Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25251) hape60 válasza Alex91 (#25250) üzenetére


hape60
aktív tag

Azért izgat a dolog, mert DVD lejátszóban levő filmnél lényeges különbség volt a HDMI-s összeköttetés, és a SCART között :F

(#25252) Symbio válasza hape60 (#25251) üzenetére


Symbio
senior tag

Abban reménykedsz, hogy az SD adást a DVD író jobban konvertálja fel nagy felbontásra HDMI-n, mint a tv ?

(#25253) hamiska válasza hape60 (#25249) üzenetére


hamiska
csendes tag

Pioneer DVR-LX60D vagy LG RH 399H ,ezeket nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#25254) uratti


uratti
tag

Sziasztok
vettem egy LCD tv-t csak nem tudom milyen típus, mert nincs rajta a címke, és a serial. de valószínű hogy ez az mert külsőleg teljesen ilyen! 37" Samsung LE37A559P3F LCD
valaki tudna erről nyilatkozni, hogy milyen TV! és hogy milyen a gyári távja?

Aláírtam

(#25255) hape60 válasza Symbio (#25252) üzenetére


hape60
aktív tag

Igen!

(#25256) runner 125 válasza uratti (#25254) üzenetére


runner 125
nagyúr

Én pontosan ilyen típust nem is találok a google-ban. :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#25257) Symbio válasza hape60 (#25255) üzenetére


Symbio
senior tag

Szerintem itt nem lenne látványos javulás, mint a DVD-nél. De ez nem tapasztalat, csak szerintem a gyenge SD-ből nem lehet normálisat csinálni így.
De várom a fejleményeket (DVD író vásárlás előtt állok :K )

(#25258) uratti válasza runner 125 (#25256) üzenetére


uratti
tag

Bocsi elirtam
ilyen LE37A557P2F vagy ilyen LE37A559P4F, nem tudom melyik a kettő közül mert nincs rajta a matrica, de külsőleg ugyanilyen mint ez a kettő.

[ Szerkesztve ]

Aláírtam

(#25259) forceberg


forceberg
veterán

Ugye írtam, hogy kinéztem egy 42LG2000-et. [link]
Ez 150-ért van. Kábeltévére, film, meccsek, PC-ről filmek (nem full HD-s) nézésére kell főként!
Vagy van ennél jobb vétel? Január elején fogom kb. megvenni, mellényúlnék ezzel?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#25260) runner 125 válasza uratti (#25258) üzenetére


runner 125
nagyúr

Aham,hát a paraméterei alapján jó készülék,de gondolom rákerestél Te is. :)
PÜ ment.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#25261) runner 125 válasza forceberg (#25259) üzenetére


runner 125
nagyúr

42"-ban nem kevés már 1366x768 felbontás? :F
..csak kérdezem :B

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#25262) Rolly válasza forceberg (#25259) üzenetére


Rolly
veterán

plusz 50ért már kapsz 5000-est ... aminek nekem a kistestvére van a 37"-os s az szerintem nagyon tutko kis készülék

(#25263) DigitXT válasza runner 125 (#25261) üzenetére


DigitXT
félisten

Neked ez a mániád?:DDD A távolság pl. már megint kimaradt...
De hogy ne csak ezt írjam: tessék számolgatni.:D

Szerk: egyébként le is írta, hogy nem használná
ki a FullHD-t (források listája). Miért lenne kevés?

[ Szerkesztve ]

(#25264) forceberg válasza DigitXT (#25263) üzenetére


forceberg
veterán

Azt elfelejtettem írni, hogy kb. 8-10 láb távolságból fogom nézni! :DD

Mod: Rolly: 150 a vége. ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#25265) hattorihanzo válasza Cold5 (#25248) üzenetére


hattorihanzo
aktív tag

[I]Le szeretném cserélni a TV-m. LG 42LF65 -> Minőségi cserét szeretnék véghezvinni.

Versenyzők:

Philips 42pfl7603
Sony 40w4000
Samsung 40A656[/I]

A ménőségi cserét bármelyikkel véghezviszed. :)

(#25266) hape60 válasza hamiska (#25253) üzenetére


hape60
aktív tag

Szia, ezt a két típust mi alapján választottad? 100-150k Ft közöttiek; :(( Olcsóbb dvd írónál nem várható javulás az SD adás nézése közben?

(#25267) Alex91 válasza hape60 (#25266) üzenetére


Alex91
félisten

Oszinten? Szerintem egyik lejatszo eseten se lesz javulas....

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#25268) hape60 válasza Alex91 (#25267) üzenetére


hape60
aktív tag

Az az igazság, hogy én is ezt gondolom; A Bravia tesztet olvastam egy angol oldalon, ott is azt monták, hogy a kipróbált DVD nem adott jobb képet,mint a TV saját felkonvertálása.Pedig jó lenne, mert az SD adás elég sz@r néha; a stúdió képek, helyszíni közvetítések még hagyján, de a régi filmek,, :D

(#25269) OTee


OTee
tag

Helló!

Karácsonyra és szülinapomra +leptek 1 Philips 42PFL5603-al.
Nem kérdeztek meg előtte, úgyhhogy ez van (mellesleg nekem eddig tetszik)
Van vkinek véleménye-tapasztalata a készülékkel kapcsolatban?
Köszi!

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#25270) scream24


scream24
senior tag

Üdv emberek. Gondolom sok helyen, igy most nálam is kodolatlanul jön az összes digitalis és hd csatorna. Igy azért határozottan jobban nézhetök a csatornák és ugye nem kell hozzá semmi külsö cumo (stb). Azután érdeklödnék, hogy a szolgáltatoi karokat bele lehet e hányni a tv-be és igy ki lehetne hagyni azt a fránya stb? Ha igen, akkor ft-be ez mennyibe fáj?

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#25271) Ebit válasza forceberg (#25259) üzenetére


Ebit
addikt

Szerintem jó választás.
A vásárlás előtt, azért érdemes, körbenézni, lehet, hogy olcsóbban is beszerezhető.

(#25272) radi8tor válasza fokukac (#25205) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

a 40W4500 hátuljára "szerencsére" Made in Spain van írva.

⭐ Stella

(#25273) radi8tor válasza grandtour2 (#25198) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Amikor először bekapcsoltam a W4500-öt "megkérdezte" a TV, hogy azt szeretném, ha gyorsan kapcsolna be a TV készenlétből, vagy energia takarékos készenléti üzemmódot szeretnék. A TV leírása alapján az energiatakarékos készenléti üzemmód 0.9 W. (ha jól emlékszem) 20 W készenlét az nagyon sok! Azzal már világítani lehet.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#25274) Ebit válasza radi8tor (#25272) üzenetére


Ebit
addikt

Nem feltétlenül biztos, hogy jobb , mint a magyar összeszerelés.

(#25275) thomyerk


thomyerk
tag

hello!
sajnos nem tudok túl eredeti lenni, tv vásárlási tanácsot szeretnék kérni tőletek. egyenlőre az lcd-k pártján vagyok, bár ahogy hallom, hogy a fekete megjelenítésével gondjai vannak...szóval egy LG 42 5000-est néztem ki, amin jól nézett ki a normál tv-adás is.
szóval a következőkre használnám: egy közepesen világos szobában (redőnyökkel szabályozni lehet) "normál" tv adás (ami igazából digitális), playstation 3 és dvdzés (még nincs blu ray filmem). szóval a kérdésem az lenne, hogy az LCD egyáltalán jó választás e, illetve hogy a konkrét modellel valaki találkozott e már, és mi a tapasztalata (bár tudom hogy ízlések és pofonok). köszi előre is!

(#25276) Jack@l


Jack@l
veterán

Sziasztok,

Épp nagyban LCD után bóklászok, lenne pár kérdésem ezügyben:
1: 37lg5000-et használ valaki játékra, az 5500-as vagy 6000-es elég jó e akár FPS-re vagy gyors száguldozós játékra. (input lag+resp. time érdeklelne)
2: fullhd-s tv-n nagyon rosszul néznek ki a játékok 720p-n? (a 8800gt félek kevés lesz az 1080-hoz)
3: Igazábol a befutó nálam is a Samu 40a656-ja, csak nemtom megér-e annyival többet mint a kissebb lg-k. 37 colos elég lenne a szobába, filmezés+játékra használnám. Extra hókuszpókuszok nem nagyon érintenek, csak legyenek szép szinei, és elég gyors panelja/elektronikája.

Köszi a válaszokat előre is.

A hozzászólási jogosultságodat 2 hónap időtartamra korlátoztuk (1 hsz / 10 nap) a következő ok miatt: Az ÁSZF III 10/8. pontjának megsértése - trollkodás - miatt. Többször és többen is kértek már, hogy hozzászólás írásakor használd a linkelés funkciót, mert ennek elmaradása sokak számára zavaró.

(#25277) hamiska válasza hape60 (#25266) üzenetére


hamiska
csendes tag

LG volt nekem is,csak nekem a 387-s.
Tű éles képet ne várj ezektől se,de azért használható.
Az LG szinte mindent tud jó áron.
A Pioneer meg verhetetlen,kár hogy nincs magyar menüje.
Pana philips stb mindben vannak hiányosságok.
De a döntés a tiéd.

(#25278) hamiska válasza Alex91 (#25267) üzenetére


hamiska
csendes tag

De jobb a tuner

(#25279) Alex91 válasza hamiska (#25278) üzenetére


Alex91
félisten

Ja, csak kerdes, hogy annyival, amennyivel tobbe van...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#25280) Cold5 válasza hattorihanzo (#25265) üzenetére


Cold5
senior tag

Szia,

Köszönöm, hogy válaszoltál, de igazából egy kicsit konkrétabb választ vártam.

Igazából a Sony-t annyira nem futtatom. A Samsungról rengeteg jót olvastam elég sok helyen, 8/10-9/10 között hozták ki. A Philips-re irták a legjobb kritikát.

Ti melyiket gondoljátok jobbnak?

Esetelg ami fontos van egy 35-40e Ft a két TV között!

Cold5

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#25281) scream24 válasza radi8tor (#25273) üzenetére


scream24
senior tag

Nekem is sony tv-m van. És a könyvbe azt is irják, hogy a nem energiatakarékos funkciot azoknak ajánlják akik sokszor kapcsolgatják a tv-t, mivel 2óra után ugyis energiatakarékos üzemmodba vált. Amugy neked mekkora a tv-d? Nekem 40" és készenlét energiatakarékos mod: 0.19w, anélkül 16w. És szerintem is tök fölösleges a gyors bekapcsolás, mivel energiatakarékos modbol is feláll pár másodperc alatt. Régen a videoton tévén perceket kellett várni a képre és kibirtuk. :DDD

Minden csoda két napig tart. Régebben még három napig tartott, de azóta felgyorsult a világ.

(#25282) vers válasza Cold5 (#25280) üzenetére


vers
tag

én is 250e körül vennék tv-t, nagyon nehezen szültem meg döntést
42 colos kicsi, nem hiszem hogy meg lennél elégedve a minöségi cserével

én 47 colos philips mellett döntöttem a pfl5603-as szériábol 280-ért
de az 50 colos plazma se egy rossz választás, csak soknak tartom a 400-500 wattos fogyasztást

(#25283) runner 125 válasza DigitXT (#25263) üzenetére


runner 125
nagyúr

Abszolút nem,de éppen múltkor néztem MM-ban egy 107-es Samsung-ot, 1366x768 felbontással,hát nem volt lenyűgöző a képe. :U
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#25284) Alex91 válasza runner 125 (#25283) üzenetére


Alex91
félisten

Es gondolom 4 meterrol nezted...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#25285) vers válasza runner 125 (#25283) üzenetére


vers
tag

annyira nem számit hogy fullhd, mert az összes forrás szinte az 1300*720-at se éri el

se a tv, se a dvd, se a box , se a ps3
csak a blueray, azt meg nem hiszem hogy sokat néztek , mert akinek otthon br filmek állnak hegyekbe az simán megvesz 800-ér egy tv-t

(#25286) dabadab válasza Alex91 (#25284) üzenetére


dabadab
titán

Erdekes, en a MM-ben egy 103-as (marmint huvelykben, vagy kb 2,5 meteres :) ) Panat neztem ugy harom meterrol es csak nem sikerult kiszurnomo a pixeleit :)

DRM is theft

(#25287) tkazmer válasza hamiska (#25157) üzenetére


tkazmer
addikt

a tv-ben van mpeg4 tuner, úgyhogy arra nincs szükség...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#25288) Alex91 válasza dabadab (#25286) üzenetére


Alex91
félisten

Nem a pixelekrol van szo... Kozelrol, foleg SD TV adas eleg silany barmelyiken.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#25289) hattorihanzo válasza Cold5 (#25280) üzenetére


hattorihanzo
aktív tag

Nézd, nekem filipszem van, de amikor nézegettem őket, a szonik tetszettek a legjobban. A szamszung színvilága túl eröltetett nekem, apámék crt-jét sem és lcd-jét sem sikerült beállítanom olyanra, amire azt mondtam volna, hogy tetszik. Szerintem ha nem lett volna akciós filipsz vásár karácsony előtt, ma szonim lenne, mert a filipsz borzalmasan túlárazott, úgy, mint plazmában a pájo. jó, de annyival nem jobb.

(#25290) luxi84


luxi84
csendes tag

Samsung LE32A551

Erről a Tv-ről valaki tud véleményt mondani, mert így adatok alapján elég jónak tűnik de sajnos még élőben nem láttam!?

(#25291) vers válasza luxi84 (#25290) üzenetére


vers
tag

nincs benne mpeg4, kicsivel többért van 42 colos is
érdekes hogy sokan elötérbe helyezik a fullhd-t a mérettel szemben
szerintem a legfontosabb a méret és utána jön minden más

(#25292) Laci Cupra válasza luxi84 (#25290) üzenetére


Laci Cupra
csendes tag

Sziasztok.Én egy Lcd-keresek ps3-ra.Mit tartalmazzon a tv ha ps3 ra keresem.Legyen full hd,jo visszajelzesi ido (6ms alatt?) és még mi?Max 24O ezret akarnak adni érte és max 37-legyen.Lehet Plazma is.Konkrét tipusokat adhatnátok

Az élet szép

(#25293) vers válasza Laci Cupra (#25292) üzenetére


vers
tag

hát eleve plazmát ne, mert az összes hud beleég
lcd-böl meg bármi jo, nem is kell hozzá fullhd, 240-ér 2-t is vehetsz majdnem

(#25294) Fatalityy


Fatalityy
tag

Sziasztok!!! A hozzáértőket kérdezném. A 3 tipus közül melyiket érdemes még megvenni??? Tudom nem mai gyerekek.

Sony 32P3000
Pana TX32LE8P
Sharp LC32SB25

Sűrgős lenne:)

(#25295) Terminator47


Terminator47
csendes tag

Helló Mindenki!

Tervbe vettem egy LCD Tv vásárlást. Részben filmezésre, részben játékra. Egy olyan kérdésem lenne a hozzáértőkhöz, hogy a FullHD-s tvk az 1920*1080as felbontást tudják. Ez eddig tiszta sor. De az ilyen felbontásban mozgó monitorok viszont 1920*1200at tudnak. Ez a vidkari tesztekben is látszik mert, minden játékot 1920*1200-ban teszteltek. Na most a játékok támogatják mindkét felbontást? Vagy valamit ügyeskedni kell? :)) Előre is köszi a válaszokat!

"So Say We All"

(#25296) tkazmer válasza vers (#25291) üzenetére


tkazmer
addikt

szerintem a legfontosabb a méret és utána jön minden más
nem mindenkinek van előadóterem méretű nappalija ám:)
én megértem, hogy sokaknak nem olyan fontos a nagy méret - köztük nekem sem, szerintem pl egy 30m2-es nappaliba bőven elég egy 82"-os tv - és ha már nem vesznek olyan nagy tv-t, akkor már igenis legyen full hd.
előfordulhat, hogy mondjuk valakinek az életében nem a tv játsza a legfőbb szerepet, nem akarja, hogy a szobában az legyen a meghatározó, elég, ha ott van, de nem hivalkodóan nagy és különleges.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#25297) vers válasza tkazmer (#25296) üzenetére


vers
tag

82 colhoz minek fullhd , meg se látod 2 méterröl
meg milyen forrásrol nyomsz hd-s jelet?

[ Szerkesztve ]

(#25298) Hegyirabló válasza vers (#25297) üzenetére


Hegyirabló
veterán

82 colos? Olyat hol láttál?

Aquila non captat muscas.

(#25299) vers válasza Hegyirabló (#25298) üzenetére


vers
tag

elirtam , meg ö is :D
cm-röl van szó :)

amugy láttam ekkorát és teccett:D

(#25300) DigitXT válasza Alex91 (#25288) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem a pixelekrol van szo...
De igen, runner 125 épp azon agyal.
És azt nem érti, hogy az a Full HD-n sem
lesz szebb...:DDD Most is csak annyit írt le,
hogy "látott egy 107-es Samsungot, és"...
Milyen távolról, milyen forrás, mi miatt nem
tetszett, az már smafu... De hát ilyen is van,
szerintem nyugodtan vegyen FullHD-t, aztán
majd lessen, ha ráköti az antennát...:))

Szerk: illetve bocs, lehet, hogy azt érti, hogy pl.
az SD adás mind a HD Ready, mind a Full HD
TV-ken tökugyanolyan, csak azt nem, hogy az
említett 4 méterről már nehezen különbözteti
meg a HD Ready-t a Full HD-tól, még ha mindig
csak 1080p forrásról is hajtja (amit azért egyelőre
nem könnyű, ha meg még játszani is akarna, akkor
nem elég, hogy az XBox támogatja, bírnia is kell...)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.