Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26501) Yahhher válasza tsabbi (#26499) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Hali. Hátha segítek...

Mi ebből raktunk ki 5db-ot, másfél éve kb, naponta mennek 9-19-ig, hétvégén is. Semmi bajuk nem volt még.

[ Szerkesztve ]

(#26502) Yahhher válasza Yahhher (#26501) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Sőt.. ! 1 ki sincs kapcsolva soha.

(#26503) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Adott egy samu 565ös lcd tv és be szeretnénk állítani a színeit/fényerejét. A tv rá van kötve egy xboxra és egy pcre is. Tudtok esetleg ajánlani vmi módszert vagy programot ami segíthet nekünk ebbe?

Let's begin, de gozaimasu!

(#26504) tsabbi válasza Yahhher (#26502) üzenetére


tsabbi
csendes tag

köszi!
jó készüléknek tűnik,csak az árával van egy kis "bajom":)

(#26505) Yahhher válasza tsabbi (#26504) üzenetére


Yahhher
aktív tag

Sztem nem lehet kapni már.

(#26506) Csete


Csete
csendes tag

Sziasztok!
Végül is sok utánaérdeklődés és szemlélődés után 32AV500p Toshibám lecseréltem egy [Toshiba 42XV500P] -re (XV550-es plusz 5-10ezres kontrasztaránya nem győzött meg különösebben).
# 107cm-es képátló
# 16:9-es képarány
# FullHD = HDready 1080p
# 1920x1080-as felbontás
# 8 fajta képformátum állítás
# dinamikus kontraszt: 25.000:1
# fényerő: 500cd/m2
# Faroudja sorduplázó
# Pixel Processing IV
# Automata hattérvilágítás vezérlés
# Real Digital Picture
# FULL 10Bit videó kezelés
# Integrált jelerősítő (rossz minőségű TV adás javítására)
# Toshiba hangrendszer 2x25W, SRS WOW térhangzás
# 3db HDMI v1.3 (1.080p, 24p) 1080p kompatibilitás komponens, PC, scart és kompozit bemenetek
# 3 év garancia
# 199.990Ft

Engem mondjuk a Toshiba termékek minősége :R 2-3 évtizede meggyőz a versenytársaival szemben - húú mit kapok majd a sok Samu, Lg tulajoktól :((( - ezért nem is ecsetelném miért ő a következő TVm is. Ha valakit esetleg érdekel valami ezzel a TV-vel kapcsolatban, csak kérdezzen, bár egyenlőre csak tv-adás (UPC analóg,nálunk meglepően szép,de jövőhéttől UPC DigitalGold) és DVD tesztelés volt, de az :C ...hát családomat, barátaimat és engem is igen meggyőzött a méretével, felbontásával, képminőségével és nem utolsó sorban hangjával is az előző HDready 32-eshez képest. Ja! Ami kicsit kétségbe ejtett, ugye mindenhol azt írják FullHD de a TVre az van írva HDReady 1080p. No, meg is ilyedtem :Y egy guglikeresés erejéig, de aztán a szakirodalom megnyugtatott , hogy ez bizony FullHD(nek is mondható) csak másfajta jelölés. :))
Így nem maradt más hátra mint hogy, hátradőljek kisfiammal és feleségemmel és élvezzem a "teletabit" ,Shreket,Thomast és barátait... :F (megdolgozott munka gyümölcsét ?) Csak ajánlani tudom, persze mindenkinek döntsön a szeme. :U

(#26507) tsabbi válasza Yahhher (#26505) üzenetére


tsabbi
csendes tag

1helyen találtam:)

(#26508) DigitEfendi


DigitEfendi
csendes tag

Újabb népbutító videó a www.philips-blog.hu oldalon, ezúttal az Ambilight hangulatvilágítás részleteiről.

http://philips-blog.hu

(#26509) Symbio válasza DigitEfendi (#26508) üzenetére


Symbio
senior tag

Most magával az Ambilight-tal van gondod vagy a promo videóval?

(#26510) semetka


semetka
őstag

Akinek van sony 32w4000-e ( nem baj ha a méret más csak a típusszám egyezen) Írhatna róla hogy tényleg jelentkezik-e ez a deinterlacer hiba, mert egy tezstben azt olvastam hogy van ilyen hibája.
Idézet a fórumból HDTV-nél:"A National Geographic HD-t és az Eurosport HD-t tudtuk megnézni az UPC Digitális szolgáltatásán, és megint csak azt tudjuk mondani, hogy ezeket a TV-ket erre találták ki. A részletgazdaság összehasonlíthatatlan az SD adókéval, a képminőség hibátlan. Viszont az összes HD adónál (1080i jelnél), oldalirányú mozgásnál zavaró szaggatást észleltünk, mintha a deinterlacer küzdene a mozgás kompenzációjával. Később ugyanezen adókat egy Samsung 52A659-es TV-n nézve a hiba eltűnt, tehát biztosra vehető, hogy a Sony deinterlacere nem tud megbirkózni a feladattal, és ez bizony elég súlyos hiba.
Szerk: később alkalmunk nyílt kipróbálni egy E4000-es sorozatú Sony LCD-n is a külső váltottsoros 1080-as adás megjelenítését és hasonló anomáliákat tapasztaltunk, mint a W4000-es esetében, tehát egyértelműen a Sony elektronikája felelős a hibáért.

Sima dvd filmnél: " minőség megfelelő, a kép szép, a színek gyönyörűek, az egyetlen probléma egy nagyon kis mértékű szálkásodás, ami talán a deinterlacer gyengeségére utal, mivel felskálázott felbontásnál ez a hiba nem jelentkezett."
Tényleg van ilyen hibája?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#26511) Produkció


Produkció
senior tag

szerintetek mennyit ér egy 2008.03.25én vett 1év garis Samsung 37M87BDR?(hibátlan)

[ Szerkesztve ]

Az autónak 3 betűből áll a neve: BMW!!!!! BMW E36 M3 3.2 a PRODUKCIÓ :P

(#26512) Rick4 válasza Produkció (#26511) üzenetére


Rick4
félisten

vennem kell, vagy eladnom? :U :DDD

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#26513) bolha23 válasza semetka (#26510) üzenetére


bolha23
aktív tag

Nekem 46W4000-esem van, és semmi olyat nem látok, amiről ez a teszt ír.

(#26514) bigdigit válasza bolha23 (#26513) üzenetére


bigdigit
addikt

van is 1080i jeled?nem 1080p.
a fésűsödést még én is láttam anno méghozzá 4500-on..

(#26515) Starsky72


Starsky72
addikt

Sziasztok!

Sajnos időm nem nagyon van, hogy végigolvassam a topicot és tapasztalatom sincs, viszont délig döntenem kell két lcd tv közül, ezért tőletek kérdezném, hogy érdemes-e full hd paneles lcd-t venni abban az esetben, ha nincs a rendszerben full hd jelforrás csak kábel tv, illetve dvd lejátszó.
A két lcd tv, amiből választani kellene [link]
illetve [link]
Az első ugyan csak 82-es, de full hd-s, a második 94-es, viszont csak hd ready.

Köszi

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#26516) csapa


csapa
csendes tag

Sziasztok!

Most vagyok előszór itt a fórumon és sok hasznos infót lehet találni. Brutál sok ideig tart a visszaolvasás ezért szeretnék kérni egy kis segítséget, melyért már most elnézést kérek.

1., Szeretném megtudni, hogy mi a különbség a "Samu LE-37A656AF1" illetve a "Samu LE-37A656AF1XXH" között (Árban van azt tudom, műszaki tartalom?)?

2., Valamelyiket a kettő közül kellene megvennem. 3 m-ről néznénk a TV-t. . UPC műholdas adásunk van csak :-((( , sznte 95%-ban erre használnánk! Erre megfelel ez a méret, típus,stb?

3., Mindenképpen(?) interneten kellene megvennem, mert ahogy elnézem itt vannak a legjobb árak. Melyik Webáruházat tudnátok jó szívvel ajánlani és miért?

4., van e jelentősége hogy ezen típusu TV-k milyen panellel vannak szerelve? Ha igen, akkor melyiket válasszam, egyáltalán ha interneten rendelem meg, van választási lehetőségem?

5., "Gyári garancia" némely webáruháznál látok ilyen megjegyzést. Ez valójában mit takar? Nem minden új készülékre az van, hiszen mind Gyári, nem?

Előre is nagyon köszönöm annak, aki időt tudna rám szánni ez ügyben!!! :R

És még egyszer, elnézést kérek ezekért a kérdésekért! :U

Üdv
csapa

(#26517) anrab válasza Starsky72 (#26515) üzenetére


anrab
addikt

hát én 200-ért néznék egy 37"-os full hd-s tv-t! ki tudja mit hoz a jövő. számítógép, stb.

(#26518) anrab válasza Starsky72 (#26515) üzenetére


anrab
addikt

(#26519) gduck válasza Greg03 (#26479) üzenetére


gduck
addikt

Én nem ott vettem (mert ott nagyon drága volt), de én egy SAMSUNG EUROPEAN WARRANTY (vagy vmi hasonló) szlovák/cseh/magyar garijegyet kaptam :)

(#26520) Starsky72 válasza anrab (#26517) üzenetére


Starsky72
addikt

alapvetően igazad van ;)

ehhez mit szóltok? [link]
Mondjuk az a 42-es Toshiba is szimpatikus, ami pár hsz-el előrébb lett linkelve.
Jó lenne tudni, hogy amennyivel drágább egy Panasonic, annyival vajon jobb-e?

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#26521) dabadab válasza Starsky72 (#26520) üzenetére


dabadab
titán

Tulajdonkeppen miert ragaszkodsz a Panasonichoz? LCD-k teren nem igazan produkaltak semmi kiemelkedot.

DRM is theft

(#26522) dabadab válasza csapa (#26516) üzenetére


dabadab
titán

"mi a különbség a "Samu LE-37A656AF1" illetve a "Samu LE-37A656AF1XXH""

Minden bizonnyal semmi, a konkret technikai parameterek az elso kilenc karakterben vannak (L = LCD, E = Europaba szant modell, 37 = meret, A = disz :), 6 = sorozat (felbontas, kb kava, kb elektronika), 56 = az elektronika meg a kava finomsagai).

"van e jelentősége hogy ezen típusu TV-k milyen panellel vannak szerelve?"

Nincs, raadasul mivel 37"-est nem gyart a Samsung, ezert ezekbe biztosan AUO panel kerult.

"Gyári garancia"

Mo-n alapvetoen ketfele Samsunggal talalkozhatsz: olyannal, amit a markakepviselet hozott be, meg olyannal, amit nem. Az elobbiekre harom ev garancia van, az utobbiakra meg egy ev.

DRM is theft

(#26523) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Sziasztok!

A DisplayPort ugyanúgy viszi a hangot is mint a hdmi, illetve tényleg kétirányú kommunikációra képes?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26524) giz


giz
csendes tag

sorry, nem ide akartam.. :(

[ Szerkesztve ]

(#26525) _ak_ válasza BITBOYS (#26523) üzenetére


_ak_
addikt

Ez engem is érdekelne.

Más. Ki hogyan mivel szokta beállítani a tv képét? (szín fényerő ilyesmikre gondolok.)

Let's begin, de gozaimasu!

(#26526) wombation


wombation
tag

Ha egy HD LCD-n van USB port ,rá lehet cuppantani egy mobil HDD-t filmnézés céljából?

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#26527) dabadab válasza BITBOYS (#26523) üzenetére


dabadab
titán

Visz hangot is, ketiranyu kommunikaciorol nem tudok (de lehet).
De van DisplayPort TV-n?

DRM is theft

(#26528) Starsky72 válasza dabadab (#26521) üzenetére


Starsky72
addikt

Nem gond, ha nem kiemelkedő, legyen megbízható és amit írnak róla, azt nyújtsa is masszívan.
Ragaszkodásról sem beszélnék, de idáig (15 év) nem volt semmi gondom a Panasonic termékeimmel, ezért gondoltam, hogy amíg nem indokolja semmi, addig maradok is ennél a márkánál.
Egyébként mi számít kiemelkedőnek ezen a téren? Ha tudnál linkelni, azt megköszönném, mert nem zárkózom el semmi elől, érdekel mind, lehet, hogy olyat veszünk ;)

...minden szép és jó, márványszemű angyalok, ház és luxushajó...

(#26529) dabadab válasza wombation (#26526) üzenetére


dabadab
titán

Rakotni ra lehet, az meg mar az adott TV-tol fugg, hogy tud-e (es ha igen, milyen) filmeket lejatszani.

DRM is theft

(#26530) Capella válasza dabadab (#26527) üzenetére


Capella
senior tag

Pl. az újabb Dell LCD monitorokon van DisplayPort. Monitorokon egyre inkább meg fog jelenni.
Viszont ott meg hangszóró fordul elő kevésbé. Vagy ha lenne se sokra mennénk így vele.
Tévén nem nagyon fordul elő szerintem sem. Előnye a HDMI-vel szemben, hogy nem kell utána licenszdíjat fizetni, így elvileg olcsóbb lehetne a kütyü.

[ Szerkesztve ]

(#26531) wombation válasza dabadab (#26529) üzenetére


wombation
tag

Samsung LE-32A656 lenne szó...ezekbe van fájlkezelő?

"Sose végy semmit aminek nyele van. Azzal valószínűleg dolgozni kell."

(#26532) BITBOYS válasza _ak_ (#26525) üzenetére


BITBOYS
addikt

dabadab: Ennyit találtam róla:

"A DisplayPort kétirányú kapcsolatot valósít meg, a rendelkezésre álló nagy sávszélesség nyolc darab 24-bites audiocsatorna továbbítására mellett több nagyfelbontású képjel átvitelére alkalmas (multi-monitor támogatás), illetve egy dedikált kiegészítő kapcsolat is rendelkezésre áll egyéb egységek jeltovábbítására -- mikrofon, kiegészítő I/O panelek stb. Természetesen a DisplayPort is támogatja a jogvédelem szempontjából fontos másolásvédelmi eljárásokat, tehát ebben nem különbözik a HDMI-től"

Akkor a DisplayPort valami olyasmi megoldás mint a Scart csatlakozó csak digitálisban?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26533) koliz1 válasza BITBOYS (#26523) üzenetére


koliz1
tag

Igen ill nagyobb felbontás is ,több szál drót van ebben még vannak lehetöségek.

(#26534) kugyu21 válasza Starsky72 (#26520) üzenetére


kugyu21
senior tag

Szerintem nem jobb a pana, és bár azt nem írtad milyen távolságról néznéd, lehet hogy a 37" nem is elég. Ráadásul dönteni addig nem érdemes amig meg nem nézted öket, csak bemondás alapján nem érdemes.

[ Szerkesztve ]

(#26535) BITBOYS válasza koliz1 (#26533) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha ez igaz akkor simán leváltja/kiüti majd a hdmi-t.
Tévéknél úgy néz ki még nem alkalmazzák, gondolom nemsokára változtatnak ezen a hiányosságon.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26536) dabadab válasza BITBOYS (#26535) üzenetére


dabadab
titán

Egyaltalan nem biztos. Mar most eladtak egy csomo TV-t meg lejatszot, amin HDMI van, tehat mostanaban nem nagyon lehet meguszni a HDMI portot az uj termekeken. Ellenben meg gyakorlatilag semmit nem adtak el, amin DP lenne, tehat tul sok osztonzo nincs arra, hogy a jovobeli cuccokra tegyenek (a nagyobb savszelesseg lenyeben a "tok mindegy" kategoriaba tartozik, konzumer szinten meg a HDMI 1.0 savszelesseget se hasznaljak ki).

DRM is theft

(#26537) BITBOYS válasza dabadab (#26536) üzenetére


BITBOYS
addikt

Persze ez igaz, nem vitatom.
Későbbiekben viszont nagy előnyt szerezhet a kétirányú kapcsolattal a DP. Gondolom a hdmi erre soha nem lesz képes.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26538) bolha23 válasza bigdigit (#26514) üzenetére


bolha23
aktív tag

Van 1080i jelem, és tökéletesen elégedett vagyok a tévémmel. Biztos lehet benne hibát találni, de én amiről ez a teszt ír nem tapasztalom, részemről ennyi. Ha meg valaki azért veszi a tévéjét, hogy hibákat keressen, az tegye, ő dolga. Minden tévében lehet hibákat találni, kompromisszumok nélkül ma még nemigen lehet megvenni egy LCD-t vagy Plazmát sem.

(#26539) BITBOYS válasza bolha23 (#26538) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nekem annyi bajom a tévémmel, hogy baromi lassan váltja a csatornát, nincs benne pip, kicsit hazugságnak tartom a leírásban lévő betekintési szöget(közel sincs annyi), feketéje lehetne picivel több(nem vészes egyáltalán).
A sokat emlegetett csúnya design pl. hidegen hagy, illetve az Mpeg4 tuner hiánya is.
Jah, 47LG6000-ről van szó :)
Minden másban qrvajó, szerintem.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26540) Trak válasza BITBOYS (#26539) üzenetére


Trak
addikt

Ugyanez van nekem, csak 42-es, a csatornaváltás valóban picit lassú, de engem annyira nem zavar, túl sokat amúgy sem TV-zek (bár akkor kicsit mégis zavar, amikor kapcsolgatok, és véletlenül olyan csatorna jön, ahol a győzike só megy, vagy akárcsak az előzetese, és nem fél másodperc alatt tudom elkapcsolni, hanem 1.5, és az már majdnem sok nekem :D)
Azt, h nincs benne pip már akkor is tudhattad, mielőtt megvetted, ha Neked pedig kell, akkor miért ilyet vettél ;)
A betekintési szöggel még nem volt problémám, de amúgy is vagy szemből, ágyból, vagy picit oldalról a gép mellől nézem. Az utolsó mondattal egyetértek :)

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#26541) BITBOYS válasza Trak (#26540) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én szinte mindig keresem a ritmus csatornaváltáskor :D megszoktam a jó öreg crt-nél, hogy olyan sebességgel váltom a csatornákat ahogy tetszik :)
A pip természetesen az én hibám, átsiklottam felette a vásárláskor, pedig fontos lett volna. De semmi gond, ez áthidalható.:)
Egyik cimborámnak vettünk 42LG3000-t és annál oldalról nézve is jók a színek, nekem otthon oldalról már tejesedik (vagy mi) a kép.

Ezektől eltekintve brutál képe van. Xbox-ról komponensen keresztül kiütött mindenkit a képminősége. :K
Szóval nem bántam meg, ennyiért nem tudtam volna komolyabb tévét venni.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26542) dabadab válasza BITBOYS (#26539) üzenetére


dabadab
titán

"kicsit hazugságnak tartom a leírásban lévő betekintési szöget(közel sincs annyi)"

Ezt hogyan sikerult megallapitanod? :)

DRM is theft

(#26543) csapa válasza dabadab (#26522) üzenetére


csapa
csendes tag

Köszönöm a válaszodat!!!

Azt megkérdezhetem még, hogy neked mi a véleményed erről a TV-ről és melyik webáruházat ajánlod?

Köszönöm

(#26544) dabadab válasza csapa (#26543) üzenetére


dabadab
titán

Nekem pont nem ilyen TV-m van, de vannak itt tulajok, keress ra, nekem ugy tunt, hogy elegedettek vele, foleg, hogy a 37-es 656 panelja nem tukrozo (amit a 40A656 egyik hibajakent szoktak felhozni), hanem matt.

DRM is theft

(#26545) BITBOYS válasza dabadab (#26542) üzenetére


BITBOYS
addikt

Egy frappáns manuális technológiai újdonságot alkalmaztam: megnéztem oldalról :)

170 fokot írnak.
Monitorból kiindulva volt már 160 fokos betekintési szöggel rendelkező LG-m, pont ilyen volt a képe oldalról nézve. :)

mod: bocs 178 fok :B

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26546) _ak_ válasza BITBOYS (#26532) üzenetére


_ak_
addikt

Az angol wikit olvasgatva én is hasonló eredményre jutottam, de más fórumokat olvasgatva, csak kérdések merültek fel, gyakorlati tapasztalata senkinek nem volt a DP-al kapcsolatban. Nekem speciel a laptopon van és próbáltam utána járni, h rendesen ráköthető-e egy hdmi portra átalakítóval, de eltérő válaszokat találtam csak. Más kérdés, h még élőbe nem is láttam DP-HDMI átalakítót.

Let's begin, de gozaimasu!

(#26547) dabadab válasza BITBOYS (#26545) üzenetére


dabadab
titán

Ize, azt ugy tudod, hogy a betekintesi szog azt jelenti, hogy abbol a szogbol nezve esik a kijelzo max kontrasztja X ala, ahol X egyreszt nem egy fix szam, masreszt meg eleg kicsi ahhoz, hogy ugy szemre ne legyen tul egyszeru megkulonboztetni.
Mondjuk ha a TV-d pont ugy nez ki oldalrol, mint egy TN paneles monitor (azoknal szoktak 160 fokot megadni), akkor tenyleg kemenyen atvertek ;)

DRM is theft

(#26548) dabadab válasza _ak_ (#26546) üzenetére


dabadab
titán

Tok mas a HDMI es a DP protokollja, szoval nem olyan egyszeru a dolog, mint eyg DVI-HDMI atalakito, hanem ebbe kemeny elektronika kellene.

DRM is theft

(#26549) BITBOYS válasza _ak_ (#26546) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nekem is új ez az egész. Ma kaptunk pár DP-al szerelt lapot és elkezdtem átnézni mit is tud ez a kapcsolat. Sokra nem jutottam, de érdekel mennyivel lesz ténylegesen jobb mint a hdmi.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#26550) BITBOYS válasza dabadab (#26547) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nagy vonalakban az van amit te is leírtál. Oldalról nézve egyszerűen elmegy a kontraszt és a szín, mint a tn paneles monitoroknál, de nem annyira durván. :)
Nem nagyon érdekelt mindaddig míg nem láttam a cimborám kisebb kategóriájú tévéjét, annál oldalról nézve is jó a kép.
Lehet átvertek és Te ezen mosolyogsz ;] széép.

mod: szemből nézve nincs rá panasz :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.