Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:02:15

LOGOUT.hu

Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD
Kérdezés előtt kérjük olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21843) Technoman válasza King Unique (#21841) üzenetére


Technoman
őstag

Köszönöm a választ. :R
Az ötlet abból fakadt -ahogy azt már előzőleg is írtam- hogy a vinyót szeretném teljesen más -sokkal fontosabb- anyagok tárolására használni.

1. időközben a lapitopi befejezte a vinyó lassú formattálását, számomra érdekes módon.
CCa az 1/3-adánál tartott a folyamatjelző csík, amikor egyszer csak kiírta, hogy újra kell formáznia lemezt, használni akarom. Hát újra formattáltam, de már gyorsba. Utána megnéztem a Win saját lemezkezelő ellenörzésével (O.K) és a HDD Sentinel proggal is (O.K)
Azóta már át is másoltam rá a dolgot, úgy látszik müxik.
2. Kérlek, hogy arra mondjál nekem még infót, hogy ha teljes törlés után szeretnék fontos anyagokat tenni egy már használt vinyóra (s ezek az anyagok véglegesek lennének, mint az én esetemben) elég-e a gyors formázás, vagy mindenképpen érdemes a lassú formattálását végrehajtanom? Különböző oldalakon sok mindent írnak, szeretnék okosodni.

Természetesen, a képeim 3 különböző vinyóra vannak lementve. Ez csak a folyamat első fázisa volna, aztán jön a többi is (nem gondoltam volna, hogy az idő múlásával képekkel is tele lehet rakni, egy 500GB-os vinyót:))

THX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.