Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) Anyád911 válasza robi-k (#4000) üzenetére


Anyád911
tag

Akkó mennyát a plazmatopikba :Y ha van olyan.
Viccet félretéve: nekem Pana 42PV70-es plazmám van a nappaliban tv-zni, de a monitorom (19 MAG CRT) leváltására én is inkább lcd tv-t keresek. Mivel nem éget, csak olvasok, figyelek és várok.

[ Szerkesztve ]

(#4002) robi-k válasza Anyád911 (#4001) üzenetére


robi-k
őstag

Irigyellek (jó értelemben :) ), én is pont ilyenen ábrándozom, de nem adok érte 260 EfT-ot, hátha az ünnepek után, a kereslet lankadása után olcsóbb lesz (kb. február-március hó) :F

(#4003) Badb0y válasza Badb0y (#3992) üzenetére


Badb0y
addikt

Közben találtam egy jobb boltot. 460-ért adják :) 1996 óta működő boltról van szó, és 2 év garit adnak rá. Csak annyi, hogy szerdáig várni kell :(

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#4004) kisfazék


kisfazék
csendes tag

T. Nagytapasztalatúak!

Vásárlás előtt vagyok, 106-120 képátlójút vennék. :K
Van jelentősége a 100Hz-nek?
Full HD esetén vannak-e figyelni való alternatívák?
Mely gyártó(k) LCD-je képviseli a "legjobb" ár-érték arányt? :(

(#4005) Anyád911 válasza kisfazék (#4004) üzenetére


Anyád911
tag

Mindjárt megkapod cifu blog linket, énnem szólok bele :)

(#4006) Anyád911 válasza robi-k (#4002) üzenetére


Anyád911
tag

Ha tudnád, hogy nekem 355K-ba fáj, igaz idén januári beszerzés, és az AV Planetről írhatnék 1 jó hosszút...

(#4007) PuMbA válasza Cifu (#3976) üzenetére


PuMbA
titán

Hali!
Nézegettem itt a fórumot és látom ,hogy nagyon ajánlod ezt az LG 32LC41-et.Szerintem annyira azért nem kell isteníteni az LG-t.Az egy dolog ,hogy tud 1:1 pixel mapping-ot meg minden,amit a kicsivel drágább Sony nem tud,de az LG mint márka koránt sem olyan jó.
Lássuk csak milyenek az LG cuccok: mobiltelefon vadi új,de a rezgő módja alapból nem működik ; dvd lejátszó már 3x lett visszaküldve nem tudnak vele mit csinálni,2 lg crt monitorom szarakodott,megkellett javítani ; lcd-ből kiment a háttérvilágítás ; lcd tv-kkel meg itt a fórumon is volt már probléma.
és ezek után még mindig mered ajánlani? :)
Sony-ról meg azt mondod ,hogy rosszabb mint az LG,mert drágább és kevesebbet tud...hát persze a minőséget megkell fizetni.

(#4008) Anyád911 válasza PuMbA (#4007) üzenetére


Anyád911
tag

Akkor te elég peches voltál, szvsz. Az LG CRT-mnek (munkahely) 5 éve kutya baja, az asztali íróm most lesz 2 éves és hibátlan (persze nem Lamborghini de olyan mint újonnan).
Mondjuk az LG LCD-ket én is nézegettem barátkozásképp, de a képük siralmas volt. A matt káva, meg a tuti szögletes dezing nekem nagyon bejön, de a képük a plazma, meg a crt után nagyon lehangoló.
A samuk tényleg 1 fokkal jobbak, de a lakkozott, agyon dezingolt káva az vmi förtelem.
Nehéz ügy ez, pláne hogy igazán pénzem sincs rá sok, meg nem is kell annyira, de azért jó lenne Hellgate London és társai 32 collon...

(#4009) Dexar007 válasza Cifu (#3987) üzenetére


Dexar007
veterán

Az normális hogy a Philips 5322-s tv-re 1év garancia van csak???? Gec. hajszárítóra adnak 3évet xD... most ez télleg így van? Vagy mindegyik lcd tv-re csak ennyi van?:S:S

Give me your cum,bull!

(#4010) Anyád911 válasza Dexar007 (#4009) üzenetére


Anyád911
tag

Gyártója és sajnos forgalmazója válogatja.
A gyári garik kicsit egyértelműbbek és jobban érvényesíthetők, a webboltoké naon kusza és soxor eltér a gyáritól. Vásárlás előtt alaposan tájékozódj.

(#4011) tam@s válasza Dexar007 (#4009) üzenetére


tam@s
tag

Az 1 év azért kevés. A MM és az EW, meg a társai szoktak egy évet adni, és jó drágán vásárolhatsz hozzájuk 3 évet.
Általában 3 év, de max 100.000 km. :DD

(#4012) Skynet258 válasza tam@s (#4011) üzenetére


Skynet258
veterán

"max 100.000 km."

Gurítva vagy rugdosva? :D

https://geekpulse.hu

(#4013) Anyád911 válasza Skynet258 (#4012) üzenetére


Anyád911
tag

lapos tévé csúsztatva :K

(#4014) IcebirdMK válasza Dexar007 (#4009) üzenetére


IcebirdMK
csendes tag

Én 3 évet kaptam rá, meg is lepődtem mert anno a crtre euronicsba csak 1 évet adtak!

(#4015) atala válasza Joshi (#3996) üzenetére


atala
addikt

Igen valóban az isten háta mögött, a Jászberényi úton. :DD

(#4016) atala válasza robi-k (#3997) üzenetére


atala
addikt

Igen, gyárt plazmát is. Menj be a márkaboltukba, vagy hívd fel Őket.

(#4017) atala válasza stavross (#3998) üzenetére


atala
addikt

Attól függ, van-e annyival szebb képe, hogy ellensúllyozza a kevés tudást?
Én néztem a 37LC51-et, és szerintem nincs sokkal szebb képe, sőt, valszeg ugyan olyan. (Akkor lehetne eldönteni gazán, ha egymás mellé lenne téve a két TV)
Viszont az LG kevesebbet tud.

Miért féltek az Orion-tól? Azért mert Magyarországon gyártják és Szingapúri cégcsoport tulajdonában van?

(#4018) bLL^


bLL^
senior tag

Sziasztok!

Adott egy S-video kimenetes noti amit egy Samu S81-es lcd tv-vel szeretnék összekötni, hogy notiról futtatva nézhessek 720p-s hd filmeket. Utánanéztem és az a baj, hogy mindenki mást mond és már azt se tudom, hogyan kapnám a legjobb képminőséget ebben kéne egy kis segítség.
Eddig addig jutottam, hogy a legjobb képsminőséghez noti kimenetre kéne egy s-video-dvi átalakító arra dvi-hdmi kábel, itt hallottam azt egy részről, hogy csak a képet kapja meg a tv és hogy hangot is kap.

(#4019) HeZ


HeZ
csendes tag

Kedves Topicolvasók,

ma(napság) a full HD LCD tv-k között a legjobb ár/érték arányú készülék (úgy tűnik) az LG 42LF75. Electroworld-ben láttam a kisebb (37") és nagyobb (46") testvéreit (LF65 régenni LCD modullal) jóval többért, mint a neten elérhető 320ezerért. Dióhéjban: 42" ('~107 cm), 1920x1080 pixel, 1 analóg + 1 DVBT tuner, 10000:1 dinamikus kontraszt, 24p tudás, a többi nekem nem lényeges (tényleg nem? :U). Kérdésem: valóban így van? Samsung, Panasonic, Sony, JVC (...) 100-200ezer-rel többért kisebb (40") tv-t kínálnak. Tulajok (BoGyo[ME], Bazsika22), szakértők (Cifu, ...), mi a véleményetek? Tudom, ez főleg szubjektív dolog, de hogyhogy kevés topikolvasó LF75 tulaj van? A full HD vásárlóknál nem számít az ár, megveszik a nagy márkákat sokkal drágábban?

(#4020) fila válasza IcebirdMK (#4014) üzenetére


fila
senior tag

Hol adnak a Philips 5322-re 3 év garit?
Eddig mindenhol 1 évet mondtak.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#4021) Joshi válasza HeZ (#4019) üzenetére


Joshi
titán

Azért van aránylag kevés 300k-s TV tulaj, mert csóróság van. :K Nincs rá keret, suska, lóvé, pííz, della stb. :DDD

(#4022) hypno skate válasza HeZ (#4019) üzenetére


hypno skate
senior tag

Szerintem!

Van aki a helyén kezeli a televíziót/televíziózást és az előtte töltött időt és felállít egy fájdalomküszöböt magának. Ennek ma nagyon a tetején van az a 300K. Nálam úgy 50K-val alacsonyabb.

Van aki beleszédül a legújabb technikákba és mindenképpen szeretné, ha neki is lenne még akkor is, ha igazából a szolgáltatások felét sem használja. Ők, ha fogcsikorgatva is, de kicsengetnek többet is a 300K-nál. (Nagyrészt ők lehetnek a full HD vásárlók.)

Vannak még a sznobok, akiknek kizárólag a legmárkásabb, a legdrágább és legújabb felel meg, mert attól pukkadnak az ismerősök. (És biztosak lehetnek benne, hogy a proliknak ilyen nincs.)

(A játékosok egy külön állatfaj, megítélésem szerint teljesen ferde értékrenddel. Ők nagyon hasznosak különben, mert hajlamosak az alíg használt cuccaikat olcsón eladni, hogy az éppen aktuális leggyorsabbra cseréljék.)

A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

(#4023) Doki16


Doki16
addikt

Most szeretnék LCD TV-ét venni olyan 150e Ft körül, mit ajánlotok?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#4024) slaci


slaci
csendes tag

Sziasztok!

LCD TV vásárláson töröm a fejem max 200k-ig 32"-37"-os méretben. Mit ajánlanátok? Eddig az LG37LC51 tetszik legjobban. Erről van valakinek tapasztalata?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Laci

(#4025) Rick4 válasza Anyád911 (#4008) üzenetére


Rick4
félisten

érdekes a véleményed az LG LCD trévékről, én elég sokat próbálgattam, mire LG lett belőle, a samsung és a pana plazma sem volt tuti, egymás mellé téve 3 tévét ezekből be lehetett úgy állítani egyformára őket, hogy 2 méterről ne mondod meg melyik kép melyik tévéhez tartozik..ismétlem, plazma is volt közöttük...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4026) findalas


findalas
csendes tag

Üdv!

A minap egy Philips 37pfl5322 lcd tv boldog tulajdonosa lettem. Meg is próbáltam egyből DVI_HDMI kábellel összekötni, ami meglepetésre elsőre sikerült is. A következő újraindítás óta azonban képtelen vagyok a régi monitoromat és a tv-t egyszerre rendesen működtetni. Akárhogy állítgatom a beállításokat, vagy az egyiken van a tálca, startmenü stb, a másikon meg az ikonok, vagy fordítva.. :W A tv-t elvileg 1366x768ra a monitort meg az eddigi beállításokra tettem, de nem akarnak sehogysem működni.
Tudna segíteni valalki hogyan tudom megoldani, hogy normál szgépezésre a monitort használhassam továbbra is, de át lehessen kapcsolni tvre ha filmet nézek, játszom, stb?
1-2 órája küzdök ezzel, nem találtam rá megoldást egyelőre, de ha valahol le van már írva neten csak elsiklottam mellette, akkor sry.

(#4027) Robi_Jr


Robi_Jr
csendes tag

Sziasztok!

Kedves urak!
Lenne egy iszonyat nagy problémám.
Vásároltam ma egy Samsung 32r82 készüléket, otthon be kapcsolva azt tapasztaltam, hogy nincs kép.
A tv adás hangját hallom de a képernyő teljesen sötét.
Ha tudnátok valami tanácsot adni, nagyon meg köszönném.

(#4028) Dexar007 válasza Robi_Jr (#4027) üzenetére


Dexar007
veterán

Egyszóval szerintem : S.Z.A.R. :C

Give me your cum,bull!

(#4029) Joshi válasza Robi_Jr (#4027) üzenetére


Joshi
titán

Ennyi pénzért még nézni is akarod? :F :DDD :C :DD

(#4030) Skynet258


Skynet258
veterán

Hell!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy van egy HD3850 videókarim, ezt össze szeretném kötni egy LG 32LC41 lcd-vel. A karihoz kaptam egy átalakítót, ami a dvi csatit alakítja hdmi-vé. Tehát ha ezt bedugom, veszek egy hdmi-hdmi csatit, akkor menni fog minden gond nélkül?
Csak azért kérdem, mert általában a dvi-hdmi csatit ajánljátok, ez pedig ugyebár így hdmi-hdmi lenne. Érzésem szerint menni fog a dolog, de azért megkérdezem :D

Köszi előre is!

https://geekpulse.hu

(#4031) Rick4 válasza Robi_Jr (#4027) üzenetére


Rick4
félisten

menü gombot megnyomva a menü sem jön elő? sima tévéadást próbáltál vele nézni, vagy mindjárt dvdvel, videoval indítottál?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4032) meridaharcos


meridaharcos
senior tag

3610-re vki ??? :F

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#4033) Joshi válasza Skynet258 (#4030) üzenetére


Joshi
titán

Nekem is ilyen TV-m van és én vettem egy 10m-es DVI-HDMI átalakítót br. 5490Ft-ért ami tökéletesen jó. Teljesen mind1 hogy HDMI-HDMI kábelt veszel vagy amilyet én vettem, mert ugyanannyiba kerül mindegyik viszont nem kell annyit dugdosni. :DD

(#4034) Robi_Jr válasza Rick4 (#4031) üzenetére


Robi_Jr
csendes tag

Nem sajnos semmi nem jön elő.
Nagyon halványan látszik a menű ha megvilágitom a kijelzőt.
:((
De semmi.

(#4035) Joshi válasza meridaharcos (#3610) üzenetére


Joshi
titán

Ez nekem is feltűnt, de szerintem HD felbontásoknál kicsit túlvezéreltek a színek ezért olyan teltek. A vga driverből állíthatsz a natív színbeállításokon, csak egy kicsit babrálós munka. :U

(#4036) meridaharcos válasza Joshi (#4035) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Köszi a választ ! :R
Igazából nekem jobban tetszenek a videók azokkal a színekkel. Köszi ezt a kis reménysugarat. Ha video nézés közben a bemenetet átteszem pc módból dtv módba, akkor is élénkebbek lesznek a színek, akkor viszont megszűnik az 1:1 mód...
Kicsikét kifejtenéd részletesebben, ha megkérnélek ezt a natív színbeállítást ???? Ati kártyeszról lenne szó...

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#4037) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

NIncs valakinek eladó egy 42"-os plazmához fali tartója?
SOS kellene
:R

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

(#4038) Skynet258 válasza Joshi (#4033) üzenetére


Skynet258
veterán

A hdmi-dvi-re ezt írják:

be aware that DVI only can transmit video signals and no sound.

A hdmi-hdmi viszont:

including the ability to transmit uncompressed digital video and audio content.
HDMI cable;

Szal az elsővel nem menne át a hang... Vagy az csak akkor menne át, ha natívan lenne a videókarin a hdmi csatlakozás? :F

Sapphire oldalán a 3850-esnél:

Integrated HD audio controller with multi-channel (5.1) AC3 support, enabling a plug-and-play cable-less audio solution

https://geekpulse.hu

(#4039) BoGyo[ME] válasza HeZ (#4019) üzenetére


BoGyo[ME]
tag

Igazság szerint én még nem vagyok LF75 tulaj :( , bár ha minden jól megy ez az állapot kb. 11 óra múlva megváltozik. :)) (Én béna elszúrtam a megrendelést... :O :W )

Majd igyekszem mihamarabb beszámolni a "kicsikéről"...

Közben - hátha mást is érdekel - rájöttem: a MM-ban láttam 7,5 méteres HDMI-HDMI kábelt. (Ilyennel +egy DVI-HDMI adapterrel szándékozom összekötni a TV-t a számítógéppel) Talán Acoustik :F márkájú, fehér, és lapos (pont ilyen kellene), sajna az ára kb. 11k, és kicsit tartok tőle mert a mellette levő - ugyanezen gyártótól származó - 5 méteres kábelen külön fel volt tüntetve, hogy az 1080-at átviszi, a 7,5 m-en viszont nem... Lehet, hogy akkor ez a kábel nem bírja a fullHD-t???
Bár közben most olvasom Joshi #4033 hsz-t, valószínűleg olcsóbban (kb. harmadáron) kijönnék én is egy olyan kábellel, feltéve ha tud FullHD-t...

Igazából én is max 200-ig, esetleg 250-ig kezdtem TV-t keresni magamnak "karácsonyra", azóta eltelt kb. 3 hónap, naponta végigrágtam magam a topicon (köszi Cifu, meg mindenki a segítségeket, infokat), tudatformálódtam, bizonyos elveimet (pl. mindenképpen mattfekete legyen) feladtam, gyűjtögettem még a pénzt, és szép lassan (igazából kb. első látásra beleszerettem) az LG 42LF75-nél kötöttem ki... Szerintem a lényeg az, hogy elegendő időt kell hagyni a vásárlásra-felkészülésre. (Jövő karácsonyra noteszgépet szeretnék, a'sszem holnap elkezdem olvasgatni a "milyen noteszgépet" topicot... :D )

Egyébként - csak a teljesség kedvéért -, ha jól emlékszem meridaharcos is LF75 tulaj... :R

(#4040) Joshi válasza meridaharcos (#4036) üzenetére


Joshi
titán

Én nVidia kártyát használok és így nyilvánvaló hogy nVidia drivert, az ATI-t ilyen téren nem ismerem. :U Az nVidia driverrel Dualwiev módban használom a két kijelzőt és az adott kijelző Video színbeállítások megadásánál a Kontraszt, Telítettség és Gammával érdemes játszani. :K Sok szerencsét. ;)

(#4041) Joshi válasza Skynet258 (#4038) üzenetére


Joshi
titán

Szerintem ezek a TV-k HDMI-n keresztül nem tudják fogadni az audio jelet, erre külön audio bemenet van. Persze ezt ne vedd 100%-ra, de kicsi a valószínűsége. Ha esetleg sikerülne hangot csikarni HDMI-n keresztül azt feltétlen jelezd. THX! :R

(#4042) Skynet258 válasza Joshi (#4041) üzenetére


Skynet258
veterán

Veszek akkor majd egy hdmi-hdmi kábelt, és kiderül :K Köszi a segítséget!

https://geekpulse.hu

(#4043) Rick4 válasza Joshi (#4041) üzenetére


Rick4
félisten

szerintem meg pont arról van szó, hogy a hdmi nem elsősorban pc összeköttetés, hanem nagysebességű, jó minőségű video-audio kapcsolat. eddig azért kellett a dvi- hdmi kábel, mert a videokarikon nem volt hdmi....az új atin van, valami olyat olvastam, hogy belül az 5.1es hangot is átviszi, főleg, hogy hdmi csatlakozója van....kábel bele, és mennie kell.

olyan képet mutass, ahol a hdmi csati mellett van a hangbemenet... :))

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#4044) Joshi válasza Rick4 (#4043) üzenetére


Joshi
titán

Én nem azt kérdőjelezem meg hogy az 1.3-as HDMI tudja a képpel együtt a hangot is továbbítani, hanem szerintem az olcsó LCD TV-k nem biztos hogy kezelik azt. :U Valakinek ki kellene próbálnia és akkor megbizonyosodnánk róla hogy mi a helyzet. Az is furcsa, hogy ezzel kapcsolatban nincs semmilyen információ egy gyártó specifikációjában sem. :U

Pl. az LG 32LC41 TV-nél ha HDMI1-re v HDMI2-re teszem a bemenetet, akkor ide

kell bedugni az audio bemenetet hogy legyen hang. Ez nem úgy tűnik mintha kezelné a HDMI hansávokat. :D

[ Szerkesztve ]

(#4045) Cifu válasza meridaharcos (#3991) üzenetére


Cifu
nagyúr

nVidia esetén a Digital Vibrance-ot kellett nekem ~20%-ig felhúznom, így már jók voltak anno az LF65-ösön a színek. Gondolom ATi-nál is van valami ilyesmi.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4046) Cifu válasza kisfazék (#4004) üzenetére


Cifu
nagyúr

Van jelentősége a 100Hz-nek?

Ha teheted, nézd meg élőben valahol a 100Hz-es TV-ket. Valaki esküszik rá, én személy szerint nem szeretem, mert egy kicsit olyan "instabil" lesz tőle a kép. A nickem alatt logout blog link, rákattint, elolvas. ;)

Mely gyártó(k) LCD-je képviseli a "legjobb" ár-érték arányt?

LG, Samsung, lent jókat írtak az Orion-ról is, és a Philips is relative jó vásár.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4047) Joshi válasza Rick4 (#4043) üzenetére


Joshi
titán

Aztán időközben átgondoltam a dolgot és elfelejtettem, hogy nekem át van alakítva DVI-HDMI-re így nehezen tudna átjönni a hang. :B
Visszaszívtam mindent, Skynet258-nak írok PÜ-t, hogy még ne kapkodja el a kábel vásárlást inkább kérdezősködjön még róla. :K

(#4048) Cifu válasza PuMbA (#4007) üzenetére


Cifu
nagyúr

1.: Nem hiszem, hogy isteníteném az LG-t. Maradjunk annyiban, hogy ár/értékben az LC41/LC51 per pillanat az egyik legjobb a piacon. Pont.
2.: Elég sok LG cucc forog a környékemen, és általában jó a véleményem/véleményünk róluk. A saját LG TV-m volt pl. az egyetlen, amelyel ilyen komolyabb probléma volt, és az LG ügyfélszolgálatával, a szervízzel és az ügyintézéssel maximálisan elégedett lehetek. Amúgy nem tudom, nekem nem rémlik, hogy meghibásodással bárki más rajtam kívűl bárki is jelentkezett volna a topicban. Mártonnak vannak problémái a saját LC51-esével, de egyfelől egyéni izlés, másfelől speciális technikai igények miatt, amivel kapcsolatban most sem tudok neki tökéletes választ adni.
3.: Nem tudom, hogy a frászba jön össze a mobiltelefon, meg az LCD TV. Esetleg a következő próbálkozásod az lesz, hogy hajszárítókat fogsz összevetni a TV-kkel? Végülis biztos sok közük van egymáshoz, ugyanazok tervezik őket, ugyanazok gyártják őket, stb.... :DDD
4.: Sony LCD TV-m van, nem is belépő kategóriás, egy KDL-40V3000, ami bizony 400e Ft felett van. TV nézésre, DVD nézésre nem rossz, de amúgy inkább visszasírom az LG 42LF65-ösömet, ami korábban volt, mert a Sony híres Bravia színei olyan túlvezéreltek, hogy a betük kontúrjainál túlfolynak a színek Windows alatt. Nemrég összevetettük egy Samsung LE-40M87-el, és bizony azt találtuk, hogy a Samu is jobb nála, pedig olcsóbb egy jó 50-60e Ft-vel. Nem rossz a Sony, de ár/értékben csak akkor merem ajánlani, ha főleg TV nézésre használják, mert a beépített tunerje tényleg nem rossz, mellesleg ha esteleg egy picit figyelnél, nem egy embernek ajánlottam is őket, az adott célra. Viszont amúgy nem nyújt semmi olyan pluszt, ami miatt esküdnék rá.
5.: Sose hittem a gyártók iránti egyoldalú hitben. Az LG-nek is vannak/voltak gyengébb eresztései, jelenleg a PC51/55 plazmáit pl. elég sokan szídják a beégés problémája miat. A Samsungot korábban az R7x széria panellottója miatt szídtam. A Sony 2000-es szériáját meg a durva clouding miatt. Viszont a jelenlegi LG LCD TV-k szerintem ott vannak a szeren...

Konklúzió: ha esetleg itt osztani akarod az észt, akkor ne mobiltelefonokkal meg CRT TV-s tapasztalatokkal gyere, hanem LCD TV-sekkel. Személyes tapasztalatom van egy kevés, én ez alapján próbálok segíteni azoknak, akik erre igényt tartanak. Ha esetleg van olyan valós tapasztalatod az LG LCD TV-kkel kapcsolatban, amik hasznára vállhatnak a topiclátogatóknak, akkor szeretettel fogadom én is őket. De az oktalan fecsegéssel csak saját magadat járatod le...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4049) Cifu válasza Dexar007 (#4009) üzenetére


Cifu
nagyúr

A Sony is csak egy év teljeskörű garit ad, a Samsung 1+1+1 éve is úgy néz ki, hogy egy év teljeskörű, egy év ingyenes javítás, és egy év a fő alkatrészek cseréjére...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#4050) Rick4 válasza Joshi (#4047) üzenetére


Rick4
félisten

okés, én is csak az olvasottak alapján mondom hogy ez így van, neki mennie kellene, hdmi hdmivel is, pont ez az előnye az új atiknak, hogy a hangot is átnyomják...bár nem tudom, egy házimozirendszer mellett érdemes-e a tévé kis nyekergő hangszóróit zaklatni.. :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.