonosa vagyok egy Sony KDL-32V4500 lcd tévének. Sikerült az összekötés a számítógéppel DVI-HDMI kábellel, igazából semmi probléma nincs, de a 24Hz-et sehogy nem tudom összehozni normálisan. A beállításoknál előjön a 1920*1080/24Hz-es beállítás, kép is megjelenik, a tévé kiírja, hogy 1080/24p. Ezzel nincs is probléma. De ha bármilyen HD anyagot játszok le (MKV-s Blu-ray rip), akkor mozgásoknál akadozik a videó. Érdekesség, hogy ilyenkor a monitoron nézve is ugyanúgy akad.
Vajon mitől lehet?
Gondoltam a kábelre, de akkor miért akad a monitoron is?
A videókártyám Nvidia 7600GT 128 mb rammal, ha ennek van bármi jelentősége (talán lehet)

(#26324) anjani182 válasza bigdigit (#26320) üzenetére


anjani182
őstag

Pont ez jutott eszembe, értékcsökkentként engem is érdekelne...vagy ha nem akkor csere! És neked ezt a Samsung ügyfélszolgálat ajánlotta fel, vagy ahol vásároltad?

attiati: természetesen rendes, hivatalos helyről van, nem zugbolt vagy webshop :R

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#26325) Mercutio_


Mercutio_
félisten

37"-os LCD-t raknék a falra, milyen olcsó, de stabil, megbízható, jól szerelhető falikonzolt javasoltok? Jöhet simára, és olyanra is javaslat, aminél felrakható a TV alá lejátszó, esetleg erősítő is.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26326) Rick4 válasza bigdigit (#26317) üzenetére


Rick4
félisten

tudnál jót vagy rosszat mondani a 42pfl7332-es Philips-ről? Lenne lehetőségem egyet igen jó áron venni, és nagyon nincs infó erről a tévéről. köszi. Nem érdekel a dvb-t tuner, digit műhldvevőről menne minden, és igen igen kedvező az ára...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#26327) attiati


attiati
veterán

Samu leírásban ez azt jelenti, hogy nem használható monitornak, nem továbbít videó jelet, csak audiot, vagy micsoda?:
Videó Monitor kimenet (Bal/Jobb): 1 (Audio only)

[ Szerkesztve ]

(#26328) El_Diablo_


El_Diablo_
tag

Hali!

Mi a véleményetek a JVC LT-42R90BU tv-től? 180-ért láttam ma egy boltban, neten meg 250 alatt nem látok ilyet :) Dei gazából az érdekel, hogy megéri-e ez a tv, vagy nézzek inkább mást.

Köszi.

Idegesítenek azok az emberek, akik nem adják a nevüket ahhoz amit mondanak (Anonymus)

(#26329) hattorihanzo


hattorihanzo
aktív tag

Bigdigit, gondolom neked jó kapcsolataid vannak a gyárban. Nem tudsz valami, nem publikus, belső terjesztésű ( :DD ) firmware-t, ami játszana ha nem is mkv-t, de mondjuk MKV2VOB-bal átkonvertált mpg-et? Mert így sem akarja a nagyfelbontást megenni.
Köszi

(#26330) Alex91 válasza attiati (#26322) üzenetére


Alex91
félisten

1. Igen.
2. A 32"-os kategoriatol altalaban igen.
3. Mert talan nem ugyanaz a felbontasuk...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#26331) hattorihanzo válasza El_Diablo_ (#26328) üzenetére


hattorihanzo
aktív tag

180-ért nem szabad otthagyni egy 42-es JVC-t.
Amúgy nem ismerem.

(#26332) SM1


SM1
csendes tag

Sziasztok,

Erdeklodnek, h van itt vkinek tapasztalata az uj LED-es Samsung TV-kel? (786 v 956)

Koszi elore is!

(#26333) ManY


ManY
senior tag

Hello mindenkinek
Lenne 1 szerintem egyszeru kerdesem
szoval neztem full hd tv ket xbox 360 miatt tortenetesen ezt: [link]
es most az xbox nak vga kimenete van mondjuk van komponens is
de a notimba van 1 8800gtx es azzal teljesen jol tudom nezni a hd filmeket
(meg jo jatekra is)
es nemtudom hogyha ennek most nincs dvi bemenete hogy kotom ra ?
s-video van meg a notin de az nem adja a hd t szerintem, sot tuti

Ja es meg 1 kerdes
ha tudtok lcd tv t ami tudasban hasonlo de arban jobb varom a tanacsokat
elore is kosz mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#26334) Malachi válasza LucDeToth (#26323) üzenetére


Malachi
addikt

Nem tudom milyen konfigod van, de a 7600GT soványnak tűnik 1080p-s videókhoz. Csak egy tipp, de erre gondolok.
Esetleg próbáld 720p-vel is, ha azt viszi, akkor meg is van a hunyó.

(#26335) anrab válasza ManY (#26333) üzenetére


anrab
addikt

xbox-on van hdmi kimenet, avval kell rákötni!

(#26336) hattorihanzo válasza Malachi (#26334) üzenetére


hattorihanzo
aktív tag

Szerintem nem sovány az, nekem egy integrált x3100-assal gyönyörűen megy, ha nem kapcsolok be semmilyen képjavító algoritmust az ffdshow-ban, igaz, viszonylag erős a procim, T8100. A 7600-os vagy 2 classal az x3100 felett van. Ott más lesz.

(#26337) anrab válasza Malachi (#26334) üzenetére


anrab
addikt

nekem 6200 geforce-al ment. codec v. lejátszó a gond szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#26338) ManY válasza anrab (#26335) üzenetére


ManY
senior tag

kosz
azota mar en is lattam hogy van csak nem alapbol adjak :(

(#26339) hdman válasza SM1 (#26332) üzenetére


hdman
őstag

Ha jól tudom bigdigitnek LED-es Samsungja van, talán pont 786-os.

A HDMI port az xboxon nem extra,hanem szériatartozék kb 2007 óta :DDD

Sopron city :)

(#26340) hdman válasza ManY (#26333) üzenetére


hdman
őstag

Nem értem mit akarsz kérdezni....

Sopron city :)

(#26341) bigdigit válasza Rick4 (#26326) üzenetére


bigdigit
addikt

7332-őt nem ismerem de biztos gyengébb mint az idei..opx immár tavalyi készülékek.ha jól sejtem ez már 2 éves modell.

(#26342) bigdigit válasza hattorihanzo (#26329) üzenetére


bigdigit
addikt

nem tudja hardveresen sajnos.

(#26343) bigdigit válasza hdman (#26340) üzenetére


bigdigit
addikt

nem ledes az enyém.nem kellene semmi pénzért.sok olyan hátránya van ami nagyon zavarna.46A756 van nálam.

(#26344) LucDeToth válasza Malachi (#26334) üzenetére


LucDeToth
csendes tag

Azt nem tettem hozzá, hogy a videó nem 1080p-s, csak 720p-s. De 24Hz-et kizárólag 1920*1080-as felbontáson tudok beállítani.
Amúgy nem túl erős a proci (Core2 1,8Ghz) de CoreAVC-vel viszi az 1080p ripeket is.

(#26345) sipi83


sipi83
aktív tag

Sziasztok!
Olvasgatom a fórumot egy ideje, és mint sokaknak (itt sokan dicsérték), nekem is a Samsung LE40A656 -os modellje jött be. Ma délután élőben is megnéztem, és tetszett.
Szerintem ő lesz a befutó.
Pár kérdésem azért lenne vele kapcsolatban.
1. Igaz az, hogy az 40"-osak már mind S (Samsung) panelesek?

2. A gyári állványát(talpát) valahogy lehet rögzíteni a TV asztalra, vagy marad a fali tartó?
Nálunk elég nagy a mozgás (öcskös és haverjai, rokonok), nem szeretném, ha leborulna.

3. És úgy általánosságban kérdem, hogy milyen kábelt érdemes hozzá venni hdmi-hdmi
amit a videokártyámhoz kapott dvi-hdmi átalakítóba dugok, vagy már eleve dvi-hdmi-st?
Hangot nem akarok átvinni.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

(#26346) hdman válasza bigdigit (#26343) üzenetére


hdman
őstag

oks,rosszul emlékeztem! :B

Sopron city :)

(#26347) Pi-eM válasza sipi83 (#26345) üzenetére


Pi-eM
csendes tag

Szia!

-Ez a Samu S panelt kapott!

-A talpát nem hiszem, hogy tudod rögziteni, de a tv hátoldalán az
az also élnél, középen van egy kb 10 cm hosszu müanyag, amiben
náhány lyuk van,ezzel tudod rögziteni az asztal éléhez!

-Én a dvi-hdmi kábelt használom a számitogéphez, egyéb lejátszohoz
hdmi-hdmi kábel a tökéletes!

-2 honapja használom és nagyon jo kis készülék! :DD

Üdv:M:

[ Szerkesztve ]

Ne lopj, ne csalj, ne hazudj! A kormány nem szereti a konkurenciát!

(#26348) SM1 válasza bigdigit (#26343) üzenetére


SM1
csendes tag

Kerlek fejtsd mar ki, h pontosan mikre gondolsz! Most vagyol LCD vasarlas elott es a az biztos, h Samsung lesz csak nem tudom eldonteni, h 46A656 vagy inkabb 46A956...

956 mellett szol, h a feketeje az lenyegesen szebb es a fekete kava is jobb szerintem, mint a piros... Tudom azt is h csak szembol igazan szep a kepe, de ez nem zavar mert mingig szemben ulok a TV-vel.

Ami ellene szolhat az az, h ez a LED technika meg gyerekcipoben jar Samsung ide vagy oda es lehet meg varni kellene vele. Persze MediaMarkt Saturn es tarsaiban azt mondjak, h a LED a jovo... de ott inkabb a jutalek az ami szamit es nem a valos tapasztalat ill hozzaertes.

Szoval eszreveteleket, velemeyeket szivesen fogadok! :R

(#26349) anrab válasza sipi83 (#26345) üzenetére


anrab
addikt

úgy olvasom van átalakítód ahhoz vegyél hdmi kábelt, és így a kábelt a későbbiekben is tudod használni esetleg, ha úgy alakul. semmit nem befolyásol a plussz csatlakozás.

(#26350) anrab válasza SM1 (#26348) üzenetére


anrab
addikt

én úgy olvastam valamelyik cikkben, de lehet hogy itt hogy ezen a technológián még van mit csiszolni és nem éri meg most még a plussz pénzt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.