Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85101) bl4ze válasza wwhy (#85100) üzenetére


bl4ze
veterán

MPL hozza a DHL ecommerce pakkokat, nem a DHL express. Ha vámra megy, Magyar Posta vámkezeli.

Itt is nézted ? [link]

.:. bl4ze .:.

(#85102) wwhy válasza bl4ze (#85101) üzenetére


wwhy
veterán

Igen, de semmi, csak ITT látszik, hogy mi és merre.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#85103) IldiH válasza wwhy (#85102) üzenetére


IldiH
aktív tag

(#85104) roti86 válasza wwhy (#85100) üzenetére


roti86
őstag

1. 2-5 nap. Sokan 2 nap alatt megkapják.

(#85105) arfer


arfer
aktív tag

A CN postás csomagjaitok hogy állnak mostanában? Nekem több is van, ami 12.26 óta Célországba elküldve státuszú... Másnak is ilyen lassú :F ?

(#85106) agroman válasza arfer (#85105) üzenetére


agroman
senior tag

nekem van egy 12.05 ota "levegoben" levo levelcsomagom.

------

(#85107) tukko1 válasza agroman (#85106) üzenetére


tukko1
aktív tag

Sziasztok

Rendeltem egy tvboxot a Geekbuyingról, ami fentakadt a vámon! 20,29 euro volt!
A geekbuying-on a rendelésnél van egy számla (Download Commercial Invoice) amiben kerek 20 dollár áll, benne van a nevem és a követési szám!
Ezt vagy egy paypalos számlát kell elküldeni/bemutatni?
Mindkettőt nem tudom, mert eltérőek az összegek! :F

(#85108) Krogoth válasza tukko1 (#85107) üzenetére


Krogoth
senior tag

Paypal. Az a valós. Erre amúgy se kell majd fizetned semmit, mert 22 euró alatti.

(#85109) Andreas2 válasza arfer (#85105) üzenetére


Andreas2
tag

Legutóbbi Banggood rendelésem:

2018.01.02 rendelés (CN)

Célországba elküldve / Item sent abroad
2018.01.10. | 11:26
Célországba elküldve / Item sent abroad
2018.01.11. | 09:30
Célországban feldolgozva / Processed in the destination country
2018.01.11. | 14:22
Belföldi feldolgozásra továbbítva / Forwarded for domestic sorting
2018.01.12. | 22:57
Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered
2018.01.15. | 09:31 Budapest 70 posta

(#85110) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

eBay-en nem csak 60 napig lehet problémát kezelni?
Még október 28-án rendeltem ezt-azt, de nem jött meg. Gondoltam, várok az ünnepek miatt. Most persze 77 nap eltelt a vásárlás óta, ezért gondoltam, paypal-on felveszem a kapcsolatot az eladóval.
Paypalon persze ott a link, hogy először ebay-en egyezkedjek. Megnyomtam, mert miért ne? Kiválasztottam, hogy nem kaptam meg a cuccot, éééés ... ki tudtam választani a jó régen rendelt cuccokat, és el tudtam indítani az eljárást :Y

Namost ez hogy van ez? :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#85111) mexel


mexel
veterán

GLS-el kapcsolatban lenne 2 kérdésem, nincs igazán velük tapasztalatom. Ha ma este már spanyolországban van a GLS-nél a csomag a szám szerint, az kb menni idő magyarországra ( csak hogy tervezzem az itthonlétet), a másik hogy ők szoktak sms-t küldeni vagy telefonálni előtte, vagy ha itt van?

(#85112) PixelRambo


PixelRambo
csendes tag

Sziasztok!
Ez a 7-12 napra ígért epacket (fasttecről) lehet hogy még az országban sincs? Az előzőeket 7-8 napra megkaptam, ez meg több mint 5 napja nem mozdul papíron.. Köszi

2018-01-10 13:40 Célországba elküldve / Item sent abroad
2018-01-09 06:24 Célországba elküldve / Item sent abroad
2018-01-07 19:13 Küldemény postai feladása / Item accepted by postal operator

(#85113) Graphics válasza PixelRambo (#85112) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet :) Közben volt még egy hétvége is :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#85114) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

Sziasztok! Megérkezett egy rendelése a Budapesti repülőtérre 5.-én azóta semmi nem történt vele,van tapasztalata valakinek hogy ott mennyi ideig parkoltatják átlagosan? (tudom csomag mennyiség függő csak kíváncsi vagyok)

Köszönöm

(#85115) UberMutant válasza Nagymelák (#85114) üzenetére


UberMutant
őstag

addig parkoltatják, amíg be nem írsz ebbe a topikba.

(#85116) Nagymelák válasza UberMutant (#85115) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Köszi,arra kerestem a választ hogy van-e tapasztalat ezzel kapcsolatbn. De ha ezen múlik írok minden nap.December 10.-e óta jutott el a reptérig 5.-ére csak próbáltam oltani a kíváncsiság szomját.

(#85117) derce válasza Nagymelák (#85116) üzenetére


derce
csendes tag

Gondolom kaptál tracking számot, a GLS oldalán meg tudod nézni hogy hol tart. Nekem ma van kiszállítás alatt, felhívtam a központot, elkértem a a szállító számát, megbeszéltem vele az időpontot és 1 óra múlva a kezemben lesz a csomag. De akár a szomszédba is beadják, ha lebeszéled.

(#85118) Nagymelák válasza derce (#85117) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Ebay vásárlás nem hiszem hogy a GLS-nek köze lenne hozzá.

(#85119) IldiH válasza Nagymelák (#85118) üzenetére


IldiH
aktív tag

Esetleg azt elárulhatnád, hogy milyen szállító? Honnan vetted, hogy a reptéren parkol? stbstb

(#85120) Nagymelák válasza IldiH (#85119) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Ennyit tudok róla:

Arrived at BUDAPEST airport

Jan-05-18, 10:19 AM

Dispatch out from transit airport

Jan-04-18, 09:39 AM

Transit out from HKG

Jan-02-18, 11:30 AM

Dispatch to Hungary

Dec-21-17, 03:46 AM

Posting over the counter

Dec-20-17, 07:18 AM

Pre-Check to Hungary

Dec-19-17, 06:00 AM

Process completed in yanwen sorting center.

Dec-16-17, 17:59 PM

Yanwen Acceptance.

Dec-16-17, 16:08 PM

(#85121) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Sziasztok. A trackchecker app masnak sem koveti a magyar bejegyzeseket? Mar ugye annak aki hasznalja :D

(#85122) agroman válasza Nagymelák (#85120) üzenetére


agroman
senior tag

yanwen = kamu bejegyzesek

------

(#85123) Watt25 válasza Bendegúz98 (#85121) üzenetére


Watt25
veterán

Igen, hetek óta nem működik, én már írtam a készítőknek. De szerintem jobb, ha többen írunk, írj te is. (A programból lehet levelet küldeni nekik.)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#85124) szbalogh


szbalogh
őstag

Van itt valaki nagyobb számú Japánból rendelés tapasztalattal? 10 ezer Ft-os kameralencsét néztem ki, amire ha jön az áfa és Posta-féle vámeljárási díj, akkor máris 16 eFt-nál tartunk.
Milyen élesen figyelik a Japánból érkező csomagokat?

Nick: HE_Storm

(#85125) fornettisuti válasza szbalogh (#85124) üzenetére


fornettisuti
veterán

Mint a többi EU-n kívülit.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#85126) buca84


buca84
őstag

Tudnátok segíteni abban, hogy az idei (2018-as) kínai újév mitől meddig tart? Google február 16 -ot dob csak ki.
Konkrétan az érdekelne, hogy mikor lesz vége, mikortól lehetne rendelni a kínai új év után és az ide érne -e Húsvétra?

Köszi!

(#85127) fornettisuti válasza buca84 (#85126) üzenetére


fornettisuti
veterán

Összefoglaló

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#85128) buca84 válasza fornettisuti (#85127) üzenetére


buca84
őstag

Köszi! Jól értem, hogy február 12-14 között még tudok rendelni és talán még fel is adják.

(#85129) stigma


stigma
addikt

Sziasztok!

Adott 2 teblet mely most akciós Geekbuying-on:

1.Teclast T10- 235 usd + posta => ha jól nézem akkor erre milyen költség fog rájönni nekem? EUn belül asszem semmi, 1hszben kerestem, de ot ugye egy példa van EU-n kívüli rendelésre.

2. Teclast T8 -216 + posta => Olasz és németben van, Spanyolban nincs, CN-ben igaz olcsóbb de akkor vám miatt szarabbul jövök ki.

Tudnátok nekem ebben segíteni , ha a megbízható geekbuying-ról rendelek EU-ból ( olasz,Spanyol, Német) akkor elvileg nem terhel semmi költség nem?

Bocs a láma kérdésért, de eddig nagyon külföldi shopból nem igazán rendeltem (max spemall-ról) viszont ott minden egyértelműen le volt írva.

Válaszotokat előre is köszönöm. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#85130) RBJ


RBJ
addikt

Rendeltem egy tablet ot. Most kaptam az sms t hogy vámeljárás alá fog esni.
Konkrétan hogyan és mint megyen a menete? GOndolom csak áfaköteles. 109 dollár volt.
Elég a gearbest es fizetés ről képernyőkép vagy esetleg a pay pal os fizetésről is kell kép ? stb stb

Vámkezelési megbízást mindenképpen ki kel tölteni? Digitális formában nem lehet lebonyolítani gép előtt?
Semmi online kitölthető felület? posta/vam van szó.
Mi a legegyszerűbb formája a lebonylolításnak?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#85131) Watcher45 válasza RBJ (#85130) üzenetére


Watcher45
tag

Az összefoglalót kinyitva találsz segítséget.

(#85132) bl4ze válasza stigma (#85129) üzenetére


bl4ze
veterán

Gondold át a Teclast-ot.
Nekem is van.

Támogatás : nulla. Nagy nulla.

Minőség : közepes.

Vonzó az ár és a tudás, de elég sok hibás darab jön ki. Én biztosan nem veszek már Teclast-ot többet,
sok rosszat lehet róluk olvasni.

.:. bl4ze .:.

(#85133) ANOka válasza szbalogh (#85124) üzenetére


ANOka
őstag

Konkrétabban?
A terméket linkelhetnéd, mert inkább a termék típusától függ, hogy "kinézik"-e, nem attól, hogy honnan jön!

(#85134) stigma válasza bl4ze (#85132) üzenetére


stigma
addikt

Köszi akkor átgondolom és lehet valami olyan minőségit veszek ami megbízható Huawei M3 vagy Samsung tablet.

:R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#85135) derce válasza Nagymelák (#85118) üzenetére


derce
csendes tag

Valaki csak kihozza? Értelemszerűen a megfelelőt kell megnézni.

(#85136) GAbre


GAbre
veterán

Üdv!
Gondoltam kipróbálnám a ledes égőket.
Gearbesten nagyon kapkodták őket.
Most bangood-on reklámozzák.
Mennyire jók ezek?Honnan érdemes venni?
Magyarba is lehet venni.

Köszönöm.

Avatar

(#85137) nyikszi válasza GAbre (#85136) üzenetére


nyikszi
őstag

Szia! Én nem nagyon vennék kintről. Nem sokkal olcsóbb, ráadásul akciókban még jobban jár az ember. Én ahol veszem, ott két év garit adnak és már 5 égőt vittem vissza. Igaz vettem vagy 20-at és az első sorozatból mentek tönkre, vtach nevű csoda ledek. Persze már nem is forgalmazzák, nyilván rájöttek, hogy ez így nekik se buli.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#85138) Baloo27 válasza GAbre (#85136) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Nekem Osram 9W-os izzóim vannak.3 èv garival 690-èrt vehetsz itthon.

(#85139) nyikszi válasza Baloo27 (#85138) üzenetére


nyikszi
őstag

Nekünk csak a spájzban van e27-es, minden más GU10 -es. Az meg drágább.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#85143) szbalogh válasza ANOka (#85133) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja ez egy kicsi lencse, talán 5x5 cm henger. Régi cucc, talán 50 éves körüli, nem ilyen megawebshopból jönne.

Nick: HE_Storm

(#85144) Baloo27 válasza nyikszi (#85139) üzenetére


Baloo27
aktív tag

Itthon gu10 szintèn Osram márka 3,3W 490Ft.Mellesleg a T-ban kapható fekete csomagolás LED izzókat is az Osram gyártja.

(#85146) agroman


agroman
senior tag

a posta is elmegy a fenebe..
ugy veszem eszre hogy nem naponta hozzak mar a cuccokat, hanem osszevarjak es kb. hetente egyszer kezbesitik ki a levelcsomagokat. 1 hete nem kaptam semmit es ma meg jott vagy egy tucat.
kozte EU-bol erkezo prioritys levelek amik fontosak lettek volna.
a kib*tt stadionokra van penz doszt de a postasok megfizetesere hogy legyen mindehol kezbesito arra nincs!

------

(#85148) beg


beg
veterán

A téma tudnivalók és az összefoglaló még mindig hasznos olvasnivaló. Ez most a töröltekre értendő.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#85149) szabi__memo válasza agroman (#85146) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én is így látom, de múltkor ugyanezért a véleményért valakinek moderálás járt (mert politika). Lol

[ Szerkesztve ]

(#85150) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Üdv!

Csak egy gyors kérdésem lenne:

Ha ezt megrendelem, DE Stock-ból, itthoni címre, akkor terheli vám+áfa+kezelési költség?

Illetve jelentene bármi előnyt ha német címre kérném?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.