Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) B-L-A-C-K válasza Dorian (#2047) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Index van rajta? Ugyan az a motor van benne, 60at max hegyről lefele tud menni...

(#2052) Tin válasza B-L-A-C-K (#2051) üzenetére


Tin
veterán

Max szakadekba bedobva :D

(#2053) Ksix válasza f3rdzs0 (#2049) üzenetére


Ksix
tag

Hát azok az „indexek” elég gagyik, van egy kis gomb a közepükön, egy benyomásra villognak, újabb nyomásra viszont nem kikapcsolnak, hanem folyamatosan világítanak, és még egyszer nyomni kell, hogy kikapcsoljon. Szóval inkább a láthatóság növelésére jók, mintsem irányjelzésre. És sajnos kikapcsolt állapotban is működnek, így háromszor kellett a falnak támasztani a rollert, hogy ne villogjon. Szerintem jobb lenne, ha nem is lennének.
Amit meg 60 km/órára lehet állítani, az csak a sebességkorlátozó, de attól még nyilván nem fog annyival is menni, főleg, hogy végtelenre is lehet kapcsolni. :)

(#2054) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Állítólag sebességben se tud annyit a S1 Pro, meg gyorsulásban is sokkal lomhább, viszont a kerekei miatt értelemszerűen kényelmesebb.

(#2055) f3rdzs0 válasza Ksix (#2053) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

igen, láttam csak a kollega írta hogy több helyen is van, szóval az érdekelt hogy össze vannak e kötve valahogy. én is gondolkodtam hogy veszek egy ilyet egy két ezer forintért, de pont emiatt inkább lemondtam róla.

viszont így az egész pakk nagyon tetszik. FB-n láttam hogy még szállító zsák is jár hozzá ajándékba?

szerk: (#2054) B-L-A-C-K: ez biztos hogy a kerekek miatt. nekem is az etwow hátsó miatt sokkal lassabb, de én jobban szeretem így. nem igazán tetszett hogy 25 körül már kb meg akart ölni a roller, most viszont a 25 elég kényelmes tempó és mernék gyorsabban is menni jóval (az más tészta hogy a kerekek miatt nem tud :D). de nekem a kényelmes tempó az a 20. az az ahol tudok menni kb végig azzal nem kell gyorsulgatni lassulgatni. a 3mas fokozatot megtartom arra ha előzök vagy úton kell mennem

[ Szerkesztve ]

f3rdzs0

(#2056) B-L-A-C-K válasza f3rdzs0 (#2055) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Állítólag le is szabályozták 25-re. 25nél nem mernél gyorsabban? Én alig várom megjöjjön már az a b..i OXO, beszélgettem egy Ausztrál sráccal akinek már van, mondta 67-tel ment már vele. :P

[ Szerkesztve ]

(#2057) Dorian


Dorian
félisten

Több hete és más útvonalon próbáltam a sima s1-et de fújható kerekekkel, így lehet nem pontos az emlék, de annál határozottan jobbnak érzem a gyorsulását a pro-nak.
25-re le van szabályozva, de adtak leírást, hogyan lehet változtatni.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2058) f3rdzs0 válasza B-L-A-C-K (#2056) üzenetére


f3rdzs0
senior tag

a régi kerékkel hátul nagyon nem szerettem 25nél gyorsabban menni (alattam ott felment azért 27-28ig most csak 26-27), nagyon instabil volt. viszont amerre járok, ott a 20-25 bőven elég, mert bármikor kiugorhat eléd bárhonnan bárki és bármi. plusz annyira random az útminőség hogy hagyni kell esélyt manőverezésre. azért 70nél már félteném az életem itthon, ilyen kis kerekkel :D

f3rdzs0

(#2059) B-L-A-C-K válasza Dorian (#2057) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Facebookon olvastam, hogy az írta hogy lomhább akinek mind2 van.

(#2060) Dorian válasza B-L-A-C-K (#2059) üzenetére


Dorian
félisten

Ja, h a tömör gumishoz képest? Az lehet. Én ahogy írtam, levegős kerekű s1-et próbáltam.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2061) Dorian


Dorian
félisten

Mentem vele a környéken 10km-t. Sztem nincs 25 km/h-ra korlátozva, egyenes terepen 30 a max, lejtőn persze több. Az útvonalon lévő legmeredekebb emelkedőn 14-re esett vissza.
Furi, h rollerezésnél azért nem nagyon biztonságos elengedni egy egyik kézzel a kormányt, h megvakard az orrod v ilyesmi.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2062) B-L-A-C-K válasza Dorian (#2061) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Hány kiló vagy?

(#2063) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Új egyéni rekord... :P

(#2064) S.J.


S.J.
tag

sziasztok!:)

szeretnek venni egy rollert meloba jarasra, kb. 2km re van tolem, 100kg vagyok, es eleg szep emelkedok vannak az uton, megbecsulni nem tudom, de eleg massziv. Elbirhat egy ilyen utat egy jo roller? Xiaomikat nezegettem eddig :)

(#2065) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#2063) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Eletveszely. Borton, vagy meghalsz.

I humbly and respectfully decline™

(#2066) B-L-A-C-K válasza S.J. (#2064) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elbírhat, de a jó roller nem 100-200 ezres árkategória, és azok nagyobb emelkedőkre kevesek is 100kg-mal. Ezeknél a súly sokat számít, nézd meg ezt a videóm.

Saint_: :/

[ Szerkesztve ]

(#2067) DigitXT válasza Dorian (#2061) üzenetére


DigitXT
félisten

Én úgy látom a rendelésnél, hogy választható, hogy 25 km/h vagy 30 km/h
legyen a korlát benne gyárilag. Persze korábban itt azt is olvastam, hogy a
szervizmenüben átírható, ahogy az egyes fokozatok max. sebessége is.:B

Ui: egy nagyon rövid próbakörre nem lehet bejelentkezni? Nagyon kíváncsi
lennék arra a lyuggatott gumira, hogy milyen lehet a menetkomfortja?:R

[ Szerkesztve ]

(#2068) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Jó ez a teleszkópos Inokim OX, off road-oznak is vele néhányan. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#2069) D4M13N válasza DigitXT (#2067) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Egyszer talán meglesem, hogy mennyit megy, ha kikapcsolom a speed limitet. Kíváncsi vagyok, mi az a paraméter, amivel még nem öli meg az aksit, de lehet vele nyerni egy kis sebességnövekedést,főleg új kerekekkel

(#2070) Dorian válasza B-L-A-C-K (#2062) üzenetére


Dorian
félisten

70 vagy 73. Attól függ, melyik mérlegemre állok. De mindkét esetben igaz, hogy szerencsére fogytam 5 kilót az utóbbi hónapokban. Amúgy itt mindenki 100 kiló feletti? :Y

(#2067) DigitXT:
Persze, szívesen. Általában Bp. II. Csalogány u-ban vagyok 8- fél5-ig. Vagy este Szentendre.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2071) B-L-A-C-K válasza zoltanz (#2068) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, ezeket lehet ütni vágni, azért is választottam a dupla motoros OXO-t.

(#2070) Dorian: Rajtam van egy 12 kiló felesleg most 92 vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#2072) Because válasza Dorian (#2070) üzenetére


Because
őstag

Magyarországon eléggé népszerű az elhízás... Én is skinny fat típusú vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#2073) Hanzy SL válasza B-L-A-C-K (#2071) üzenetére


Hanzy SL
újonc

@BLACK: Szia, neked is megvan már az OXO? Én pénteken hoztam el és sajnos állandóan leáll. Nagy teljesítményen(sebesség) pár km utá egyszerűen kikapcsol és nem lehet kb. 1óráig visszakapcsolni.
Te tapasztalsz bármi hasonlót?

(#2074) B-L-A-C-K válasza Hanzy SL (#2073) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nincs még meg, de ha ilyet csinál vezérlő hibás, vissza kell vinni.

(#2075) Magnum_ válasza Dorian (#2070) üzenetére


Magnum_
nagyúr

73kg vagyok es 70kg szeretnek lenni.

I humbly and respectfully decline™

(#2076) S.J.


S.J.
tag

100kg vagyok de nem tulsulyos:D

kb. akkor emelkedok vezetnek a melohelyemre mint amit a videoban lattam.

mennyiert erdemes erre a celra rollert vennem? Lehet hogy inkabb maradok megis a biciklinel :D

(#2077) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Voltam ma megsasolni egy kiállított darab OXO-t, remélem nekem nem lesz hibás... :N

(#2078) Alwares válasza B-L-A-C-K (#2077) üzenetére


Alwares
aktív tag

Ez egy nagyon fasza cucc lesz, imádnám, ha nem a második emeleten laknék : D
Én most már hónapok óta cseszekedek rajta melyik roller legyen, az M365, Kugoo vonalat elengedtem, inkább legyen kicsit nehezebb, de legyen benne felfüggesztés meg ne essen szét alattam, az se baj ha szépen gyorsul és jó a fékje. Ha az árakat nem nézzük akkor is kevés ilyet találtam, arról nem is beszélve, hogy mik kaphatók Európában, bármelyik boltban. Egyelőre a Zero 8-9-el meg a Speedway Mini 4 Pro-val szemezek. A Zero 8-at holnap venném ha lehetne kapni, de eu-ban, ha normális aksival venné az ember akkor már az eredeti 150k-s ár a 300-hoz közelít, így meg lehet jobb deal a Speedway 4. Lassan el kell döntenem, mert az új munkahelyemre két naponta megyek Lime-al és elmondhatatlanul kellemesebb (és gyorsabb, ma reggel 18 perc alatt benn voltam 40 helyett) így mint tömegközlekedéssel; nem akarok ilyen összegben impulzusvásárló lenni...

(#2079) B-L-A-C-K válasza Alwares (#2078) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vegyél Dualtron Spider-t 20 kiló, mondjuk nem olcsó...

(#2080) D4M13N válasza Alwares (#2078) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Én a kugoo-nál már az orosz oldalakat bújom, milyen módosításokat lehetne eszközölni rajta :)
Amikor megvettem, nem gondoltam, hogy a munkába járás mellett, hobbi is lesz belőle. Először a barátok mosolyogtak, mikor megjelentem, de most már kb mindegyik gurul vele egyet miután letettem. Izgultam, hogy hülyén is nézek ki rajta így 30+ körül, de elmúlt a pozitív vélemények miatt. De ha tehetném, már én is az újabbat venném meg valszeg.

(#2081) Alwares válasza B-L-A-C-K (#2079) üzenetére


Alwares
aktív tag

Az súlyban hibahatáros... Viszont árban nagyjából kétszer annyi mint amennyit max erre most költeni szeretnék : D Meg az a sebesség már őrület...

(#2082) Rohir


Rohir
tag

Esetleg Inokim Mini+ jellegű elektromos rollereket tudtok mondani mondjuk fele ennyiért?
Leginkább a kialakítása tetszik, hogy Volánbusz barát.

(#2083) Arlic


Arlic
újonc

Boltba beviszitek az elektromos rollert? Pl.: Spar tesco stb , nem merem bolt elott kinthagyni

(#2084) B-L-A-C-K válasza Arlic (#2083) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kis Kugoo-t én bevittem már pár helyre, nem szóltak, de ha megjön a nagy azt nem fogom.

(#2085) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Boltrol jut eszembe, ti hogy oldjatok meg a cuccok szállítását, ami nem fér már be hátizsákba? Vettem már kaját elvitelre, és nem volt szép állapotban mire 2kmt mentem vele, hiába próbáltam minél óvatosabban közlekedni :) egy bevásárlás után meg elég kényelmetlen lenne feloldalasan egy nehezebb zacskó. Többek közt én emiatt sem megyek be nagyon sehova ha rollerrel vagyok.

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#2086) B-L-A-C-K válasza Bdanyy (#2085) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Apróbb dolgokat vettem már vele, de nagyobb bevásárlásra kocsival megyek.

(#2087) Alwares válasza Bdanyy (#2085) üzenetére


Alwares
aktív tag

Nekem nincs kocsim én ha úgy megyek bevásárolni hogy sokmindent veszek és Lime-al vagy Bubival fogok valószínűleg hazamenni, akkor nagyhátizsákkal megyek. A tárolás nagyobb probléma, amikor képesek a kikötött biciklimből ellopni a nyerget, mindig a legrosszabbra számítok...

(#2088) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Talán elfér itt ebben a formában. Van egy utángyártott Kugoo S1 akku pakkom, amire nincs szükségem.
Ha valakit érdekel, keressen priviben, köszi!

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#2089) 75Roll


75Roll
újonc

Szia, nekem is szikrázik.
Ez normális, viszont hosszútávon ne használd így, mert ez károsítja a rendszert.
Használ úgy, hogy először a 230V-os hálózatba csatlakoztasd, majd utána a rollerbe! ;)

(#2090) Dorian


Dorian
félisten

Szerintetek mennyire lehet kínozni a rollert? Úgy értem, h ugyebár defektmentes kerekeim vannak, így ez nem szűk keresztmetszet, de a rázkódás okozta egyéb problémáktól nem kell tartani? Vagy amit én bírok, azt a roller is?
Ahogy tapasztaltam, szar minőségű úton simán lehet menni, csak kicsit lassabban, de a kockaköves út nekem már túl sok volt, nem is mentem 10m-nél többet rajta.
2-3 centis útpadkára felugratni, ilyen útfelgyűrődésen első kereket megemelve átmenni még ér?

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2091) Dorian


Dorian
félisten

Most néztem pár dolgot a hazafelé vezető útról.
4,7 km a táv, 67m szintkülönbség van (sztem ez egész sok), folyamatosan dombnak felfelé, 16 perc alatt tettem meg.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2092) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Le lehet kérdezni valamivel a Xiaomi M365 akksiban mennyi ciklus van? :R

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#2093) kaszaking válasza zoltanz (#2092) üzenetére


kaszaking
tag

M365 tools. Csatlakozol a rollerre és a battery vagy a basic fülön ott van.

[ Szerkesztve ]

(#2094) rushty válasza Dorian (#2090) üzenetére


rushty
senior tag

A Kugoo Prora lennék kíváncsi miben más mint az 1.
Kerékszett mennyibe kerül hozzá?

Revolut meghívó pü-ben

(#2095) Dorian válasza rushty (#2094) üzenetére


Dorian
félisten

Nagyobb akksi van benne és defektmentes, lyuggatott gumis kerékkel szerelten adják.
Fogalmam sincs, mennyiért lehet külön kerékszettet venni.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2096) B-L-A-C-K válasza rushty (#2094) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

- Nagyobb az aksi, viszont állítólag hatóvára nem megy többet, mert szélesebb a kerék hátul.
- Talp rész máshogy néz ki.
- Gumik komfortosabbak, viszont mind sebességre, mond gyorsulásra alulmarad a gumik miatt az S1-től.
- A kijelző résznél más plexit kapott.

Ugyan úgy le kell viszont szigetelni mint az S1-et ha nem akarod hogy beázzon majd.

(#2097) Dorian válasza B-L-A-C-K (#2096) üzenetére


Dorian
félisten

Elvileg IP 54-es minősítésű, ami az alábbiakat jelenti:

Por nagymértékű behatolása elleni védettség, A gép működésére káros mennyiségű por behatolása elleni védettség.
Fröccsenő víz elleni védettség, A burkolatra bármely irányból fröccsenő víz elleni védettség. (Ami egyel nagyobb fokozat, mint az eső elleni védettség)

A kijelző plexin nekem már most van pár karc. Mondjuk nem is hímestojásként kezelem.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#2098) B-L-A-C-K válasza Dorian (#2097) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Láttam pro-t, hidd el ugyan úgy kell szigetelni...:)

(#2099) 75Roll


75Roll
újonc

Sziasztok!

"2drive W3" (klónnak is a klónja) fantázia nevű rolleremmel 2018. novembere óta róttuk az utakat, melóba. Nem túlzás hogy hóban, fagyban, esőben megállta a helyét!
Most 831 Km van benne és teszi a dolgát! :)
250W/24V motor, 7,2A (mért érték) akku kombó 92Kg-os súlyomhoz képest. Ez az egy gondom volt vele, hogy a súlyomhoz képest gyengének találtam.
Gyerkőceim is nagyon megkedvelték! Ebből kiindulva jött az ötlet, hogy gyorsabb venni egy erősebb rollert mint lefogyni vettem egy Kugoo-S1-et. :D

256 Km-nél járok, tömlősre cserélt hátsó kerékkel (amiben kb. 200Km- van)

Mind két rolleremmel maximálisan meg vagyok elégedve, tudom mit vettem és mennyiért! (Aki ezt nem érti annak kár is írni vice-versa!)

Szigeteltem mindkettőt, a hátsó lengéscsillapítón puhítottam.
Most már csak töltöm és használom napi szinten és a család is. :K

(#2100) ultio


ultio
senior tag

Kerestem, hogy és mit kell szigetelni a Kugoo S1 Pro rolleren, de nem találtam.
Segítene valaki linkekkel?

rasti rusti

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.