Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15001) Joshi válasza Tamás9x (#14997) üzenetére


Joshi
titán

Na jó, de a Pro 2 ~15kg ~45km-es hatótávval. Most mire nem elég ez? Ahhoz hogy egy roller el tudjon menni 50+km-t, ahhoz méretet kell növelni, vagyis pont az egyik nagy előnyét veszíti el a Pro 2, vagyis az aránylag könnyű súlyát.
A másik pedig, hogy ami évekkel ezelőtt PRO volt, az mára vagy holnapra alap lesz. Ez szinte mindenben így van. Nem biztos, de a holnap S1 rollere lehet hogy ugyan azt fogja tudni, mint anno a Pro 2 csak éppen olcsóbban. Valahol ez is előrelépés.

(#15002) Tamás9x válasza Joshi (#15001) üzenetére


Tamás9x
őstag

4 Pro. Innentől kezdve kit érdekel? Nem kell kapacitást növelni, hogy papíron nagyobb legyen a hatótáv, csak vérszegényebbé kell tenni a gyorsulást, és megvan. 4 Pro nak nevezte el, innentől kezdve többet kell felmutatni mint az előző generácio Pro egyede.

"A másik pedig, hogy ami évekkel ezelőtt PRO volt, az mára vagy holnapra alap lesz. Ez szinte mindenben így van. Nem biztos, de a holnap S1 rollere lehet hogy ugyan azt fogja tudni, mint anno a Pro 2 csak éppen olcsóbban. Valahol ez is előrelépés."

Pont ezt beszéljük, erősebb motor ugyan az az aksi, itt nem lesz több hatótáv, csak kevesebb :D 2*-es áron....

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#15003) Joshi válasza Tamás9x (#15002) üzenetére


Joshi
titán

Igen a Pro 4 valóban fura lett. Viszont sokan sírtak a 10"-os kerékméretért, na azt legalább megkapták. :DDD Az árnövekedés mindenképpen bekövetkezett volna.

Még jöhet egy faceliftes Pro 2 Ultra is. :DD ;]

[ Szerkesztve ]

(#15004) Tamás9x válasza Joshi (#15003) üzenetére


Tamás9x
őstag

ha az a 800 euro leesik 400 alá akkor egy szavam nem lesz :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#15005) Somatom válasza Tamás9x (#15004) üzenetére


Somatom
veterán

Miben jobb ez, mint egy G30LE?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15006) Tamás9x válasza Somatom (#15005) üzenetére


Tamás9x
őstag

Jelen esetben semmiben. épp ezen megy a diskurzus. És cserébe még drága is.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#15007) R a y


R a y
senior tag

Még egyszer: ugyanakkora akku, nehezebb géptest, nagyobb, defekttűrő kerekek(a megforgatásához több energia kell), erősebb motor, 40 km-es elméleti hatótáv, dupla ár. Hatótáv le, ár fel! Tényleg nem tudom se megemészteni, se hova tenni ezt a kiadást a fenti dolgoknak a függvényében…
Majd kihagytam, fél wattal növelték a lámpát! :D

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#15008) Joshi


Joshi
titán

A 2022.06.23.-i M1 Híradóban (42:55-nél) egyértelműen azt mondják, hogy a Kresz módosításáig csak sisakban és jogosítvánnyal lehet rollert vezetni.

(#15009) kakuk.tamas válasza Joshi (#15008) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mire fel?!
Ha megállít a rendőr, én kérem, hogy jelentsen fel. Majd a bíró körberöhögi.

Ez a Borbély Zoltán egy f*sz. Miazmár. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#15010) Doky1988 válasza Tamás9x (#15004) üzenetére


Doky1988
senior tag

Engem is érdekel.Ha jól látom azért 10 col kerék lesz végre.

DokY | www.zsolti.hu

(#15011) Aaron14


Aaron14
őstag

Eredeti Xiaomi alkatrészeket lehet valahonnan rendelni a Pro 2-höz?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#15012) Casseius válasza Aaron14 (#15011) üzenetére


Casseius
tag

Mire gondolsz pontosabban? :)

Don't Worry, Be Happy

(#15013) kakuk.tamas válasza Aaron14 (#15011) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én ezekből a shoppokból szoktam rendelni.
Bolt1: [link]
Bolt2: [link]
Bolt3: [link]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#15014) phoenix1989


phoenix1989
őstag

[link] egy ilyen gázkar működhet?

(#15015) Casseius válasza phoenix1989 (#15014) üzenetére


Casseius
tag

Igen van ismerős aki ilyet használ

Don't Worry, Be Happy

(#15016) phoenix1989 válasza Casseius (#15015) üzenetére


phoenix1989
őstag

és érintő kijelző? mert nem látom hogy gombok lenének rajta. akku kijelzés stb jól megy rajta?

(#15017) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Sikerült kicserélni a hátsó sárvédőt, viszont nem használtam menetrögzítőt és elhagytam 2db csavart. Ezt hogyan tudom pótolni?

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#15018) Tamás9x


Tamás9x
őstag

814km, és erősen búg a hátsó kerék, tényleg eddig bírná a csapágy? Valamit nem jól csinálhatok, mert 5* ennyit szokott bírni másnak....

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#15019) Casseius válasza Tamás9x (#15018) üzenetére


Casseius
tag

Kínai csapágy, van h már gyárilag se jól érkezik, teljesen random h mikor megy tönkre.

/Phoenix1989
A kijelzővel nincs tapasztalat csak a gázkarral

Don't Worry, Be Happy

(#15020) phoenix1989 válasza Casseius (#15019) üzenetére


phoenix1989
őstag

De ez egyben van. Akkor nem ilyen van az ismerősödnek?

(#15021) Aaron14


Aaron14
őstag

Pro 2-ről ha leszerelem a hátsó sárvédőtartót, úgy használhatom? Nagyon idegesító most ahogy minden egyes bukkanónál egymásnak csapódik a sárvédő és a tartó. Ameddig nem lesz csavar, amit elhagytam, addig leszerelném.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#15022) akyyy


akyyy
senior tag

Ma megszívatott a rollerem (kugoo s1 pro).
Eleve fel volt elvileg töltve teljesen ( ami eddig 42.2 volt körül volt), de most csak 40.2-t mutatott), majd 34 voltnál kikapcsolt (régen 30 volt alatt kapcsolt ki). Nem használtam kb. másfél órát, de nem is töltöttem, majd meglepetésemre be tudtam kapcsolni és haladni vele 150 métert, ekkor újra kikapcsolt. hazáig cipelni/tolni kellet).
2 éves, 500 km van benne.
Lehet aksit kéne benne cserélni? Vajon szervizbe (miskolc) mennyi lehet egy ilyen?
Vagy érdemes lenne eladni és venni egy picit komolyabbat már ? :D

(#15023) akyyy válasza akyyy (#15022) üzenetére


akyyy
senior tag

(#15024) DigitXT válasza akyyy (#15022) üzenetére


DigitXT
félisten

Ahogy megtaláltad: az akku javítható, de persze vehető bele nagyobb
kapacitású is, jó pénzért, max. 10.5Ah, de ennyi. Ha amúgy "kinőtted"
én tuti szabadulnék tőle, mielőtt utolér a másik típushiba, a villatörés.

Szerk: 15K-ért szórtam ki az S1 akkukat, simán ki lehet fogni annyiért,
de semmi garancia nincs rá, hogy pár hét/hó után eltörnek, vagy sem:
azt lehet csak letesztelni, hogy eladáskor jók-e (mekkora a kapacitás).

[ Szerkesztve ]

(#15025) kakuk.tamas válasza Aaron14 (#15021) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nem a prizmatartó alatt van a csavar? :)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#15026) Aaron14 válasza kakuk.tamas (#15025) üzenetére


Aaron14
őstag

Nem sajnos. Elhagytam őket, ez 100%. Úgyhogy most már nem csak a kormányrúd, de néha a sárvédő is csörög. 🤓 Azokat a csavarokat hagytam el, amik a lámpát tartották.

Kormányrudat a csatlakozásnál megolajoztam, meghúztam, mégis nyikorog. Erre van egyéb megoldás vagy vegyek egy másik rollert? :DDD WD-40 se segített, az alkatrészek nincsenek elkopva.

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#15027) Casseius válasza phoenix1989 (#15020) üzenetére


Casseius
tag

Ez valami új verzió lehet, külön lehet venni markolatgázkart ami egy az egyben így néz ki, gondolom ugyanaz csak ehhez hozzávágtak egy kijelzőt is

Don't Worry, Be Happy

(#15028) akyyy válasza DigitXT (#15024) üzenetére


akyyy
senior tag

még este ránéztem és simán bekapcsolt, 34 voltal, WTF, miért nem hozott haza? :D
lehet hogy túlmelegedett? mert egyhuzamban használtam folyamatosan vagy 10 km-ert, aztán volt egy fél óra pihi de gondolom az semmit sem ért.

ez a villatörés meg nem hangzik jól.

városba, boltba járni még szar aksival is jó, mert oda vissza meg tudom járni, és erre használom legtöbbször, csak nyáron néha jó lenne meszebb kirándulni esetleg tömegközlekedéssel, viszont igy nem igazán jó, hogy 10 km tudok vele menni aztán várnom kéne.

(#15029) DigitXT válasza akyyy (#15028) üzenetére


DigitXT
félisten

Azért, mert nem 10x3.4V az a 34V (ahogy normális esetben), hanem
nagyjából 3.45x9+3V a törött cellacsoportnál, így az az egy túlmerült
cella a roller elindulásakor egyedül kellene, hogy leadja a 11A-t. Nem
tudja, leesik a feszültsége, a BMS meg megvédi a kigyulladástól (tilt).
Amikor viszont megszűnik a terhelés, idővel visszakapcsol. Ugyanez
megy töltésnél, csak visszafelé... az egyedül maradt cella arányaiban
túláramot kap, a feszültsége gyorsabban megy fel, és itt (is) tűzijáték
lenne a vége, ha a BMS nem kapcsolja le a töltést. Magyarán az ilyen
törött akkut tovább használni nem csak kellemetlen (kisebb hatótáv),
hanem veszélyes. Töltésnél konkrétan tűzveszélyes (elég ha beszarik
a BMS, és nem kapcsolja le a töltést). Én biztosan NEM tenném.:R

Szerk: ez a villatörés meg nem hangzik jól
Tele van vele a Kugoo Klub Hungary csoport a FB-on: ezek ilyenek.:K
Akinek eddig nem tört el persze "cáfol". (Szerintem meg szerencsés.)

Szerk2: egyébként igen, az sem szerencsés, hogy amíg ment 10 km-t
a ketyere, a törött cellacsoport 2-3x akkora áramot kellett leadjon, így
valóban van kockázata a túlmelegedésnek, s amiatt a kigyulladásnak.
(Mindezt úgy, hogy bár van hőmérő benne, nem a cellák között mér...)

Szerk3: azért sem jó közlekedni vele (ha nem is azonnal gyullad ki:D),
mert amikor véletlenszerűen kikapcsol, akkor nincs e-féked sem.:R
Amúgy amiért még ment a kijelző az pont a BEMF. Ha rögtön fékezni
kezdek, akkor az amiatt beütő feszültségtüske talán visszakapcsolta
volna: később tapasztalatam ezt kifejezetten rossz akkuval (teszten).

[ Szerkesztve ]

(#15030) Miikee válasza Aaron14 (#15026) üzenetére


Miikee
csendes tag

Hello!
A kormány nyekergés megszüntetés kapcsán már osztottam ezt a linket: [link]
A videón látszódik, hogy a lehajtott kormánynál kilazítja a kis imbusz fejű csavart elől, majd belül a két hatlapfejű (ha jól emlékszem 8-as és 10-es) csavaron kell állítani, hogy kicsit feszesebb legyen. Nehéz lesz fellazítani, mert be van kenve csavarrögzítővel. FONTOS! csak kicsit kell állítani, max. fél fordulat körül, különben majd becsukást követően nem tudod kinyítni (bár akkor sincs gáz, mert akkor megint kilazítod a kis imbusz csavart elől és kezded előlről). Szóval azzal kell finoman állítgatni, amíg meg nem szűnik a recsegés. A végén az is fontos, hogy elől mennyire húzod meg a kis imbusz csavart, hogy még ki lehessen nyitni, de elég feszesen tartson. Nekem bevállt. :)

[ Szerkesztve ]

(#15031) delibab


delibab
senior tag

Sziasztok,

Segítséget szeretnék kérni roller vásárláshoz.
Nincs különösebben nagy igény, de nem akarok valami sz..t venni.

A lényeg, hogy van kettő fiat, az egyik 7 éves a másik 12 és kettő rollert venné. Az egyik egy olyan lenne amit mindketten tudnak használni, a másikat én használnám és a nagyobbik gyerkőc. Amiket kinéztem az a Xiaomi Electric 3 és mondjuk a Pro 2. De szemezgettem a Segway-el is illetve a Kugoo,-val de arról itt is elég sok rosszat írtok illetve minőségre az előzőek talán jobbak. Három roller is szóba jöhet de azért árban nem szívesen szállnék el (4-5-600 körül szeretném megúszni). Felhasználása is olyan lenne, hogy nem napi ingázásra kell csak nyáron itthon illetve Balatonon biciklik helyett...

Leginkább újat szeretnék vagy olyat ami nagyon keveset futott és újszerű.

Előre is köszönöm! :R

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#15032) Dave™ válasza delibab (#15031) üzenetére


Dave™
nagyúr

A Xiaomi ezeket 16+ besorolással látja el, de ettől függetlenül sem mernék elektromos rollert venni ilyen korú gyerekeknek. Sokkal veszélyesebbek, mint egy bicikli, és ilyen korú gyerekektől még nem várható el, hogy felismerjék és helyén kezeljék a kockázatokat. Eddig csak egyszer estem el 3300 km alatt, akkor is a jeges úton csúsztam el, 7-8km/h mellett, és elég sokáig éreztem a hatását. Meg egyszer egy jobbkezesnél csak úgy sikerült megállnom (nem mentem gyorsan, de az autó nem belátható kereszteződésből jött és csak így tudtam megállni), hogy lábbal is kellett fékeznem, utána 2-3 hétig sántikáltam a sarkam miatt. Bukósisakkal közlekedem és az átlagnál sokkal óvatosabb és körültekintőbb vagyok szerintem, aztán mégis. Arról nem is beszélve, hogy nem egyszer csak azért nem jöttek nekem, mert számítottam rá, hogy nem adják meg az elsőbbséget és időben tudtam kompenzálni.

Ezt csak azért mondom el, hogy legyen egy ilyen szempont is.

[ Szerkesztve ]

(#15033) R a y válasza Miikee (#15030) üzenetére


R a y
senior tag

Jó, hogy írtad mert én is meg akartam már osztani a saját és MŰKÖDŐ megoldásomat a nyikorgásra.
Probáltam már mindent, túlfeszíteni a kormányrudat (ezzel még jobban nyikorgott), lazítani, de akkor lötyög az egész kormány.
Hézagolót úgyan nem próbáltam, de saját megoldással igen, ducttapet tenni a kinyitható részbe. Ez sem vált be, mivel a nyikorgás nem onnan jön!
Az én megoldásomhoz nem is kell ennyire szétszedni, elég csak WD40el azon belül is a PTFE változattal bőven befújni a megjelölt részt. Több mint egy hónapja nem nyikorog már így ezzel a megoldással.

[ Szerkesztve ]

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#15034) Tamás9x válasza R a y (#15033) üzenetére


Tamás9x
őstag

Elég oda 1 csepp olaj.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#15035) Sordoran válasza R a y (#15033) üzenetére


Sordoran
addikt

Létezik, hogy ez a nyikorgás magától megszűnjön? 2 hete erősen rákezdett, de mindig csak halogattam az olajozást, majd a héten már nem hallottam hogy csinálná. Pedig semmit nem csináltam vele, ugyan úgy van használva mint előtte. Annyi még feltűnt, hogy mikor rázós szakaszon megyek utána erősebb a hangja, de ha lecsukom majd felnyitom akkor csillapodik.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#15036) R a y válasza Sordoran (#15035) üzenetére


R a y
senior tag

Nem fog megszűnni. Sokmindent próbáltam már szeptember óta. Májusban fújtem be ptfe-vel ahová bejelöltem. Azóta megszűnt.
Igen, összecsukás segített néha nekem is... De erre csak ez a megoldás.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#15037) R a y válasza Tamás9x (#15034) üzenetére


R a y
senior tag

nem bízom már a véletlenre.

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#15038) ralfee106


ralfee106
tag

Sziasztok! Van itt olyan aki ~190cm magas (85kg), és talált magának olyan rollert aminek nem rövid a kormányrúdja? Vagy olyat ami ugyan alapból rövid, de állítható? Már a 400 ezres kategóriát nézegetem, nincsenek nagy igényeim, de valamiért mindegyik kiesik.
-alapból rövid a kormányrúd és nem is állítható
-elég magas a kormányrúd, de a gázkar ilyen újjal húzós amit nem szeretnék
-jó a kormányród, nem újjal húzós a gázkar, viszont első kerekes
- fentiek közül minden stimmel, de tömör kerekes...

Egyet találtam ami a kugoo G2 Pro (nem a 2022-es hanem a korábbi), de ez meg krva nagy, nehéz, nem is lehet összecsukni (lehet csak a kormányrudat nem lehet beakasztani ezért nem lehet egy kézzel vinni).

Szóval egy egyszerű, 10"-os pneumatikus kerekes, min 600w-os, állítható, vagy alapból magas (és széles) kormányos gépet szeretnék, lehetőleg itthonról, garanciával, akár használtan is. A büdzsé olyan 350k, minimális eltéréssel....

Esetleg ha valakinek beugrik valami szóljon.

G30II max-ot néztem már sokat, de nincs semmi rugózása, illetve alapból alacsony a kormánya úgy gondolom, és a trepni se túl nagy (46-47-es a lábam).

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#15039) Sordoran válasza R a y (#15036) üzenetére


Sordoran
addikt

Meg is lepődtem volna, akkor csak simán jó hete volt most. :DDD Azért kivárom míg megint előjön teljesen, és akkor csinálok vele én is valamit.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#15040) Tamás9x válasza ralfee106 (#15038) üzenetére


Tamás9x
őstag

Nézd ki ami tetszik, és vegyél egy kormánymagasítót hozzá, mert szinte az összes modelhet van :)

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#15041) fradi81 válasza Tamás9x (#15034) üzenetére


fradi81
veterán

Műszerolaj nem ért semmit nyikorgás ellen.

moto g72, Ninebot d28e

(#15042) R a y válasza Sordoran (#15039) üzenetére


R a y
senior tag

ha sima wd40et tolsz neki oda, az is jó már szerintem

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#15043) Tamás9x válasza fradi81 (#15041) üzenetére


Tamás9x
őstag

Senki nem mondta, hogy műszerolaj, de mesélj még kérlek :) :U
Igen az olajat, szárításra használjuk, hogy jobban nyikorogjon ;]

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#15044) delibab válasza Dave™ (#15032) üzenetére


delibab
senior tag

Igen, ebben igazad van és én is gondoltam rá! Viszont akkor vagy egyet veszek magamnak vagy hármat amiből az egyik egy gyerek roller…

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#15045) Aaron14 válasza R a y (#15042) üzenetére


Aaron14
őstag

Sima WD40 nekem semmit nem ér.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#15046) Tressy


Tressy
senior tag

Sziasztok.
Dual motoros rolleremnek fura hibája van, egy idő után "eldobja" az első meghajtást.Igy időre vissza lehet hozni de csak rövid ideig,a single dual gomb újbóli megnyomásával. Első 5 percben jó aztán már 15 percnél vissza sem lehet kapcsolni.Ha állt a roller utána megint jó valameddig aztán megint elmegy az első kerék meghajtása teljesen.Túlmelegszik esetleg motorvezérlő?Kontakt hiba nem hiszem mert mindig pont ugyanúgy viselkedik.Előre is köszi a válaszokat

(#15047) kakuk.tamas válasza Tressy (#15046) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ha megpörgeted a kereket kézzel, normálisan pörög? Nem akad? Nem lassul be hamar? Szerintem túlmelegszik, de ez csak egy tipp. De ha így van, jó lenne kideríteni miért…

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#15048) Tamás9x válasza Aaron14 (#15045) üzenetére


Tamás9x
őstag

Akkor már nem a zsanér recseg, hanem a kormánycső és a tönk találkozása :)

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#15049) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Nah, megjött a 10-es kerékszett, az alsó világítás meg a Monorim hátsó fék is. Márcsak a hátsó lengéscsillapító kell, és teljes az öröm. :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#15050) Casseius


Casseius
tag

Monorim hátsó fék? :Y

[ Szerkesztve ]

Don't Worry, Be Happy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.