Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) f3rdzs0 válasza Tin (#2348) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

meg annyit nem is spórolsz ha más kerékhez hasonlítod. én a hivatalos kugoo kerékkel néztem egybe, hogy az 10 ezer környéke. akkor már inkább 5 ezerrel több és etwow legyen (ha esetleg valamiért ki kell cserélni)

f3rdzs0

(#2352) EgySrac


EgySrac
tag

Hi all!
Ha Gearbest-en veszek egy M365 Pro-t, akkor arra itthon vonatkozik a xiaominal a garancia?

(#2353) DigitXT


DigitXT
félisten

Írtátok, hogy a Lime prémiumabb roller, mint mondjuk az "olcsó" Kugoo.
Ez konkrétan miben érződik? A minapi bosszankodásom ellenére ma is
toltam egy kisebb karikát. És nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy
ez tök jó buli. Azon kívül, hogy szórakoztat, jóval gyorsabb, mint gyalog.

Ha és amennyiben a felfújhatós kereket preferálom, mik az alternatívák?
(Azon kívül, hogy a Kugoo-ra is fel lehet varázsolni azt a 15K-s kereket.)

Szóval ha legalább egy Lime-szintű roller érdekel, az mennyibe fájna?:F
Teszem hozzá, rugózása annak sincs semmi, csak a gumikerék csillapít
valamelyest, inkább hajaz a Xiaomi-ra, mint a Kugoo-ra... (Viszont láttam
egy tesztet, ahol szubjektíve jobbnak/stabilabbnak gondolták az M365-öt
mint pl. a Ninebot-ot. Ami komplett felfüggesztéssel rendelkezik. Hiába?)

Szerk: ja és egy észrevétel a fékről. Két ujjal vagyok rajta megszokásból.
Hát az ide kevés (motoron bőven jó): egyszer kellett volna jobban fékezni,
rácsuktam a másik két ujjamra a fékkart, és maradt a rollerről lelépés.:D
Gyökketőnél kellett volna lassítani, szóval baj nem volt belőle, de azért jó
tudni, hogy így limitált a fékhatás, ha meg az ember "rámarkol", s erősen
befogja vele az első kereket, akkor jöhet a perec. Miért nem hátsó fékes?
Tudom, ha az megcsúszik, azzal szintén lehet fetrengeni. Nem egyszerű:
motoron pl. kombinált fék van, az a hátsó mellé finoman fékezi az elsőt is.

[ Szerkesztve ]

(#2354) zola96


zola96
senior tag

Tegnap megjelent a Ninebot ES1 tesztje, melyben leírják és nem első alkalommal, hogy mennyibe kerül.. A cikk végén, ha meg szeretnéd vásárolni ott a direkt link (nyilván nekik hasznos bevételes referral linkkel), melyben az cikkben említett 97k helyett, 150k-s ár szerepel és sold out ofc. Mindenhol máshol rákeresve közelítve sincsen 100k körüli ár hozzá.. Ötlet?

(#2355) Tin válasza zola96 (#2354) üzenetére


Tin
veterán

Szezonban eleg nehez rollert venni. Amugy szerintem az ES1 nem igazan jo vetel. Akkor mar inkabb a Xiaomi vagy a Kugoo, szerintem.

(#2356) Bdanyy válasza EgySrac (#2352) üzenetére


Bdanyy
addikt

Nem

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#2357) Alwares válasza DigitXT (#2353) üzenetére


Alwares
aktív tag

Szerintem ez a 150-200 ezres kategória már legalább. Az itthoni Lime-ok is tök fapados rollerek, de amilyen igénybevételnek vannak kitéve ez ne is csoda. Nekem még mindig nem sikerült megfejteni miféle gyártó csinálhatja ezeket. A kijelzője ES2 meg hogy vastag a kormányrúd, rúgózás csak elöl, illetve nincs motorfék csak tárcsa.. Talán valamilyen Joyor variáns lehet. Viszont ebben a kategóriában én már olyat keresnék aminek mindenképpen van valami felfüggesztése, én hamarosan veszek rollert, eleinte a lehető legolcsóbban akartam kihozni, most meg ott tartok hogy 200k alatt biztosan nem úszom meg.

(#2358) Tin válasza Alwares (#2357) üzenetére


Tin
veterán

Boosted Rev

Ez tuti jó csak bazi drága.

(#2359) gergo7311 válasza DigitXT (#2353) üzenetére


gergo7311
csendes tag

Anno mi a BMX-en vágtuk le a fékkarokat, "kétujjasra" :) Én is két ujjal fékezek minden eszközömön, a motortól a rollerig. A Yedoo rolimon is "megkurtítottam" a fékkarokat:)))

Gergő-Budapest

(#2360) f3rdzs0 válasza zola96 (#2354) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

szerintem az ES1 pont hogy 100k körüli roller. jól össze van rakva, de gyengébb mint a többi 100k roller, szóval 150et nagyon nem ér.

amúgy szerintem a mostani rollerek közül csak a 100k az ami megéri, ha csak minmálisan használja az ember és nem akar semmi extrémet csinálni velük. 100k felett nagyon romlik az ár/érték arány

más: szerintem ma vállalkozó kedvű leszek és kipróbálom 10km-en az etwow kereket a kugoon.
ez már tipikusan az a táv, ahol nem mondanám hogy kényelmes rollerezni, de ma kíváncsi vagyok :D

f3rdzs0

(#2361) TomMusic válasza f3rdzs0 (#2360) üzenetére


TomMusic
őstag

ez már tipikusan az a táv, ahol nem mondanám hogy kényelmes rollerezni
Na most elbizonytalanítottál, én pont azért vennék, mert elegem van mindenféle közlekedési opcióból és pont 10km-re van a munkahely. :B

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#2362) B-L-A-C-K válasza TomMusic (#2361) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha az út normális szerintem nem gáz a 10km, én minden nap 12 teszek meg (2x6).

(#2363) BITBOYS válasza TomMusic (#2361) üzenetére


BITBOYS
addikt

10km nem sok, legalább is számomra. Persze megfelelő roller kell hozzá ami nem ráz szét testileg, szervileg, lelkileg :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2364) TomMusic válasza BITBOYS (#2363) üzenetére


TomMusic
őstag

Mi számít megfelelő rollernek?
(#2362) B-L-A-C-K nekem egy nap 2x10km lenne (munkába oda-vissza).

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#2365) BITBOYS válasza TomMusic (#2364) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nálam a 10"-os kerék, rugóstag elöl/hátul, féktárcsák..stb számítanak leginkább. Meg egy legalább 48v/15a akkupakk.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2366) f3rdzs0 válasza B-L-A-C-K (#2362) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

ha normális a táv persze. de én a halálomon szoktam lenni az Ecseri és Határ út között, ahol 10-20 centi széles lyukak vannak a járdán és a szervíz út az Üllői mellett se jobb.
annyira nem volt vészes, és ha lesz még ilyen napom, akkor valszeg jövök vonatozás helyett ezzel. de ha van alternatíva (nekem a vonat az), akkor nem preferálom ezt. főleg hogy nem tudok mindenhol kényelmesen jönni.

egy biciklis közben lekiabált hogy miért nem a járdán megyek. úgy volt megoldva a bicikli út, hogy néhol úton felfestve de néhol gyönyörűen elkülönítve. azért nem vettem észre hogy jön mert mint később láttam, ő csak az utat használta, sose fordult le az elkülönített részre. így azért nehéz észrevenni. van benne némi irónia hogy pont ilyenért szól, főleg hogy normális tempóban mentem, amivel előzgettem a biciklisek többségét addig.

amúgy 36V-ra ment le 38 perc alatt 2/5 töltöttségre 10km-en (etwow hátsó kerékkel)

szerk: (#2363) BITBOYS 10km-en nekem kicsit az is jön hozzá, hogy azért 40 percig aszalódsz a napon, ami nem fun

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#2367) TomMusic válasza BITBOYS (#2365) üzenetére


TomMusic
őstag

Hétvégén kipróbálok elvileg egy Kugoo S1-et: ha az felbír menni azon az úton amin járni szoktam (egészen meredek), akkor nekem az is jó lesz. :K

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#2368) B-L-A-C-K válasza TomMusic (#2364) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudom, erre írtam ha jó az út abszolút nem gáz. Ha viszont az felejtő, mármint az ilyen kis rollerek.

f3rdzs0: Igen oda már inkább Kugoo G-Booster kellene neked.

10km 40 perc? Az kemény azért, én megörülnék, nekem 6km 15 perc, OXO-val lesz 8... :P

[ Szerkesztve ]

(#2369) f3rdzs0 válasza B-L-A-C-K (#2368) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

azon már a G-Booster se menne el :D

ahol járda van ott nem tudok csapatni, plusz a kerék miatt csak 85%-on mentem.
de amit te írsz ahhoz nagyon ideális körülmények kellenek (pl nem sok kereszteződés és normális utak)

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#2370) B-L-A-C-K válasza f3rdzs0 (#2369) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Dehogynem annak jó a felfüggesztése.

Igen, nekem így van végig majdnem szerencsére.

[ Szerkesztve ]

(#2371) stellaz válasza f3rdzs0 (#2366) üzenetére


stellaz
addikt

Ecseri és a határ út között érdemes inkább a zágrábi utcában menni, alacsony a forgalom és jó az út. Ott én simán lent mentem az úton a rollerrel. Bringával is arra szoktam menni.

9-10 km nekem is 40 perc volt, hiába mentem sok helyen az úton, annyi a lámpa, gyalogos, magas padka, jobbkezes, hogy képtelenség jelentősen jobbat menni. Biciklivel is 30-35 perc legalább forgalomban, pedig azzal 35-38-at is megyek és csak az úton.
Sima roller pedig 50 perc.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#2372) Dorian válasza stellaz (#2371) üzenetére


Dorian
félisten

Az durva. Nekem 4,7 km 11 perc lefelé, 14-15 felfelé.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2373) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Belvárosban 2.5km negyed óra sokszor :S kb BKV is ennyi

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#2374) f3rdzs0 válasza Bdanyy (#2373) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

hát nekem 8-10 perc reggel a vonathoz, főképp járdán (nem max sebesség) 2kmt megtenni. a busz is ennyi lenne de ahhoz meg ki kell sétálni és rohadt ritkán jár. szóval ezzel sporolok időt. vonat után meg igazából nagyjából ugyanannyi a roller mint a villamos, szóval ott már csak a móka kedvéért van a roller (időt nem vesztek az a lényeg)

(#2371) stellaz:
oh tényleg. gondoltam is rá mikor terveztem az utat, de mire az Ecserihez értem rég elfelejtettem. ott annyira szarul vannak a bicikli utak megoldva sajnos :(

f3rdzs0

(#2375) zsolty28 válasza #07746304 (#1853) üzenetére


zsolty28
tag

Eleve a gyártóról tudni kell, hogy gyenge minőségű barkácsgépeket gyárt.

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#2376) zsolty28 válasza f3rdzs0 (#1895) üzenetére


zsolty28
tag

Nekem is ennyi az átlagsebességem az Oxelo Town 7 Xl-el :)

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#2377) f3rdzs0 válasza zsolty28 (#2376) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

nekem azzal 2km inkább olyan 15 percre jött ki, szóval nem nagy a különbség. viszont pont azért váltottam, mert annyira rossz volt az út, hogy rúgtam egyet és elnyelte az összes létező energiát és alig gurult

amúgy persze ehhez az is hozzá jön, hogy fogynom is kell rendesen, szóval az extra 10kg amit visszaszedtem magamra az elmúlt másfél évben nem segíti a helyzetemet :D

f3rdzs0

(#2378) zsolty28 válasza berobi78 (#2012) üzenetére


zsolty28
tag

Én azért maradtam a hagyományos rollernél, mert egész nap ülő munkát végzek és nem akarom magamtól elvenni azt a napi 40-45 perc mozgást, amit munkába járáskor teszek meg.

Én télen is az Oxelo Town 7XL-el megyek dolgozni és ellentétben az elektromos rollertől, ezen nem fázok :)

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#2379) stellaz válasza zsolty28 (#2378) üzenetére


stellaz
addikt

Én is visszaváltottam hagyományosra. Jó az.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#2380) DigitXT válasza gergo7311 (#2359) üzenetére


DigitXT
félisten

Ma rájöttem, hogy ez azért beállítás kérdése is. Amivel ugyanis ma mentem,
az "harapott" két ujjal is, cserébe nem is volt nagyon adagolható, de legalább
fogott. Lehet mégsem hülyeség a Kugoo motorfékje, feltéve, hogy adagolható,
és hogy elég jól kézre esik, legalább lehet rendesen fogni a kormányt.:))

Alwares: köszi a választ. Hát igen, példánya válogatja, elég zörgőssárkányok.
Meg mondjuk gumikerék ide vagy oda, a térkő azért csúnyán átjön rezgésben.
És meg is fékezi az ilyesmi, olyan 22 km/h volt a Top Speed.:D Aszfalton már
félelmetes 24-et is tudott...:D Teszem hozzá, ezeken a vasakon ez bőven elég.

Szerk: csak akkor éreztem úgy, hogy mehetne jobban, mert így kicsit mobilis
útakadálynak érzem magam,
amikor konkrétan az út szélén mentem.:))

[ Szerkesztve ]

(#2381) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Már egész gyakorlott vagyok defekt javításban, egy hónapon belül két hátsó is volt. Felnit kicsit szétcsesztem, de utoljára tízen pár évesen csináltam ilyet :)
A poén az, hogy gyárilag selejtes a belső az adott kerékben, egy szép vágás mentén jelentkezett a hiba, külső behatás nem érte a gumit.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2382) Patyesz


Patyesz
csendes újonc

Helo. Én 52 évesen kattantam rá a rollerre, vmelyik cégnél voltam munkaúgyben és volt ott a lomtárban egy órát hajtottam kb a kollégám kicsit sem nézett hülyének. Igazából ügyintézéshez , ide oda futkosáshoz ideális lenne, kocsiba is befér hátra, a kerékpártól valami miatt irtózom. Szóval olyasmire gondoltam, ami elektromos és olcsó, nagy igényeim nincsenek..a vigor féle es09 power assistos árban teljesen jó /36900- huf/, bár pontosan nem tudom mit takar a rásegítés a gyakorlatban, nevezhető e ilyenformán csak elektromosnak, de ha nem esik két nap alatt szét és funkcionálisan sem tragikus, tudom ennyiért nincsen csoda, lehet beruházok egyre. Itt Győrben annyira nem elterjedt de egyre többet látni rollerezni idősebbeket is.

[ Szerkesztve ]

(#2383) B-L-A-C-K válasza Patyesz (#2382) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pár hete egy 70 éves bácsival beszélgettem, neki egy E-Twow-ja volt. :)

Szerintem szánj rá többet, és egy Kugoo-t vegyél, Győrben van jó szervizes is.

(#2384) Tin válasza Patyesz (#2382) üzenetére


Tin
veterán

Elektromost felejtsd el 90e alatt. Csak szívni fogsz vele. Nem véletlen, hogy a normális felnőtt mechanikus rollerek is 50 körül kezdődnek.

Nem a zsebében akarunk turkálni, de ha veszel egy szart, csak szívni fogsz vele. A kolléga által ajánlott Kugoo, hacsak nem 100 kiló felett vagy és nem ütöd-vágod, egész strapabíró.

[ Szerkesztve ]

(#2385) Patyesz válasza Tin (#2384) üzenetére


Patyesz
csendes újonc

Huh, sejtettem, hogy ennyiért nincs normális, lehet hogy igazatok van sőt biztos, mert nyilván nálam jobban otthon vagytok a témában...igazából tudnék többet szánni rá, de jelenleg erre nemigen akartam többet, kösz szépen mindenesetre mindkettőtöknek, megfontolom..

(#2386) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Azért még így is szedi a lábát szépen az OXO hogy vissza van véve rendesen a vezérlője.

(#2387) #07746304


#07746304
törölt tag

Mai jogi ramazuri

Baromira ritkán igazoltatnak rendőrök… olyannyira, hogy az utolsóra még a 90«-es évek végén, Berettyóújfaluban, éjjel került sor.

Nos mióta ide költöztem Hajdúszoboszlóra, tudom, hogy a kukások khmm... :) Aztán eljött a ma este… jó lendülettel kanyarodtam ki a Nádudvari útra, a Tescohoz igyekezvén. Szembe jött egy rendőrautó, ahol láttam, hogy kifelé integetnek nekem, hogy húzódjak le.

Oké, hátranézek, hogy jön e mögöttem valaki… látom, hogy senki, szóval a kocsiban ülő feltünően kékes színben pompázó egyének tényleg nekem jeleztek. Hmm, világítás be van kapcsolva, bukósisak van rajta, láthatósági mellény nem kell, de van nálam.

Biztos rutin. Megállok… kiszállnak, jó estét kívánnak, majd a csóka aki leintett aktívan érdeklődik, a papírok után, mint műszaki… na mondom magamban, ezt beszívta, mert kerékpárnak minősül, mivel 240W-os a motorja. Közben érdekli, hogy mókoltam e rajta valamit, vagy ez így jött ki a „szalonból”, illetve honnan vettem?! Szerintem műszakilag rendben van?

Mondom – higgadtan neki –, hogy kerékpárnak minősül. Azt mondja ez ránézésre is robogó, meg van reflektor is rajta. Kerékpáron ilyen nincs. Mondom bevihetjük futópadra, és nem fogja elérni a 300W-ot sem, nemhogy átlépni.

Erre idézi nekem ezt: „– A KRESZ előírásai értelmében kerékpár egy olyan, legalább kétkerekű jármű, amelyet emberi erő hajt, és ezt legfeljebb 300 W teljesítményű motor segíti. Alapvetően tehát az adott jármű közúti közlekedésre való alkalmassága e teljesítmény határ figyelembe vételével történik. “

Mondom neki, ott van rajta a pedál felszerelve. Azt mondja látja, de azt is látta, hogy nem tekerem, hanem önerőből megy… Ezen a ponton eszembe jutott, hogy Ó baszus ha láttál volna pár órával a 350W-os motorteljesítményű rollerrel amint hol járdán, hol meg lakott területen kívül mentem :D Ja és a Roller hivatalosan nincs a Kreszben definiálva, mármint az elektromos roller nincs…

Aztán csak előjött, hogy miért is állított meg. Nos a „Robogón” gyárilag kék ledek világítanak. Megkérdezi, tudja, hogy kiknek a járműve világíthat kéken?! Mondom, várjon rákérdezek: hatósági járművek?! Igen azt mondja … hol vettem?! Jön a kérdés. Mondtam, hogy Berettyóújfaluban melyik boltban… Közben nézi a személyimet. Azt mondja Berettyóújfaluban lakik? Mondom már nem, csak még az új lakás nincs a telekönyvnél teljesen átírva, folyamatban van… Azt mondja, most jó utat kíván, de legközelebb nem szeretné meglátni, hogy kék leddel járőrözöm :D

Hajdúszoboszló!

[ Szerkesztve ]

(#2388) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#2387) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na BP-esten szerencsére ennyire nem unatkoznak, mint itt is írtam nemrég 2 biciklis rendőrrel beszélgettem erről, tök jó fejek voltak, és mondták bárhol használhatom nyugodtan.

(#2389) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#2388) üzenetére


#07746304
törölt tag

Berettyóújkfaluban sem volt semmi bajom. Az a baj, hogy ezek most tuti megjegyezték a képem :D

(#2390) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#2388) üzenetére


#07746304
törölt tag

Egyébként azt fogom csinálni az S1 Pro-nál, ha meglátom a hatósági járművet, fék, és szépen lábbal rollerezek :)

(#2391) B-L-A-C-K válasza #07746304 (#2390) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én naponta 5 mellett elmegyek minimum.

De nem értem amúgy, mi világított kéken?

[ Szerkesztve ]

(#2392) f3rdzs0 válasza B-L-A-C-K (#2388) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

nekem se volt még velük semmi. pedig volt hogy úton mentem velük szemben mert nem volt kedvem járdán menni és kicsi volt a forgalom.

mondjuk valamelyik nap a kispesti rendőrség előtt mentem el és rászaladtam egy csatorna fedelre ami baromi hangos volt. a kocsiban pont mellette matatott valamit egy rendőr és rohadtul megijedt és bazmegolt egyet :D

f3rdzs0

(#2393) Patyesz


Patyesz
csendes újonc

Az általam ismert kresz szabályozás járda használatot engedne, bár az öntudatos kerékpárosnál csak az öntudatos gyalogos rosszabb, egyik azt hiszi a kerékpárút, a másik hogy a járda csak az övé...ebben persze van is valami ha a száraz kreszt vesszük..illetve hát csak játszótéren, kötött pályán lehetne rollerezni..Ebből is látszik, hogy a szabályozás egy kissé elavult.

[ Szerkesztve ]

(#2394) #07746304 válasza B-L-A-C-K (#2391) üzenetére


#07746304
törölt tag

(#2395) DigitXT válasza #07746304 (#2394) üzenetére


DigitXT
félisten

Egyiket cseréld le pirosra, és tegyél rá egy indexrelét, úgy lesz "autentikus".:DD

Szerk: amúgy viccen kívül, még ha SMKP is lenne, akkor arra milyen műszaki?

[ Szerkesztve ]

(#2396) madrac válasza #07746304 (#2390) üzenetére


madrac
őstag

van benne ráció, mert az már segédmotoros kerékpárnak minősül. így jogsit, bukósisakot kérhetnek szerintem. kötelező biztosítást is elvileg, csak gondolom rollereknek nincs alvázszámuk.

(#2397) stellaz válasza madrac (#2396) üzenetére


stellaz
addikt

Főleg ha azt nézem, hogy egy roller üléssel nem sokban különbözik egy burkolat nélküli robogótól.

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#2398) B-L-A-C-K válasza stellaz (#2397) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Több országban van már úgy hogy 300-500W-tól (nem tudom pontosan) 4000W-ig segédmotorkerékpár szabályozásban vannak.

(#2399) #07746304 válasza DigitXT (#2395) üzenetére


#07746304
törölt tag

:)

Ma Tescóban direkt megkérdeztem, hogy bevihetem e, még el is kérték, hogy mehessenek egy kört a parkolóban vele :)

(#2400) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na meg is lesz az index téma hátra oldva. Ezt megrendeltem, OXO hátuljára GoPro rögzítővel fel is tudom majd rakni, nincs kábelezés, nincs garivesztés. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.