Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26451) jocy66


jocy66
csendes tag

Sziasztok!

Egy Samsung LE-37A557 vagy 558 tipusú LCD TV vásárlása előtt állok.
Azt szeretném megtudni,hogy tudja-e ez a tipus a 24Hz-s megjelenítést.

(#26452) anrab válasza jocy66 (#26451) üzenetére


anrab
addikt

azt írja mindkettőnél 24p Real Movie

(#26453) RockHaRD válasza anrab (#26449) üzenetére


RockHaRD
addikt

közeledünk :D csak vistárol van szó. Nem lehet ezekre mást rakni, csak Vistát -.-

(#26454) anrab válasza RockHaRD (#26453) üzenetére


anrab
addikt

(#26455) RockHaRD válasza anrab (#26454) üzenetére


RockHaRD
addikt

ezt én is néztem, de nemtom, h melyik lenne a jó :S előbb feldobtam egy sima 3470-hez készült vista drivert, de semmi nem történt :S

(#26456) szasanyi válasza anrab (#26435) üzenetére


szasanyi
félisten

Elképzelhető... de láttad valahol azt, hogy ezt az üzemidőd kikapcsolás nélkül, folyamatom üzemmel tudja teljesíteni? Mert én ebben nem vagyok biztos, és nem találtam róla semmit.

(#26457) Lacix29 válasza jocy66 (#26451) üzenetére


Lacix29
őstag

Nem tudja rendesen, azt csak a valódi 100 (ill. valójában 120) Hz-es tv-k tudják.
Tehát a 656-osak és felette. Fórumokon utána lehet nézni, hogy hiába írják hozzá a 24p Real cinema-t, nem tudja. (pl itt (német) [link])

(#26458) tsabbi válasza szasanyi (#26432) üzenetére


tsabbi
csendes tag

üzemeltetéssel kapcsolatban:reggel 6-tól indulna és kb éjfélig kéne mennie.hétfőtől vasárnapig minden nap.ez iparinak számít?

(#26459) anrab válasza szasanyi (#26456) üzenetére


anrab
addikt

én se hiszem hogy menne 11 évig folyamatosan! de ennyi idő alatt biztos lenne 1-2 áram szünet :)

(#26460) anrab válasza RockHaRD (#26455) üzenetére


anrab
addikt

[link] itt a ccc-t a nyelvet tedd magyarra! 43.3 MB-ből lessz 47.1MB.

[ Szerkesztve ]

(#26461) szasanyi válasza tsabbi (#26458) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem tudom. Valszeg a folyamatos üzem annak számít, bár lehet, hogy egyéb körülményekkel együtt. Épp ez a gond, hogy én sem tudom, és nem tudok javaslatot tenni olyan készülékre, amit tuti nem vágnak a fejemhez 1-2év múlva, mert csak annyit bírt. :D

(#26462) Csete


Csete
csendes tag

Sziasztok! Némi tanácsra ill. tapasztalatra lenne szükségem.
Adott két Toshiba tv egyik 42 XV500 ,ez 20000:1 kontr., a másik 42 XV550 ez pedig 30000:1 kontr.arányú. A mostani Toshibám is 20000:1 (32AV500) és meg vagyok elégedve vele, de nem tudom hogy ennél a 42-es méretnél ez jobban előjön e. A két tv között a különbség 10000ft, csak az XV500 helyben van a XV550 pedig 60km. Megéri a 30000:1 az utazást? Vagy valaki tud jobb típust hasonló áron és méretben ajánlani? Segítségeteket előre is köszönöm.

(#26463) tsabbi válasza szasanyi (#26461) üzenetére


tsabbi
csendes tag

okey köszi:)

(#26464) dabadab válasza anrab (#26434) üzenetére


dabadab
titán

Ahogy elnezem, a fordito csak harom dologgal volt bajban: az angol nyelvvel, a magyarral meg a muszaki dolgokkal :)

DRM is theft

(#26465) dabadab válasza szasanyi (#26432) üzenetére


dabadab
titán

ilyen olcsó kategóriájú készülék

Hat, 150k szerintem annyira nem olcso :) Mindenesetre semmi nyomat nem lattam annak, hogy ezek elettartamm teren barmivel is elmaradnanak a dragabb testvereikkel: nem annyira csinosak, hianyzik beloluk egy csomo elektronikus kepfeldolgozo dolog, de azt soha senki nem allitotta, hogy a dragabb TV-k barmivel is hosszabb eletuek lennenek: es bar azt nem nagyon szabad elhinni, amit a marketingesek mondanak, de amint nem mondanak, az idonkent nagyon jo kapaszkodo tud lenni :)
Mindezen tul persze a sokeves garancia is megnyugtato tud lenni, valassz olyat, amihez olyan van (mondom, Samsunghoz harom ev jar, a tobbit sajnos nem tudom).

DRM is theft

(#26466) dabadab válasza szasanyi (#26456) üzenetére


dabadab
titán

Igazabol a kapcsolagatas csak art az elettartamnak: kihulnek az alkatreszek, aztan megint fel kell oket melegiteni, stb.

DRM is theft

(#26467) Möhe


Möhe
addikt

Sharp-nál hogyan van a kategórialépcső kódok alapján? :F

(#26468) RockHaRD válasza anrab (#26460) üzenetére


RockHaRD
addikt

sajnos nem segített a dolog :( nem lehet feltenni a sima radeon drivert laptopra. Vmi olyan megoldás kéne, ami windowsbol megbolygatja a szélességét a képnek :F

(#26469) tothl válasza RockHaRD (#26468) üzenetére


tothl
addikt

Felmegy a sima radeon driver is laptopra. A benne levo konfigallomanyt kell atirni, van is ra egy utility, reggel megkeresem ha erdekel es belinkelem. Tuti mukodik.

(#26470) anrab válasza RockHaRD (#26468) üzenetére


anrab
addikt

csak a videokari beállításoknál kell keresgélned!!!
és a tv-n a hdmi bemenetet nevezd el pc-re.

[ Szerkesztve ]

(#26471) anrab válasza RockHaRD (#26468) üzenetére


anrab
addikt

szerintem te nem is jót néztél! 26460-ra menj vissza.

[ Szerkesztve ]

(#26472) anrab válasza RockHaRD (#26468) üzenetére


anrab
addikt

még valami eszembe jutott: a videokártya beállításoknál ne az egyszerű nézetet válaszd hanem a másikat. nem tudom mi a neve mert nekem angolul van.

(#26473) RockHaRD


RockHaRD
addikt

időközben sikerült megcsinálni. Először a jó öreg Google-hoz fordultam, és láttam, hogy van egy modtool, amivel bármelyik cc rámegy, aztán a legegyszerűbb megoldás nyert. Driver Cleaner, minden ATi cucc leszed, és az eredeti driver a Sony honlapjárol fel. És lásd csodát, van Control Center, és jó a kép is. A furcsa az, hogy a teljesen friss windows-ra ugyanigy raktam fel az alap drivert a sony honlaprol, és mégse ment. Konkrétan ujra felraktam és jó lett...

Lényeg a lényeg; köszönöm a sok segítséget :R

(#26474) RockHaRD


RockHaRD
addikt

időközben sikerült megcsinálni. Először a jó öreg Google-hoz fordultam, és láttam, hogy van egy modtool, amivel bármelyik cc rámegy, aztán a legegyszerűbb megoldás nyert. Driver Cleaner, minden ATi cucc leszed, és az eredeti driver a Sony honlapjárol fel. És lásd csodát, van Control Center, és jó a kép is. A furcsa az, hogy a teljesen friss windows-ra ugyanigy raktam fel az alap drivert a sony honlaprol, és mégse ment. Konkrétan ujra felraktam és jó lett...

Lényeg a lényeg; köszönöm a sok segítséget :R

(#26475) bigdigit válasza denes242 (#26431) üzenetére


bigdigit
addikt

samsung 756-tól tudja ezeket a ficsőröket.
úgyis írtam,hogy philips samsung közép,felsőkategóriás darabjai.mondjuk kinek honnan számít felsőnek:)
én megítélésem szerint pl philips 7603 közép,samsung 756 felső...

(#26476) tothl válasza RockHaRD (#26474) üzenetére


tothl
addikt

Na ugye mondtam !
:)

(#26477) bolha23


bolha23
aktív tag

Idén megjelenő plazma, és lcd tévék.[link]

(#26478) radi8tor válasza bolha23 (#26477) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Asszem nem fogok lemaradni semmiről :)

⭐ Stella

(#26479) Greg03


Greg03
csendes tag

Sziasztok,

aki az edigitalban vett tévét (én 40A656-ot vettem tőlük most), milyen garanciajegyet kapott? Hogy néz ki a magyar 2+1 év jótállást biztosító papír?

A választ előre is köszönöm.

Ha azt akarom, hogy egyenesbe jöjjön az életem, miért kell jobbra fordulnia?

(#26480) wombation


wombation
tag

Analóg tévéadás egy 32" full HD Tv-n valóban olyan x@r?

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#26481) dabadab válasza wombation (#26480) üzenetére


dabadab
titán

Nem.

DRM is theft

(#26482) szasanyi válasza dabadab (#26465) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi. Végül erre tettem javaslatot. Kellően nagy, jó minőségű és ha már pályázati pénzből lenne miért ne?! ;)

(#26483) eddhunter


eddhunter
tag

A tőletek kapott tanácsok-amit köszönök szépen! :) -, és a MM-ban tett látogatásom alapján a 37A551-re esett a választásom, amit az edigitaltól rendeltem meg. Ki is hozták másnap nagyon király egyenlőre sd-re(dvd, upc digit.) használtam,de arra is elég szépnek tűnik.

Edigitalos gari(Samsung le37a551): egy szürke lap szlovák,cseh,és magyar nyelvek vannak rajta.A lap az első oldalon van signalva a bolt áltan kb ennyi.Van a csomagban egy másik samu gailevél is(kék színű), de ez teljesen szűz.

Viszont egy nap után felfedeztem egy db. hotpixelt, tegnap felhítam őket, kis szájhúzás után azt mondták holnap küldik érte a futárt és csere, szóval elég korrekt a bolt sztem.

(#26484) wombation válasza dabadab (#26481) üzenetére


wombation
tag

Köszi a rövid,tömör,érthető választ :)

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#26485) tsabbi


tsabbi
csendes tag

ez a reklámos dolog nem olyan egyszerű,mint ahogy gondoltam.maradok a dvd playernél...
csak az akciók futtatására fogom használni..ilyen esetben számít a kontrasztarány és a felbontás?mármint van értelme a drágábbat megvenni?

ez megfelelne ilyen célra?;)hilips 37PFL3403D LCD

(#26486) gduck válasza RockHaRD (#26405) üzenetére


gduck
addikt

Szia Te mázlista :) Nekem "csak" egy LE40A656-ra futotta :DDD Amúgy a szuper a TV, mindenkinek csak ajánlani tudom!

[ Szerkesztve ]

(#26487) wombation válasza gduck (#26486) üzenetére


wombation
tag

Te mázlista nekem meg csak LE32A656 lesz...

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#26488) neo-geo


neo-geo
aktív tag

Új Philips firmware 7603H/10-hez. 2009-01-16

[link]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#26489) Lipton


Lipton
őstag

Sziasztok,

szükségem lenne egy olcsó 32-es LCD-re a hálószobámba. Kb. 3m-ről nézném.

Gyakorltailag csak T-Kábel menne rajta, és szerintem később sem nagyon
használnám másra. Elvárás lenne egy jó tuner, jó távirányító...
Tényleg szempont, hogy minél olcsóbban meglegyen.

Javaslat(ok)?

Lipton

(#26490) anrab válasza neo-geo (#26488) üzenetére


anrab
addikt

én még a 70-est se tettem fel! le tudnád írni a változásokat?

(#26491) bigdigit válasza anrab (#26490) üzenetére


bigdigit
addikt

TV does not respond to the remote control or the local control buttons after the TV wake-up from
standby in the next day. (Applicable for countries with only analogue transmission.)

kötelező darab annak akinek bekapcsolási gondjai akadtak.

(#26492) anrab válasza bigdigit (#26491) üzenetére


anrab
addikt

szia bigdigit! nem tudom milyen bekapcsolási problémák lehetnek, de ezek szerint nekem nincs!
viszont olyan van hogy nem tudok egy kukkot se angolul.
leginkább az érdekelne hogy belerakták-e azt a k...va egyedi képbeállítást, mert a tö...m tele van hogy ha beállítom mondjuk az élest nappal, utána ujra végig kell menni az egyedi beállításokon ha a sajátomat akarom!!!

(#26493) anrab válasza bigdigit (#26491) üzenetére


anrab
addikt

TV nem válaszol -hoz távirányító vagy a helyi irányít gombok után a TV nyomdokvíz - megjelöl -ból tartalék -ban következő nap. ( alkalmazható részére országok -val egyetlen hasonlítani átadás ) :Y

ennyit az inter translation-ról

(#26494) anrab válasza bigdigit (#26491) üzenetére


anrab
addikt

az utolsó frissítés tartalmazza ugye az előzőeket is?

(#26495) RockHaRD válasza anrab (#26493) üzenetére


RockHaRD
addikt

V nem válaszol a távirányítónak vagy a helybelinek az irányítás a tévényomdok után gombolódik-fent tartalékból a következő nap alatt. (Alkalmazható egyetlen analóg továbbítással rendelkező országokért.) webfordítás :D

(#26496) OTee válasza anrab (#26493) üzenetére


OTee
tag

webforditas.hu:

A tévé nem reagál a távirányítóra vagy a helyi vezérlőgombokra a tévényomdok után-fent
tartalék a következő nap alatt. (Alkalmazható egyetlen analóg továbbítással rendelkező országokért.)

A lényege: (és nekem sajna előjött ez a hiba 42PFL5603/12)

Este kikapcsolod a távval a TV-t, és másnap már csak bekapcsolni tudod, ezután nem reagál semmire sem, csak 1 áramtalanítás után.
Rövidebb kikapcsnál nem jelentkedik, csak hosszabb, több órás (4-5-6 ...) után.

bigdigit!

Ez az enyémhez is jó?

THX: OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#26497) anrab válasza OTee (#26496) üzenetére


anrab
addikt

értem amit leírtál, viszont nem sok köze van a fordításhoz.
köszi!

(#26498) anrab válasza OTee (#26496) üzenetére


anrab
addikt

ugyan az a tied is [link]

(#26499) tsabbi


tsabbi
csendes tag

Valaki?
Kirakatba,képek,mozgóképek futtatására napi 15-18 órán keresztül dvd player-ről alkalmas lenne ez:philips 37PFL3403D LCD
tapasztalat a tv-ről esetleg?

(#26500) hdmi


hdmi
tag

The HDTVs of CES 2009 [link]

a pénz nem boldogit, csak amit veszel belőle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.