Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26651) Capella válasza asadasad22 (#26650) üzenetére


Capella
senior tag

Még nem volt időm és kedvem szórakozni az antennával. Meg nem is akárhol lehet olyan egyszerűen elhelyezni a szobában máshol, mint a polcon.
Ha jól emlékszem, neked valami lehetetlen pozícióban lett jó korábban. :)

(#26652) hattorihanzo válasza tomszi1 (#26647) üzenetére


hattorihanzo
aktív tag

Jó dolog, amikor valakinek ennyire határozott véleménye van valamiről, még ha nincs is teljesen igaza.
Sokáig én is plazmát akartam venni, véleményem szinte megegyezett a tiéddel. Lett volona lehetőségem 200-220 köröl egy 42py80-ast megvenni, ami azért nem egy rossz készülék. Elmentem hát megnézni az MM-be, hogy élőben is megnézzem. Mit tesz isten, mellette egy 37"-os szintén pana, de LCD volt, ugyan arról a forrásról meghajtva. Hosszas állítgatás után megdölt minden általad is említett pozitívum, olyannyira, hogy le is mondtam a tv-t és következő héten vettem egy Philips LCD-t!!! És nem az ár döntött, mert a Philis drágább volt és a garis feltételek sem olyanok, mint a panánál lettek volna, de mégis azt vettem.
Erről ennyit szerintem.

(#26653) runner 125 válasza hattorihanzo (#26652) üzenetére


runner 125
nagyúr

Így igazodjon el az ember. :O
:U :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#26654) denes242 válasza runner 125 (#26648) üzenetére


denes242
aktív tag

Szerintem erdemes megnezni eloben. Engem pl. eloben zavart a plazmak remegese (igaz, hogy 100Hz, es elvileg nem kene latni), szerintem az lcd kepe sokkal nyugodtabb (az szinte nem remeg, a technologianak hala).

P5B Deluxe - Q6600@3.0Ghz - Zalman CNPS9700 - GEIL Black Dragon - FSP Epsilon 600 - Thermaltake Armor Jr. - Debian Linux

(#26655) valory


valory
tag

Sziasztok,

a PC-met szeretném összekötni a Samsung LE32A431 LCD TV-mel, és az lenne a kérdésem, hogy milyen kábelt használjak VGA vagy HDMI? a táv köztük 10méter, az ára miatt gondolom a VGA jobb választás lenne, csak filmnézésre lenne használva amúgy. Az eddigi coax kábellel, ami a CRT TV-hez ment, azzal ki sem merem próbálni, gondolom nagyon pocsék lenne a képminőség.

Remélem tudtok segíteni és köszi előre is a válaszokat!

kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

(#26656) Motaba78 válasza runner 125 (#26653) üzenetére


Motaba78
őstag

könnyű eligazodni.

a szempontokat vedd figyelembe (a számozás nem feltétlenül helyes sorrendben)
1. ár
2. minőség (mind képi megjelenés mind a gyártói minőség) pl. nem tucattermék
3. felhasználás
4. fogyasztás
5. kábel tv vagy antennás (földfelszíni) felhasználás itt ugye mpeg2 vagy mpeg4
6. az eszközök rákötése (van-e rajt elég csatlakozó hogy mindened rákösd, pl dvd,konzol, számítógép stb.
7. a képernyő zavar-e ha olyan mint a borotválkozó tükör :D pl engem zavar ha tükröződik

Nekem egy ilyen típus van legnagyobb megelégedésemre [kicsikém :C ]
nappali fogyasztás 100-115w/h
éjszakai (sötétben) 85-105 konnektorba csatlakoztatható digitális műszerrel mérve.

[ Szerkesztve ]

(#26657) anrab válasza valory (#26655) üzenetére


anrab
addikt

mindenképpen HDMI! jel erősítő se kell.
és lehet kapni nem túl drágán, de megéri.

[ Szerkesztve ]

(#26658) runner 125 válasza Motaba78 (#26656) üzenetére


runner 125
nagyúr

Oksa,leírok mindent :)

Először úgy volt h LCD-t veszek ,82/94cm környékén. Olyan 110k-től 135k-ig.
Aztán láttam h 107-es plazmát 140-ért már kapok, (közben találtam új Philips 107-es hd ready LCD-t is 140ért )

Amire kellene a TV;
Első sorban analóg TV adások fogadása (kábelTV-n keresztül). Mondjuk 65%-ban TV,25% film (DVD) és a maradék 10% XBOX.

1.: max 140k
2.: Nyilván ezen árkat.-ban a legjobb
3.: Mint írtam általában TV adások és film
4.: Teljesen mind1
5.: KábelTV
6.: DVD lejátszó és XBOX
7.: Ezt nem tudom..-sztem nem zavarna.. :U

Ezeket figyelembe véve Te mit mondanál? :U
Köszönöm! :R

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#26659) runner 125 válasza denes242 (#26654) üzenetére


runner 125
nagyúr

Persze,valamikor el is megek MM-ba,és átnyálazom őket,majd valamelyik shop-ban megrendelem,csak még annyira sem sikerült eldöntenem h mekkorát/LCD-t vagy plazmát vegyek-e... :F :O :(

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#26660) tomszi1 válasza hattorihanzo (#26652) üzenetére


tomszi1
csendes tag

A másik ami tetszett még és LCD ből akkor úgyéreztem,hogy semmi más max. philips PFL 7603D vagy H. ...bár azthiszem a digit tuner számomra nem fontos.
Szóval az ami nagyon tetszett a 7603-on az a folyékonysága.Olyan folytonos és szaggatásmentes volt a kép,még a kamerahúzásoknál is.
Ez őszintén megmondom nagyon tetszett.
Ami nem tetszett,hogy a fehér inkább kékes volt,olyan tipikusan hideg lcd-s kép.
Meg ami nem tetszett még,hogy arra csak 1 év garit adtak és ugyebár 260-300 közötti készülékért azért több biztonságot várnék el.
Az igazság az,hogy nehéz választás volt,mert a philips full hd lett volna és én olyat abszolút nem szerettem volna.
A hagyományos tv adás a pal rendszerű 720X576 elég nagy interpolációval állítható elő 1920X1080 ra.
Szeretném néha ha a játék is játszahtó lenne rajta és VGA legyen a talpán,aki 1920X1080 as natív felbontásban tud képkockasebességet produkálni high detailon.(speciel nem tudok olyan kártyáról elfogadható árban):S
Így viszont a laptopomba levő ATI HD3650 512mb is visz mindent 720p-ben
Remélem,hogy a tv-ink legalább fele annyit kifognak bírni,mint a hagyományos crt tv-ink.
A panára azt írták,hogy 100.000 élettartam a plazmapanelre és akkor is csak a fényessége csökken le a felére (jó kis reklámduma - nem legelem) ...de ha 30.000 órát el fog menni probléma nélkül,akkor már megérte.

[ Szerkesztve ]

Ryzen7 3700X 8/16@4300 RTX 3060 12GB Mi Note 10 LG OLED Benq W1070 EOS600D

(#26661) thakl válasza tomszi1 (#26660) üzenetére


thakl
csendes tag

A panára azt írták,hogy 100.000 élettartam a plazmapanelre és akkor is csak a fényessége csökken le a felére (jó kis reklámduma - nem legelem) ...de ha 30.000 órát el fog menni probléma nélkül,akkor már megérte.

30000 óra az napi 8 óra használat mellett kb. 10 év. Hát remélem, hogy azért egy 200000-300000ft-os tv tovább fog működni , mint 10 év.

[ Szerkesztve ]

(#26662) grandtour2 válasza tomszi1 (#26660) üzenetére


grandtour2
tag

nézzél meg egy 42LG6000-et is az MM-ben.. rakass be a BD lejátszóba egy 720X576 DVD filmet, állítgassad a TV-t.. érdekes lesz, ezt igérem neked.
Ja és megnézheted oldalról is a képét, meg fogsz lepődni mit tud ez a rondaság.

(#26663) Peethy


Peethy
őstag

Lenne egy kérdésem... nem csak TV-kre, hanem monitorokra is vonatkozik, de azért érdekelne, hogy én tévedek-e, vagy mindenki más (igen, tudom, elég érdekes lenne, ha utóbbi történne meg:D)
Minden monitornál a cd/nm mértékegységet látom a Fényerő mértékegységeként. Lehet, hogy én tudom rosszul, de utánanéztem egy szakkönyvben (kicsit régi, 1985-ös könyv, de azért ez nem nagyon változik) és ott a cd volt megjelölve a fényerő mértékegységeként,a cd/nm pedig a fénysűrűség mértékegységeként. Akkor mégis miért használják ezt a jelölést?

(#26664) dabadab válasza Peethy (#26663) üzenetére


dabadab
titán

"Akkor mégis miért használják ezt a jelölést?"

Mert igazabol nem a fenyerot, hanem a fenysuruseget adjak meg (es azert azt, mert igy a kijelzo meretetol fuggetlen a "fenyero" erteke).

DRM is theft

(#26665) tothl válasza thakl (#26661) üzenetére


tothl
addikt

Te figyu a Videoton super infra color annakidejen (emlekeim szerint 1984) 48e Ft. volt.
Talald ki mennyi volt a fizetes akkor es mennyi ideig volt jo a keszulek.

Tul sokan hiszik azt, hogy 2-300000 Ft. -os keszuleknek a vilag csodajanak kell lennie.
Nos, nem keves penz, de ezek csak par evre tervezett hasznalati targyak, igazan nyomott akcios aron nyujtanak sokat, a regi cuccokhoz kepest.

[ Szerkesztve ]

(#26666) Pi-eM válasza Greg03 (#26479) üzenetére


Pi-eM
csendes tag

Szia Greg03!

Én ezt a tipusut kaptam, és még 1 kékszinü kitöltetlent!

Ne lopj, ne csalj, ne hazudj! A kormány nem szereti a konkurenciát!

(#26667) sipi83 válasza Pi-eM (#26666) üzenetére


sipi83
aktív tag

Sziasztok!
Én megkérdeztem a múlt héten a Samsung zöld számán (honlapon fent van), és a diszpécser elmondása szerint, ez nagyon hasonlít a hivatalos magyar garancia jegyre. Tehát 2+1 év garancia.
Remélem én is ilyet kapok a Digital Plaza-tól.

(#26668) Torry válasza Möhe (#50) üzenetére


Torry
addikt

Hi all!

Egy natur 32"-os HD Ready tv-t szeretnénk tesómmal lakásunkba. Ár/érték arányban melyik tévék most a jó vásárok? Lehetőleg az olcsóbb kategóriából.
Előre is köszi!

(#26669) soma1975


soma1975
csendes tag

Sziasztok.
Szeretnék egy SONY kdl46w4500 tévét venni tudtok rolla valamit?

(#26670) runner 125


runner 125
nagyúr

Üdv!

Jól látom h a plazma TV-ken nincs (vagy alig) van PC bemenet..? :F
Köszi

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#26671) semetka


semetka
őstag

Megrendeltem a CA modult. Méghozzá ezt : CONAX
A sonyra még várnom kell egy kicsit, de legalább a kártya meglesz.
Szívesen ki is próbálnám, de nem tudok olyan embert aki t-kábeles lenne és van dvb-c-s tv-je, és felém lakna. Ha mégis van és hódmezővásárhely körül lakik akkor szóljon és kipróbáljuk.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#26672) anrab válasza runner 125 (#26670) üzenetére


anrab
addikt

a HDMI bemenet neked miért nem jó?

(#26673) Rick4 válasza semetka (#26671) üzenetére


Rick4
félisten

Mi értelme volt ezt megvenni ennyiért?

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#26674) asadasad22 válasza Capella (#26651) üzenetére


asadasad22
őstag

jaja, monitor tetején. eddig pont háttal volt a toronynak, most ahhoz képest lett elforgatva valamennyivel, így igazából a nagy semmi fele áll. persze mondanom sem kell, hogy a torony és közte egy fal is van :)

(#26675) balojazz válasza thakl (#26661) üzenetére


balojazz
tag

"30000 óra az napi 8 óra használat mellett kb. 10 év. Hát remélem, hogy azért egy 200000-300000ft-os tv tovább fog működni , mint 10 év."

10 év múlva már más TV-t AKARSZ majd venni, mert annyival kevesebbet fogyaszt, annyival jobb a felbontása, annyival nagyobb, 3D-sebb stb. De szerintem már csak az ólommentes, pici forrasztások sem fogják addig bírni: nagyon környezetbarát és nagyon szar.

Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

(#26676) semetka válasza Rick4 (#26673) üzenetére


semetka
őstag

Mert nem akarok használni STB-t.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#26677) radi8tor válasza soma1975 (#26669) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nagyon jó TV szerintem, itt a fórumon legalább 3 embernek van ilyen (nem 46-os) engem is beleértve.
Nem fogsz csalódni benne.

⭐ Stella

(#26678) Capella válasza Rick4 (#26673) üzenetére


Capella
senior tag

Kicsit korainak tűnik ugyan, mint gombhoz a kabátot ;) , de akinek fontos megérheti.
Van ahol az SD boxnak havi díja van vagy megveheted egyösszegben is hasonló áron.
A CA-s vételnek vannak előnyei és lehetnek hátrányai, amiket korábban én is említettem.
Döntés kérdése.

(#26679) Taci


Taci
addikt

Sziasztok!

A minap kb. fél- egy órát töltöttem el a Saturnban az LCD TV-k nézegetésével, összehasonlításával.

A tapasztalataim:
A legszebb/legtisztább/leginkább "élő"/leg"mozgékonyabb" képek számomra ezeknél a TV-knél és tulajdonságoknál jöttek ki:
- Márkára: Sony és Philips. Ez utóbbi nagyon tarolt nálam!
- Tulajdonságokkal: 24p, 100Hz, alacsony képfrissítési sebesség (<3ms)
Legjobban egy 42-es Philips tetszett. A számára (nevére) már nem emlékszem, de azt tudom, hogy 100Hz-es volt, nem volt benne AmbiLight, és 3ms-os volt a képfrissítése. Ha jól tudom, akkor a Philips-ek nem támogatják a 24p technológiát, ehhez képest (az én szememmel nézve) elverte a mezőnyt.
A Sony W4500 végű TV-je is gyönyörű volt. Azon épp egy animációs film ment, úgyhogy szerintem az egy ici-pici "csalás" volt számára, de legutóbb azon a Dark Knight-ot láttam -- meseszép.

Így nagyon eltántorodtam a vásárlástól. Akkora minőségbeli különbség volt a "sima" és a 100Hz-es/24p-s/2-3ms-os TV-k között, hogy már nem akarok mást venni. Azok viszont még nagyon drágák.

Igazság szerint nem tudom, hogy y 100Hz vagy a 2-3ms nyomta meg ennyire a képminőséget (vagy mindkettő), de nagyon meggyőző volt.

Viszont volt egy dolog ami nagyon nem tetszett. Amikor gyorsabb mozgás volt a képen, akkor olyannak tűnt, mintha "törve" mozogna. Sőt, volt egy jelenet, ahol a kamera egy ventillátor fölött volt, és ahogy az forgott, eltakart egy zöld pólót, majd újra látni engedte. De a megjelenelése után egyből egy csúnya torzulás volt rajta. Aztán egyre több helyen észrevettem. Nagyon kiábrándító volt. De nem csak azokon a tv-ken, a többin is láttam. Az eladó azzal magyarázta, hogy a jel csak 720p-s (vagy i-s?). Ez magyarázat lehet rá?

(#26680) Pi-eM válasza sipi83 (#26667) üzenetére


Pi-eM
csendes tag

Szia!

Nos ez a garancia papir azért hasonlit a hivatalos magyar garira, mert ez az! :DD

Ha a Samsung honlapra rákattansz, ott még +2 honap garit kapsz a tv-re! :D

Ne lopj, ne csalj, ne hazudj! A kormány nem szereti a konkurenciát!

(#26681) anrab válasza Taci (#26679) üzenetére


anrab
addikt

"Igazság szerint nem tudom, hogy y 100Hz vagy a 2-3ms nyomta meg ennyire a képminőséget (vagy mindkettő), de nagyon meggyőző volt." [link]

(#26682) Symbio válasza Taci (#26679) üzenetére


Symbio
senior tag

Legjobban egy 42-es Philips tetszett. A számára (nevére) már nem emlékszem, de azt tudom, hogy 100Hz-es volt, nem volt benne AmbiLight, és 3ms-os volt a képfrissítése.
Akkor az egy 7403 lehetett, amilyet már lassan 3 hónapja megelégedéssel használok :K

(#26683) Thomaster12


Thomaster12
tag

Üdv!
2 kérdésem lenne! Az egyik, hogy szeretnék venni egy 107 centis FullHD tévét (42LG5000) és hogy azt milyen távolságról lehet max nézni hogy minden részlet megmaradjon FullHd-ban illetve sima kábeltv-s adásnál! A másik hogy ugye FullHd az jóval nagyobb felbontású mint a sima kábeltv adás és, hogy ez nem fog problémát csinálni pl, hogy ilyen ronda kockás lesz a kép vagy akármi, mármint akkor hogyha kábeltv-s adást nézek? Ebben a két kérdésben kéne a segítségetek + ha valakinek van ilyen 42LG5000-je akkor leírhatná a tapasztalatait! Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#26684) Taci válasza Symbio (#26682) üzenetére


Taci
addikt

A 7403-as 32"-os, míg én eleve úgy kezdtem, hogy "Legjobban egy 42-es Philips tetszett." :) De a Philips az stimmel. :)

És a Philips honlapja szerint ezek a TV-k vannak felvértezve 100Hz-es Clear LCD technológiával:

42PFL9703D, 42PFL9803H, 42PFL9900D, 47PFL9703D, 47PFL9732D, 52PFL9632D

SZERK: Na most gyorsan javítom magam és a sarokba vonulok... :B

Bocsi Symbio... :W

Voltam olyan láma, hogy mindenfajta gondolkodás nélkül beírtam a Google-be, hogy Philips 7403, kiadta a 32-est ezzel a sorozatszámmal, én meg egyből "okos" voltam... :W

Elnézést mégegyszer...

[ Szerkesztve ]

(#26685) Taci válasza Taci (#26679) üzenetére


Taci
addikt

Na de kedves fórumtársak, ezzel most akkor mi a helyzet?

"Viszont volt egy dolog ami nagyon nem tetszett. Amikor gyorsabb mozgás volt a képen, akkor olyannak tűnt, mintha "törve" mozogna. Sőt, volt egy jelenet, ahol a kamera egy ventillátor fölött volt, és ahogy az forgott, eltakart egy zöld pólót, majd újra látni engedte. De a megjelenelése után egyből egy csúnya torzulás volt rajta. Aztán egyre több helyen észrevettem. Nagyon kiábrándító volt. De nem csak azokon a tv-ken, a többin is láttam. Az eladó azzal magyarázta, hogy a jel csak 720p-s (vagy i-s?). Ez magyarázat lehet rá?"

:F

Mert igencsak kiábrándító volt!

(#26686) denes242 válasza Taci (#26685) üzenetére


denes242
aktív tag

Hat az nem hinnem, hogy a 720p miatt lett volna. Ha tenyleg be volt kapcsolva a 100Hz (amit egyebkent ebben az arban - amiben a sony meg a philips 100Hz-es tevei vannak - minden mas teve is altalaban tud), akkor az siman okozhatta, mivel lehetetlen mindig tokeletesen kitalalni, hogy ket kep koze milyen kiszamitott kepet kell tenni (ugye ezt csinalja a 100Hz).

P5B Deluxe - Q6600@3.0Ghz - Zalman CNPS9700 - GEIL Black Dragon - FSP Epsilon 600 - Thermaltake Armor Jr. - Debian Linux

(#26687) Symbio válasza Taci (#26684) üzenetére


Symbio
senior tag

:DDD 42PFL7403/D :DDD

[ Szerkesztve ]

(#26688) fokukac


fokukac
nagyúr

felteszem ismét a kérdést.

A Philips még mindig nem gyárt olyan TV-t, ami tudja a real 24p-t? :F

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#26689) anrab válasza fokukac (#26688) üzenetére


anrab
addikt

és ha jól emlékszem még a Philips Cinema 21:9-be se rakta bele.

(#26690) runner 125 válasza anrab (#26672) üzenetére


runner 125
nagyúr

Notebook-ot használok,sajna ebben nagyon nem vagyok tájékozott, film nézés céljából szeretném a hangot/képet átvinni a TV-re,a notimban -FuSi A1667G - valószínű nincs hdmi kimenet...vagy miként működik ez? Bocs.. :B
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#26691) runner 125 válasza Thomaster12 (#26683) üzenetére


runner 125
nagyúr

Fentebb kaptam én is ezt a táblázatot. ;)
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#26692) anrab válasza runner 125 (#26690) üzenetére


anrab
addikt

gondolom ez egy alaplapi videokari, ha dvi kemenet van rajta akkor egy dvi-hdmi átalakító + egy hang kábel vagy ha nincs akkor a vga kimeneten keresztül + hangkábel. természetesen a másik végén a megfelelő bemeneti csatlakozó. rca vagy kompozit de lehet s-videóról is. nem tudom milyen kimeneted van. ezek a lehetőségek.

(#26693) dchard


dchard
veterán

Sajnos mivel látom a plazma villódzását, így nem maradt más számomra, mint az LCD, úgyhogy ennek fényében keresek LCD TV-t.

Ár: a Samsung 7-es széria 40" tetszett meg. Ha azt veszem, hogy ez a tv legolcsóbban 306ezer bruttó, akkor vegyük ezt az árat a maximumnak, amit hajlandó vagyok TV-re költeni.

Szóval ki mit ajánl a Samsung 7-es ellenében max 306 bruttóért?

Összehasonlítottam a 6-os széria ugyanazon tagjával, és akkor kezdett ordítani a különbség, mikor a bemutató teremben leoltottuk a villanyt. Forrás ugyan az, 7-es samu kontrasztja, feketéje sokkal jobb, mozgása nem olyan mint a plazmáé, de 100Hz low-n hibák nélkül szépen folyik a képe, és ami a legfontosabb: nem látom hogy villogna.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Más gyártónak van ebben az ár és méret sávban ledes tv-je?

Lettől függetlenül ebben a sávban miket érdemes megnézni? (fullhd 40-42" )

Dchard

[ Szerkesztve ]

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#26694) runner 125 válasza anrab (#26692) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszi a segítséged.
Úgy tudom dvi kimenet van a gépen (amibe pl a kamerát is dugom?!..) :B :U
Bocs tényleg ehhez nagyon láma vagyok, itt a gépem pontos adatlapja,fent van egy letölthető pdf a specifikációkról.
Leírnád h h tudnám átvinni a hangot és a képet,nyilván a fenti körülményeket figyelembe véve.
Köszi még egyszer,és bocs.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#26695) sNORh


sNORh
addikt

üdv.
tudtok most valami aktuális fincsi fullhd tv-t olyan 150 körül? :U
előreis köszi :K

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#26696) sNORh


sNORh
addikt

sry a dupla postért
nah hesszelgettem:
-nah őt, hát nemtom Philips_32PFL7803D
-reális Samsung LE32A551P2RXXC
-nah ő teccik LG_32LG5700 vagy ebből az 5600 mivel másabb a csatlakozókon kivül, mert nemnagyon vettem észre más technikai adatot.
valamit itt panaszkodtak hogy sistereg a kondi stb.. ez egyedi hiba szokott lenni igaz?

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#26697) sNORh


sNORh
addikt

najó ez az utolsó a real24p miatt, Samsung - LE-32A557P2F hozzáértő kommenteket várom.. :R

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#26698) bigdigit válasza fokukac (#26688) üzenetére


bigdigit
addikt

egyenlőre én se tudok ilyen infót de minek is bele ha anélkül is tökéletes a philips :K

(#26699) Taci válasza Symbio (#26687) üzenetére


Taci
addikt

És mennyiért jutottál hozzá? (ha nem vagyok indiszkrét... ;) )

(#26700) Taci válasza sNORh (#26696) üzenetére


Taci
addikt

Nem feltétlenül lesz hozzáértő komment :DDD , de:

A Philips 32PFL7803D annak a 42"-osnak a kistestvére (kb.), amit egy előbbi hozzászólásomban magasztaltam!

100Hz-es, hiszen a hivatalos honlapján Pixel Plus 3HD technológia is a tulajdonságai között van (ebből a harmadik a 100Hz).

160ezer Ft-ért nagyon jó vételnek tűnik!

SZERK: bár érdekes: a (hivatalos) leírás szerint: támogatott számítógépes formátumok: 52": 1920x1080i, 1920x1080p; 32": csak 1920x1080i. :F

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.