Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok. Csütörtöktől lesz roller akció a lidlben, és elgondolkodtam azon, hogy vásárolni kéne egyet.
Az akcióban szereplő alumíniumroller alkalmas felnőttek számára is? (63kg és 164cm magas vagyok)

(#1202) Fishor válasza dorika87 (#1201) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia!

Inkább vegyél Aldist. Az 200-as és teleszkópos. A Lidl-ös 145-ös kerékkel van, szerintem egy játékszer lesz.
Aldit fel lehet hívni a központi számukon és visznek át bármelyik boltba, ha nincs ott ahol venni akarod. Debrecenben hétvégén még láttam sokat, tehát van még biztos nekik.

Üdv: Fishor

(#1203) DeFranco válasza DeFranco (#1177) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ha már felmerült az aldis roller, további update:

a felmerült bizonytalanságok, problémák jó része megoldódott:

- a kormány rendesen szorítható a bilinccsel kis utánhúzás után
- a fék teljesen jól használható, adagolható, nincs vele gond, igaz gyors menetből hirtelen még nem fékeztem nagyot de szerintem megfogná
- dekni gumiborítás olyan amilyen szerintem rendben lesz ha nem, kap ikeás csúszásgátlót
- a kormányban valószínűleg kenési gond volt, kicsit lazítottam az alsó bilincseken, megforgattam, visszaszorítottam azóta teljesen könnyű, rendben van
- a rugózása használható, kellemes

alapvetően egész kulturált roller benyomását kelti, teljesen használható, jobb mint a decás town5 a magasabb kormánypozíció és a rugózás miatt, a tartósságot majd az idő eldönti. végül megtartottuk ezt is, van rá 3 év garancia ha annyit kibír már megérte az árát ha nem akkor meg ingyen volt.

szerintem simán vállalható.

(#1204) Fishor válasza DeFranco (#1203) üzenetére


Fishor
senior tag

Szia!

Én a kettővel ezelőtti elődjét nyúzom 2 éve a 80 kilómmal. A kerék (nem a csapágy) surrog mint állat (érdekes, hogy simán a gumit ha gördítem lefelé nyomva a földön, nem a csapágynál fogva akkor jön a hang), a kormánymagasság állító gomb már kiesett, mert a furata kibővült, de visszaraktam egy alátéttel. A kormány szoros és darabos (de én azt szeretem, mert nem inog menet közben), de még egyben van, pedig amikor nem esik az eső ezzel megyek jövök melóba (2,5 km/nap).
Amiatt nem veszek másikat, mert azok nem állnak meg függőlegesen, vagy nem elég magasak, vagy nem ilyen jó a nyitószerkezete, mint ennek (hátra kell húzni egy hüvelyt és úgy nyílik, simán kézből nyitható egyszerűen).
Mivel nem találtam jobbat, így használom amíg szét nem hullik.

Üdv: Fishor

(#1205) DeFranco válasza Fishor (#1204) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a kormányon szerintem valami vastag gépzsír segítene, nálam is az kandikált ki a porvédőt elhúzva. megállni ez is megáll minimális dőléssel, van rajta támasztó, a nyitószerkezet meg parádé, egy gombot kell megnyomni.

a tartóssága nekem is kérdéses

(#1206) berobi78 válasza jeromosi (#1196) üzenetére


berobi78
tag

Fekete szilikon pasztával. Én három helyen mindenképpen ajánlom tömíteni. Akksi tartó rész műanyag ajtajánál, az lcd kijelzőnél, és ott ahol van a töltés csatlakozó. Mindegyik részt néhány csillagfejű csavar fogja. Néhány perc az egész. Kicsavar, levesz, tömítő pasztával körbe nyom, vissza tesz, vissza csavar.

(#1207) Fishor válasza DeFranco (#1205) üzenetére


Fishor
senior tag

Ezt értem függőleges megálláson. Azt nem tudja az új Crane.

(#1208) jeromosi


jeromosi
aktív tag

Sziasztok.
Mit szóltok hozzá?

https://rendeljkinait.hu/kugoo-s1-e-twow-eco

(#1209) Járókeret


Járókeret
senior tag

sziasztok,

teljesen hozzá nem értő vagyok a témában, így a segítségeteket akarom kérni.

barátnőmnek szüksége lenne rá. a melóhelye pont olyan távolságban van (3km), hogy már hasznos lenne.

sajnos anyagilag elég szűkös a keret. olvastam erről az Aldis mókáról. írtatok róla jót és rosszat is. az világos,hogy 10 K-ért ne várjunk csodát, de hosszú távra lenne. valakinek bővebb infója régről? gondolom nem most kezdte értékesíteni az Aldi sem.

a cél,hogy szívesen használja az eszközt, ne pedig a sarokba porosodjon, mondván,hogy a szart is kirázza belőle melóba menet, stb.

:R

(#1210) Hyperion válasza jeromosi (#1208) üzenetére


Hyperion
senior tag

Ha elolvasod a tesztet, magad is rajohetsz hogy nem egy minőségi darab...
+30.000 és van egy xiaomid.

(#1211) berobi78 válasza jeromosi (#1208) üzenetére


berobi78
tag

Azt ugye vágod, hogy ha csak néhány lapot vissza olvasol egy csomószor volt erről a rollerről szó? :B
Vagy a teszthez mit szólunk?

@Hyperion: Azért van egy-két hülyeség a tesztben. Pl nem állítható a hátsó rugó... Csak egy villáskulcs kell hozzá és kb 5 másodperc. Egyébként vannak előnyei a Xiaomihoz képest. Ár érték arányban szerintem kifejezetten jó. Tartósságára kíváncsi leszek. Egyenlőre nem kímélem és bírja ;)

(#1212) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Sziasztok,

A segítségeteket szeretném kérni.
Feleségemnek szeretnék rollert vásárolni. kb. 162 cm magas (+/-1cm), kb. 60kg 55kg (+/-10kg), 38-as lába van.
Mechanikus modell, semmi aksi, motor stb. :) Összecsukható legyen. Fogalmam sincs, mikre lehet/kellene még kitérnem. Vállalható színe/mintája legyen (lila és pink kilőve) :)

Fűszerboltos (Aldi-Lidl) kategóriánál kicsit komolyabbat, ár/érték arányban jófélét keresek, olyat ami esetleg még tíz év múlva is roller lehet.

20-25K körül szánnék rá (kiindulva a fűszerboltos 10k-s árból), de szükség esetén mellé tudok tenni még egy kevés darab ezrest, ha van értelme.
Ha azt mondjátok, az ebben az ártartományban kapható gépek nem látványosan jobbak az Aldis rollertől, akkor marad az.

Lehet magyar gyártmány is, lehet kínai import is, csak jóféle legyen és ne kelljen vámmal vacakolni.
Grátisz, ha van garancia.

Előre is köszönöm szépen, ha javasolnátok pár jobbféle választást.

Remélem nem írtam sok összevisszaságot, hihetetlen, mennyire nem értek a rollerekhez, soha életemben nem is próbáltam még, az ismeretségi körben sem igen akad.

[ Szerkesztve ]

(#1213) jeromosi válasza berobi78 (#1211) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Igen a ti véleményetekre, hogy nektek is nyikorog e stb, ami a tesztben volt.
Igazából 100 alatt keresek valami jó erollert de olcsóbban igazából, de ha ez annyira megéri ezis szóbajöhet.

(#1214) berobi78 válasza Peterhappy (#1212) üzenetére


berobi78
tag

Erre szerintem pont jó egy Decathlon. Ki lehet próbálni szinte a teljes palettát.

(#1215) berobi78 válasza jeromosi (#1213) üzenetére


berobi78
tag

Nekem semmi bajom a menetkomforttal. Se nyikorgás, se zörgés. Van, hogy apró szemű murván megyek, ott zörög, de ott mi nem zörögne? ;) Aszfalton teljesen jó. A tapadással is meg vagyok elégedve, sokkal jobban tapad kanyarban, mint a lábbal hajtós oxelo ef 9.
Amit az összecsukásról ír, az pedig egy vicc. Megnyomod a lábaddal a kallantyút miközben előre tolod a kormányt. Max 2 másodperc. Annyi lehet a probléma, hogy mezítláb nem tudod megnyomni a kallantyút. De ritkán rollerezik az ember mezítláb. A többit meg már fentebb leírtam.

(#1216) Dr.Zoo válasza berobi78 (#1215) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

A cikk nem pontos.
Az enyémen sehol sincs nyoma ragasztópisztolyos megoldásnak, sem kábelkötegelőnek.
Nem értem, honnan szedi.
Itt a fórumon talán én vettem meg elsőként az S1-et, eddig 88km csavartam bele, közel 100 kilósan.
Nem nyekereg.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1217) Peterhappy válasza berobi78 (#1214) üzenetére


Peterhappy
őstag

Erre gondoltam én is, csak a bringáikból kiindulva a Decathlonnal nem igazán számoltam.
Ezek szerint a rollereik vállalhatók?

Köszönöm a gyors segítséget!

(#1218) tarat


tarat
tag

Sziasztok!

Szemezek én is ezzel Kugoo s1 rollerrel. Látom, hogy mindenki használja résztávokon, de valójában mennyi ennek a rollernek az egy töltéssel megtehető távja. 100 kg/183 cm vagyok. A geekmaxi-n most a 214QYEGQ kuponnal 285 EUR, ami olcsóbb mint a Geekbuying. Nekem 10-15 km kéne egy töltéssel. Kérdés bírja -e...Köszi..

(#1219) DeFranco válasza Peterhappy (#1217) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én végignéztem az aprós oldalakat amikor rollert kerestem és kevés volt ami nem decathlonos volt, megnéztem pár "magyar" márkát (nyilván matricázottak) általában mind gyengébb volt a decásnál így elfogadtam hogy nem véletlenül ennyire elterjedt.

szerintem ebben az árkategóriában a decathlonos simán jó. az aldis ár/érték arányban legalább ott van ha nem veri, de csak ár/értékben, minőségben a decás jobb.

town7-et nézzétek meg szerintem, így egy town5-öt és egy aldisat próbálva azt mondom hogy jó az a lengéscsillapítás. a town5 is jó, meg valószínűleg röhögve körbegurulja az aldisat de utóbbi komfortosabb.

[ Szerkesztve ]

(#1220) Peterhappy válasza DeFranco (#1219) üzenetére


Peterhappy
őstag

Neked is köszönöm a gyors választ, sokat segítettél, DeFrancon, tényleg :)

Két járművet néztem ki eddig, ebből az egyik a Town 7 :) A másik egy Worker, amiről igazából még életemben nem hallottam, de egész jófélének tűnik. De nagyon hajlok a dekás felé, nincs is messze, normális a garanciális ügyintézésük, azt hiszem apróbb javításokkal bármikor oda lehet hozzájuk menni, csak egy hozzászólás volt, ami eléggé aggasztó, de ilyen jó eséllyel mindegyiknél akadna.

Szerk: na ezt közben el is döntöttem akkor, Town 7 lesz :)
A minőség az elsődleges, árban még bele is fér, kap még mellé egy kis tatyót is.

Szóval köszönöm neked is, Robinak is, ez gyorsan ment :R

[ Szerkesztve ]

(#1221) berobi78 válasza Dr.Zoo (#1216) üzenetére


berobi78
tag

Kábelkötegelő van egy, a kormány rúdból kijövő vezetéken. Engem annyira nem zavart, hogy tettem oda mégegyet ;) Ragasztó pisztolyos megoldás pedig a hátsó lámpa, hátsó sárvédő alatti elvezetésénél található. Sok vizet nem zavar.

@tarat: 15km már necces egy töltéssel max sebességgel. Én 70 kiló vagyok, és szerintem annyit nem mennék el ha nem megyek spórolósan. Igaz az utóbbi időben azt vettem észre, mintha kevésbé merülne az akksi. Lehet, a hőmérséklet, lehet, hogy csak "bejáratódott". Nem tudom, nem értek az akkumulátorokhoz.
De nyilván ha nem tolod neki, simán elmehet ennyit. Még nem volt türelmem tesztelni. És szerintem nem is lesz, 15km/h-val körbe körbe menni másfél-két órán keresztül :D

[ Szerkesztve ]

(#1222) jeromosi válasza berobi78 (#1221) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Az s1-nél mennyire minőségiek az alkatrészek?
A xiaomi m365-nél lehet olvasni, hogy van aki úgy kapja, hogy lötyög a kormány stb.

(#1223) Hyperion válasza jeromosi (#1222) üzenetére


Hyperion
senior tag

Azért ne húzzuk már le a xiaomit. Ezt a topikot visszaolvasva majdnem a nem ajanlott plecsni jut róla az eszembe.

Miközben :
Messze minőségibb, mint bármilyen más roller amit lattan
Stabilan tartja a 20+km hatotavot 99kg-al
Sokkal egyszerűbb, de használhatóbb a gáz - efèk rendszer
Normális tárcsa van rajta, amivel sokkal hatékonyabb a fékezés

200+ km-t raktam eddig bele. Lötyög a kormány az elejétől fogva. És??
Semennyit nem ront a komforterzeten. Akit zavar ez az bélelje ki.
Sarvedo törés, vezeték elszakadás nálam nem jelentkezett, sőt a vezeték érintetlen. Semmi jele nem látható annak hogy hozzáérne bármi is.
Fentartom a véleményem, hogy akinek elszakadt az hagyományos roller ről jött át, és rutinból a sarvedo féket szerette volna használni. Így nyilván elszakadt..
Defektem sem volt még, igaz jó minőségű aszfalton használom nap mint nap.

Szóval ne bantsuk már a xiaomit :)

(#1224) tarat válasza Hyperion (#1223) üzenetére


tarat
tag

Az egyik (S1) kijön 89Eft-ból a másik (365) 130Eft. Azért kérdeztem a hatótávolságát az S1-nek, mert furcsa, hogy 30km-t írnak közben meg 15km-t sem tud megtenni. Vagy terheletlenül elmegy 30km-t? Ez kicsit az autók fogyasztásmérésére hasonlít :(
A 365-nek egyelőre jóval nagyobb a tábora és tényleg elég sok "eredeti"/"utángyártott" alkatrész van hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#1225) jeromosi válasza Hyperion (#1223) üzenetére


jeromosi
aktív tag

Van a facebookon egy m365-ös csoport, és ott írnak elég vészes hibákat.
De mostanában lehet olvasni a tiédhez hasonló jó véleményeket.
Nekem fontos, hogy ne nagyon keljen szerelgetni, mert a csavaros részeket simán megcsinálom, de a forrasztás és elektronikai dolgokhoz nem értek.
Én csak úgy használnám, hogy megveszem és használom :D

(#1226) Arkar válasza Járókeret (#1209) üzenetére


Arkar
aktív tag

Helló nekem 2hete van Aldis 2.5 km távra használom , nagyon nem ráz , elfogadható. Nálam a kormány is oké, nem darabos, össze csukas kiváló , deszka gumis nem csúszik. Nalam a kormány rögzítő rugós pöcök akad , illetve nem ugrik ki mindig. Annyi pénzért a legjobb választás .

Előbb utóbb minden szerszámból kalapács lesz! CPU HQ Tuning listák: Intel, http://cpu-tuning.joruska.com #... AMD: http://www.cpu-tuning.joruska.com/amd.htm

(#1227) Dr.Zoo válasza tarat (#1224) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Szia!

Függ a cipelt súlytól, az időjárástól, (hideget egyik akku sem szereti) a Te légellenállásodtól, stb.
Én tesztelten nem olyan rég, a konkrét reggeli hőmérsékletre már nem emlékszem, de nagykabát+síkesztyű kombóban mentem vele.

Valaki már írta itt, hogy ezt bizony 65kg Chang-el tesztelték, mármint a 30km hatótávot... ;]

(#1221) berobi78:
Ha hazaérek, megnézem. :R

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1228) Peterhappy válasza DeFranco (#1219) üzenetére


Peterhappy
őstag

Éééés meg is vettem :) Még egyszer köszönet a segítségetekért!

[ Szerkesztve ]

(#1229) berobi78 válasza tarat (#1224) üzenetére


berobi78
tag

Xiaomi oldalán ez a szöveg van a 30km-es hatótávról:

30km long-distance range on a single full charge measured under the following conditions: 75kg load, 25°C weather temperatures, flat road without strong winds, power saving mode, and 15km/h constant speeds. Results may vary based on different weight loads, temperature, wind speed, operating habits, and other factors.

Ilyen körülmények között az S1 is kibírhat 25km-t (lévén, hogy valamivel kisebb kapacitású akku van benne).

(#1230) tarat válasza Dr.Zoo (#1227) üzenetére


tarat
tag

Köszi! Szóval akkor a 15 km kb. a reális. Az autók között toljátok vagy járda fel-járda le?

[ Szerkesztve ]

(#1231) Dr.Zoo válasza tarat (#1230) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Én járdán, és bicikli úton, kb. igen.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1232) Hyperion válasza tarat (#1230) üzenetére


Hyperion
senior tag

Autók közé nem szívesen mennék. Meg bicikli úton is parás ha elkapsz egy nagyobb kátyút vagy fagyokeret.
Úton eltaknyolni mikor mennek az autók melletted. Hát, nen egy életbiztosítás.

(#1233) Dr.Zoo válasza Dr.Zoo (#1227) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Megnéztem, egy darab kötegelő van, illetve egy pötty ragasztó, a hátsó lámpánál.

Ennyi.

Képek:

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1234) tarat


tarat
tag

Tegnap jelent meg egy cikk az s1 ről.

https://rendeljkinait.hu/kugoo-s1-e-twow-eco

Gyengén összerakott nak írják. De hatótávolság nak 22km jött ki nekik. Illetve a termék gyorsulást dicsérik.

[ Szerkesztve ]

(#1235) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Kugoo S1 összefoglaló, ahogy én látom.:

Pro:
-lengéscsillapítók
-hatótáv
-terhelhetőség
-önsúly
- (ez erősen szubijektív) az összeszerelés minősége
-350W motor

Kontra:
-tárcsafék hiánya
-akku kapacitás 6AH, (néhol 8AH árulják)
-100kg felett erősen lecsökken a hatótáv
-regeneratív energia visszanyerés hiánya

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1236) berobi78 válasza Dr.Zoo (#1235) üzenetére


berobi78
tag

A hatótáv pro és az akku kapacitás kontra, nem üti egymást? ;)

Na, de akkor én is írok egy ilyen listát:

Pro (fontossági sorrendben):
- Kompakt méret összecsukva
- Motor teljesítmény
- Ár
- Futómű (elöl hátul rugó, tömör kerekek, jó tapadás)
- Masszív szerkezet
- Nincs regenerativ fék (szerintem előny, kigurulni jobban szeretem a lendületet, mint fékezni)

Kontra:
- Hatótáv
- Kicsit gagyi műanyagok
- Tömítés hiánya
- Fék adagolhatósága (hirtelen jön meg a fékerő)
- Tárcsafék hiánya
- Led kijelző informatív ugyan, de nekem kicsit túl csicsás

(#1237) Arlic


Arlic
újonc

Sziasztok!

Mint régebben írtam a kugoo s1-en letörött az indítógomb. A szervíz item code-t kér. Sehol nem találok ilyet, az utolsó műanyag csomagolás is megvan, de nincs rajta, egy ragasztott vonalkódról és egy számsorról beszélünk...

Nektek van ilyenetek, ha igen hol van?
https://i.imgur.com/4Rg8h9T.png

(#1238) Dr.Zoo válasza berobi78 (#1236) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Mint mondtam, ha 65 kg Chang használja, a hatótávolság biztosan a gyári adat közelében lesz.
Mivel nem mindenki olyan súlyú mint én, ezért nem, nem üti egymást.
85-90kg saccolok, hogy az felett romlik a hatótávolság.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1239) berobi78 válasza Arlic (#1237) üzenetére


berobi78
tag

Nekem egy kitöltetlen garancia kártya és a manualja van meg, de egyiken sincs vonalkód. Még megnézem a csomagolását, hátha itthon van valahol.

(#1240) pchris


pchris
tag

Hát ez szívás. Legalábbis nekem. Nem néztem utána a helyi szabályozásnak. Büntetőpontot is osztogatnak, ahogy utánanéztem. A jogosítványom meg nem kockáztathatom... A gyerek meg ugye szintén az én felelősségem, ha használja.

Egyébként az első feltöltéssel a Kugoo 24 km-t ment 95%-ban a fiammal, aki kb 35-40 kg. 15km/h-ra állított maximális tempóval folytonos elindul-megáll közlekedéssel (a maradék 5%-ban én mentem vele 115 kg ami a csövön kifér). Reálisan, átlagos 70-80kg-os emberrel, szerintem 15-20 km a megtehető táv rendes tempóval. A kijelző lehet, hogy a színkavalkáddal kicsit túltoltnak tűnik, de legalább van és jól használható. Ahogy a világítás is egész jó dolog. Ami nekem negatívum, hogy a kormánymarkolatot a gyerek is állandóan elforgatja, nem tapad a kormánycsőre rendesen. Ár/érték arányban szerintem nagyon jó szerkezet.

(#1241) pchris válasza berobi78 (#1239) üzenetére


pchris
tag

A csomagoláson sincs semmilyen, a szállító cég által alkalmazott vonalkódon kívül, semmilyen azonosító. Nekem is csak a kitöltetlen garanciakártya van hozzá meg a kis könyvecske a használatról.

(#1242) Dr.Zoo válasza pchris (#1240) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Alattam 96-97kg plusz cókmók tudott 12km, nyélgázon, télen.
Egy átlagos kb. 75-80kg emberrel, plusz cókmók azért 15kmn-él többet kellene tudnia, kíváncsi leszek erre az értékre nyáron, az akkuk nehezen viselik a hideget... :D

Ez a cikk nem Angliáról szól?

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1243) pchris válasza Dr.Zoo (#1242) üzenetére


pchris
tag

De. Pont ezért írtam hogy nekem. Mert itt "Skóciában zord az élet." :))
Kicsit meg vannak rekedve a múltban, nem haladnak előre a korral. Azt még megérteném, ha külön biztosítással lehetne (pár font) csak használni, de ez a gyakorlatilag teljes tiltás...

[ Szerkesztve ]

(#1244) Arlic


Arlic
újonc

Miután hangnemet váltottam, hogy 1 Euros gombról beszélünk, amit még nekem kell megforrasztanom...
már küldik is a gombot...

1 hetet húzodótt 1 Eurós gomb problémája

[ Szerkesztve ]

(#1245) Dr.Zoo válasza pchris (#1243) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Ja.. :D :R

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1246) tarat válasza Dr.Zoo (#1245) üzenetére


tarat
tag

Nagyon hajlok az S1-re. 31-ig van a 15 EUR kupon akció. Addig kéne eldöntenem.
Jelenleg egy Spartan rollert hajtok lábbal....járda fel-le. Mivel tömör kerekű, ezért pattog az is mint a fene. Engem nem zavar, de kérdés ha elektronikai alkatrészek is lesznek benne, akkor azok mennyire fogják tolerálni....
Másik kérdésem az lenne, hogy akkor ezt hátsó sárhányós "roller" fékezéssel kell fékezni? De ott megy a hátsó lámpa vezetéke nem? Az túléli ezt?
Azt látom a ti összefoglalótokban, hogy az összeszerelés és az anyagok minőségét a Pro-ba tettétek. Akkor erre nektek nincs panaszotok?

Köszi a segítséget

(#1247) Dr.Zoo válasza tarat (#1246) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Nekem speciel nincs bajom az összeszereléssel.
Oroszok zordabb környezetben hajtják őket, viszonylag kevés meghibásodással.
Itt tudsz olvasgatni, a Google translate egész használható.
A macskakövön, illetve az illesztési hibáknál fog pattogni, ha magadra állítod a rugózást, ezt lehet tompítani, finomítani. Alaphelyzetben az elektromos fékkel kell fékezni, ha vészfékezéssel kell megállni, akkor mindkettőt fogod használni. Meg lehet vele állni.

[link]

Ahogy olvasom, a nekik szánt Kugoo S2 ami nálunk S1, amikre ők panaszkodnak széria hibák, azon amit mi kaptunk már javítva lett.

[link]

Itt írják, hogy ami az orosz piacra ment S1 néven, az 250W motorral van szerelve, és 24V-os a rendszer feszültsége.

Szerk: mindjárt befotózok a hátsó kerékjárati ívbe.

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1248) Dr.Zoo


Dr.Zoo
senior tag

Ígért képek.

Igyekeztem hátsó fékről közelebbit készíteni, illetve az anyagvastagságot szemléltettem a mellé tett kupakkal.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#1249) tarat válasza Dr.Zoo (#1247) üzenetére


tarat
tag

Köszi!
Megrendeltem!
Ezzel a kupon kóddal 20 EUR jött le: I9RMS3S1. Így 280 EUR. Mivel 315-ön vettem, így 88EFt. Annyit remélem megért... :)

(#1250) Nikitaa7


Nikitaa7
tag

Sziasztok! Én is 280 eur-ért juttotam hozzá, várom, hogy megjöjjön.
Egyedül picit a geekmaxi supportja miatt aggódom, hogy akármi lesz, hogy tudom érvényesíteni az 1 év garanciát... :U

Jól olvastam, hogy használatba vétel előtt érdemes végigmenni rajta átlátszó tömítő anyaggal pár helyen?
Milyen előzetes védelmet javasoltok még?

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.