Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25351) sb válasza DigitXT (#25334) üzenetére


sb
veterán

Nos épp erre célozgattam a kompromisszumkötéssel.:R
(Bizony a TFT-k már csak ilyenek, natív felbontás rulez...)

Mondjuk a felbontást nézve most épp olyasmin gondolkodom, hogy talán mégis lehetne FullHD egy esetben: Ha a natívon kívül mást is tudna kezelni 1:1-ben a TV. Arra gondolok, hogy pl, ha 1680x1050-et küldök ki neki azt képes-e kirakni fekete sávokkal 1:1 pixel tartással. Akkor 32"-os méretnél nagyobban gondolkodnék, mondjuk 40" FullHD, és az sem lenne baj, ha ilyenkor kisebb a kép. :)

Fel is tettem itt a kérdést 656 tulajoknak, de nem nagyon tolonganak a válasszal. :)

Mondjuk lehet, hogy működhet TV függetlenül is a dolog. NV-s driverben DVI kimeneten van aránytartó skálázás nélküli meghajtás. Szerintem ez működhet... ezt is kipróbálhatná egy tulaj, ha a TV magában nem tudja. :)
(Sajna most ATI-m van és azon bugos a dolog, ott nem működik.)

[ Szerkesztve ]

(#25352) OTee válasza vers (#25341) üzenetére


OTee
tag

Hi!

Ez a TV most BP-en a soroksári madarasTescoban 199.990.- HUF

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#25353) fokukac


fokukac
nagyúr

egy gyors kérdés : milyen kódú philips tv tudja a valós 24p-t?
nem nagyon írnak erről a honlapjukon...

köszi. ;)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25354) denes242 válasza fokukac (#25353) üzenetére


denes242
aktív tag

tudtommal - barmilyen furcsa is de - egyik sem.

P5B Deluxe - Q6600@3.0Ghz - Zalman CNPS9700 - GEIL Black Dragon - FSP Epsilon 600 - Thermaltake Armor Jr. - Debian Linux

(#25355) vers válasza OTee (#25352) üzenetére


vers
tag

máshol is annyi , ebben nincs mpeg4

(#25356) fokukac válasza denes242 (#25354) üzenetére


fokukac
nagyúr

...de az elég ciki 2009-ben, nem? :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#25357) denes242 válasza fokukac (#25356) üzenetére


denes242
aktív tag

en sem ertem, a 100Hz-es modellekben (pl.7403) nem hinnem, hogy technikai akadalya volna - engem per pillanat ez tart vissza a megveteletol, amugy korrekt volna.

P5B Deluxe - Q6600@3.0Ghz - Zalman CNPS9700 - GEIL Black Dragon - FSP Epsilon 600 - Thermaltake Armor Jr. - Debian Linux

(#25358) scorpy02


scorpy02
aktív tag

Hello!

Kiterjesztett asztal módban olyat be tudok állítani, hogy csak a TV-re áthúzott filmnek a hangja szólaljon meg a hifimen? Tehát ha elkezdek játszani a 19-es TFT-n, akkor annak a hangja pedig csak a 2.0-ás hangszóróból jöjjön!

(#25359) anrab válasza scorpy02 (#25358) üzenetére


anrab
addikt

azt hiszem csak ha beraksz egy külön hangkártyát. de nem vagyok benne biztos.

(#25360) Scoobyka


Scoobyka
addikt

akinek van 40a656osa...az megnézhetne nekem vmit....ismerősőm vett egy 40a656ost és az alábbi beállításokkal hasnzálja..háttérvilágítás 4-5 kontraszt 85-90....fényerő 40-45....élesség 0....szín 55...részbeállítások magas magas....valamint hdmi szint alacsony...(pcre kötve vagy box mind2nél ugyanaz)

és azt mondja,hogy fekete útánhúzás van.....tehát egy fps játékkal játszva sötét pályán forgolodva a kép lemarad de tpsnél is a karakter lábainál..gyors kameramozgatásnál....világosban nem annyira észrevehető......valamint gyors kameramozgásnál a fekete lemarad filmeknél is...például sötétszem száj orrlyuknál megfigyelhető 1-1,5mről ez a jelenség....és sötét jelentél elégé feltünik neki....hdmi normálon is látható csak kevésbé zavaró.....

ez másnál is így van?

[ Szerkesztve ]

(#25361) Lacix29 válasza Scoobyka (#25360) üzenetére


Lacix29
őstag

Ez PVA / MVA paneles kijelzőknél általában így van. Illetve a sötét háttéren mozgó fekete dolgok észrevehető utánhúzást okoznak. Én csak ritkán veszem észre, de ha erre figyelnék biztos sokszor feltünne.
Van valami játék mód is, az be v. ki van kapcsolva ?

(#25362) scorpy02 válasza anrab (#25359) üzenetére


scorpy02
aktív tag

Köszi. Egyébként szerintem is ez a mód egy darab alaplapi integrált kártyával kivitelezhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#25363) misirulez válasza DigitXT (#25326) üzenetére


misirulez
senior tag

"XBox lényegében képtelen rá (gyenge a "VGA"-ja)."

Ez hülyeség, mert nem is létezik fullhd felbontású játék xbox360-ra, csak 720p.
Illetve asszem van 1-2 jelentéktelen cím, de azok is csak felskáláznak.

(#25364) Hegyirabló válasza vers (#25341) üzenetére


Hegyirabló
veterán

S ez tudja a 24p-t, mert én aztat kötve hiszem?!?

Aquila non captat muscas.

(#25365) Rolly válasza Hegyirabló (#25364) üzenetére


Rolly
veterán

nem tudja a real 24p-t csak a 3/2 pull down-t

(#25366) Hegyirabló válasza Rolly (#25365) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Szia!

Na és az mi? :)

Aquila non captat muscas.

(#25367) Rolly válasza Hegyirabló (#25366) üzenetére


Rolly
veterán

(#25368) Hegyirabló válasza Rolly (#25367) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Á, köszi! :DD

Akkor ha jól értem, ez ugyan az, mint a 24p, csak teljesen más? :F

Aquila non captat muscas.

(#25369) Scoobyka válasza Lacix29 (#25361) üzenetére


Scoobyka
addikt

a játékmód ha be van kapcsolva akkor is ilyet hagy.....mondjuk ezért mondtam neki,hogy ahdmi szintet kapcsolja mindig kire így kevésbé veszi észre...mondjuk akkor is látszik valamelyest...

[ Szerkesztve ]

(#25370) Gézengúz válasza Scoobyka (#25369) üzenetére


Gézengúz
addikt

Scooby...Te otthon vagy ebben......miért szaggat be a tv.m "558-as" Movie Plus esetében?

Komponens és scart rgb esetén nem........Csakis hdmi-n keresztül....

(#25371) Whito


Whito
csendes tag

Hi all,

Kérdésem: van a Samsung LCD-n oldalt egy Common Interface slot. Ez amennyire tudom arra jó, hogy ide lehet dugdosni chipkártyát, amivel elvileg kódolt adásokat tud(hat)ok fogni/dekódolni. Jól tudom? Ha igen, akkor ezzel akár az is megoldható, hogy mondjuk UPC digitális kábel adásokat is dekódoljak STB megkerülésével (tehát a célom, hogy ha előfizetek digitális adásra, akkor a kábeltv egyből a tv-be menjen és ne az STB-ba)? Vagy esetleg a kettő nem ugyanaz a szabvány? Ha előző kérdésre igen a válasz, akkor a CI slotba gondolom azért kell még valami kártyát venni és abba kell dugni a chipkártyát, igaz? Valaki fel tudna világosítani a kérdésben? Tudom-e akárcsak elvileg bármire is használni a CI slotot? Vagy teljesen butaság a kérdés? :) Neten keresgéltem a témakörben, de fél óra után még csak témába vágó információ morzsát sem találtam.

(#25372) Fidel76 válasza Laci Cupra (#25322) üzenetére


Fidel76
tag

Na most az összes lcd monitornál,tv-nél van 1 ugynevezett input lag. Amit te látsz tv,monitor leírásokban az a panel sebessége gtg(szürkéből szürkébe váltásnál).Ez ugye 2-8 ms mostanában lcdknél. Viszont van 1 elektronika ami az ugynevezett input lagot(késést) okozza. Ami hagyományos crt-nél nem volt. Szóval a leírásoknál szereplő ms-ek semmit se mondanak.

Itt 1 cikk még 2006ból ami jól elmagyarázza ezt(szerintem):
[link]

Itt 1 másik oldal ahol láthatod, hogy lcd monitoroknál mennyi is ez:
[link]

Na most ps3hoz a sony tvket ajánlják mint a legkissebb input lag-gal rendelkező lcd tvk.(de ne feledjük, hogy ők azért nem kicsit hazabeszélnek:)) Viszont ez nem azt jelenti, hogy más tvvel nem használható a konzol. Input lag-ról márkánként az angol avforumon is olvashatsz.
A helyzet az, hogy én már olvastam nagy input lag-ról sonynál is(persze ezek mind szubjektív beírások vagy tesztek)ezen a forumon. Sőt az újjabb frissítésekkel az input lagon is javíthatnak más lcd tvknél is.
Van/volt? 1 philips fan is itt és ő is mért input lagot ami 34ms volt ha jól emlékszem még a képre. Samsungnál láttam 20ms-t is(de ott is 30 körül van), szerintem sonynál se kevesebb. Lényegében lcd tv és monitor input lagban már 1 szinten van. Tvben és monitorban is vannak jobbak amit 1 kis kereséssel könnyen megtalálhatsz.

(#25373) Scoobyka válasza Gézengúz (#25370) üzenetére


Scoobyka
addikt

ez fogos kérdés....nem tudom.

csak tippem lenne,hogy a scarton keresztül nem megy annyi adat így a tv fel tudja dolgozni mig hdmin keresztül meg nem tudja feldolgozni annyi infot kap egyszerre.....

bár lehet hülyeség.....lehet kábel.....lehet gép függő is,ha dvd lejátszóval csináltad a tesztet akkor én egy kábel cserét csinálnék,hátha az a lúdas,ha nem az akkor a tv a lúdas.

bár nem kéne annak szagatnia,,, :F

[ Szerkesztve ]

(#25374) baandii


baandii
senior tag

Sziasztok!

Vki tudna nekem segíteni...amikor a gépről kirakom a képet a tv-re vizszintesen apró csíkok kezdenek el rohangálni a tv-n (a monitoron nincsenek alapból csíkok szóval csak a tv-n jelennek meg)...ma vettem egy földhurok leválasztót de ez sem oldotta meg a problémámat...most arra gondoltam hogy esetleg a vga kábelem nem elég árnyékolt és most az lenne a kérdésem hogy hol tudnék én venni vmi JÓ minőségű kábelt ami árnyékolt és 15 pin-es (15 tűs) mind a két végén...
Vagy esetleg vkinek vmi ötlet hogy mitől lehetnek a csíkok...

Segítségeteket előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#25375) Rolly válasza baandii (#25374) üzenetére


Rolly
veterán

én annó a tetyóban vettem Hama vga hosszabító kábelt, s amikor bekötöttem egyből szar lett a kép a monitoron.

Ugyanazzal a kábellel a monitoron jó a kép, ha jólértem ... mert akkor szerintem nem a kábel lesz a ludas :(

(#25376) nRu3


nRu3
addikt

Még mielőtt azt válaszolnátok olvasak vissza , tulsokat kell olvsani és hirtelen nem találtam a kérdésemre a választ.

Mi a különbség egyszerü HDMI kábel és HDMI 1.3 tipusnál? Full hd-s tv-m van és HD csatiai is vannak, ha a müholdvevőmhoz gyárilag csomagolt kábelt lecserélném egy ien 1.3 verziójura mi különbséget tapasztalnék? Mert más ok miatt alapba cserélnem kell kábelt csak amire rá van irva hogy 1.3 az drágább mint a simák.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#25377) nRu3 válasza nRu3 (#25376) üzenetére


nRu3
addikt

mindig akkor találom meg a választ magamnak , mikor már kérdeztem. :DDD a választ itt találtam meg[link]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#25378) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok,gondba ütköztem: eddig a notimon (amin hdmi kimenetes 8600gt kártya van)xp volt,42lg5500 tv-vel hdmi-vel összekötve. 1920*1080as felbontásban nagyobb volt az asztal képe,mint a tv képernyőjéé,amit nem tudtam átállítani nvidia settingsben se(mindig visszaugrott az eredeti méretre,vagyis nem is változott semmit az asztal átméretezésénél),de a gond megoldódott magától,amikor a tv-ben az arányt 16:9-ről áttettem just scan-be.

De,most váltottam vistára,és a probléma megint előjött,de most az asztal képe kisebb,mint a tv képernyője(alul,felül,oldalt fekete csík),a felbontás 1920*1080.Ha megint játszom az kép aránnyal,akkor most a just scan-nél még kisebb lesz az asztal képe,míg 16:9-nél kb csak 4centis a fekete keret.
Az nvidia progi egyszerüen nem engedi az átméretezést!Beállítom,de mindig visszaugrik.
A driver,amit használok,laptopvideo2go-ról van,és a száma forceware v181.00 vista 32bit(én vista ultimate 32bit-et használok).

Megoldásokat előre is köszi!
(ha meg nincs,akkor megyek vissza xp-re!:S )

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#25379) Rolly válasza Zirowe (#25378) üzenetére


Rolly
veterán

nálam ha nem 60 hzen hajtom a monitort akkor csinál ilyet ... próbáld ki, hogy a frissítés hz számát állítod nekem az megoldotta ...

(#25380) OTee válasza denes242 (#25354) üzenetére


OTee
tag

Sztem ez pl igen: 42PFL7403D/10

Számítógépes formátumok
640 x 480, 60 Hz,
800 x 600, 60 Hz,
1024 x 768, 60 Hz,
1280 x 768, 60 Hz,
1360 x 768, 60 Hz,
1920 x 1080i, 60 Hz,
1920 x 1080p, 60 Hz

Videoformátumok
480i, 60 Hz,
480p, 60 Hz,
576i, 50 Hz,
576p, 50 Hz,
720p, 50, 60 Hz,
1080i, 50, 60 Hz,
1080p, 50 Hz, 60 Hz,
1080p, 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz

ÉS ez is (nekem ilyen van) : 42PFL5603D/12

Számítógépes formátumok
640 x 480, 60, 72, 75, 85 Hz
800 x 600, 60, 72, 75, 85 Hz,
1024 x 768, 60, 70, 75, 85 Hz,
1920 x 1080i, 60 Hz, A HDMI/DVI bemeneten keresztül,

Videoformátumok
480i, 60 Hz,
480p, 60 Hz,
576i, 50 Hz,
576p, 50 Hz,
720p, 50, 60 Hz,
1080i, 50, 60 Hz,
1080p, 50 Hz, 60 Hz,
1080p, 24 Hz, 25 Hz, 30 Hz

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#25381) tothl válasza sb (#25350) üzenetére


tothl
addikt

halandzsa... :)

(#25382) dabadab válasza OTee (#25380) üzenetére


dabadab
titán

Ez - igy ranezesre - azoknak a felbontasoknak a listaja, amit meg tud jeleniteni valahogy. Es pont errol volt szo, hogy ugyan megjelenitik a 24p-t, csak eppen 3:2 pulldownnal.

DRM is theft

(#25383) Spenc


Spenc
csendes tag

Üdvözletem a fórumtársaknak!

Van nekem egy 37lg300-es lcd televízióm és van vele egy egyszerű de annál bosszantóbb problémám. Megvétel óta rezonál és ezért már háromszor volt szervizben.
Amikor elkezdte adni ezt a hangot, közelebbről szemügyre vettem a tv-t és láttam hogy a készenléti fénynél lévő hangszórónál rosszul van összerakva a tv.
Szervizt hívtam, kijön az arc megigazítja a hátlapot azt mondja így már jó lesz. Jó is volt...2 napig...zuzogást rezonálást újra kezdte.
Szervizest megint hívom, azt mondja rendel bele új hangszórókat meg valami tartókat hozzá. 2 nap múlva már jött is a jóember és beszerelte az új hárdvert a tv-be :) na ez mostmár jó lesz ne aggódjak...igaza volt ki is bírt öt napot zaj mentesen a készülék aztán hibajelenség újra előjött.
Ismét telefonálok a szervizes srácnak, mint két régi jó barát már úgy üdvözöljük egymást. Kijött hozzám azt mondta beviszi a szervizbe a készüléket, teszteli és felveszi a kapcsolatot pesten valami mérnökkel az lg-től.
Így is lett küldtek valami szettet ami gumi alapanyagú és mindkét oldala ragad. Ezt berakta a szervízesem a kávához vagy mihez körben a tv-ben belül. Tesztelte még két napot bent a szervizben azt mondta a hibát nem tapasztalta már. Ezt követően haza is hozta a készülékemet amit nagyon örömmel használatba is vettem. Eltelt durván egy hét és ismét előjött a hibajelenség.
Kb 35-ös hangerőn van a hang de a tv így is rezonál, zuzog olyan mintha bent lenne egy vagy inkább több méhecske... :W
valakinek volt már ilyen hibajelensége?
most mit javasoltok mit tegyek?
Már nem szeretném megint szétszedetni a tv-t, nem azért adtam 150e ft-ot érte hogy egy toldozott-foltozott szart használjak. Cserét vagy pénz visszafizetést mikor kérhetek?
hozzáteszem a tv képe számomra tökéletes és minden egyéb szolgáltatása is. A szervíz hozzámállása pedig példaértékű....segítőkész és türelmes a szervizes srác, látszik rajta hogy tényleg akar segíteni.
Ha van valami hasznos tanácsotok ne tartsátok vissza, minden ötlet, segítség jól jönne.
előre is köszönöm

(#25384) OTee válasza dabadab (#25382) üzenetére


OTee
tag

Köszi a helyreigazítást és elnézést a félretájékoztatásért!
Ez akkor az általad leírtakat jelenti?

Kép javítása:
Pixel Plus 3 HD, 3/2 - 2/2 mozgáslebontás, 3D színélesítés, Active Control + fényérzékelő, Dinamikus kontrasztjavítás, Progresszív pásztázás, 100 Hz-es LCD, 1080p 24/25/30 Hz feldolgozás, 1080p 50/60 Hz feldolgozás, HD Natural Motion

OTee

[ Szerkesztve ]

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#25385) radi8tor válasza scream24 (#25281) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

nekem 40W4500 van

⭐ Stella

(#25386) sb válasza tothl (#25381) üzenetére


sb
veterán

Szimplán le is hülyézhettél volna. :D :DDD :DDD

Nade nyugi, csak poénkodom. Viszont egy konstruktívabb véleményre tényleg kíváncsi lennék. A nagyobb felbontás -> több zaj lehetősége tény, nem én találtam ki. ;)

szerk: Elég csak a CCD-kre gondolni...

[ Szerkesztve ]

(#25387) Beka88


Beka88
csendes tag

Sziasztok
Az a kérdésem lenne hogy most januárba tervezek hd-adás megrendelését,és arra lennék kiváncsi hogy meik szolgáltató produkálja alegjobb minőséget,bár nemtudom lehet hogy mindeggyik ugyan olyan szinvonalban megy,és nem tudom hogy a ups-s lehetőséget vagy a t-home-osat válasszam,vagy netalántán az antenne digitált?

Kérlek segítsetek.
Kösz

(#25388) luxi84


luxi84
csendes tag

LG 32LG5700

Erről esetleg valakinek valamilyen közelebbi élménye?

[ Szerkesztve ]

(#25389) pc-user


pc-user
aktív tag

Köszöntök Mindenkit!

Ma láttam az egyik áruházban BENQ 15 colos monitort 18 e ft körüli (megnyerő) áron. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire strapabíró ez a márka, átlagos használattal kb. meddig (év) bírják. Nincs tapasztalatom, CRT monitort használok jelenleg.

Előre is köszi!

(#25390) Mordred


Mordred
csendes tag

Sziasztok!

LCD Tv vásárlási témában szeretném a véleményeteket kérni. Átlagos családi tévézésre lenne használva, plusz házimozizás esetleg PCről filmnézés. Az anyagi keret max 200k. Méretileg kb 37-42 collos kéne. Kéne rá többféle csatalkozó (HDMI, Scart, DVI, analóg) ill. legalább HD Ready legyen. Eddigi alternatívák:
Samsung LE 40 A 536
Samsung LE 37 A 551
Sony KPL-37U4000K
Sharp LC 42SB55 E

(#25391) Zirowe válasza Rolly (#25379) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Vista alapból 59hz-re lőtte be a tv-t(bár a tv 60hz-t írt,és xp-n is 60hz volt az alap beállítás),de már próbáltam átrakni 60hz,de semmi.
Szebb a felkonvertálása divxnél vistán,de akkor is zavaró a fekete enyhén világító keret a kép körül!:S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#25392) Rolly válasza Zirowe (#25391) üzenetére


Rolly
veterán

ilyesmire gondoltam, hogy a frissítés más, esetleg megpóbálhatnád egy segédprogram igénybevételét, hátha az tud hz-et is állítani, a progi neve ultraMon. 1 próbát megér.

(#25393) DigitXT válasza misirulez (#25363) üzenetére


DigitXT
félisten

Tehát lényegében képtelen rá.:DDD
Ergo Boxhoz felesleges a FullHD TV.

(#25394) Zirowe válasza Rolly (#25392) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Letöltöttem a progit,de már csak holnap fogom kipróbálni,mert nem az én szobámban van a gép.
De biztos,hogy nem a hz-vel van a gond,mert azt tudtam állítani és nem hoz eredményt.

Lényegileg az a baj,hogy az nvidia vezérlőpultban (most fejből mondom,mert alapból ha nincs rákötve a tv nem jelenik meg az opció)a videó és televizió menüpontnál van egy olyan ,hogy hdtv átméretezés,ahol két opció van: alapbeállítás és saját méretezés(szóval nem a felbontás,hanem maga a kép mérete),és ha itt bármit beállítok a kettő közül,mindig visszaugrik az okézás után alaphelyzetbe a beállítás,sőt az egyéni méret beállítása után még csak az alkalmaz/mégse gombok se jelennek meg.

Nah, kb így volt az xp alatt is,de ott elég volt a tv-t beállítani just scan-re,vistánál viszont ez nem járható út.

Kár lenne,mert ezt leszámítva teljesen megvagyok elégedve a rendszerrel,és az lcd tv-n letíltott ffdshow-val az mpc-hc a belső szürőivel gyönyörűen skálázza fel a divx-eket,szebbek,mint xp-n..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#25395) Rolly válasza Zirowe (#25394) üzenetére


Rolly
veterán

hát akkor nincs más ötletem, akkor félreértettelek, mert azt hittem a hz-et nem engedi átállítani, de a felskálázást minden esetben a mplayerhq végzi nem? akkor hogy lehet különbség a két oprendszer között?

Otthon a htpc-men xp van, mivel az alaplapi hangkártyámat sztereó jelen a vista nem tudja 2.1-re átnyomni, s azért a mély jó ha szól :)

(#25396) Tuib válasza Zirowe (#25394) üzenetére


Tuib
aktív tag

Szia

Dettó ugyanez a bajom nekem is, annyi különbséggel. hogy ha 24 Hz-re állítom a dolgot, akkor jó.
Még nem jötem rá, miért csinálja, de elég bosszantó.

Tuib

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#25397) Zirowe


Zirowe
nagyúr

A felskálázós dolog nem tudom miért van,de sokkalta szebb a képe a divxeknek vistán.

Nem a hz-kel van a baj,hanem kisebb az asztal képe,mint a tv képernyője,ezért az asztalt egy vékonyka(annyira nem)fekete keret veszi körbe..:S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#25398) Symbio válasza luxi84 (#25388) üzenetére


Symbio
senior tag

Használd a keresőt (eredmények: #22255, #20550, 22363, #23235)
Ők mind megvették, keresd őket.

[ Szerkesztve ]

(#25399) Symbio válasza pc-user (#25389) üzenetére


Symbio
senior tag

Talán a monitor topikban könnyebb lenne választ kapni, mint az LCD TV-sben :K

(#25400) Rolly válasza Tuib (#25396) üzenetére


Rolly
veterán

nálam is a hz az ami befolyásoló tényező a 37LG5000-en, 60on jó a többin körbe fekete keret :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.