Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76601) aytukabozs válasza beg (#76453) üzenetére


aytukabozs
addikt

sf express story

már Budapesten van elvileg a cucc, de DPD-s száma még mindig nincsen, SMS sem jött, ilyenkor mi a here van?

"2016-12-22 Thursday
11:24:00 Shipment in transit at Budapest,HUNGARY. Thanks for your waiting.
00:21:00 Shipment in transit at Hoersching,AUSTRIA. Thanks for your waiting."

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#76602) beg válasza aytukabozs (#76601) üzenetére


beg
veterán

Holnap megyen a futár.

Egyébként megnéztem a régi sf tn-t, mióta átvariálták az sf oldalát azóta egy kalap szőr. A régi kidobta a DPD trackinget és azzal pontosabban tudtad követni. A mostani meg csak ezt a szűkszavú történetet írja.
Vacak lett, na.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#76603) A texasi válasza headhunter (#76600) üzenetére


A texasi
aktív tag

Sajnos nem követhető;
nem 2betű9szám2betű formátumú.

[ Szerkesztve ]

(#76604) headhunter válasza A texasi (#76603) üzenetére


headhunter
addikt

:R

(#76605) dlaj válasza Black Phone (#76598) üzenetére


dlaj
őstag

2016. 12. 21. 17 óra 19-kor váltott.

Szerintem a postán csak akkor veheted át ha a kézbesítő nem talál otthon. Nekem be szokott dobni egy értesítőt, hogy másnap újra megpróbálja. Ha akkor sem jön neki össze, akkor teszi le a postán.
De ha holnap kézbesítenék, és tudod, hogy senki sem lesz otthon, akkor én a helyedben reggel újra megpróbálnám a postát hívni, és mondják, hogy a kézbesítőnél van vagy hol tart a csomag. Én már csináltam olyat, hogy hívtam őket időben, és kértem, hogy ne adják ki a kézbesítőnek, inkább bementem érte.

Azt hiszem most is az lesz, hogy reggel felhívom (vagy legalább is megpróbálom) őket.

(#76606) aytukabozs válasza beg (#76602) üzenetére


aytukabozs
addikt

:R
Jól hangzik, köszi...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#76607) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!

Bocsi hogy ide írok, de nem találom a topikot, talán lesz aki segít...
Itthoni online boltból vásárolt terméket visszaküldése miatt keresem azt a topikot, ahol rákérdezhetnék hogy mi van akkor ha nem válaszolnak s e-mailre se telefonra...

Köszönöm a segítséget.

Üdv: Pisti

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#76608) ans1980


ans1980
tag

Visszatért a remény! Már teljesen lemondtam arról hogy karácsonyra itt lesznek a rendelt telefonok, erre ma "Küldés a kézbesítő postára" változott a státuszuk. A "Vámkezelési indítvány NAV részére elküldve" részt lezavarták egy nap alatt, szerintem megpróbálnak kézbesíteni minden ott álló csomagot, talán nem szeretnék sok ember karácsonyát elcseszni.... Ha tényleg holnap ideér, visszaszívok mindent, amit a postáról mondtam. :)
Most így állnak:
1:
2016-12-22 13:43 Küldés a kézbesítő postára / Postal forwarding resumed
2016-12-21 12:13 Vámkezelési indítvány NAV részére elküldve
2016-12-17 14:21 Megküldött dokumentumok feldolgozása / Processing customs documents
2016-12-17 10:53 Adatbekérés a vámkezeléshez a címzettől / Addressee contacted
2016-12-15 08:28 Vámköteles küldemény NAV regisztráció / Under postal customs procedure
2016-12-04 09:51 Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2016-11-22 13:00 NLAMSE(Netherlands (, Célországba elküldve / Item sent abroad
2016-11-21 03:25 NLAMSE(Netherlands (, Célországba elküldve / Item sent abroad

2:
2016-12-22 12:36 Küldés a kézbesítő postára / Postal forwarding resumed
2016-12-21 09:33 Vámkezelési indítvány NAV részére elküldve
2016-12-17 14:22 Megküldött dokumentumok feldolgozása / Processing customs documents
2016-12-17 11:58 Adatbekérés a vámkezeléshez a címzettől / Addressee contacted
2016-12-15 10:53 Vámköteles küldemény NAV regisztráció / Under postal customs procedure
2016-12-04 09:33 Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2016-11-22 13:00 NLAMSE(Netherlands (, Célországba elküldve / Item sent abroad
2016-11-21 03:25 NLAMSE(Netherlands (, Célországba elküldve / Item sent abroad

(#76609) sepsi0 válasza mediumgecso (#76607) üzenetére


sepsi0
őstag

Küld el újra az email-t a boltnak, címezd meg a fogyasztó védelmet is benne és a levél végén írd le pár sorban miért kap a fogyasztó védelem ebből a levélből.... válaszolni fognak.

(#76610) fornettisuti válasza sepsi0 (#76609) üzenetére


fornettisuti
veterán

Like a boss😉

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#76611) Black Phone válasza dlaj (#76605) üzenetére


Black Phone
senior tag

szombati napon már vettem át kb egy hónapja simán odaadták ragszámmal, telefonon sajnos nem érem el őkez nem veszik fel, holnap meg nem nagyon tudok bemenni, igy marad a várakozás, talán holnap megkapom ha nem akkor ünnepek után

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#76612) ugux


ugux
tag

sziasztok,

Nekem külföldi tracking szerint 12.08-óta már magyarországon van a csomagom, de ma végre frissült és látszik a Magyar posta csomagkövetésben is ez az infó. Ez jelent valamit, és talán nem kell további 3-4 hetet várni, vagy lehet hogy ettől függetlenül még hetekig ülnek rajta...?
(tudom most káosz van meg karácsony...stb)

köszi

(#76613) brodorics válasza ans1980 (#76608) üzenetére


brodorics
csendes tag

hasonló az én helyzetem is! Ha ez így lesz, akkor... :R :C

(#76614) A texasi válasza ugux (#76612) üzenetére


A texasi
aktív tag

Mekkora a küldemény?
(pl. cipősdoboz nagyságú vagy bliszteres boríték)

Milyen értékű a rendelés?
(22€ alatti vagy ÁFA köteles)

Viszont egyikünk se látja a jövőt.

(#76615) ugux válasza A texasi (#76614) üzenetére


ugux
tag

cipos doboz vagy kisebb, és áfa köteles.

(#76616) A texasi válasza ugux (#76615) üzenetére


A texasi
aktív tag

Szerintem ezt majd csak 2017-ben kapod kézhez.

(#76617) Azie


Azie
őstag

Remek. ma 22:44-kor beregisztrálták magyar posta trackingjébe a csomagom. Az egyetlen bökkenő, hogy január 3-ig nem lesz postai átvétel a munkahelyem címén, mert bezárták az irodaházat. Szóval most inkább azt szeretném, ha még állna pár napot a postán a cucc. o.O

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#76618) nimfas válasza maj-viktor (#76515) üzenetére


nimfas
addikt

Hát akkor ezt nézd "öcsi" :DDD

Az semmi, de az értéke 34,67 USD volt, amiről be is küldtem a Paypal számlát és a bolt rendelési igazolását.
Erre 0, azaz NULLA Ft volt átvételkor, mellette egy CN23 Vámárunyilatkozat, amin szerepel 13.01 EUR mely át van húzva alkoholos filccel és oda van írva a 34,67 USD.

Most akkor a postánál is karácsony van? Ki érti ezt?

(#76619) vampire17


vampire17
addikt

Lehet megint utalni fogtok de (8-ai rendeles, SG-post):

2016.12.18
14:46
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2016.12.19
01:30
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2016.12.22
10:44
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2016.12.22
17:21
Küldemény információ:
Belföldi feldolgozásra továbbítva – Forwarded for domestic sorting

Jah es amugy boven vamkoteles lett volna :D

Szerintem a postai dolgozok most ertek el arra a szintre, h xarnak mostmar bele mindenbe es csak nyomjak tovabb...:D :D

[ Szerkesztve ]

(#76620) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Olyankor mi is teendő ,ha a helyi postán tűnik el a küldeményem? mivel bizonyíthatóan megérkezett oda!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#76621) Katatonia666 válasza kidnou (#76599) üzenetére


Katatonia666
aktív tag

Ennek nem örülök. De talán nem viszik ki a hétvége előtt, és akkor megnézem Szombaton, hátha a postán van. Erre van esély?

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#76622) Katatonia666


Katatonia666
aktív tag

Bocsi, ha ismét ostobaságot kérdezek, de ez a "Letétben van" mit jelent?

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#76623) UHHH válasza Katatonia666 (#76622) üzenetére


UHHH
senior tag

Egy gugli translate segített volna. Vár téged a postán.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#76624) _Hodor_ válasza twice (#76572) üzenetére


_Hodor_
tag

Szia!
Abban a képben ne bízzál, én is ugyan azon a napon rendeltem (Gondolom Te is a Xiaomi Hybrid fülest, aminek gyanusan jó ára volt) és én is ugyan azt a képet kaptam mint te, ugyan azzal a szöveggel, és ugyan úgy nem kaptam még meg.
Írtam nekik, várom a standard válaszukat húgy húzzak az any*ba :D
Sokat rendeltem már külföldről, eddig (1 kivételt leszámítva) csak velük (Gearbest) volt bajom, de mindig elcsábulok a jó árak láttán.
Én szívem szerint a nem ajánlott web-shopok közé tenném őket minden forúmon.
Üdv,
G

(#76625) _Hodor_ válasza Juditta_56 (#76586) üzenetére


_Hodor_
tag

Szia!

Ha jól nézem a kolléga nem válaszolt, viszont az én esetem ugyan ez.
Én voltam benn a postánál és ők nem tudnak semmit a csomagról, nem érkezett be az időszakban a gearbesttől a nevemre küldemény.
Szerinted az lehetséges, hogy ott pihen a "konténerben" de a Posta nem látja a rendszerében, hogy megérkezett a csomag?

(Ja és elnézést kicsúsztam a szerkesztési időből azért a két kóülön post :R )

[ Szerkesztve ]

(#76626) vampire17


vampire17
addikt

Ha tegnap "Belföldi feldolgozásra továbbítva – Forwarded for domestic sorting" volt, akkor ma meg megkaphatom elv nem?

Reggel voltam benn a postan de azt mondtak meg nincs. Ha viszont csomagkent jon (meretenel fogva elkepzelheto) akkor kocsi hozza, akkor viszont masik varosbol jon szoval meg remelem van remeny, hogy megkapom az unnepek elott...

(#76627) Black Phone válasza vampire17 (#76626) üzenetére


Black Phone
senior tag

nekem 21én váltott át este és még nem kaptam meg, azt mondta a nő nem valószínű csak a j9v9 héten mivel 4-5 nap csuszásba vannak

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#76628) Juditta_56 válasza _Hodor_ (#76625) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Ah ilyen típusú (XX+14 számjegy) a magyar posta rendszerében nem látszik, nem "hivatalos" nemzetközi TN.
Hogy a Trackitonline látja, annak örülhetünk, vagy dühönghetünk, hogy kamu, generált adatok. Ezt csak akkor fogod megtudni, ha megjön, annak megfelelő időben, amit a Trackitonline mutat, vagy nem.

Nekem a közelmúltban volt ilyen "Sky56" - os csomagom kettő is, ugyanúgy a "Vámkezelés" volt az utolsó bejegyzés, de attól számított egy hét múlva nálam volt. Igaz, azoknak NL volt az első két betűje.
Két másik (mk. posta által is követhető) csomagot kaptam meg december elején, amit szeptember 8-án rendeltem.

Szóval türelem!

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#76629) Katatonia666 válasza UHHH (#76623) üzenetére


Katatonia666
aktív tag

Köszi. Akkor holnap elmegyek érte. Remélem nem szállítják ki addig.

Ami nem öl meg, az megerősít. Kivéve a medve, mert az megöl!

(#76630) Krysz74


Krysz74
tag

Ezt is már csak karácsony után látom :(((
2016. 12. 23. 7:35 - Küldemény információ : Küldés a kézbesítő postára / Postal forwarding resumed

(#76631) Prinz Eugen


Prinz Eugen
tag

Hali, ilyenkor mi van, miután fevették 19-én, kaptam egy smst, hogy várható érkezés 22-én nap végéig ..erre nem hozták, se sms, se email, és ma ez a felirat jelent meg, most ők is ennyire el vannak havazva, vagy mi a baj?

(#76632) A texasi válasza Prinz Eugen (#76631) üzenetére


A texasi
aktív tag

Miért nem hívod fel őket?

(#76633) UHHH válasza Prinz Eugen (#76631) üzenetére


UHHH
senior tag

van 1 rossz hirem, ebbol nav szokott lenni, csekk your e-mail/sms. nekem is volt ilyen, egy hetig vart a kovetkezo csatlakozasra, kozben meg csak a vamosra vart hogy elvamolja.
Az enyem igy nezett ki, mutattam nekik a szep fizetesi bizonylatom, meg a leirast, meg kertek tolem buntetojogi kutyafaszat is.

Ajanlom figyelmedbe: DHL vámkezelés

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#76634) bl4ze válasza Prinz Eugen (#76631) üzenetére


bl4ze
veterán

Mi lenne ha a DHL-t hívnád ? ?

.:. bl4ze .:.

(#76635) brodorics válasza brodorics (#76613) üzenetére


brodorics
csendes tag

Na szóval: kívánok minden külföldi csomagérkeztetéssel foglalatoskodó POSTAI, és VÁM dolgozónak, a vezetőiknek, az idei év végén nyújtott teljesítményükért, a megszervezett munka magas minőségéért, a odaadó lekiismeretes munkájukért, hasonló adjándékmentes, üres karácsonyt!!! :(
Remélem ezért az idei év végén nyújtott teljesítményükért rekord jutalmat utalnak a számlájukra, mintegy megerősítve őket hitükben, hogy remek munkát végeztek.
A csúnya, illetve fel-és lemenő rokonságukat illető "dícsérő" szavakat, és gondolatokat nem írom le, azokat "pusztába kiáltom" :(((

(#76636) lkristóf


lkristóf
senior tag

Sziasztok inkább ide írok mint az ebayes fórumba a dolgommal kapcsolatba, érdemes felvenni a telefont ha a kínai maffia hívogat? :DDD


+8615676802094

Már háromszor is hívott de eddig csak elutasítottam, attól tartok, hogy a végén még tőlem vonnak le pénzt a telefonálásért és amúgy se értenénk meg egymást, mert nem tudok kínaiul. :Y
Csak engem hívtak? Lehet, hogy az egyik rendelésem leesett a repülőről és a kis kínai csak szólni akart, hogy késni fog a csomag? :F

[ Szerkesztve ]

(#76637) Zeki válasza lkristóf (#76636) üzenetére


Zeki
nagyúr

Felveszed, beleszólsz. Olyan meg nem létezik, hogy tőled vonjanak le pénzt.

(#76638) _Hodor_ válasza Juditta_56 (#76628) üzenetére


_Hodor_
tag

Szerintem is kamu lesz, voltam benn a postánál, a vámos részlegnél is, ott nem találtak semmit,de furcsálták hogy nov. 27.-e óta vámkezelés alatt lenne (ahogy az oldal írja) annak ellenére is hogy van most dolguk a vámosoknak nem kevés.
Adtak egy kontaktot, hogy email-ben hol tehetek még egy próbát, ahol mindent leírok aztán hátha tudnak segíteni.
Köszi neked is a segítséget, valószínű a türelmes várakozás lesz egy darabig. Ami nyugtat egy kicsit, hogy most néztem 180 napig véd a paypal, úgy rémlett nekem hogy csak 45, de lehet csak benéztem valamit anno.
És előre is, Boldog Karácsonyt a fórumtársaknak! :)

(#76639) Matezol91 válasza brodorics (#76635) üzenetére


Matezol91
csendes tag

A dolgozókat szidni...
Hova süllyed még ez az ország.

[ Szerkesztve ]

(#76640) Zeki válasza brodorics (#76635) üzenetére


Zeki
nagyúr

A dolgozók szarrá vannak hajtva... most olvastam, az irodisták is a levelekkel vannak elfoglalva. Nem ők tehetnek róla, hogy a vezetők sok-sok pénzt vesznek fel, cserébe munkaerőre nincs bér.

(#76641) brodorics válasza Matezol91 (#76639) üzenetére


brodorics
csendes tag

Gondolom minden dolgozó max 120%.-on pörög, csak a főnöke lehúzza 30-ra! Dolgoztál már munkahelyen? Talán még nem láttál leszarom tablettát? Na azt beveszik kezdéskor és ha már nem hat hát repetáznak! Nem bántok én senkit, de ismerem a dolgokat. Biztos a főnök mondja, hogy ugyan ne told már el azt a 20 kocsinyi árut mert ami hátulra került és az jön sorra. Egyént akinek nem inge... :(
Részemről OFF

(#76642) Zeki válasza brodorics (#76641) üzenetére


Zeki
nagyúr

Dől belőled a rosszindulat. Magad minősíted le, nem a postai dolgozókat.

[ Szerkesztve ]

(#76643) Dominó85 válasza Zeki (#76642) üzenetére


Dominó85
veterán

Hagyd a fenébe. Nem érdemes az ilyen kommentekkel törődni. Én például ma 23-án 12 órában, holnap 24-én 16 órában, majd 26-29-30-31 napokon 12 órában dolgozok. És papíron nem egy alulképzett emberke vagyok. Még sem sír a szám itt, mint fentebb másoké. :N

* Péter - 06302461862 *

(#76644) lupus_l válasza brodorics (#76641) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Nagyon sokan vannak, akik szívvel-lélekkel dolgoznak. Ne általánosíts kérlek.
Az, hogy ki van adva a postahivatalba, hogy mindenkinek ajánlani kell a biztosítást, megtakarítást, sorsjegyet, csokis stb. a vezetőknek köszönhető. Az, hogy felgyülemlik a sor, miközben egy ügyféllel foglalkoznak szintén a vezetőknek köszönhető (lassú, többrétű és napi szinten módosuló rendszer, elavult infrastruktúra).

A leszarom tablettát bevevők nem dolgoznak pár hónapnál többet a postán. Ez nem az a munkahely.

Akiket a posta felől ismerek, mindenki teljesen mindent belead és rendesen dolgozik... természetesen nagyon kevés pénzből.

(#76645) Zeki válasza Dominó85 (#76643) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tegnap-ma 15 és fél óra. Vasárnap 12 óra lesz.

[ Szerkesztve ]

(#76646) tibcsi0407 válasza lupus_l (#76644) üzenetére


tibcsi0407
félisten

+1

https://utdetailing.hu/

(#76647) beg válasza brodorics (#76641) üzenetére


beg
veterán

Az ilyen hozzászólásokra semmi szükség. Hangulatfokozáshoz lehet a helyi vendéglátóipari egységben hőzöngeni, de nem itt.
Kösz.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#76648) margithid


margithid
veterán

Szerintetek ennek a telefonnak mi lehet a hátulütője?
Elvileg független, sok jó értékelése van, ha független akkor valószínű itthon is fog müködni, igaz?

(#76649) Zeki válasza margithid (#76648) üzenetére


Zeki
nagyúr

Használt.
FAIR CONDITION - Grade C
This is the lowest condition on our grading scale. This unit has been tested and it is fully functional. This unit may show significant signs of use. This can include, but not limited to: Heavy scuffing and scratching on the faceplate, backplate and screen and/or denting, nicking and chipping on the body. Additionally, there could be cracks on the body bigger than half and inch. Unless otherwise stated, the battery is as-is and has not been tested for remaining life.

BROKEN
The iPhone is not working properly. Possible damaged hard drive, motherboard and/or screen. All broken iPhones sold AS IS.

[ Szerkesztve ]

(#76650) tibcsi0407 válasza margithid (#76648) üzenetére


tibcsi0407
félisten

FAIR CONDITION - Grade C
This is the lowest condition on our grading scale. This unit has been tested and it is fully functional. This unit may show significant signs of use. This can include, but not limited to: Heavy scuffing and scratching on the faceplate, backplate and screen and/or denting, nicking and chipping on the body. Additionally, there could be cracks on the body bigger than half and inch. Unless otherwise stated, the battery is as-is and has not been tested for remaining life.

Szerk:

Megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.